Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR??? (2)

Autor admin 
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
12. 08. 2013 11:29
... jestli se Vám to líbilo ... tak si ještě počtete yawning smiley ... pač těch příjemných setkání bylo na Hvaru mnohem víc ...
že k tomu přibudou i fotky, ev. videa ... o tom není pochyb ...
smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
12. 08. 2013 17:18
... tak tady je pár obrázků z prvního letošního setkání s přáteli na Hvaru ...
smileys with beer
[www.rajce.net]
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
12. 08. 2013 20:12
Tak je vidět, že Firemanovci mají rádi vodu za všech okolností a Fousovi to pěkně měli se vším " komfortem " (plavčíci v přístavu, garderobiérka).

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
12. 08. 2013 20:39
Bomiňo, já když vidím vodu, tak se neudržím spinning smiley sticking its tongue out
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
12. 08. 2013 20:42
Nevím, jestli je povoleno "glgání" před "plavbou" smiling smiley smiling smiley
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
12. 08. 2013 21:16
No super, nemá to chybu---myslím tam vzniká nějaká " CZ flotila " spinning smiley sticking its tongue out. Dík za obrázky, zrovna na podobným člunu přijela nějaká dvojice do zátoky Žukova u Stari Gradu, když jsme se tam- už je to téměř měsíc / toto utíká/- čvachtali. Možná měli malinko širší plavidlo. Kolega z práce nedávno zkoušel na Balatonu taky nějaký nafukovací člun, prý se tam dá motor přidělat velice lehce. Když člun složil, ukazoval docela rozměrově malý kvádr, který by do kombíku vešel. No musí to být fakt jiná dimenze prožitků a poznávaček. Život je o prožitcích.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
12. 08. 2013 21:27
No my jsme při poznávačce na jižním pobřeží člun neměli, ale našli jsme bezva přístav, kde jsme na chvilku zakotvili.

Otázka těžkého kalibru- pozná to tu někdo?
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
12. 08. 2013 21:29
... kolin ...
první věta ( 21:16 ) ... by mohla sedět ... pravda, je to vyšší kategorie ... yawning smiley
[www.rajce.net]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (12. 08. 2013 21:31).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
12. 08. 2013 22:06
... aby řeč nestála, tak dvě krátké sekvence z cesty na ostrov Šćedro ... smileys with beer






Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
13. 08. 2013 08:38
Trochu jsem si zavzpomínal. Kluziště na sjezdu do vody v ID, apartmán Rosič, v kterém jsem byl už 3x. Jen ta cesta lodí potmě zpět, trochu hazard.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
13. 08. 2013 09:38
Bessy: na to druhým videu se ti na chvilku zaseklo kormidlo? smiling smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
13. 08. 2013 13:00
... Dejff ... ba ne, byl to pokus udělat záběr 360 st. smileys with beer
pravda, kromě mě s tím nikdo nepočítal
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
13. 08. 2013 21:10
... několik dnů po té, co na Ivandolackou pláž dobyly skupiny Fireman a Fousey ... se ke mně dostala šifrovaná zpráva se sdělením o novém vylodění na Hvaru ... to už prý ale půjde prča bokem, jelikož z pevninského nástupiště Drvenik bude k mnohem většímu výsadku nasazen trajekt Hanibal ...
... normálně bych zprávu z Enigmy nerozluštil, pač ji znám jen z válečných dokumentů ... a krom toho musím zmínit, k dokreslení svých technických schopností situaci ... kdy se mi na Hvaru porouchalo sluchátko v mém tlačítkovém mobilu NOKIA N95 a po přenesení karty do dotykáče NOKIA N8 jsem si v rozčilení ... co je totok za zdrbany baznek ... volal sám sobě eye rolling smiley ...
... proto mi šifrant z NATO hodně pomohl tím, že opomněl zakódovat jména velitelů skupin ... v naší mluvě ... Martas74 a Kopera ...
a já tak mohl se znalostí věci chystat vhodné přivítání ...
... v den D2 jsme tak měli dostatek času pro přípravu udržení apartmánu v našich rukách ...
nezbytné baterie, jako zadržovací prostředek nechyběly ... podotýkám, že se nejednalo o zdroje elektrické energie, natož polní zařízení
k zastavení obrněné techniky ...
... jejich obsah ... crno vino ... má ale stejně úspěšný účinek proti pěchotě ... drinking smiley
... zřejmě jsem ale " vyhrnoval nohavice daleko před brodem ", protože parta, která se nakonec dostavila z pevniny ... byla naladěna výhradně přátelsky a tudíž jsme si ... jak je na Hvaru tradicí ...plácli na mír ...
... po nezbytných zdravicích provázených ... úkony, na Moravě zvanými ... a na to se napijem ... drinking smiley
jsme zašli do restaurace Slávinka, kde se k nám přidala " naše " Jitka ...
... tam jsem také zjistil, že třetí účastník expedice, Pavel z Kladna má se mnou mnoho společných zájmů ... například v našem mládí vyrábění exploziv ...
zvláště proto Pavel ocenil mou příhodu, kdy jsem ve svých sedmnácti letech vyrobil takové množství speciální směsi, které se ve sklepení našeho domu samovolně uvedlo k činnosti sobě vlastní takovým způsobem, že dům sice odolal, ale už nám nezbyla ani jedna zavařenina, natož velká bratrova sbírka kaktusů, kterou si v bláhové představě klidné zimní vegetace ... umístil z venkovního skleníku vedle mé laboratoře v onom sklepě ...
... asi i proto se mi Pavla podařilo přesvědčit, že pizza s krevetami je to nejlepší, co nezná ... a mohl by si u moře objednat ...
... není pochyb o tom, že srandy bylo u toho stolu ještě víc ... smiling smiley
... tak, jako u první návštěvy ... nakonec došlo na loučení ... ale fotky a zažitky zůstanou ...
... ani toto nebylo poslední přátelské setkání na Hvaru ... ale o tom zase příště ...
( pozn.: Enigma a Hanibal jsou pouze volně uvedené " skutečnosti " )
... jo ... a ještě zase pár fotek ... [www.rajce.net]
smileys with beer



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Bessy (14. 08. 2013 08:23).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
15. 08. 2013 14:59
Neboj, nehazardovali jsme. Byl krásný úplněk, dobrá viditelnost a pátračka na přídi měla čelovku. Cesta odsejpala fantasticky, rychleji, než směrem tam. A hlídali jsme se navzájem s Firemanovými.


-------------------------------------------------------
> Trochu jsem si zavzpomínal. Kluziště na sjezdu do
> vody v ID, apartmán Rosič, v kterém jsem byl už
> 3x. Jen ta cesta lodí potmě zpět, trochu hazard.

Druga domovina Hvar - Zavala.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
15. 08. 2013 20:56
Ahoj přijel agent z Drašnice Agent 1 Agent 1 a jeden skokan z ID a Drašnice Skokani
Prej je voda málo teplá Pavle ! mobilní teploměr Ale neni Petře je teploučká pohodička ve vodě
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
15. 08. 2013 23:11
... foto č. 3. jsme s Pavlem nacvičovali synchronizaci ... pro vodní balet ... Rusalky ...
smileys with beer
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
16. 08. 2013 22:58
Z Valmezu je teď v ID početná skupina našich známých a kamarádů. U Janje a Jakici bude veselo....zatím prý fajn !!!
imu
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
16. 08. 2013 23:11
Pekne. Jestli maji slivovici a maji chut na merunkovici nabizim vymenny obchod. Jsme se zenou a synem v Rado. Druhy dum nad obchodem.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
17. 08. 2013 12:08
... každá dovolená jednou končí ...
... ale pak může být zase nová ...
smileys with beer


avatar
mdr
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
17. 08. 2013 18:37
Já si jen říkám, jak často se musí měnit mazivo v ložiskách kol toho přívěsu, když se máchá ve slané vodě confused smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
18. 08. 2013 08:28
smileys with beer řekl bych, že Fous už je opět v Zavale, jak mu závidím spinning smiley sticking its tongue out
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
18. 08. 2013 08:30
Fous je zase v Zavale smiling smiley čekám na sms smiling smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
18. 08. 2013 10:12
Fireman, taky to tak trošku cítím ač to Fousovi a Levandulce přejeme ... a děkuji za fotky z I.D. a za přání šťastné ruky ...
Michale ( Zahajský ) taktéž díky za praktické rady na míru ... odhledně lodí ...
... a Fousi ... nemáš po svatbě pocit, že je teď na Jadranu zima ... ?
smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
18. 08. 2013 10:46
... asi to nikdo neví ... yawning smiley
ale na Hvaru, v malé vesničce s názvem ... Ivan Dolac žije přes léto příbuzný jednoho slavného španělského malíře ...
malíře poznáte podle této fotky z jeho mládí ...
[www.rajce.net]

... fakt je ten, že vína jeho ( možná ) ... synovce z Ivan Dolace ( pač je to vinař ... ) ... jsou podobná těm španělským ...
[www.rajce.net]

... teď už jde jen o to ... jestli je to pravda ... ?
smileys with beer



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (18. 08. 2013 11:08).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
18. 08. 2013 12:34
Tak před obědem Fous posílal sms pozdrav ze Zavaly. No nicméně já právě dělám na seně (pro ty, kteří nekulačí, seno suším, nic jiného v tom nehledejte :-) ). Je to hodně podobné koupání v moři, moři potu :-)
Anonymní uživatel
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
18. 08. 2013 21:20
Firemane, dnes jsem se v moři potu koupal i já- řezal jsem pražce podélně jako výztuhu do buoucí hrázky dalšího z mých jezírek. Uf, bez celenky to nejde, řeky potu mistékaly přes obočí do očí. Asi má anesteziložka pravdu, jsem zufett...
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
18. 08. 2013 21:50
Tomme, spinning smiley sticking its tongue out taky dobrá práce na dnešní den, já mám seno pod střechou spinning smiley sticking its tongue out před hodinkou tu prošlo menší pršení, takže jsem spokojen. No nyní se věnuji zpracování fotek z dovolené ze Zavaly. S manželkou jsme si objednali plážový stan, takže jak dorazí, si ho na zahradě snad rozdělám z videokamery pustím cikády a šumění moře a budem vzpomínat na Chorvatsko spinning smiley sticking its tongue out



Upraveno 2krát. Naposledy upravil fireman (18. 08. 2013 21:52).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
19. 08. 2013 14:10
Již druhým rokem jsme strávili dovolenou na ostrově Hvar. Loni jsme byli v ID. Připadali jsme si jak v českém městečku. Všude, ale opravdu všude se hovořilo česky. Letos jsme byli v Zavale. Čeština zde zněla velmi sporadicky. Je to pro nás dosti zajímavý úkaz, když tyto vesničky jsou od sebe jen pár kilometrů. ID je asi více "profláklé".
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
19. 08. 2013 14:48
Nejde o profláknutí, ale o to, že je v ID jednodušší si zajistit ubytování díky Jitce. A vůbec celá ta omáčka okolo co se týče placení záloh, servisu v místě atd.je jaksi jednodušší ze stejného důvodu.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
19. 08. 2013 18:02
Tak já s tímhle nemám problém, v obou destinacích jsem si sehnal ubytování po netu, pokusil se sehnat nějaké recenze, zaplatil zálohu a pak hurá na dovču, v obou případech maximální spokojenost. Letos jsme sháněli ubytko blízko vody, měli jsme premiéru se člunem a paráda, sehnali jsme apartmán hned u pláže. Velká spokojenost, pěkné molo, super přístup do vody (bohužel nejsem námořník) takže jsem "kotvil" na mole.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 54
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.