Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR??? (2)

Autor admin 
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
13. 05. 2019 21:37
Jejda, Zavala není nafukovací...tongue sticking out smiley Ale jo, jak je psáno výše, je zde více možností si najít "své" místo a není to tak smrsknuté na jeden plac, jako v ID. Kolem Milny a Zarače je větší frekvence turistů, zajíždějí tam i na půjčených skútrech. Tedy ti hodně mladí. Mají to z Hvaru blíž. A někdy svízelně přístupné kozími stezkami z páteřní komunikace. Mám na mysli křivolaké stezky směrem dolů/ Ajax bude určitě komentovat/.To se u nás mnoho nevidí. A někdy i zde foukne, hlavně odpolko. Ale nic hrozného. Po celé Zavale od "centra" po Petarčicu vede betonový chodníček, v noci osvětlený a z něj se dá vybrat plac na leháro. Nelíbí se - jdu dál. Vždy se něco najde.

Druga domovina Hvar - Zavala.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
13. 05. 2019 22:33
Ajax už radši nic nekomentuje bo dostal dutku s výstrahou.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
30. 05. 2019 12:17
Zatím tam počásko nic moc, 21 celsiů, polojasno, fouká. Na konec května žádná sláva. Dlouhodobě nazpátek nepamatují. Díval jsem se na kamery v přístavech a je to tak na mikinu, šortky asi nehrozí. Asi je to kontinentální. Nejsem zrovna junior, ale takto studený máj nepamatuji.

Druga domovina Hvar - Zavala.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
30. 05. 2019 14:52
Doufám,že studený máj si to odbude a bude teplé září thumbs up smiley

MirekŠi
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
30. 05. 2019 19:59
Jak jsem již podotkl - září to je jistota dokonce i kabinet 302 jede se mnou v tomto termínu
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
30. 05. 2019 20:32
... jirka 9 ... asi ses opět netrefil ...
jednak nejedeš na Hvar, stejně jako kabinet302 ... a pokud jsem několikrát četl, tak on ... o tvou existenci nestojí ... yawning smiley
... co tak napsat o něčem z Chorvatska, co není tak osobní, když není pozitivní odezva ... ?

smileys with beer
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
30. 05. 2019 20:54
jirka9 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Jak jsem již podotkl - září to je jistota dokonce
> i kabinet 302 jede se mnou v tomto termínu


ROHALE (jirka9) přestaň s tím, taktéž nevyžádané SZ uživatelům fóra, kteří o to nestojí.
Děkuji !
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
30. 05. 2019 23:23
Zdravímsmiling smileyR. Počasí je sice nepředvídatelné - ale: Je zajímavé, že jsem měla asi štěstí - a na Hvaru jsem ještě déšť ani studené moře - nezažila /od roku 2009 - 5x/.

Mám vzpomínku na rok 2012 - u nás bylo po "zmrzlých" pořád dost hodně zima. A jeli jsme hned 1. července na Hvar. A moře bylo nakonec překvapivě tak teploučké - jak v termálu - vítr ani jednou za 14 d. nezafoukal, pořád sluníčko.../tehdy sever Hvaru - Zastupac a Jagodna/.

Počasí u nás
- 2012:
[www.pocasi-kosiky.cz]

Historie počasí v Chorvatsku - od roku 2 000 - Cres: [www.nykar.cz]

Pak v roce 2015:


[www.youtube.com] [www.youtube.com]



Rok 2016:
[www.youtube.com] [www.youtube.com]
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
31. 05. 2019 16:52
Přesně jak píšeš Rero, 2012 jsme byli na Hvaru poprvé a letos již pojedeme poosmé. Za tu dobu to bylo z těch cca 80ti dnů párkrát navečer na mikinku a nekoupali jsme se tak maximálně 5 dnů a to přeháním. Jedno odpoledne přišel slejvák i s malýma kroupama.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
31. 05. 2019 17:32
Za léta, co jsem jezdil na Hvar, jsem zažil blbé počasí jen jednou. Pršelo pět dní. Pak mávnutí proutkem a počasí super. Krom toho i nějakou tu bouřku, i boru. Opačný extrém, v půlce června 37 ve stínu.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
31. 05. 2019 19:06
... loni bylo teplo, předloni bylo teplo, před tím taky ...
[www.rajce.net]

... jóóó ... ale jednou (2016) byla taková zima, že nebyt té hruškovice, tak tam zmrznem ...
[www.rajce.net]
... už cesta tehdy o čemsi svědčila ...
[www.rajce.net] eye rolling smiley

... extrém byl Rabac 2008, v půli června, v poledne 9 st. C ... ale po pár dnech se to i tam ... obrátilo k lepšímu ...
[www.rajce.net]
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
31. 05. 2019 20:24
Kucííí,nemalujte čerta na zeď
za 20... tam bude azurko a určo
i teploučko....drinking smiley
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
31. 05. 2019 23:12
Bessy, tu kapalnou hrušku poznávám...
Vojto, vemeš námořnickýho kulicha...
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
01. 06. 2019 15:05
No nemůžu se dočkat, až si tu loďku jenou pořídím a přibrčím tam za vámi někam .)
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
01. 06. 2019 19:23
... couddy ... s tím taky počítáme ... smoking smiley a budeme se těšit ...
letos chci vzít tahací hračku pro dvě osoby ... počítám, že to vyzkouší aspoň 10 lidí ...
jen nevím, kdo bude řídit , až se budu chtít taky povozit ... mám za to, že tam bude s "papíry VMP" v tu dobu i Fous ...
... tak možná on ... (ale napřed mu dám dýchnout grinning smiley )

smileys with beer
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
02. 06. 2019 10:13
Možná se na tebe přijedem juknout z pevniny, tak tě potáhnu. Kolik že si říkal, že ti to jede? Vyzkoušel bych, jestli by tě s tahací hračkou nešlo pouštět jako drakasmiling smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
02. 06. 2019 22:21
... 80 ...

smileys with beer
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
03. 06. 2019 08:44
Tak to bude spíše to pouštění drakasmiling smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
03. 06. 2019 19:24
JJ, měl bych býti na značkách, v případě potřeby potahám. Mám zato, že jedna plavba na Vis tě vyléčí z tahacích hebel.grinning smiley A proč bych měl fučet do balónu, pokud mám plavbu, konzumuji toliko NA. Jako za kolečkem. V tomto jsem zásadový.

Druga domovina Hvar - Zavala.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
04. 06. 2019 07:13
Pecka smiling smiley !!
Užívejte !! smiling smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
04. 06. 2019 12:31
Aldo … si blázen … táhnout někoho na hračce z Hvaru na Vis … ? …
samo že vím, že si děláš srandu, já bych nikoho netáhl ani ze Zavaly na Štědro (3 km), byť jsem viděl, že někdo takhle táhl 2 paddleboardy s děckama (měli vesty) … to tak někde kolem zálivů u Štědra, tak to jáááá ….

smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
04. 06. 2019 18:39
Tak to já letos na Ščedro potáhnu asi jen peněženku.....drinking smiley

Ščedro
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
05. 06. 2019 09:17
Jste mě tady nanvadili. Dubrovník vyměníme asi za krátký výlet letos na Hvar a bude smiling smiley
Jak hec by byl "vám" do ID zarazit na pláži vlajku smiling smiley Ale máme malýho, tak nevím, jak to budem všechno plánovat. Taky máme ten paddleboard, a to bude letos teprve liga smiling smiley
OT: že bych vyrazil na "pádlu" na Hvar? grinning smileygrinning smileygrinning smiley Minule jsem byl ve stoje u velké bójky a nebo z Gradacu do Bristu a pohoda. Ale ty větší dálky už asi seacayak...
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
05. 06. 2019 11:05
S tou vlajkou bych byl opatrný, při pokusu zarazit ji na pláž je velké riziko ublížení na zdraví a ještě ty lidi pošlapete, než dojdete na vhodné místo.yawning smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
05. 06. 2019 11:25
Vojto - to je konoba Ivo v zátoce Loviště. Výborná kuchyně /čevabi, salata od hobotnice/ a jiné ňamky. Jen je někdy s problém s kotvením u malého mola. Pokud se tam vyváží dva bokem, ostatní nemají moc možností. Osobně to řeším přes příď, fendry na každý bok. Nebo bokem k první lodi u mola, ale ne každému se líbí, když mu hopkáš přes palubu.

Druga domovina Hvar - Zavala.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
05. 06. 2019 11:31
A ještě pořád mají v té konobě himalájskou přirážku? Před xx lety chtěli za lahváče 20 lasiček, když v ID jen 12 za točené. Na jídlo jsem již neměl odvahu se poptat.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
05. 06. 2019 12:01
Michale asi už ne.Se mi zdá ,že tak o 2 kuňky víc jak v ID za točeno pivo"drinking smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
05. 06. 2019 13:47
... Fousi, nezbude li nic jinýho ... tak fakt nezbude, než zastavit u mola, přes lodě ostatních účastníků zájezdu na Ščedro ... nechat vyskákat tvou posádku se tvou prkenicí a doklady ... pak to hodit na kotvu ... šipka, a do hospody doplavat grinning smiley

smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
05. 06. 2019 14:52
... tady je pár obrázků ze Šćedra i s jídelníčkem ... pravda, byl to rok 2014 ... a půjčená lodička s 5 Hp ...
[www.rajce.net]

smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
06. 06. 2019 13:24
... jo jo ... Šćedro ... jsou tam i apartmány ...
[www.rajce.net]

smileys with beer
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 57
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.