Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR??? (2)

Autor admin 
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
08. 09. 2019 16:37
Sportovní aktivity v Jelse letošní prázdninové sezóny.
Tak plakátek před tunelem v Pitve. Zůčastnili jste se někteří, kdo jste se vešli do termínu?thumbs up smiley
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
09. 09. 2019 17:01
Vranka: smoking smileyMám z akce plakát,už se rámuje u mistra rámaře.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
09. 09. 2019 17:02
nicméně mimo termín
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
25. 09. 2019 10:04
Plakát zaregistrován, účast ne.Nepochopil jsem některé disciplíny grinning smiley. Nebyl ani Ribarska večer v ID, museli jsme koštovat u Mildousů Jamnicu. Ale veselo bylo drinking smiley.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
29. 09. 2019 09:03
taký dotaz....
Ribarska večer nebola iba v období kedy spomínal Fous???
v sezóne bola?
minulý rok som zažil Ribarsku večer v ID 2x a bolo veľmi super, budúci rok sa na Hvar chystáme znovu a tak sa informujem, vypadá to že nás "hvarka" trochu zasiahla
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
29. 09. 2019 09:28
dle informace od domácích byla ribarska večer jenom jednou za celou sezonu,upadá to,ale Tome povídal,že se do toho příští sezonu obuje sám,tak jsem zvědav,mně osobně neschází,nemám rád hluk diskoték,ale chápu,že mladší ročníky mají opačný názor....
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
29. 09. 2019 11:53
hajduk napsal(a):
-------------------------------------------------------

mně osobně neschází,nemám rád hluk
> diskoték,ale chápu,že mladší ročníky mají opačný
> názor....

ono asi záleží na tom kdo to pořádá,já zažil ve Sreseru a tam to bylo vcelku pěkný ,Chorvatské písničky jak je známe tam hráli kluci z Janiny v námořnickým, tak že žádný disko .
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
29. 09. 2019 19:09
myslím že nieje ani na mieste riešiť hluk, disko a tak....
skôr myslím na celkovú atmosféru, ľudia sa stretnú, ten báječný tuniak a víno.......hot smiley
je to iné stretnúť sa s niekym pri poháriku vina ako na pláži počas dňa....
ale, sto ľudí sto chutí.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
29. 09. 2019 19:59
…. kdo je to … Tome ?

smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
08. 10. 2019 08:27
… vzhledem k tomu, že se letos šňůra rybářských večerů v Ivan Dolaci, ze mně neznámých důvodů přerušila … museli si tři veteráni (poslední snímek) … pozvat kolegy, hudbu chorvatské námořní pjechoty yawning smiley
[www.rajce.net]

smileys with beer
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
08. 10. 2019 13:12
Proboha, co Vás na tom překvapuje, lidí je ID již několik let dostatek, stačí jen počkat, vždy se všechny kapacity naplní. Není to jako dříve, kdy dražší apartmány zely prázdnotou a čekaly na turisty z Itálie apod. kteří neměli tak hluboko do kapsy jako my. Další turisté už lákáni být nemusí, tak proč se snažit a plýtvat energií. Už to běží samospádem a noví turisté se jen pohrnou. Ta renovovaná požární cesta je velmi hezky z trajektu vidět. Mimochodem přibývají stále v ID nové apartmány?
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
08. 10. 2019 20:27
S rybarskymi vecery je to trosku jinak, problem nastal s prichodem fiskalizace a nedalo se to orgarnizovat jen tak se zabavy, ale to je na dlouho , za tim vzdy stalo hodne papirovani a povoleni, ale to uz nikdo navidi a ani nemusi. Rozhodne zanik neni kvuli tomu, ze jsou apartmany plne, to byly i pri samem pocatku. Drive to delali dobrovolnici a zadarmo, ale birokracije je takova jaka je a nemuzete si delat co chcete…
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
09. 10. 2019 07:15
Osobně mi rybářské večery v ID nechybí.Zajeli jsme si do Jelsy na "Feštu",která je na konci srpna a frčí celý víkend.Naprostá spokojenost.Teprve tam pochopíte proč nejsou RV v ID.Nevyplatí se to dělat pro pár čehunů v ID.Kdo chce,tak si za zábavou dojede a pokud se po degustaci vína dokážete trefit mezi ploty v Pitve a do tunelu tak nema problema ani místní policie...
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
09. 10. 2019 11:13
… jo jo Jitko … papíry, papíry … a stále víc úředníků …

na jedné straně, steaky z tuňáka, (teda snad to byl tuňák) ligně a slávky na česneku, tak ty byly vždy výborné … je pravda, že si s tím chlapi dali při přípravě a u roštu práce … na druhou stranu mi to srocení už taky nijak moc nechybělo, jelikož my měli feštu skoro každý večer … ať to bylo u nás před apartmánem, nebo u přátel, furt dokola …
… sepie nám jednou nahradila Valašská kyselica, po druhé hlavonožci, po třetí bramboráky, po čtvrté pštrosí debrecínky …
[www.rajce.net]

smileys with beer
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
09. 10. 2019 11:30
kubangc tak to mě zajímá. Byli jste na Feště ? Který den? Nebo všechny? Měli jsme totiž velkou chuť tam zůstat a alespoń v pátek se na něco mrknout. A jak to bylo s parkováním pohoda?Nějaké zajímavosti co se Vám tam líbily?

Já jsem nakonec přesvědčíla muže a pátek přejeli na pevninu.Měli jme tam ještě nějaké úmysly a nakonec jsme strávili noc poblíž Zaostrogu v kempu Uvala Borova. Pointa je totiž ta,že o kulturu jsme nepřišli, jelikož pod kempem je u moře Resort Morenia a tam byla živá hudba večer. Borci byli dva a hráli dobře. Po desáté byl večerní klid a mi ráno ve čtyři směr domů. Resortoví vypadali velmi spokojeně.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
09. 10. 2019 11:57
Tak tihle pruhovaní hudebníci nám hráli v Zavale předposlední večer v baru ZACA. Najednou se tam objevili, asi šli od Davora, hoďku muzicírovali ,i na přání, a zase se vytratili. I nějakou bankovku jsme jim za struny vložili.....U vína to byla kouzelná atmoška. Vůbec nebyli nějak vlezlí, spíše umocnili celkový dojem z fajn večera.

Druga domovina Hvar - Zavala.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
10. 10. 2019 06:49
Vranka: Na fešte jsme byli jak v pátek,tak sobotu i neděli.Obvykle jsme si sedli v kafé splendid,kde nám pan majitel podržel místa u stolku když jsme se chtěli projít po městě,stánkách,degustaci.Všude spousta stánků s jídlem,nejlepší jednoznačně pečená Ja(g)netina vedle obecního úřadu před mostkem.U jednoho stánku v přístavu smaženej mix malejch rybek a sépií.Když začal kluturní program tak se náměstí zcela zaplnilo,zpivaly se nějaký jejich odrhovačky,líbil jsem nám nějaký mužský sbor s tesknejma lidovkama.Na náměstí končili s programem kolem půlnoci,ale pak se rozjela diskotéka vedle trampolin.Máme dvě děti 9 a 4,a v sobotu vydrželi na sladkostech až do půl druhý,ale to jsem pak spící malou nesl v náručí do autasmiling smiley Parkování tragédie,ale jak říkám při feště měli návštěvníci Jelsy asi generální pardón od policie,Parkoval jsem na místě bývalé benzínky v zákazu a nema problema.Auta tam stáli na centimetry a po několika sklenkách?lahvích? plavacu to byl trochu horor vyjet smiling smiley.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
10. 10. 2019 22:46
Tahleta námořní pěchota je doma všude:
[www.rajce.net]
[www.rajce.net]
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
11. 10. 2019 13:02
V Ivan Dolaci jsem nikdy nebyl, ale ta fotka s oslíkem je z Jelsy. Nebo se mýlím?
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
11. 10. 2019 13:57
nemýlíš …

smileys with beer
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
11. 10. 2019 15:16
To se nyní rozhodně nechystám.Opak byl ale v době nedávno minulé,kdy jsem z malé vesničky jménem Črnja Luka na Korčule koukal přes úžinu
v dáli na ID.Od mého úsilí tam doplavat,mě nakonec zradil ostrov Ščedro,který se mi motal do cesty.Je to tak znalci?
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
11. 10. 2019 15:56
A urcite nejaky ten proud...
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
11. 10. 2019 21:23
Vašku, vždyť je to vzdušnou čarou 20km. Ale na Ščedru sis mohl odpočinout od plavání, přejít ho pěšky na druhou stranu.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
11. 10. 2019 22:23
Ano,já vím,vše jsem bral v potaz Hlavně jsem chtěl trochu přizvednout stálé návštěvníky ID.A navíc a to je prý doloženo,v těchto vodách se producírují takové ty velké ryby s hubou plnou ostrých zubů,byť údajně žerou jen učitelky ,ale čert tomu věř.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
12. 10. 2019 15:40
… ano já vím … yawning smiley to jsou už zase fotky ze Hvaru, z pevnosti, který má každý nafocený 50krát … ale třeba ne všechny …
ten den byl krásný, ale nahoře docela fičelo … grinning smiley
[www.rajce.net]

smileys with beer
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
12. 10. 2019 21:49
Bessy, máš na stopro pravdu, opravdu tam krásně fičelo. spinning smiley sticking its tongue out
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
13. 10. 2019 09:11
Jo, ty půlky ve výhledu....smiling smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
13. 10. 2019 09:28
… jasně … takový ohromný výhled do města, zvětšil jsem i katedrálu … a kluci se zabývají tím, jestli na hradbách fouká …

smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
13. 10. 2019 23:03
Úplněk nad Pakleni otoci jsem spatřil, půlky prvně. Furt ve střehu. Dobrák s tyčí se mohl šoupnout kousek doprava, měl by také prima záběry. Nebo by mu ta Asiatka ukázala bojová umění...
Na Španjole jsme již chvilku nebyli, je důvod se tam zase objevit v době větrů.grinning smiley

Druga domovina Hvar - Zavala.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
14. 10. 2019 08:29
Fousi, ten s tou selfie tyčí ale ve chvíli obrázku č. 20 fotil … není pravda vidět, takžes to nevěděl …
reakce světce v galerii je zřejmá …

smileys with beer
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 62
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.