Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR??? (2)

Autor admin 
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
13. 07. 2019 19:34
Když se nevejdeš do prvniho určitě se vejdeš do druhýho....no stress



Upraveno 1krát. Naposledy upravil kubangc (13. 07. 2019 19:35).
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
13. 07. 2019 19:37
Nám ujel asi o půl hodiny, ale na ten druhý jsme byli ve frontě jako čtvrté auto. Tak předpokládám, že ten první pobral všechny... Byla to sobota na konci července.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
13. 07. 2019 22:50
Vždy ze Zavaly odjezd v 3,14 a vždy jsme se vlezli. Nejvíce aut dojíždí kolem půl 5, ale to již stojíme v malém řádku.

Druga domovina Hvar - Zavala.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
14. 07. 2019 07:22
pojedu z uvaly Torac, přivstanu sismiling smiley
dikythumbs up
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
16. 07. 2019 06:42
Letos bychom se chtěli podívat poprvé na Hvar do jednoho z kempu v Zavale či Ivan Dolac.Jezdíme v září a s kolama.Je realná cesta na kole do Hvaru podél pobřeží a jak je to s projetím tunelu pokud bychom jeli do Jelzy?Kopce nevadí loni jsme jeli z Makarské na Sv.Jure.Pak jsem se díval na stránky kempu a stany mají dál od aut.Jsme zvyklí mít ho vedle auta.Dá se najít takové místo a jak to vypadá s obsazeností v září? Dík za odpovědi.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
16. 07. 2019 10:36
Ahoj. Tak třeba v kempu v Jagodne za Ivan Dolcem jsou kola i auta u stanu..A v září tam bude jistě volno. Jak je to ve výše zmiňovaných kempech to z vlastní zkušenosti nevím.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
16. 07. 2019 11:07
Do tunelu kola nesmí - čímž neříkám, že tudy nejezdí...yawning smiley
Ale vloni se bavili v plážovém baru nějací Slováci, že dostali buď oni nebo jejich kamarád pěkně mastnou pokutu - nevím jak velkou, zaslechla jsem pouze: Fííííha, ty koxo... Tak asi dost velkou grinning smiley

tunel
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
16. 07. 2019 11:47
Otevři si Mapy.cz a přepni na turistickou mapu, zobrazí se cyklotrasy po ostrově. Z ID do Hvaru podél pobřeží se dojet dá, od Svete Nedjelje k "magistrále" je prašná místy zatáčkovitá cesta, dál po hlavní je v sezóně dost provoz, ale v září by to nemuselo být tak hrozné.
Do tunelu Pitve je na kole zákaz, ale viděl jsem tam větší skupinu za doprovodným autem, netuším jestli to byla partyzánština nebo se na to dá získat nějaké povolení. Legální cesta je nad tunelem po požární cestě, je to trochu cyklokros ale zvládnout se to dá.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
16. 07. 2019 12:17
24.6.2019 "hasičská cesta" mezi Sv. Nedjelja - hlavní pod tunel Dubovica nešla projet. Probíhá stavba, místy rozšíření, několik opěrných zdí od moře, prý se snad bude dělat asfalt..? Od Dubovice Zákaz vjezdu všem, mezi zátokou Lučišče a Sv. Nedjelja stavebně zneprůjezdněno - halda kamení přes celý průjezdní profil a bagr. Na moto jsme to vzdali, kolo by snad šlo přenést.
Jestli jste dali Sv. Jure a nevadí Vám šotolina a prach, doporučuju cestu od Svirče nebo radši od Dolu pod Sv. Nikolu a dál vyjet pod tunelem nebo "po staré" do Hvaru přes Brusje.
Jak píše Pedro66, na Mapy.cz - co je žlutá a bílá je asfalt, tenká bez výplně je šotolina (jen 707 od Dolu je jen částečně asfalt - beton, více šotolina, dost kopec..)
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
16. 07. 2019 12:44
To je zajímavá informace... vzhledem k pohodlnější přístupnosti jižní strany si asi vyhodnotili jako lepší vybudovat asfaltku od Dubovice do Svete Nedjelje, než rozšiřovat silnici přes Pitve a tunel.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
16. 07. 2019 14:13
Takže konečně budují chystanou cestu Hvar - Ivan Dolac a místo bude konečně dostupné i pro autobusy a odpadne strastiplná cesta přes tune Pitve. On se totiž plánoval tunel nový pod předchozím, ale zjevně cesta do Hvaru je optimálnější řešení, rozhodně lidi s lodičkami na kouli si hodně oddechnou.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
16. 07. 2019 16:38
"a místo bude konečně dostupné i pro autobusy". Je mi uplně šumafuk jak se trápí lidi na místních cestách s lodí na "kouli" při příjezdu od Pitve. Pitve beru jako síto,někteří to dají,někteří ne.S novou cestou od Hvaru přibude spousta pohodlňáků a masťnáků.Nejvíc genialoci místa zabije autobus plnej lidí s kufříčkama na kolečkách.Gutentaaag. jdu blejt
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
16. 07. 2019 22:10
Pitve je opravdu síto, nicméně nesměly by tam být ty semafory, bylo by to síto mnohem lepší, ale míst na nové apartmány je dost, jen stačí zrušit uzávěrku na jejich stavbu a všichni turisté se tam zajisté vlezou a navíc určitě klesnou i ceny apartmánů.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
16. 07. 2019 22:18
Ještě vyřešit, jakým způsobem "nafouknout" pláže ?!!!
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
17. 07. 2019 08:41
Správná poznámka, je tam pár míst kde by šlo rozdrtit kámen a bude malá plážička. Ještě je možnost stohovat turisty na patra s pravidelným střídáním pozice nahoře.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
17. 07. 2019 10:26
Ty co jsou už opálení poslat do Itálie.Však je to kousek přes moře.thumbs up smiley
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
17. 07. 2019 12:41
Díky za info vranko.Je to kemp Lili
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
18. 07. 2019 05:33
Ano je to Lili.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
18. 07. 2019 14:22
Faktická poznámka .- lili pláž je moc hezká, a vzhledem nárůstu apartmánů v dané lokalitě a velikosti plážičky bych se podíval do kempu v ID,
přeci je pod kempem služná pláž a další vzadu. Lily bych si nechal jako hezký výlet.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
18. 07. 2019 17:57
NEDOJED :
V ID jsou to tyto pláže (nejbližší kempu), jaká je obsazenost v září nevím, chodíme (13 - 29.9.) kolem, ale přes zídku tam není moc vidět, ale moc lidí tam už nebývá.

[www.rajce.net]

[www.rajce.net]

Na hlavní pláž je to asi 200 m. [www.rajce.net]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Mirus (18. 07. 2019 18:44).
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
19. 07. 2019 07:22
Mrkneme do všech kempu na te straně a jako zálohu mám kemp Vira u Hvaru.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
19. 07. 2019 16:08
To není špatná záloha. Pokud máte horská kola, tak kolem Brusje a Velo a Malo Grablje jsou kamenité stezky a jinak na staré asfaltové cestě Hvar - Stari Grand jsou krásné výhledy. Každý rok tam jezdíme autem, bo bydlíme ve vedlejší zátoce od Viry.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
19. 07. 2019 22:02
Asi to patří spíše do kempů ale viděla jsem,že na stránkách Avtokampi.si se dají dojednat do mnoha kempů slevové karty a mezi nima je i Paklina v Ivan Dolci.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vranka (20. 07. 2019 07:05).
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
20. 07. 2019 07:17
Kartu máme vyřízenou.Však jsem o tom založil vlákno na kempech.Kola máme treking tak se dá i šotolina.Lepši bude asi Vira.Je tam víc možností a jeden den si uděláme výlet po požární cestě do Ivan Dolac.K večeru se dá jet do Hvaru nebo pěkný celodenní výlet do Starý Gradu.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
20. 07. 2019 19:30
Jejda to ale faux pas.smiling smiley Já jsem už do záložky kempy chvíli nenahlížela a toto našla při hledání něčeho jiného.
Ze Starigradu by jste to měli kousek do pěkné pláže Žukova na poloostrově Kabal A nebo dále až na konec polostrova do bunkrů.Je to ale již jen šotolina.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
21. 07. 2019 09:57
To Mirus: díval jsem se na fotky z 18.7.2019, a líbí se mi ležící pes na sedadle. Letos bude s Vámi taky?hot smiley
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
23. 07. 2019 16:46
Ahoj,funguje v ID obchod ?
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
23. 07. 2019 19:09
… jasně, funguje ... a dobře …
potřeboval jsem do zelňačky kysanou smetanu … a i tu tam mají … jak 12, tak 20 % tuk … thumbs up

smileys with beer
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
24. 07. 2019 09:26
Besy: díkysmileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
31. 08. 2019 16:28
tak už je to tady:vyrážíme v 5:00 zítra ráno,plán je 20:00 být ve Splitu u trajektu,směr Stari grad a dále ID.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 58
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.