Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR??? (2)

Autor admin 
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
23. 06. 2016 19:06
Karinka první příspěvek a už myslí na jídlo. Sami máme s Vojtou62 málo.thumbs up smiley
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
25. 06. 2016 22:43
No dobre no, kdyz se nechcete delit, s tim nic nenadelam. Musela jsem si dat gulas :-).
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
27. 06. 2016 09:03
Muzete mi prosim doporucit jake plaze stoji zato navstivit? Je tady toho tolik, ze si nejak nemuzu vybrat :-) Dekuju
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
27. 06. 2016 12:21
Mrkni do Zavaly/ Petarčica/, Gromin Dolac, Mala Stiniva,Lučiště, Veprinova, Dubovica, Žukova

Druga domovina Hvar - Zavala.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
28. 06. 2016 23:25
Jak mi hlásili rodinní špióni a dle zaslaných fotek ještě není dokončeno nábřeží v Jelse v oblasti, kde kotví katamarán do Splitu. Pouze navezená vrstva makadamu, jako vloni.
Zato v Zavale je chodníček vedoucí od přístavu k baru Skalinada v noci osvětlen a tudíž odpadá nutnost vybavit se na noční přesuny čelovkou. Následně si jedinec po požití několika mojit ve Skalinadě připadal jako svatojánský brouček. Jen nelítal....

Druga domovina Hvar - Zavala.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
02. 07. 2016 06:35
Pěkný vlny.Ty z roku 2014 mám v živé paměti,stál jsem na točně s nastrojeným windsurfem a přemýšlel jak jej dostanu na vodu....thumbs up smiley
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
02. 07. 2016 06:58
Už se nemůžem dočkat,jedem potřetí ID (2012,2014).Odjíždíme 3.7 večer na 14 dní do apt Arpina. Jedou s námi Hvaru poznáníchtiví přátelé,proto prosím tipy na zajímavé výlety. díky
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
02. 07. 2016 07:06
Kdyby měl někdo na místě (ID) zájem o zapůjčení ws vybavení (k dispozici 2 plováky,windsup,paddleboard,pádla a dětské plachty 1.3m a 2.4m,pro dospěláky 5.7,7 a 2x 8,5m,vesty,neopreny,trapézy) nebo základní kurz windsurfingu (byť v nelehkých podmínkách na učení) může mě vyhledat na místě,nebo kontaktovat sms 603442053 Jakub



Upraveno 1krát. Naposledy upravil kubangc (02. 07. 2016 07:47).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
02. 07. 2016 11:01
... kubangc ... ten paddleboard, to je sympatická věcička, rodinka se po něm od letoška poohlíží, snad i po nafukovací variantě, že by ho zkoušeli na Ščedru, ale nevlastníme ho, takže možná příště, navíc musím do kufru Superba kombi narvat 3,5 m gumák i s 15 HP 4 takt. Hondou a Sup. má užší kufr jak Passat Variant B6, do toho všechno vlezlo, další věci na střechu do boxu ... ono je to taky s tím paddleboardem docela na rychlo, když s tím člověk neumí ...

... chceme do I.D. druhou půli VII. ... tak ať Vám to tam vyjde ...
a náměty ... ? ...

... Vrboska, projet se do ní langsam okolo špítalu z Jelsy, vrchem podél pobřeží, zaparkovat u hasičů na druhé straně nábřeží, zajít si tam k pevnostnímu kostelu a kolem mostů v centru dál podél zálivu ... dobrá je i cenama ( loni a pár roků zpět ) restaurace LEM ( s dřevěným oslíkem )
... Humac ( kousek od Jelsy na cestě do Sućuraje ) výborná domácí kuchyně, půjčí Ti tam klíče od kostela ( na prohlídku ), kousek je vrcholová cesta s výhledy na obě strany pobřeží Hvaru ( zabudovaný dalekohled ) kousek dál je i jeskyně, na přístup dovnitř se poptat v konobě ...
... po staré cestě ze St. Gradu do Hvaru, mezi Velo Grablje a Brusje ... je vyhlídka, ( vidikovac ) s občerstvením, krásné vyhlídky, procházka, všude samá lavanda ...
... no a Hvar využít k návštěvě pevnosti Spaniola, nebo zajet vodním taxikem na Pakleni otoci (musíš se lodivoda zeptat jak, se často točí tam a zpět, aby Vás vyložil a pak se s ním vrátíte z otoku za určitou dobu na Hvar), těch taxi tam jezdí více, ale Ty si zaplatíš i zpáteční cestu na Hvar, tak abys nemusel zpátečku jinému taxiku platit znovu ( 1 osoba cca 40 HRK tj. zpáteční ) ... my jsme byli na ostrově Marinkovac, k severu orientovaná zátoka Ždrilica s oblázkovou pláží a restauracemi výhled na město Hvar a na jižní straně ostrůvku leží zátoka Stipanska, FKK, restaurace Carpe diem ...
... ze Zavaly se dá zajet vodním taxi na ostrov Ščedro ... je tam pár restaurací, přes hřeben projít na druhou stranu ostrova... naproti je Korčula, nebo si půjčit v I.D. u místního parda ( Jura, půjčuje u pizzerie Spila šlapadla ) 5 místní loďku s 5 Hp ( kolem 300 HRK / den vč. benzinu ... musí se objednat ) a zajet si na Ščedro osobně ...
... nebo brzo ráno, yawning smiley kolem 08,00 si zajet přes Sv.Nedjelu po požární cestě k zátoce Lucistě ... parking na cestě a sejít cca 250 metrů k vodě ... cestou do I.D. ve Sveté Nedjelji je konoba ( u vody se dvěma " chýšemi " ) nebo 100 metrů po pobřeží ve směru k I.D. příjemná konoba Tamaris ...
... s nákupy jsme byli nejvíc spokojeni ve St. Gradu u trajektů, v hipermarketu Tommy [tommy.hr] ... a vůbec ... grinning smiley

smileys with beer



Upraveno 3krát. Naposledy upravil Bessy (02. 07. 2016 11:33).
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
02. 07. 2016 13:38
Díky za informace. Točí ještě v baru pod chlebovníkama v ID exportní staropramen ?thumbs upsmileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
02. 07. 2016 14:10
... pod stromy se Svatojánským chlebem jsem pil loni Ožujsko ... tak nevím, ale to Ožujské se mi zdálo ještě lepší než světlé Karlovačko, čímž se nechci dotknout patriotů piva z Heineken Karlovac, ostatně " nový tmavý speciál Karlovačko " [www.pivovar.cz] prý je taky dost dobrý ...
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
02. 07. 2016 20:17
První bufet Ožujsko. Vedle Plzen. Dobrá.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
05. 07. 2016 10:15
Zdravim uz z Prahy, vcera rano jsme odjizdeli ze Slavinky v ID. Vedle v apartmanu asi od ctyr od rana brecel maly kluk a volal tatu. Jak jsme pak kdyz jsme po pate vstavali zjistili, byl od vecera sam doma. Tata pry odesel na fotbal a rano jeste nedorazil na pokoj. Nemate nekdo info jestli se nasel? Kluk tam byl jenom s tatou a bali jsme se zda se mu neco nestalo. Zustala tam s nim sousedka z jineho apartmanu, my jsme potrebovali stihnout trajekt. V pul sedme jsme odjizdeli a stale neprisel. Zajimalo by nas jak to dopadlo. Dekuji
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
05. 07. 2016 10:21
Jinak bych Vam chtela podekovat za Vase informace o Hvaru. Diky Vasim informacim jsem vybrala Ivan Dolac a rozhodne jsem nebyla zklamana. Zamilovala jsem se do zatoky v Gromin Dolac. Pokazde jsme ji meli temer pro sebe, jen jedna mistni rodinka. Krasne misto. A ty vyhledy z pevnosti na Hvaru..... a nejen tam. Dekuji ze jste
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
05. 07. 2016 16:28
že si se nestavila? Bydlime hned vedle. Zase povezu slivku dom. Dnes se chystáme navštivit Hajduka. Z I.D. Zdravi Ajaxovi a Ekinovi kteři leži vedle nás na pláži.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
05. 07. 2016 20:02
No to jsem nevedela, skoda. Tak si uzijte zbytek dovolene a snad nekdy priste :-) Zdravim do I.D.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
05. 07. 2016 23:30
Gr.Dolac má několik zátok, která konkrétně,
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
05. 07. 2016 23:45
Temer na konci makadamove cesty. Cca 500 m jsme sli pesky od auta protoze uz byly na silnici celkem kameny. Minuli jsme po leve strane rozestaveny cihlovy dum bez omitky a kousek za nim byla cesticka do prava (byly u ni odpadky)Jsou tam takove jeskynky kam se muzete schovat do stinu a nad tim rostou velke agave. Krasna cista voda. Tak snad to najdete.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
06. 07. 2016 18:44
Ale my to tam známe velmi dobře a opakovaně se tam plavíme koupat. Na člunu je to trochu pohodlnější a máme navštíveny všechny zátoky. Navíc, pokud z moře vidím, že je zalidněno, popojedem o dům dál. Ty agáve by tam měly být tři vedle sebe.
Tady: [www.rajce.net]

Druga domovina Hvar - Zavala.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
07. 07. 2016 14:47
Dnes teplota moře 24,9 st.,vzduchu32-měřeno v ID.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
10. 07. 2016 19:18
Tak dnes 34st vzduch,26 st moře a kýčovité počasí/modrojas/
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
13. 07. 2016 13:32
Ahoj,

zdravím fóráky a se zpožděním dávám odkaz na fotky z naší návštěvy v Ivan Dolac, kde jsme se po předchozí domluvě potkali s Ajaxem a jeho ženou. Samozřejmě jsme si dali i Plzeň, jak jinak, bylo horko a žízeň.











Upraveno 10krát. Naposledy upravil ekin (13. 07. 2016 13:47).
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
13. 07. 2016 21:18
Těch agáví je tam mnohem více. Dala bych fotky, ale nevím jak je sem vložit. Karin



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Karinka (13. 07. 2016 21:24).
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
13. 07. 2016 23:03
Ahoooj Karinko, koukni sem, je to tu popsaný. Karel smoking smiley
[forum.ihvar.cz]
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
13. 07. 2016 23:57
To foto č 3 je Makarská ? eye popping smileyeye popping smiley
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
14. 07. 2016 05:55
Ivan Dolac na Hvaru.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
14. 07. 2016 13:09
Děkuji, zkouším to, ale když mám album pod heslem, tak mi to hlásí že je odkaz chybný a fotky se nezobrazí a zase zde nechci mít přístupné celé album. Tak to ještě zkusím jinak....



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Karinka (14. 07. 2016 13:25).
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
14. 07. 2016 13:14
ajax napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ivan Dolac na Hvaru.

No že lidí jak na pevnině, žil jsem v domnění, že je to tam v pohodě, tohle je nářez....
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
14. 07. 2016 13:40
Na 40m pláže se musí vejít skoro všichni z ID, a to bych tipoval že na té fotce se jich ještě polovina skrývá před poledním sluncem někde ve stínu smiling smiley
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
14. 07. 2016 14:20
Tak zde slíbená fota z Gromin Dolac, tam se mačkat nebudete :-)

[www.rajce.net][/img]
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 138
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.