Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR??? (2)

Autor admin 
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
18. 10. 2020 21:10
Kdybych šel nyní na testy, tak namísto Covid 19 by to hlásilo HR 21. Kdo ví, co bude...
Spes postrema moritur.

Druga domovina Hvar - Zavala.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fous 57 (18. 10. 2020 21:11).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
19. 10. 2020 10:31
... Aleši, je to tak ... a když se nebudeme rouhat, tak si dáme "narok" na Ščedru šampáňo ...

smileys with beer
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
23. 10. 2020 21:43
Bessy ber ma so sebou. Budúci rok termín zaistený spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
23. 10. 2020 23:11
Marceli ... jak je to dlouho co jsme si dali vínečko na Ščedru ... ? ... příště si tam ale vezmeme svoje ... grinning smiley

smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
24. 10. 2020 21:42
Kurňa, chlapi, i několik. drinking smileydrinking smiley Jen abychom jeli. Rovněž termín dávno zamluven. Je to fakt daleko, celých 8 měsíčků. A důvod na splachovačku by byl.

Druga domovina Hvar - Zavala.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
24. 10. 2020 23:37
Chlapi nevím, já mám 3 termíny lodí.
Letos mi to o chloupek vyšlo.
Uvidíme.

smileys with beer
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
25. 10. 2020 08:57
Jelsa nová kamera na námestí.....
[www.whatsupcams.com]
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
25. 10. 2020 09:09
... jo jo ... taky jsem si jí před pár dny všiml ... z kamery je vidět na růžek, kam chodíme do slastičarny a na kafe ... a hlavně nasát atmosféru ... thumbs up

smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
25. 10. 2020 21:05
Vím, máš na mysli tu červenou na rohu, Tedy Cafe Jelsa. Tam chodívám s domácím ráno. My na sladoled naproti, do Cafe bar Riva. Už si nás tam pamatují za ty roky. Ne, že bych si nedal říct...

Druga domovina Hvar - Zavala.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
26. 10. 2020 11:35
Tak v Eis Caffe Riva u Bekima jsme měli zatím poslední kávu...No včera, byla neděle, tak to je taková povinnost tam zajít...Už sem chodíme 15 let. Stále stejně pohodový a vždy usměvavý majitel...
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
26. 10. 2020 21:47
Jo, uvedl jsi správný název, trochu jsem to měl včera na více stran, tak jsem se málo soustředil. Jinak vítej v klubu SPJ. Je nás již povícero.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
26. 10. 2020 23:04
Nějak jsem nepochopil, co je "klub SPJ".
Třeba v něm jsem a ani o tom nevím ! smileys with beer
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
27. 10. 2020 06:59
Mirusi ty nevíš. Svaz Podnapilích Jedincu.thumbs up smileyhot smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
27. 10. 2020 07:43
Jedno malé doporučení?
[www.cnews.cz]
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
27. 10. 2020 09:35
Všichni říkakají: "Pij s Mirou", ale mně nikdo na žádnou akci neupozornil, ani nepozval ! confused smiley
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
27. 10. 2020 17:20
Kabinete. Zapomněls tam napsat že je to pro Ajaxe. Nechceš si založit vlákno. Oprava pravopisu? Už jsi s tím trapný.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
27. 10. 2020 17:57
No on za to pan učitel nemůže ,to se jmenuje profesní deformace .Ještě že nás neposílá umýt ručičky ,nebo sedět s rukama za zády. thumbs up smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
27. 10. 2020 18:22
Kdyby učil na prvním stupni, tak by to tak zajisté bylo... tipuji ho na SŠ / učňák smoking smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
27. 10. 2020 18:34
A vás ostatní z toho nebolí oči?
A to co jsem navrhl. Tak to problém odstraňuje. Jen trochu chtít a "zapracovat". Ale komu není rady, tomu není pomoci.
A trapný? Kdo? To ať si Ajax zodpoví sám. I když on raději hledá chybu u druhého.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
27. 10. 2020 18:49
Slavkove, tipuješ samozřejmě správně. Ale už jsem to tady kdysi "naznačoval".
A ještě tady musím napsat po "předchozích" příspěvcích, že s českým jazykem jsem neměl nikdy nic moc společného.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
27. 10. 2020 18:52
- A vás ostatní z toho nebolí oči?

No jde o jistou dávku nadhledu ,představte si co zažívám na technickém foru kde jsou kolikrát nadšenci které vyučuje Youtube.
Radši bych zaměstnal někoho kdo se stěží podepíše a je to nadšenec na kterého je spolehnutí než VŠ humanitního směru atd. který vše okecá ,hledá proč to nejde a šroubovákem si vypíchne oko .


Přijmou do firmy nového zaměstnance a vezme si ho do parády mistr: "Tak tady máš mladej koště a půjdeš zamést halu."
"Ale já jsem inženýr!"
"Aha...," škrábe se mistr na hlavě, "tak já ti to ukážu."
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
27. 10. 2020 20:11
Takže za Kabineta chybi opravuje PC. Toš taky řešení.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
27. 10. 2020 21:01
Mirus, jsi tam již také: Senioři pro Jadran. To bylo myšleno jen tak, z hecu, jako vždy.

Druga domovina Hvar - Zavala.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
28. 10. 2020 06:12
Kdybys četl pozorně, tak neopravuje. Nemá co opravovat. (Nikdo ale není dokonalý, že?)
Ani tebe by neopravoval, ale pouze upozorňoval na tvoje napsané hrubé chyby. Opravit bys to musel sám.ale to bys musel chtít.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
28. 10. 2020 07:03
Dlouho tady budu číst ty opravy a upomínky.
Fakt už není lepší téma?
Kdo chce tak si to v hlavě opraví a neobtěžuje tady na fóru.

Zdarec
thumbs down
smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
28. 10. 2020 08:24
No hlavně že někteří kritici mají své příspěvky pouze k "tématům".Taky jsou to většinou jen výkřiky "do tmy! Úplně zbytečné.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
28. 10. 2020 08:42
Nějak se mi zdá, že absence Jadranu a ta breberka, co poletuje venku, pocuchává nervy. Pánové, je jasné, že je okurka, ale proč si tu okurku nezpříjemnit sice tlacháním, ale o příjemných věcech okolo Jadranu? V tomto vlákně hlavně o Hvaru?
Tak trošku téma upevním. Na Hvar jsem jezdil léta, z důvodů, které jsem zde již uvedl, jsem se přestěhoval na pevninu, ale přesto si na Hvar výlet na celý den udělám. Jen mě připadá, že s modernizací infrastruktury odchází z Hvaru kouzlo, které tento ostrov má. Samozřejmě, je mnoho zátok, kde chcípl pes a žije se v nich skoro na stromech, ale už jen s modernizací silnic prostě to ostrovní kouzlo vyprchává. S výstavbou stále nových baráků s apartmány jakbysmet. Pokrok se zastavit nedá, změny jsou to ale zásadní.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
29. 10. 2020 11:47
... no jo, no ... Michale ... yawning smiley
ale kolem Slávinky toho už víc nepostaví, před časem pravda, postavili u vody ty dva velké baráky, ale víc tam toho už nenarvou ... hůř to asi vidí ti, co bydlí shora vesnice, těm to asi roste před očima, a jim to asi přijde víc tak, jak píšeš ... na pláže v Ivan Dolaci takřka nechodím a tak mě nejbližší okolí nijak nerozrušuje ... leda se podívat, jak tam řádí omladina, když jsou vlny ...
... a vlny, ty tam jsou ... teda, když jsou ... obvykle je přinese nějaká bouřka, která ale řádí někde jinde ...
... v našem (i Tvém) případě je výhodou to, že si za prázdnějšími plážemi dojedeme (po vodě) ...

smileys with beer
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
12. 11. 2020 10:01
V Sučuraji v přístavu se mohutně betonuje.
Nízký nákladni trajekt neustále přiváží nové a nové autodomíchavače s betonem.
Sleduji už od včera.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
12. 11. 2020 10:37
Mirus, zkus sem třeba zkopírovat adresu webkamery, ať tu "betonárku" můžeme vidět taky.
Tam kde hledám já, žádná adresa nenabízí Sučuraj. Dík.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 44
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.