Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR??? (2)

Autor admin 
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
09. 11. 2018 16:44
Malé info pre tých,čo plánujú dovolenku na Hvare v hoteli-ubytovanie v zľave FM cez CKVT drahšie o 600€ pre 3 osoby na 9 nocí ako cez nemecké CK.Čo je podľa mňa už slušné "vreckové".yawning smiley
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
22. 12. 2018 06:28
Jj. Potvrdzujem. My poslednych par rokov ak cez cestovku, tak nemecku pripadne polsku. Neskutocny rozdiel v cenach.
29. 12. 2018 07:51
Tento rok se nám osvědčil termín přelom srpen/září.Dnes jsem rezervoval stejný termín v námi oblíbeném apartmánu v první řadě u moře (arpina).Nastává 8 měsíců plných očekávání.Všem lidem nakaženým "Hvarkou" přeji ať je moře azurové,víno čisté a půlnoční měsíc nad Scedrem magický.smileys with beer
31. 01. 2019 21:25
Leden pryč a začínají se upřesňovat detaily pobytu. Tedy kdy odjezd, kdo do kterého app.,jak se tam prostřídáme, čím se pojede, kdy půjčit plavidlo. Příjemné výhledy.
Letmá statistika povídá, že by to měla být 24. cesta do HR celkové a 12. pobyt v Zavale. Máme půlení.

Druga domovina Hvar - Zavala.
31. 01. 2019 22:20
Se nevytahuj, jó smiling smiley
01. 02. 2019 16:32
Jaké vytahování Michale, to jsou holé fakta....my po 8smé na stejné místo, však víte kam. Nějak nás ta hvarka neopouští, není léku.

02. 02. 2019 09:42
... jestli se mohu zeptat, jaké teda máte termíny (Mirus nemusí, ten je jasný ... září yawning smiley )

...Ščedro z loňska ... do 11 fotky ... dobrý
[www.rajce.net]

smileys with beer

Upraveno 2krát. Naposledy upravil Bessy (02. 02. 2019 13:20).
02. 02. 2019 21:27
TOŠ MY ČERVEN. ALE NAVŠTEVA U SVATÉ ANNY V BRNĚ. VÝMENA KYČLE. TAK SI TO TAM UŽIJTE.confused smiley
03. 02. 2019 09:59
Petře, dost hustý provoz. V červnu jsem tam býval sám.
03. 02. 2019 10:31
... Karle, držím pěsti, ať to pomůže ...
... Michale, já dovezl našince na Ščedro kolem 08,30 ... a ty křižníky tam přijely kolem 10,30 ... co už ... eye rolling smiley
[www.rajce.net]

smileys with beer
05. 02. 2019 10:26
Těm kdož jsou takováto ranní ptáčata bych si dovolil doporučit pláž Porteruša na Ščedru. Sic tam stojí plachetnice, ale pláže jsou volné. Ježky vysbírají místní k jídlu, dno je pozvolné, méně písčité, rovné, dá se jít mezi borovice do stínu - na rozdíl od zátoky na fotkách, tam jsem přes kamennou hradbu od pláže raději nechodil. Jen slunce ta zajde kolem 4.-5. hodiny za kopec, pro sovy, tedy ty co vyjíždějí na moře kolem 13 - 14 hodiny to bude kratší pobyt kvůli slunci. V červnu a červenci by tam mohlo být i více chobotnic, než je turisté vyloví. Pláž i okolí bývá čisté, moře tam toho moc nenaplaví, oproti západní a severní straně Ščedra. Bude to asi také tvarem zátoky, cesta tak dlouhá není, pro slušný člun tak 5 -10 minut. Je tam molo, já jsem kotvil u pláže na kotvě a úvaz na břeh.
05. 02. 2019 10:59
já měl na Porterušu namířeno 3x, vždy ve 2. polovině července ... tak, v jednom roce to bylo celkem dobrý, byť tam stálo asi 5 plachetnic, ale ty byly dále od břehu … v dalším roce jsme tam přijeli, vystoupili na břeh, ale ještě rychleji jsme nastoupili z důvodu šíleného množství vos … loni jsme to před Porterušou otočili k jiné, menší pláži, pač tam bylo přelidněno …
… tak třeba letos udělám další test … ale pokukuju po Korčule, k prvním ostrůvkům je to "co by kamenem dohodil", necelých 10 km
jen tak vědět, jestli v půli cesty nebudou velké vlny …

smileys with beer
05. 02. 2019 12:31
2 PET láhve, 1/4 vody se šťávou a trochou cukru, za chvíli je po vosách, nebo Raid spray a najít hnízdo, nebude daleko, ještě Raid spirála ale musí se na ní dávat pozor .- ať není Ščedro bez vegetace.
05. 02. 2019 14:43
… hnízdo tam nebylo, ale asi tam někdo jedl melouny … slupky lítaly do křoví … ale sem tam byly asi pecky či jiné zbytky na pláži …
no neriskovali jsme ...

smileys with beer
05. 02. 2019 20:14
Je to jedna z pláží, kterou uklízí. I tak jsem tam jednou našel dost humusu. Ale je tam super teplá voda, právě kvůli mělčině. Jen ten bordel na dně..... Na stromě v info skřínce bývají letáky o Ščedru. Někde ho ještě mám.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 11
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.