Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR??? (2)

Autor admin 
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
22. 09. 2014 18:24
... Waja výborně ... thumbs up
P.S. ... je Tvá kytka ... [www.rajce.net] ...
... tadlenc ta ... [www.rajce.net] ?
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
22. 09. 2014 20:31
Teda Bessy moody smiley, ty musíš mít taky všechno. Tebe ve fotodokumentaci asi nikdo nepřekonátongue sticking out smiley
Tak ani nevím, zda mám pokračovat ve zpracování dalších albwinking smiley. Existuje vůbec něco, co nemáš vyfocenéconfused smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
23. 09. 2014 08:13
Určitě nemá vyfocené toto
[www.jpeg.cz]
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
23. 09. 2014 18:35
Jerryjerryk dovolím si připojit ještě pohled k jihu a západu.




avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
23. 09. 2014 18:56
... no vidíš Žeryku, a když se otočíš na východ, tak uvidíš ... Brač ... grinning smiley

... a teď tady strčím taky pár obrázků, ale kdo je citlivější povahy, ať to neotvírá ... jsou příliš naturalistické ...
hlavně ty první ... yawning smiley
[www.rajce.net]

smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
23. 09. 2014 20:56
A proč jim otevíráš bříška ? Jsou potom po úpravě takové krabaté, my je děláme vcelku, vždyť jsi to fotil.
A co s hlavami? Nakrmila Andulina kraby?

Druga domovina Hvar - Zavala.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
24. 09. 2014 08:41
Měl jsem pocit, že jsem na Hvaru již byl leckde a leccos jsem už i viděl, takže mě jen tak něco nepřekvapí. Ale mohli by mi Jerryjerryk s Vrankou vysvětlit, odkud je zase tohle? Připadám si po shlédnutí podobného, jestli nejezdím náhodou na jiný Hvar.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
24. 09. 2014 10:02
No musím teda, ač nechtě přiznat, že jsem na tom podobně jako Zahajskej sad smiley.
Odhaduji, že je to focené někde v kopci moody smiley A určitě na západní části ostrova. Brusje, nebo Grablje, vyhlídka Vidikovac? Na druhém fotu od Vranky jsou vidět Pakleni otoci? Pevnost Španjol, nebo Napoleon to určitě není, Sv. Nikola taky ne.
Tak nám to upřesněte. A Bessy to poznal?

Při hledání, kde by to mohlo být jsem náhodně narazila na tyto nádherné obrázky:

[www.southbike.pl]
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
24. 09. 2014 10:49
Je to Sv. Nikola


Přidal bych další ale moc toho nemám je to foceno kamerou ,na foťáku se nám sekla paměťovka, snad o ty data nepříjdem (asi 1100 foto)
Doufám že Vranka pomůže...jinak předešlé foto super...zajímavý uhel pohleduthumbs up
Až bude víc času dodám video....zhora je to něco úžasného smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
24. 09. 2014 13:37
... Waja ... jestli jsem to poznal, kde to bylo ? ... samozřejmě ...
že ne, v životě jsem tam nebyl ... jestli je to na Hvaru, tak asi někde ... na kopci
jsu na tom ještě hůř, než Zahajskej ...
já už to s člunem prostě fšecko nestíhám ... grinning smiley
smileys with beer
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
24. 09. 2014 14:50
Nahoru jsem se chystal již několikrát. Sám tam nepůjdu, svojí polovičku tam nedostanu, protože by tím pádem musel jít i mladej. A ten je na to ještě moc mladej. Autem tam nepojedu, protože by to nemělo tu správnou šťávu. Snad při svém pobytu natrefím na někoho, kdo to se mnou nahoru vyšlápne.
A kdepak jsou tato dvě místa?


Taky jsem byl na "kopečku"


avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
24. 09. 2014 15:31
Zahajskej, ten druhý a čtvrtý obrázek je pohled na Vrbosku a Brač? Asi???
A na třetím obrázku je pohled na Šćedro a Zavalu. Určitě, asi. yawning smiley

A tipovala bych, že je to focené odněkud shora od Humace, asi...?
A od toho vyvozuji, že ta kuča na prvním obrázku je někde nahoře po cestě?

A cestu autem směrem na Nikolu jsem tu kdysi popisovala, skončili jsme u konoby Kolumbič, vrcholu jsme nedosáhli.
Myslím, že ta jízda autem po šutrech měla daleko větší "šťávu", než kdybychom šli pěškytongue sticking out smiley.

Sv. Nikola
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
24. 09. 2014 16:16
Abych nenanpínal,
první - je z Humace, měl by to být jediný dům, který je obyvatelný, ale co je na něm zajímavého, tak se i pronajímá. Většinou jen na jednu noc, jako romantika, bez elektřiny, vody, široko daleko není v noci živáčka a prý tam straší!
druhá - foceno z hřebene Hvaru, cestou z Humace směr Nikola. Na tuto cestu najeto omylem, v Humaci jsem viděl ceduli spilja se šipkou, tak jsem jel. Cedulí pak ještě pár bylo, než zmizely a spilja žádná. Nechtěl jsem se vracet, že prostě někam dojedu. A dojel, k tunelu Pitve na jižní straně a o několik let starší, protože cesta dolů z hřebene byla horor
třetí a čvrtá - foceno z této cesty po hřebeni. Nádherné výhledy na všechny strany ostrova. Na třetí je dole Zavala a v pozadí Ščedro s Korčulou a Pelješacem, na čtvrté Jelsa v pozadí s Bračem
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
24. 09. 2014 17:37
... dnes bych si dal kalamáry ... na to stejk z tuňáka ... trochu slávek v pikantní omáčce ... a na mls Bogdanušu ...
a celý dohromady Ribarski večer ... [www.rajce.net]
smileys with beer



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (24. 09. 2014 18:53).
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
25. 09. 2014 05:54
Dobré ráno.
Pro upřesnění mých snímků uvedených výše. Je to foceno zevnitř kapličky Sv.Nikola. Jeden je pohled okýnkem v pravo tudíž na jih a druhý snímek je focen zevnitř východ z kapličky. Vchod je sice opatřen mříží ale když jsem chytila, tak se mříž otevřela / je poněkud namožená násilně/ a tak jsem šla až do vnitřku.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
26. 09. 2014 09:55
Tak fotky z paměťovky jsou zachráněny drinking smiley
Chtěl bych poděkovat michalovihk za tip na pěknou pláž smileys with beer


avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
27. 09. 2014 10:31
... jerryjerryk ...
a to je která playa ?
ta malba na skále je super ... thumbs up
smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
27. 09. 2014 17:49
Je to mezi ID a Zavalou, u trafostanice. Plul jsi určitě kolem cestou do Zavaly. K ID je to blíž, nějakých 7 min. plavby. přístupné i shora z cesty, jen trochu srázovitější. Také jsme se tady letos 3x byli koupat, málo lidí. Odpoledne leze rychleji moře nahoru a musí se posunovat věci. Zná to tu i Zahája. Mám pocit, že z té trafačky vede podmořský kabel na Vis, zkraje je zakryt betonovými profily,na kterých se bájo nahřívá.

Druga domovina Hvar - Zavala.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
27. 09. 2014 18:40
... a je to tam, jak žije muréna ...?
smileys with beer
avatar
mdr
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
28. 09. 2014 10:35
A je to opravdu FKK, jak je napsáno na skále?
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
28. 09. 2014 12:39
Pro toho kdo chce je FKK, kdo nechce tak ne,ale moc místa tam není moc lidí se tam nevleze
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
29. 09. 2014 09:21
Kabel odtud snad vede na Ščedro, na Vis by to bylo asi moc daleko.
Voda stoupá opravdu moc rychle a prostor na pláží se rychle zmenšuje. A bývá tu narváno i v červnu. A hlavně neukázněnými. Přijedou s člunem, člun vytáhnou na pláž a lehnou si vedle. Tím zaberou skoro vše. Přitom na šutru ve vodě před pláží jsou oka a člun je možno vyvázat tam.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
29. 09. 2014 11:33
Tak, tak, také jsme vyvazovali na oka, naprosto klidná voda pro tento účel. Byli jsme tam jednou i brzo ráno, kdy ještě slunce do zátoky nesvítilo. Naprostý klid, vlnky. Mimo nás jen jedna klidná dvojice. Dali jsme plavčo a snídani jsme měli s sebou.
A ta muréna, Bessy, ta zde opravdu byla.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
30. 09. 2014 13:06
Posílám "do světa" naše další album z ostrova Hvar, tentokrát cesty kolem jižních zátok.

[www.rajce.net]

Zahajskej: fakt jsem neopisovala z tvého albayawning smiley

Zahajskej
moje

Zahajskej
moje

Zahajskej
moje

Zahajskej
moje
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
30. 09. 2014 14:27
A já si zrovna říkal, kam se mi poděla karta z foťákugrinning smiley
Wajo, a že tam bylo hezky?
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
30. 09. 2014 17:03
Ještě Ty provokuj, mám vysychání pokožky, sůl pryč a prý ,že tam bylo hezky. No bylo. Ale jo bude zase, zítra říjen a zase o měsíc blíž.
Hlavně, ať se ve zdraví dočkáme, všichni.

Druga domovina Hvar - Zavala.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
30. 09. 2014 18:54
... Waja a Zahajskej ...
kdo z Vás fotí pro první, resp. druhou divizi společnost ... Twix ?
... na pravou tyčinku nalívali ... levou polívali ...
smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
30. 09. 2014 20:38
A bylo tam opravdu hezky .....yawning smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
01. 10. 2014 08:21
Fousi, říjen dnes je a už jen o 24 dní blíž. Snad se ve zdraví dočkáme....grinning smiley
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
01. 10. 2014 08:27
Na příští rok, teda pokud na Hvar dorazíme, mám v plánu také průzkum částí ostrova, kam nevedou sfaltky. Po shlédnutí alba Waji je vidět, že "Humacu" je na Hvaru více a možná i ve více vypovídajícím stavu, než "skanzen" Humac jako takový. Letos jsme cestování po ostrově moc nedali, hlavně kvůli počasí, protože nám týden propršel a druhý týden jsme se snažili dohnat absorbování sluníčka a užívat si slané vody, takže kromě průzkumu Ščedra nic.
Je mi na Hvaru líto rozpadajících se kamených domů v zátokách. Sice do důchodu ještě hodně daleko, ale dokázal bych si představit to v takovém domku "doklepat".
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 116
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.