Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR??? (2)

Autor admin 
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
02. 03. 2016 20:26
... tento pár se mi při potkávání jevil ... v pohodě ...
[www.rajce.net]
smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
03. 03. 2016 18:31
... když jsem v tunelu z Pitve na druhou stranu dojel tuhle dodávku, tak jsem si říkal ...
jo, tak to je limit, co do tunelu vejde ... [www.rajce.net]
... nebyla to pravda yawning smiley [www.rajce.net] ... grinning smiley
smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
03. 03. 2016 20:16
jj mají to v oku grinning smiley

MirekŠi
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
08. 03. 2016 23:04
Když jsem loni viděl ten sací vůz / má to v češtině poetičtější označení/, který dorazil k sousednímu app., tak jsem nevěřil, že projel tunelem. Ale po požární cestě asi nevalil.
Probudil mě hukot, jako ve Slatině na letišti a než vysál potřebné, tak jsem sardinky v Jelse vzdal.

Druga domovina Hvar - Zavala.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
09. 03. 2016 15:12
Jo to já už jsem jednomu řidiči obytňáku jel ukázat, kde najede na požární cestu od Hvaru, protože se do tunelu od Pitve nevešel. Zkusil to, ale trochu zaoblil rohy. Samozřejmě obytňáku. Při vycouvávání to ještě dorazil. Měl ho půjčený. Jinak na požární cestě se dá potkat leccos, od popelářů až po náklaďák vezoucí bazén. Fuška byla se mu vyhnout, přečuhoval mu na každou stranu skoro metr.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
09. 03. 2016 18:19
Trochu blbé ale je, že je tam zákaz vjezdu. Kdoví jak to řeší policie. Říkal jsem si, že bych se tam juknul podívat na skůtru z půjčovny, ale zatím jsem se k tomu nedokopal. Těch 12 dní co tam jsme je furt málo.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
09. 03. 2016 18:42
... tak jezdí požárníci po požární cestě ze Sv. Nedjelje ...
[www.youtube.com]
smileys with beer
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
10. 03. 2016 08:05
Bomiňo, už jsem to jel několikrát. Nejlépe to projet od Sv.Nedjelje, jedeš u svahu, takže když se s někým míjíš, nemáš kam spadnoutgrinning smiley Max odřeš auto. Jen od doby, kdy jí otevřeli, už není tak luxusní a místy je cesta dost rozbitá. Ale za ty výhledy to stojí. A zákaz vjezdu asi nikdo neřeší.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
10. 03. 2016 13:56
Jeskyně na Hvaru není jenom jedna, ta, do které se chodí od Humace, ale jsou tam dle mapy Hvaru ještě další. Byl v nich někdo? Odkud do nich? Již spřádám plány na letošek, kam juknout. Snad se mi i letos podaří konečně vylízt na ten nejvyšší kopec ostrova. Zatím jsem k tomu nikoho nepřinutil a sám to nepůjdu. Taky je v plánu konečně polostrov Kabal. Jenže to vše jsem si nasliboval i roky předtím, ale jak psal Bomiňo, strávené dny na ostrově nestačí k tomu vše stihnout.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
15. 03. 2016 13:29
Trochu jsem se proběhl po Ščedru a kouknul na webku,je tam polojasno, sluníčko prosvítá skrzevá oblačnost, nevypadá to špatně. I nějaká kocábka se tam pohupuje. Je v zátoce Mostir. No nic, za 4 měsíce kopeme do vrtule...

Druga domovina Hvar - Zavala.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
16. 03. 2016 13:16
... Fousi, nahoď tu kameru ze Ščedra ...
díky
smileys with beer
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
16. 03. 2016 14:16
Dej so do strýčka Googla webcam Scedro.....
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
23. 04. 2016 11:19
Na sklonku léta, od 7. do 11.září, vypuknou hlavní oslavy 2400 let od založení nejslunečnějšího města v Jaderském moři. Stari Grad založili na ostrově Hvar roku 384 př. n. l. Řekové. Připluli z ostrova Pharos a v dlouhé chráněné zátoce, za kterou leží úrodné pole se zdroji pitné vody, našli báječné místo pro život.
[stari-grad.eu]
avatar
mdr
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
23. 04. 2016 12:56
Nedá se tunel Pitve objet vrchem (tady před tunelem vpravo)?
[goo.gl]
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
24. 04. 2016 08:02
Ano dá, ale připrav se na slušný adrenalin. Jel jsem sice jen tu část z hřebene na jižní stranu k tunelu a bohatě mi ten zážitek stačil. Ale už tu byla zmínka, že to kdosi jel s obytňákem. Místní tudy jezdí na svá políčka.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
24. 04. 2016 22:36
však než byl tunel, jinudy to nešlo... já poprvé od půlnočního trajektu, výhoda že nebylo vidět kolem.
Při cestě nazpět místní ve svahu předjížděli ....měli to nacvičené.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
25. 04. 2016 10:01
Nemohu komentovat současný stav cesty,ale záznam průjezdu podle Google byl pořízen v roce 2011.Pokud si matně vzpomínám,tak nedávno ?? byla cesta upravována.

MirekŠi
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
25. 04. 2016 10:31
Stačí, když přijde nějakej pořádnej slejvák a je vymalováno. Já když to jel v r.2010, tak to zrovna po nějakých vydatných deštích se slejváky bylo. Místy vymleté koryto 30cm hluboké, šutry jak fotbalové míče na cestě vodou přihnané. Hodně často jsem musel ven z auta jít šutry odklízet a hlavně se koukat, kudy to jde vůbec projet. Na foto je finální sjezd na jižní stranu k tunelu, ten už byl celkem v pohodě.



Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
25. 04. 2016 17:19
Hlásím se do party. Právě jsem zaplatil zálohu na ubytování v Ivan Dolac. Konečně se tam podívám. Tolik let to odkládám. Když se nic nepo.. 15.7. se placatím na pláži.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
25. 04. 2016 19:03
... to je pátek, to už tam bude Fous ...
a od soboty yawning smiley
( možná )
... tunelem jezdí i cyklisti ... [www.youtube.com]
smileys with beer



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (25. 04. 2016 19:12).
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
25. 04. 2016 20:08
Plácnu na auto logo. Vy se už znáte, já tam budu nováček.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
25. 04. 2016 20:16
atnarfus napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Hlásím se do party. Právě jsem zaplatil zálohu na
> ubytování v Ivan Dolac. Konečně se tam podívám.
> Tolik let to odkládám. Když se nic nepo.. 15.7. se
> placatím na pláži.


Tos neudělal dobře. My jsme se tam taky jeli jenom podívat no a už tam pojedem po 5té. Hvarka je hrozná nakažlivá nemoc.thumbs up smiley
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
25. 04. 2016 20:45
Zatím jsme se drželi na pevnině. Podgora, Čaklje, Pirovac... Každý rok jsem si říkal, že konečně Hvar zkusíme a konečně letos to klapne. Vleču sebou ještě kamarády, snad mi nevynadají, kam jsem je to zatáhnul.
Máme už zažitý takový ten stereotyp. Přes den koupání, večer korzování po promenádě v davu. V ID asi není kde korzovat, tak si najdeme jinou zábavu. Když nám to bude chybět, tak vyrazíme do Jelzy, nebo Hvaru.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
25. 04. 2016 21:25
video: [youtu.be] To arnafus. Náš první příjezd do Ivan Dolac. Přivítání.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
25. 04. 2016 21:59
Super smiling smiley
Budeme bydlet zrovna v tom baráku, co je na začátku videa vidět plot a garážová vrata.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
25. 04. 2016 22:37
Bessy napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ... to je pátek, to už tam bude Fous ...
>Malinko poopravím, nástup máme 17.7., tudíž od neděle. Ale není vyloučeno setkání kdekoliv na ostrově, nejlépe ovšem Zavala, ID nebo Jelsa.V případě zájmu poskytnu nezbytné kontakty přes SZ.

Druga domovina Hvar - Zavala.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
26. 04. 2016 08:47
Mohli bychom Atnarfusi nějaké pivko stihnout, domů jedu 19.7. Když tak hledej v app nad vinotékou, nebo večer v kiosku..smoking smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
26. 04. 2016 10:27
Hoši, nebude na Hvaru nějak plno? Kam se tam všichni vejdete?
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
26. 04. 2016 13:11
My jsme samí hubenouři. A né jak tlustí duchodci, kteří jezdí jenom na pevninu.thumbs up smiley
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
26. 04. 2016 13:21
Samotný ostrov je taky štíhlý a dlouhýgrinning smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 160
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.