Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR??? (2)

Autor admin 
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
06. 08. 2012 19:31
Bessy - jo,jo, je to tak, nejsem sice vysazený na zmrzku, leč ještě se mi v Chorvatsku nestalu, abych po pár dnech místo zmrzliny volil nanuk na špejli :-) Má oblíbená, punčová byla smutným pamlskem a další nebyly o moc lepší, jako do koše jsme to neházeli, ale že bychom se na to těšili, tak to tedy rozhodně ne.... Nicméně zmrzlina je u mě, nebo alespoň letos byla co do obsahu dovolené asi na hranici 2%, ten podstatný zbytek nezklamal :-)
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
06. 08. 2012 20:56
4 Bessy

Musím potvrdit, že v Jelse byla zmzka opravdu nejlepší. A pan Zmrzlinář měl úsměv na rtu. grinning smiley Jinde to byla bída. confused smiley

[www.celysvet.cz]
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
07. 08. 2012 10:11
Díky panu zmrzlínáři v Jelse jsem měl minulý rok naražené dva prsty. Holt jsem mu skočil na špek, když mi podával zmrzlinu "skrz sklo".
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
07. 08. 2012 21:27
prdlajs skočil na špek...... to máš z toho, že nejdřív děláš s Ajaxem glo glo glo a pak jdeš na zmrzlinu thumbs up smiley . Jinak zmrzlina v Jelse je ucházející...není to sice žádná bomba, ale je dobrá. Kdo chce ochutnat opravdu hnusnou zmrzlinu, musí na Pelješac do Drače a okolí.... tam to zachránila až zmrzlina na Korčule, ta byla moc dobrá.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
07. 08. 2012 22:28
Mně připadá, že chuť zmrzliny se v Chorvatsku unifikuje. Zajímavý postřeh si odnesla moje dcera. Tvrdí, že chlapi dávají větší kopečky než ženy a tímto pravidlem se úspěšně řídí. Vždy vybírá pult, kde je zmrzlinář. Nejhorší zkušenost mám letos z Viganě, kde si dívka za malou porci zmrzliny, která nebyla nic moc, řekla na 3 kopečkách hned o 9 kun více. Neprošlo jí to a ani se neomluvila. V Jelse nebyla špatná a ještě lepší byla ve Hvaru z velkého pultu v přístavu. Pro mne ale stále vede zmrzlina z cukrárny Mobydick v Mali Lošinj z minulého roku.

Michal
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
08. 08. 2012 07:17
Já mám od loňska trochu jiný zážitek se zmrzlinou. Ve Hvaru v cukrárně kousek od náměstí jsem si dal tuším citrónovou a oříškovou. Druhý den se mi zdálo jakoby mi někdo zabodával jehle do ramen. Odpoledne se objevila vyrážka - zřejmě kopřivka, ale nejsem doktor - takže hádám. Do konce dovči jsem trpěl jak zvíře... Ani stín nepomáhal. Nevím co tam v té zmrzlině bylo (že by jen citrón?), ale letos si ji pro jistotu nedám yawning smiley. Jen pro doplnění, solárním exémem netrpím (navíc ten se projevuje trochu jinak).
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
10. 08. 2012 10:52
Dle našeho názoru best of croatia zmrzka je v Hvaru na nábřeží v té velké slastičárně...
Jaká je momentální náladička ve starem gradu a okolí ví někdo? už se těšíme. smiling smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
10. 08. 2012 17:37
... nálada všude dobrá ... a kuny pánko ... kuny máte ... ? yawning smiley

setkání přátel v Ivan Dolaci ...

............. kluci Koperovi a Martin ......................... s paní vedoucí zájezdu ..................... pozornost restaurace Slávinka ......
[img2chybny-odkaz-rajced0202] [img2chybny-odkaz-rajced0202] [img2chybny-odkaz-rajced0202]

..................ještě nejsme fšici ....? .......................... tak děcka ... co je ... ? .......................... ještě furt néééé ... ? ................
[img2chybny-odkaz-rajced0202] [img2chybny-odkaz-rajced0202] [img2chybny-odkaz-rajced0202]

.............. tak tady jsou ty ratolesti a to ještě jedna zůstala na pevnině...........smiling smiley
[img2chybny-odkaz-rajced0202] [img2chybny-odkaz-rajced0202]
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
11. 08. 2012 12:50
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
11. 08. 2012 14:27
Petře, měl sis zkusit z Humace cestu po hřebeni až k jižní straně tunelu Pitve. Mluvil by si o super zážitku. Teda až poté, co bys byl schopnej mluvit grinning smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
11. 08. 2012 19:29
... Michale ... zřejmě budeš mít pravdu ... protože tudy, kudy jsme jeli na Humac my ... byla úplně luxusní cesta, která byla bezpečnější než ta ... z Jelsy na Sućuraj ...


Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
16. 08. 2012 11:45
Tak zítra kolem 17 hodiny odjezd směr Hvar Ivan Dolac-prvně, jinak Chorvatsko po deváté.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
16. 08. 2012 12:38
Tak my den po Tobě a počtvrté, takže pokud budeš něco potřebovat, tak se ozvi. Já se psychicky připravuji na narvanou pláž (máme školáka, tak proto tento termín), jinak zářijové pobyty byly mooooc krásné.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
16. 08. 2012 12:46
Taky máme školáka-6 tř., třeba se tam potkáme, máme černý peugeot 407
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
16. 08. 2012 15:47
Tak my se k vám v pondělí přidáme (doufám...).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
16. 08. 2012 17:47
... tož děcka ... bezproblémovou cestu, krásnou dovolenou ... a vůbec vše dobré ...
... podobné vylodění si tak či tak prožijete taky ... ten začátek nekomentujte, byl jsem ospalý
... ale ten druhý lodník, co to diriguje, to si všimněte ... to je na stopro Václav Šatava nebo Mildous ... grinning smiley


Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
17. 08. 2012 18:04
Kurňa Péťo a mám průser. Teď musím na berňák a doplatit daň. Kolik se platí za příležitostný příjem (brigádu)v kunách???
imu
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
17. 08. 2012 20:31
My vyrážíme směr ID zítra 18.08. cca v 16:00 šedomodrá octavia I combi + černá fabia I combi. Vysílačky PMR na 2/22. Trasa Hodonín - Břeclav Poštorná - Wien - Graz - asi Mureck - Zagreb - Split.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
18. 08. 2012 09:52
Ahoj, tak my vyrážíme také dnes, ale kolem 14 od Kroměříže. Trasa stejná, ale jelikož letos nikam nepospícháme, tak chceme jet v Chorvatsku po staré přes Plitvičky a na trajekt do Drveniku. Jinak jedem ID počtvrté (stejně tak tomu bylo i s Bračem) a příští rok se uvidí... Taky máme holky ve věku 7 a 8 let, tak čao zítra u moře.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
20. 08. 2012 10:09
Pár zdařilých videií o Hvaru na YouTube:

Video Hvar

smiling smiley
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
20. 08. 2012 13:00
Moc pěkné! thumbs up
Už se těšíme, za tři týdny přímo tam !!!!!!!!!!!!
hot smiley hot smiley hot smiley
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
21. 08. 2012 09:44
Je vidět, že Mirus je tak nažhavený až nám začíná hořet thumbs up. Nicméně, pokud byste ti co jsou teď aktuálně na Hvaru napsali jak tam je, jaké je moře apod, tak bych byl vděčen yawning smiley.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
21. 08. 2012 12:05
Vloni jsme nebyli, tak jsme opravdu nažhavení a počasí až tak moc neřeším, budeme dva týdny, tak něco určitě vyjde .
Pokud by někdo napsal, že je potřeba kulich a palčáky, tak přibalím (místo mám) a jedu !!! thumbs up smiley hot smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
21. 08. 2012 19:38
... Mirku ... náhodou to vím docela přesně ... pač mi prognózy do 5 týdnů vychází na 95 % ...
13.09. ... 18 st. C déšť ...
14.09. ... 17 zataženo
15.09. ... 4 slunečno
16.09. ... 2 proměnlivo
17.09. ... prašan ... kosa
a líp nebude ... doporučuji ... boby smileys with beer ... těch 5 % připouštím, že bude s mírnou odchylkou ... jinak
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
21. 08. 2012 22:53
Lidicky jede nekdo do ID na vinobrani? smiling smiley
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
22. 08. 2012 07:33
Ta čepice a rukavice asi bude nezbytností, Miro, ne? Bessy thumbs up yawning smiley.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
22. 08. 2012 13:55
Bessyho slova jsou prázdná, jak ústa staré indiánky a k pravdě mají tak daleko, jako pěšky do západního Německa !!!
A ještě si přisadil i Martin 77, vy jste teda pěkná sebranka. S vámi bych nechtěl ležet pod jedním stolem ani náhodou!
Ještě se uvidí, kdo měl pravdu.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Mirus (22. 08. 2012 13:59).
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
22. 08. 2012 18:54
smileys with beer... Mirku, neboj já tam jedu taky. Kdyžtak budeme mrznout oba yawning smiley. Bessy už má letos svoje za sebou, tak se mu to tady dobře píše... Ale tak sranda musí být...
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
22. 08. 2012 19:16
Mirus, tak bys mohl v ID zkusit lov ryb na dírkách. Třeba ti tentokrát žádná prut neveme.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
22. 08. 2012 22:39
A že prej "kamarádi ", ale nevadí, to je jen slepá závist a jejich metr s číslem 364 na konci !
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 195
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.