Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR??? (2)

Autor admin 
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
21. 05. 2013 15:50
Haló, Bessy, ty jsi od 20.7. v ID a my 24.7. ráno končíme v Zavale. Nedáme někde rande a po kalíšku, tedy pokud mi ještě něco zbyde. Nikdy to neodhadnu, ale valašský penicilín by měl být k dispozici. Někdy vozím ořechovici, ale tu si oblíbil domácí a usilovně mi s ní pomáhá, takže dochází jako první. Ale mohu navýšit pitnou jednotku, asi na úkor krupice, nemusím všechno.
Tak dej echo. drinking smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
21. 05. 2013 17:47
... Fósu ( promiň, u nás se tak říká Fousovi ) ... krajane, já bych byl za to ...
ostatně, taky povezeme " bandaláž " z Moravy, a nikdy jsme ji netransformovali sami ... tramtada dáááá ...
ale i tak, bez ohledu na výbavu vlastní lékárničky ... jedna z prvních věcí, dá li Pán Bůh a dostavíme se na Hvar ... bude to, že udělám
šubyduby k " naší " Jitce pro crno vino ... drinking smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
21. 05. 2013 18:23
Pánové, pánové ... na co máte SZ ?
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
21. 05. 2013 18:59
Počítám, že budeme v Drveniku kolem sedmé ráno. Pokud by to tak bylo, jaká je šance, že se vejdu ještě na trajekt do Sučuraje v 7.30? Je tam už takhle ráno fronta? Jedeme poslední sobotu v červenci - 27.7. Zpět jedeme taky v sobotu. Jak to vypadá v Sučuraji s frontou po ránu? Dejme tomu u toho trajektu v 6.30, případně v 8.15. Díky.
Anonymní uživatel
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
22. 05. 2013 08:02
V plné sezoně to stjeně bude jezdit jako kyvadlo...
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
22. 05. 2013 09:41
Takže tenhle jízdní řád neplatí?
[www.ihvar.cz]
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
22. 05. 2013 12:54
Já si myslím, že jízdní řád platí. Minulý rok jsme jeli tím ranním, byli jsme tam celkem brzo, nicméně i Ti, co přijeli jako poslední se vlezli, čili řekl bych, že by to neměl být problém. Samozřejmě, když to alespoň trochu jde, je vždy lepší být tam spíše dříve, než později thumbs up smiley
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
22. 05. 2013 13:13
Pokud je aut málo, jízdní řád platí, pokud je aut moc, začíná kyvadlovka, zažili jsme to i vloni koncem září.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
22. 05. 2013 14:38
Hmmm, tak může to být, kyvadlovka se mi nepoštěstila, nicméně ty časy v jízdním řádu jsou již tak ,,hraniční" protože jedna otočka zabere i s jedním vyloděním 1:30 hod., takže leda, že by kapitán přidal cééééres :-)
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
22. 05. 2013 15:09
Ahojte. Jsem se zasmála...smiling smiley V době velkého zájmu cestujících z Drveníku do Sučuraje jezdí nejen "kyvadlovka", ale je i asi přidán nějaký trajekt navíc...prostě posílení spojů při špičkách...i oni asi chtějí vydělat. Dojeli jsme minulý rok do Drveníku,byla velká fronta,trajekt se naplnil a my jsme skončili asi 5tí před nájezdem na trajet. Než jsme stačili zanadávat na nepřízeň, hned jak odplul trajekt - vynořil se během 5ti minut další, a tak jsme za 15 minut vypluli...Byla to úleva, bylo kolem 9,30 hod.,červenec, vedro. Naštěstí jsme byli vyspaní na pevnině v apartmánu, chtěli jsme totiž pokoukat trošku cestou do cíle - do zátok na Hvaru za Sučurajem. Zdravísmiling smileyR.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
22. 05. 2013 16:14
... kamarád mi vyprávěl, jak jel z Drveniku na Sućuraj a dále do Jelsy, kde měli strávit dovolenou ...
asi by se nic nestalo, ale nějaké chytré hlavy vymyslely způsob, jak převézt z Itálie rolbu na led ... do Splitu ... smoking smiley
vymysleli to zajímavým způsobem ... lodní dopravou na Hvar, přeložením rolby na kamion, ten pak měl ten " ledoleštič " převézt po Hvaru do Sućuraje odsud trajektem do Drveniku a pak po magistrále do Splitu ... teda .... tak to aspoň naplánovali ... eye rolling smiley
...pravda se trochu opozdila ... kamion se v serpentinách na půl cesty do Sućuraje vyvalil i s rolbou a vše se zastavilo z obou stran ... po pár hodinách začal Červený kříž z Jelsy rozvážet v horku všem těm nešťastníkům v autech pitnou vodu ... jeřáb který se prodíral kolonami se zasekl o skálu, tak povolali borce se sbíječkou a až odsekali skálu, vytáhli rolbu, přeložili ji ... tak se vše začalo posouvat do cílových destinací .... prý to trvalo přes dest hodin, co tam kamarád stál ... ale proč to píšu ... to proto, že skoro celou dobu, než jinou chytrou hlavu napadlo .. zakročit ...
tak furt z Drveniku navážely trajekty kolony aut, které se hromadily v Sučuraji, ale na pevninu ani ň ...
tak asi tak ...
smileys with beer



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (22. 05. 2013 16:17).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
22. 05. 2013 17:39
jo Besíku to bude asi tím, že jízdní řád není žádný holubník a musí se dodržovat thumbs up smiley. Jinak by lidi lezli po stromech..... ale to je už vlastně z něčeho jiného thumbs up smiley.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
22. 05. 2013 19:27
No tak je pravda, že rolbu převáželi skutečně ,, nejjednodušší´´ cestou..... Nicméně následné doplňování čekajících motoristů, to je majstrštyk :-)
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
24. 05. 2013 19:44
Jak se ten trajekt v Drveniku a Sučuraji vlastně platí? Na lodi, nebo v nějaký pokladně v přístavu? Berou karty?
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
24. 05. 2013 19:55
V Drveniku je pokladna po příjezdu do přístavu na levé straně, v Sučuraji po příjezdu přímo v čele přístavu. Karty bez problémů berou....
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
30. 05. 2013 17:08
mirek b napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Zdravím příznivce ostrova Hvar.Opět to vyhrál na
> příští sezonu ale je tam malá změna po 9letech
> ježdění na severní stranu ostrova jako je zátoka
> Virak ,pod Rudinou Žukova zátoka ,Zarača a
> Sviračina se vydáváme na jižní stranu ostrova do
> zátoky Smokvina je to přes c.k.Valsa do domu
> Nikola.Byl jsem pouze na kukačku na jížní straně
> jen jak to tam vypada ale tu jsem nikdy
> nebyl.Pokud tam někdo z vás byl a bude se mu chtít
> dejte info,jaké to tam je .Dík Mirek


Ahoj všem,
Zdravím tímto všechny příznivce Chorvatska a Hvaru zvlášť. Ke Smokvině: Cesta, klasická šotolina, asi 5km ze silnice (hned na začátku Bogomolje, směr od Sučuraje) proti severu, tu klidnější moře (asi ne pravidlo, ale mě to tak přijde). Pláž kamínky, žádný skály (to si asi ale najdeš) ježci většinou vysbírané. Nikola je v pohodě, možná trochu morous, my jezdíme do vedlejšího baráku k jeho bratranci (mají spolu nějaké nedohody, moc se nemusí) barák je přímo na pláži, byli jsme uvnitř na návštěvě v jednom apartmánu a byl v pohodě (lepší standard s klasickejma vyfikundacema). U Jošky (náš domácí) dole minikonoba (vařej opravdu dobře!!). Krom těchto, vpodstatě, dvou baráků ještě jeden baráček při příjezdové cestě. Stání na auta cca 20metrů. Osazenstvo většinou rodiny. Klid. Samozřejmě klasika, šetřit vodou (zásobník) a elektrikou (solára) V Bogomolje krámek s jídlem (celkem v pohodě), chleba Nikola vozí. Dolu do zátoky jezdí co cca 4 dny auto se zeleninou a ovocem. Kdyby něco, ptej se, piš, odpovím. Nám se tam líbí moc, vracíme se po Xté. Ahoj D.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
31. 05. 2013 16:53
Mohu potvrdit, že v Joškově konobě v zátoce Smokvina vaří výborně. Kromě jiného jsme pro jednoho vegetariána objednávali i bezmasé jídlo, a pak jsme mu ho my masožravci málem všechno snědli, jak to bylo skvělé. Jídla bylo neuvěřitelné množství (a to nejsem žádný malý jedlík) a musím říci, že výše útraty nás velice překvapila - a to příjemně. Super jídlo, které fakt nikoho nemůže finančně zruinovat.
Taky má dobré víno, strávili jsme tam jeden moc příjemný a zábavný večer, Joško je fajn.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
04. 06. 2013 21:57
Jitko, nejsou tam někde u Tebe???
modelky

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
05. 06. 2013 11:05
Řekl bych, že ty houpačky z ID můžou být
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
05. 06. 2013 11:11
Jo, je to možně, ale tohle jsem na nich nikdy neviděl sedět ! Že by ta drobotina náhle dospěla? Tak to je fičák.....eye popping smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
05. 06. 2013 11:21
A ještě jedna maličkost pro příznivce tohoto ostrova. Tak trochu jsem o víkendu surfoval po síti a stránky, na které je odkaz jsou velmi výstižné. Mapy, fotografie i z málo známých zátok, překladač, odkazy a spousta podrobností. Při chvilce volna se dá hodit čučka, já tam trčel snad 2 hoďky.
Možná někteří znáte, ale nedalo mi to podělit se, hlavně v téhle kose.Alespoň na dálku tam být a v teple. cool smiley

www....
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
05. 06. 2013 11:22
Ono se to nenačetlo? Tak za trojtým w je visit-hvar a přípona com

Píšu to takhle, jako neumětel, ale filtr nepustí komerční odkazy, snad bude všem jasno, jak jsem to myslel.



Upraveno 3krát. Naposledy upravil Fous 57 (05. 06. 2013 11:30).
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
05. 06. 2013 12:54
Velice pěkná stránka!!!! A přidávám se také k tomu, že jak jsem uviděl ty modelky, tak mě hned napadlo, že by to mohlo být ID kdo ví :-)
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
05. 06. 2013 12:57
Jo, na tady na těch stránkách jsem si našel na letos apartmán - Uvala Veprinova. Tam se nechá vybírat.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
05. 06. 2013 14:29
... Petře a Michale, houpačky s českými kráskami jsou opravdu v Ivan Dolaci ... odkaz s fotkami jsem dal na Ostatní, jako odpověď ... Jelimanovi ...
smileys with beer



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (05. 06. 2013 14:30).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
05. 06. 2013 18:52
... pár fotek z loňského výstupu na hvarskou pevnost Španjola ... škoda, že i tehdy bylo pod mrakem jako dnes u nás ...
ale nejsme z cukru ... yawning smiley
[www.rajce.net]
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
05. 06. 2013 19:57
Je ta pevnost volně přístupná? Dík.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
05. 06. 2013 21:12
Dovnitř se platí vstup 20kn za osobu.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
06. 06. 2013 08:54
A kde je na pevnosti Bessy? Že by za mřížemi? Tam musí prima chládek, ale crno vino nema.!hot smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
06. 06. 2013 10:05
Haló Bessy a ostatní jak se dopídit k oněm krásným fóráckým samolepkám, dáte tip? Nebo je to samostatná ruční práce? To se mi nezdá? Díky předem. Už vidím, jak to má velitelka na FKK v Zavale na půlce. Kvůli symetrii asi na obou. A zepředu také 2 kousky, nebo 3? To by bylo i na depilaci, že?. Takže na auto asi bude stačit.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 107
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.