Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR??? (2)

Autor admin 
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
11. 09. 2014 08:16
Je to prostě smutné když na takových krásných místech ten bordel někdo zanechá.
Nemáte někdo foto zátoky Nová Pošta? Po souši se tam nedostanu tak abych viděl.Jinak vám co jste mobilní po vodě závidímmoody smiley
avatar
mdr
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
11. 09. 2014 08:44
Mně by jen zajímalo, komu se chce tahat třeba to kolo tak daleko? To tam musel dovézt na člunu



Upraveno 1krát. Naposledy upravil mdr (11. 09. 2014 08:45).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
11. 09. 2014 23:05
Kdepak,cyklostezka grinning smiley

Druga domovina Hvar - Zavala.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
12. 09. 2014 05:45
Jestli máte někdo dle mapy určitou zátočinu na 'Sčedru jakkoli zdokumentovanou tak škemrám o popis nebo i foto. Myslím tím ty méně běžné ale potěší fotky i těch známějších. Jedno jestli zátoky východní nebo západní,prostě cokolv. Díkas
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
14. 09. 2014 19:38
... něco málo letošních obrázků ... Stari Grad ... [www.rajce.net]
( Nokia 1020 )
smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
14. 09. 2014 21:59
Bessy super fotky, myslela jsem, že ve Stari Gradu jsme prošli všechny uličky, ale na těchto obrázcích jsem nepoznala odkud jsou focené?
Prosím upřesni místo, díky.

[www.rajce.net]

[www.rajce.net] tudy jsme určitě prošli ...

[www.rajce.net] zajímavé foto, tuším, že ulička do města směrem od marketu a informačního centra

některé snímky jsme pořizovali téměř ze stejného místa [www.jpeg.cz]
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
15. 09. 2014 17:13
... Waja ... je to všechno foceno pouze mobilem, takže jsem cestou nezdržoval ... i přes to bylo miliony připomínek, jako ... už jdeéš ? a tak podobně, takže kvalita nic moc ... je to spíš, jak tady někdo pravil ... " na dlouhé zimní večery "
... a ptáš se ... kde že to je ?
... tak, když přijedeš do St. Gradu od Jelsy ( mezi políčky ) ... ke Studenacu na kraji města, ( nemyslím Studenac u nábřeží za tržnicí ) ... tak je tam větší parkoviště i autobusová zastávka ...
od Studenace se jde kolem plotu, za nímž se hraje petanque ... hned do první uličky směrem k věži kostela ... od něj se přijde k ulici Vagonj, která je kolmá na uličku od kostela ... v dolní části ul. Vagonj ( směrem k nábřeží ) se odbočí do další uličky do leva ...
a posléze se stočíš do prava k nábřeží ... myslím, že je to naprosto srozumitelný ...
nebo neé ? grinning smiley
P.S. před nábřežím je ulice Niva ... ta se myslím jmenuje podle toho našeho sýra ... ale možná, yawning smiley že se mýlím ...
... k tomu Ti ( Vám ) přidám ještě dalších pár " fotek " [www.rajce.net]
smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
15. 09. 2014 18:20
Bessy jasně, rozumímyawning smiley, parkujeme také vždy u Studenacu, jak je ta autobusová zastávka. Pak procházíme stejnými uličkami do centra přes náměstí Sv. Stjepana, procházku uličkou Vagonj si nikdy nenecháme ujít. Ale Njivu jsme ještě nezaregistrovali.eye rolling smiley

Vagonj

ulička Vagonj


Tyto fotky St. Gradu jsou z loňska, ty letošní jsou ve fázi úprav a autocenzury, ale je to na dlouhé (možná už podzimní) večery. tongue sticking out smiley

[www.rajce.net]

A díky za tvoje fotky, jsou pro nás další inspirací pro léta budoucísmiling smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil waja (15. 09. 2014 18:21).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
15. 09. 2014 18:57
... moc hezké Waja ... thumbs up
fotky přímo pohladí, jako by tama člověk znovu procházel ...
a tuhle s dovolením jsme si dlouho prohlíželi ... 1 [www.rajce.net]
smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
15. 09. 2014 20:25
Bessy, sice ráda fotím, kudy chodím, ale ať koukám jak koukám, tak na té fotce krom toho, že by ta vinná réva potřebovala trochu vody, nic zajímavého nevidím. confused smiley
Čím vás tak zaujala?

Asi nemám pro fotografování ten správný citwinking smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
16. 09. 2014 08:51
Waja ... celková kompozice ... [www.jaknafoceni.cz]
... nic vyumělkovaného, stará brána ... historie ... nešlechtěné víno ... příroda ... pro nás známé místo ... nenucenost i harmonie ...
thumbs up
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
17. 09. 2014 20:08
Kontrolní otázka kde se na Hvaru vyskytuje tento automat
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
18. 09. 2014 10:33
... ve Hvaru ?
smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
18. 09. 2014 19:10
Ne ne....já to prozradím je to Stari Grad levá strana kotviště neboli promenáda v zadní části smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
18. 09. 2014 20:21
... jerryjerryk ...
myšleno u trajektů ? ... nebo ve městě na rivě ? ... z prava, z leva ...
smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
18. 09. 2014 22:07
Já mám pocit, že něco takového jsme viděli u parkoviště před Kerumem u trajektového přístavuconfused smiley
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
19. 09. 2014 05:18
Je to v Gardu v přístavu pro jachty vlevo taky jsem do něho čučel
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
19. 09. 2014 11:21
To waja: jen pro přesnost, nechci tady dávat rozumy, ale tem hypráč u trajektne luki je Tommy, Kerum přestal fungovat přede dvěma roky. Kdyby si tam někdo dával dostaveníčko, aby nehledal původní pojmenování. Navíc to parkoviště nějak modernizují a snad i rozšiřují, v červenci tam byla docela omezena kapacita, chodil jsem tam kole čtvrté ráno po připlutí za Splitu, zbytek pospával v autě.

Druga domovina Hvar - Zavala.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
19. 09. 2014 11:50
Fousi, dík za upřesněnísmiling smiley
To víš, my robinzoni z jižní hvarské zátoky do těchto míst moc nejezdíme. Maximálně jednou za pobyt a to si tam pak připadáme jak mimozemšťané v civilizacimoody smiley. Letos jsem si všimla, že to parkoviště nějak předělávají, ale rychle jsme nakoupili a prchali pryč od davů lidí. Vím, že se v tomto supermarketu na ostrově dá dobře nakoupit, ale změna názvu řetězce nám nějak unikla. Trajektem jezdíme většinou přes Sučuraj a nakupování v marketech o dovolené přímo nenávidím, maximálně nějaké tržiště. Něco jiného je "tankování" vína ve Svirče, kam vyrážíme i několikrát za pobyt. yawning smiley

Svirče
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
19. 09. 2014 15:31
tom 42 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Je to v Gardu v přístavu pro jachty vlevo taky
> jsem do něho čučel

Naprosto přesně thumbs up
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
19. 09. 2014 22:27
V Gardu to panove nebude,zato v Gradu jsem to videla .......spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
20. 09. 2014 10:20
... pár letošních obrázků z pláže Luciste ...
[www.rajce.net]
smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
20. 09. 2014 12:02
Bessy, super obrázkythumbs up

Byli jsme v těchto místech před třemi lety, ale ta konoba (nebo kiosek) tam nebyla, nebo jsme si jí nevšimli confused smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
20. 09. 2014 14:17
Waja, děkuji ...
a tak ještě pár ... z Jelsy ...
[www.rajce.net]
smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
20. 09. 2014 16:47
Bessy, tvoje obrázky z Jelsy jsou úplně z jiného pohledu, než je známe my. Kdyby některá z těch fotek byla ve vlákně "poznáte místo", tak bych nepoznala ani jednu a to si myslím, že městečka na ostrově nás, skalní hvaráky nemohou už ničím novým překvapit. A tvoje fotogalerie je důkazem, že je pořád co nového objevovat.

A ještě k předchozímu příspěvku, prosím, v kterých místech přesně je to občerstvení u zátoky Luciste? U požární cesty nad zátokou?
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
20. 09. 2014 17:16
waja

tady je pohled z konoby přímo na pláž, je to z ní kousek. Pravidelně si tam dáváme vínko a ze shora máme přehled o dětech....smileys with beer

avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
20. 09. 2014 17:20
Waja , podle obr. č. 6 a 7 .. je to zcela zřejmé ... výhled na pláž
... k hospůdce se jde chodníkem z požární cesty nahoře, nebo z pláže po chodníčku mezi skálami ...
... [www.rajce.net]
smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
20. 09. 2014 18:30
Bessy, dík za upřesnění, my jsme sice projeli celou požární cestu až k zátoce Dubovica, ale nad Lučišćem nebylo místo k zaparkování auta, tak jsme tam nestavěli. Ta konoba od cesty není vidět. Tak možná někdy příště...smiling smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
21. 09. 2014 13:38
... pár dnů po té, co jsme u Fousů v Zavale zažili lukulské, sardinkové hody ... jsem byl vyslán do Jelsy, kde se v rybárně, už od sedmé ranní prodávaly sardinky a jiná mořská havěť ...
... pač jsem tam byl hrubo před tím, než otevřeli bránu objektu ... s jedním z nejintenzivnějších odérů na planetě ... eye rolling smiley
tak jsem do té doby stačil dát ještě pár fotek na téma ... když se Jelsa probouzí ... [www.rajce.net]
smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
22. 09. 2014 15:22
Letošní naše dovolenková procházka uličkami Stari Gradu a posezení v konobě Vrisnik:

[www.rajce.net]
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 218
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.