Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Karinské moře

Autor Křižík 
Karinské moře
08. 06. 2023 22:09
Našla jsem zajímavé ubytování u Karinského moře. Nikdy jsme tam nebyli, tak by mne zajímaly zkušenosti. Hlavně tedy počasí, jestli tam třeba více neprší? Není to úplně u moře, spíš ve vnitrozemí. Uvítám jakékoliv postřehy, na webu toho moc není. Doporučená místa, kde se vám líbilo. Děkuji.
Re: Karinské moře
09. 06. 2023 14:07
Ta oblast se nám docela líbí. Mám ale spíš zkušenosti s "Novigradsko more". Byli jsme několikrát v Posedarje a jednou v Meka Draga: naproti Posedarje. Karinské moře jsme jen objížděli autem: Gorjni Karin, Donji Karin. Ta oblast je docela klidná, není moc rušná, jsou tam většinou jen místní, turisků moc ne. Ale za nás celkově v pohodě, ikdyž je to spíš dovolená u jezera než u moře. Ale voda je tam normálně slaná, čistá a rozhodně je o několik stupňů teplejší než při pobřeží. Počasí: skoro stejné jako na pobřeží, ale je pravda, že je to kousek od Velebitu, již vlastně skoro ve vnitrozemí a může se stát, že na pobřeží bude slunečno a zde může být víc oblačnosti. Ceny ubytování a v restauracích (kterých v okolí moc nejsou) jsou rozhodně nižší než všude jinde na pobřeží. Výlety: Zadar, řeka Zrmanja, Paklenica. Za mě tako oblast OK, klid, pohoda, ale někomu to nemusí vyhovovat.
avatar Re: Karinské moře
09. 06. 2023 14:54
Přesně, jak píše Martin, my jsme v obci Gornji Karin přespali, když jsme druhý den měli v plánu řeku Zrmanju thumbs up
Něco z našeho výletu na Zrmanju v roce 2018 je zde na fóru, jinde to aktualizovali další výletníci (vše fungovalo akorát ceny vzrostly...)
Byli jsme se vykoupat někdy okolo 22h a pak druhý den (brzy) ráno, celkem čisto a pohoda. Byť jsme tam nebyli přes den, tak jsem neměl pocit, že by to bylo až tak domorodé, těch AP tam je celkem dost...
Re: Karinské moře
10. 06. 2023 13:15
Zdravím všechny diskutující. Letos se chystáme do Gornji Karin - kemp Karin - [www.camping-karin.com] - s lodí chceme proplout řeku Zrmanju, Novigradsko more, Velebitsky kanal a kolem ostrova PAG. rezervpvali jsme si přes - [www.pitchup.com] - 14 dní tři dospělí stan pes a loď 12.000 Kč.
Dle recenzí se jedná o nekomerční místo, pro lidi, kteří nevyžadují turistický ruch a chaos, ale klid a pohodičku. Tak po návratu poreferuji.
avatar
mdr
Re: Karinské moře
10. 06. 2023 14:31
To nevypadá vůbec špatně. Jaká loď to je?
Re: Karinské moře
11. 06. 2023 07:53
Lakeman 440 Cabin - nevím jak vložit foto naší!?, ale je to tato lodička viz odkaz na bazaru
avatar Re: Karinské moře
14. 06. 2023 21:13
Loni jsme v Gornji Karin byly na 2 noci s tím, že jsme plánovali kajak na řece Zrmjaně, ale v den kdy jsme měli jet, tak byla "bura" a bohužel jsme to neabsolvovali. Bydleli jsme v apartmánu kousek od uvedeného kempu. Lidí tam moc nebyli, a moře nás v této končině tedy nenadchlo. Byl to takový konec moře.
Re: Karinské moře
19. 12. 2023 16:25
Koncem září jsme bydleli v Maslenici a do Gornji Karin jsme dopluli na člunu.Nám se tato oblast líbí.Hlavně řeka Zrmanja byl velký zážitek.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 251
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.