Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR??? (2)

Autor admin 
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
04. 08. 2020 18:48
Ferata vypadá super, jenom nevím jestli bych na to měl odvahu.
[www.youtube.com]

Nikolu jsem si vyšlápnul klasicky po turistickém chodníku a i tak to stojí za to.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
04. 08. 2020 20:34
Ferata na Nikolu ... SUPER ..... asi letos přibalím úvazek na feratu. Nahoře na Nikolovi jsem byl několikrát, většinou jsme vyráželi brzy ráno z Jagodni. Ideální je ještě před šestou, kolem osmé nahoře, pokochání, nafocení, svačinka a dolů. Kolem jedenácté už na pláži. Jestli se mi letos nepodaří sehnat parťáka na feratu, tak doufám, že někoho seženu a vyrazíme klasicky. V první půlce září by mohlo být i počasí s dobrou viditelností.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
08. 08. 2020 05:46
Je otevřená rybárna za studenacem v Jelse ? Loni to nějak upadalo a naposled kdy se tam brzy z rána dali koupit lovené! ryby byl rok 2012.dík
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
08. 08. 2020 17:32
Myslíš starou, nebo novou?
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
09. 08. 2020 19:16
Pravda obě jsou za studenacem smiling smiley Myslim tu starou s kamennými stoly.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
10. 08. 2020 13:00
Jak to vypadá s místem na trajektu ze Splitu do Stareho Gradu? Jsou volnější nebo plné? Chystáme se vyjet v neděli večer a ve Splitu chytit trajekt na Hvar v 11.00 pokud by cesta šla dobře tak v 8.30. Zatím jsme byli ve Splitu vždy kolem 9.00 a na začátku fronty.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Panďák (10. 08. 2020 13:15).
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
10. 08. 2020 15:03
Zdravím, chcem sa spýtať ako to funguje pri kúpe listkov na trajekt cez aplikaciu Jadrolinije treba ich mať vytlačené alebo stačí sa pri nástupe na trajekt ukazať mobil.Ďakujem
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
10. 08. 2020 15:34
Zeptám se, k čemu je dobré mít lístky koupené dopředu?

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
10. 08. 2020 16:15
Taky by mě zajímalo, k čemu je to dobrý. Řeším to tak, že postavím auto do fronty na ten “správný” trajekt a jdu do kiosku koupit lístky. To by museli mít dvě fronty, jednu pro ty on-line a druhou pro nás “normální”. Za těch 20 let jsem si nevšiml, že by to fungovalo jinak
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
10. 08. 2020 17:04
Skúsenosť z piatka 24.7. Stari Grad - odchod trajektu o 11:30 a o 11:28, stále dlhá rada pred kioskom na lístky, niektoré autá ostali pred trajektom, zdvihol rampu a odplával, a nevyzeral byť úplne plný.
avatar
mdr
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
10. 08. 2020 17:12
Pravda, taky jsem zažil situaci, kdy pokladní zaspala na první ranní trajekt, dovalila se v čase, když už chtěli odjet, několik minut trvalo, než zapla počítač a začala prodávat lístky, ale počkali nás ;-)
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
10. 08. 2020 19:50
Rado, v Tvém případě by to tedy asi byla výhoda. Jenže toto je možná problém jen SG, kde když jsme odjížděli týden před tebou prodávali lístky jen v jedné kase, chtěli vědět RZ vozidel a chodilo se dovnitř po jednom.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
10. 08. 2020 21:02
Presne tak to bolo aj v piatok, ja som odchádzal až v sobotu, ale polovička bola nakupovať v TOMY supermarkete , ja som si popíjal kávu v kaviarni a sledoval ten menší chaos, niektoré autá v radoch ešte nemali lístky a ostatné ich museli obchádzať a niektoré z nich nakoniec neodišli. Časovo to tam vychádzalo ca 2 minúty na nákup lístka, takže ten rad sa veľmi nehýbal a stále pricházali ďalší. Ja som si pre istotu už doma kúpil lístky na presné časy trajektov, v maily prišlo aj upozornenie, že mám byť v prístave najneskôr 45 minút pred vyplávaním trajketu, aby mi vedeli zabezpečiť miesto na trajekte, ale priamo v prístave som nevidel rozdiel v prístupe ku mne a ostatným.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
10. 08. 2020 22:17
Takže jsi pak v sobotu řadu předjel nebo jsi se hlásil hodinu předem že máš lístek a dali tě bokem...píšeš že nebyl rozdíl...takže jste se vlezli všichni?

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
10. 08. 2020 23:45
K té ribarnici. Domácí mi letos nedoporučoval tamní nákup /ve staré/. Malý pohyb ryb z důvodu malé návštěvnosti a tím i garance čerstvosti.
Jednoznačně pro letošek doporučoval odd. ryb v Tommy SG. Jednak čerstvost, jednak ceny. Sám tam nakupuje.
Koupil jsem tam pěkné lubiny /brancini/ a nádherné steaky z tuňáka, na grilu špica. Pěkně vysoké a když se udělají medium, mňamka.
Jinak u nás v Zavale se dají koupit ryby přímo z lodi od místních rybářú. Pokud připlouvají s úlovkem, hulákají tak, že je jasno. Někdy i slušně velké kousky. Ovšem až si vybere kuchař od Davora, má nepsanou přednost.

Druga domovina Hvar - Zavala.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
11. 08. 2020 06:53
Fous 57 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> K té ribarnici. Domácí mi letos nedoporučoval
> tamní nákup /ve staré/. Malý pohyb ryb z důvodu
> malé návštěvnosti a tím i garance čerstvosti.

Chápu,už loni tam nebyl výběr a většinu pobytu (přelom srp/září) to tam zelo prázdnotou. Mělo to tam (dříve) pro mne svoje kozlo,které se jaksi nedostavuje ani v tommi ani v rybárnici u parkoviště.Holt koupim sádkovanou rybu,dám pár travaric a budu se tvářit,že jsou právě vylovený smiling smiley
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
11. 08. 2020 19:59
Bomiňo napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Takže jsi pak v sobotu řadu předjel nebo jsi se
> hlásil hodinu předem že máš lístek a dali tě
> bokem...píšeš že nebyl rozdíl...takže jste se
> vlezli všichni?


V sobotu som prišiel ca hodinu pred odchodom a bol som v polovici druhého radu, takže som sa bez problémov dostal na trajekt medzi prvými.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
03. 09. 2020 10:57
Jsem kouknul na kamery u trajektů a není tam moc velký provoz, tak nějak normální. A nyní 24 st. tepla k tomu, azuro. Magnety začaly zase fungovat, domácí má místo. Letos nějak rychle. Vydržet 300 dní, nebo řešit confused smiley

Druga domovina Hvar - Zavala.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
06. 09. 2020 09:24
Rozhodně řešit !
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
07. 09. 2020 17:36
Zdravím z Jagodni všechny “Hvaráky”. Je tady krásně, sluníčko, teplá voda, málo lidí, prostě všechno super. Apartmány obsazené tak na 20-30%, kemp LILI je prázdný. Jediné mínus - zavřená restaurace nad útesem. Nejsu gosti. Neštěstí máme plechovky Prazdroje s sebou. Ale víno od domácích je skvělé. Kdo se ještě rozmýšlíte, neváhejte, zabaleno a vyražte!!!

Druga domovina Hvar - Jagodna.
promiň Fousi, půjčil jsem si Tvoji hlášku🥴
Franta
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
08. 09. 2020 16:44
OK, licenční souhlas poskytnut, dejme tomu neomezeně. yawning smiley To bude drahé drinking smiley Co by jeden neudělal pro dovolenkového skorosouseda, že.

Druga domovina Hvar - Zavala.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fous 57 (08. 09. 2020 16:44).
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
08. 09. 2020 17:06
Hvala ljepo Fousi.
Popijemo, ked Boh dá a sa stretneme. F
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
11. 09. 2020 15:01
Taky se hlásíme z druhé domoviny... Musím přiznat, že jsem uvěřila až na trajektu yawning smiley Je tu nádherně jako vždy, ale takto cikády už dlouho v září nevyvádělythumbs up smiley
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
12. 09. 2020 21:16
Taky jsem uvěřil, až když jsem uviděl Květacu v ID.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
13. 09. 2020 14:46
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
14. 09. 2020 06:48
Nevím jak na Hvaru (dosaď si jakoukoliv chorvatskou destinaci), ale nám v Tučepích dnes po ráno dost fouká. Vlny ale nic moc, stále teplo a zatím to vypadá, že i jasno. No nic, jde se na snidani. Dobrou chuť i pracujícím v republice.
avatar
mdr
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
14. 09. 2020 09:20
Pracující děkují.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
14. 09. 2020 18:46
Dnes v15:30 hod. teplota ve stínu 32st. moře 25st. Co více si přát. Předpověď pořád dobrá. Kdo uvažujete, jeďte.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
15. 09. 2020 13:19
Dnes opět 32/25 potvrzuji. Dnes kolem poledne kotvila u Jagodni jachta s CZ vlaječku. Nebyl to někdo z “Foristů”?
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
15. 09. 2020 13:44
No je nás "10000000". Pravděpodobnost velmi malá. Snad jen B. by za Fóristy mohl "zabodovat".spinning smiley sticking its tongue out Ale že by jachta? To až příští rok.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 74
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.