Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR??? (2)

Autor admin 
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
23. 08. 2013 04:19
Tak odjeeeeezd hvar zároka mali rapak ,uzijte si tu zbytek prázdnin a začátek školního roku hot smileyhot smiley
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
23. 08. 2013 15:42
Mám dotaz. Bydleli jsme v apartmánu v Uvale Veprinova. Po ránu jsem si chodil trochu zaběhat, tak jsem se rozhodl, že prozkoumám jeskyni Kraljevu špilju. Hledal jsem ji 2 x, ale nenašel jsem ji. Podle mapy měla být na půl cesty mezi Uvalou Skozanje a a osadou Gdinj - Dugi Dolac (která je na hlavní silnici. Poprvé jsem šel tou stezkou až nahoru k silnici a podruhé jsem pročesával okolí zhruba v půlce cesty. Ale nic, jen jsem si docela slušně rozškrábal nohy o trní a šutry. Nevíte někdo, kde jsem udělal chybu? Na mapě to vypadá úplně jednoduše. Nenarazil jsem ani na žádnej ukazatel k jeskyni. Zkoušel jsem to potom i z cesty mezi Dugi Dolacem a Uvalou Srhov Dolac, ale nějakej místní jednorukej traktorista mi říkal, že se tam dostanu jen z ty Uvaly Skozanje.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Romans (23. 08. 2013 15:47).
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
25. 08. 2013 09:58
Hezky pozdrav vsem ze slunneho Hvaru uvaly tvrdni dolac konoby dalmatia vsem smileys with beer je tu krasnych 30st more okolo27
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
25. 08. 2013 10:19
Tom42 ... thumbs up ... prostě veget ...
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
25. 08. 2013 13:44
Ještě to musím vydržet 19 dní a jsem tam taky.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Zahajskej (25. 08. 2013 13:45).
Co se dá potkat při koupání na Hvaru...
29. 08. 2013 20:24
Není mezi přítomnými někdo, kdo by poznal druh toho rejnoka?


avatar Re: Co se dá potkat při koupání na Hvaru...
29. 08. 2013 20:47
Jak byl velký? Kurňa, šak já bych sa ho aj myslím bál...

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: Co se dá potkat při koupání na Hvaru...
29. 08. 2013 22:42
Ty ploutve - "křídla" - odhadem metr rozpětí
avatar Re: Co se dá potkat při koupání na Hvaru...
30. 08. 2013 07:20
forester napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ty ploutve - "křídla" - odhadem metr rozpětí

Řekl bych Rejnok středomořský viz rejnok



Upraveno 1krát. Naposledy upravil petr70 (30. 08. 2013 07:36).
Anonymní uživatel
Re: Co se dá potkat při koupání na Hvaru...
30. 08. 2013 08:44
A co ta potvora žere? České učitelky?
Re: Co se dá potkat při koupání na Hvaru...
30. 08. 2013 11:25
Žere hlavně Pražáky hot smiley Hlavně je důležité, že jsou takové "potvory" zvířátka ještě k vidění!! Musí to být nádhera s něčím takovým se potkat spinning smiley sticking its tongue out
Anonymní uživatel
Re: Co se dá potkat při koupání na Hvaru...
30. 08. 2013 11:45
Petře, já bych asi strachy pustil něco do plavek...
avatar Re: Co se dá potkat při koupání na Hvaru...
30. 08. 2013 12:50
Nóó, to by jsi byl k sežrání...grinning smiley

Druga domovina Hvar - Zavala.
Re: Co se dá potkat při koupání na Hvaru...
30. 08. 2013 13:47
Fous 57 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Nóó, to by jsi byl k sežrání...grinning smiley


A kdo Tomm nebo já?
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
30. 08. 2013 14:37
Zdarec Fousi, jak bylo v Zavale ? Doufám, že to stálo za to ?
avatar Re: Co se dá potkat při koupání na Hvaru...
30. 08. 2013 18:53
já jsem tuhle "okřídlenou" potvoru potkal asi před 4 lety 2x u Grebaštici a měl jsem z toho Vánoce jak hrom. Nikdy jindy se mi to v HR nepovedlo.
Jen před desítkami let se mi povedlo v Boce Kotorské laškovat v moři s delfínem co tam připlouval a to byl zážitek, který mám v sobě uložený do teď. V poslední době jsem po straně mořských živočichů v HR spíše zklamaný. No už to není co bejvalo. I ti oslíci už nejak ubejval yawning smiley
avatar Re: Co se dá potkat při koupání na Hvaru...
31. 08. 2013 09:48
... nedávno se někdo ptal, jak pokračuje stavba za pláží ... směrem k FKK ...
... myslím, že nijak významně ( krom díry uprostřed stavby )
smileys with beer
[www.rajce.net] [www.rajce.net]
avatar Re: Co se dá potkat při koupání na Hvaru...
31. 08. 2013 12:01
A co se tam "staví" ?

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
avatar Re: Co se dá potkat při koupání na Hvaru...
31. 08. 2013 12:06
... Peťane ... ví Bůh ...
avatar Re: Co se dá potkat při koupání na Hvaru...
31. 08. 2013 20:51
... dovolenou bereme nejen tak, že se vylepíme na pláži, ale spojíme ji s návštěvou historických památek, přírodních zajímavostí, občasnými návštěvami doporučených, i náhodně vytipovaných konob ... a taky s přátelskými setkáními s fajn lidmi z tohoto Fora ...
... a jak se říká ... do třetice všeho dobrého ... po té, co nás navštívili Fousovi s Firemanovými a také Honza Kopera,
Martin ( 74 ) s Pavlem
... jsme byli v očekávání návštěvy z východu naší vlasti ( společné vlasti ... československé )
... Ĺubo ( Eifel ) s Ludkou a malou Míšou ... po té, co v Omiši vybavili pobyt dvěma dívčinám, které s sebou vzali z přátelství k jejich rodině na Jadran ... ( to se dnes moc nenosí thumbs up ) ... dali vědět, že si pár dní " orazí na Hvaru " ...
jo jo ... už oni tu hvarskou infekci " závislosti " yawning smiley ... lapli taky a možná, že dříve, než mnozí z nás ... neřkuli, že už to bude fáze chronická, neléčitelná ...
... a tak jsme dali jeden sedánek u nás, jeden u nich na " Vyhlídce " ... a ...
ostatně, co to budu komentovat ... tady je pár fotek ... [www.rajce.net] [www.rajce.net]
a bylo to fajn ... tečka
smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
31. 08. 2013 22:10
A sakra, další nakažení, co s tím budeme dělat? Vakcína proti Hvarce zatím nebyla vyvinuta, Rosemarinka navrhuje léčebnu a domov důchodců, ale kdo to bude hradit? Naše důchody na to nebudou stačit a každoroční lázně na Hvaru nejsou vůbec účinné. Sice v době pobytu je nemoc potlačena, ale po návratu domů propuká v ještě větší síle. A sponzoři se těžko hledají, nemají zájem, protože se bojí rozšíření infekce na další obyvatelstvo. yawning smiley

Malá ukázka infekčního viru roku 2013:

[www.q3.cz]

[www.q3.cz]

[www.q3.cz]

[www.q3.cz]

[www.q3.cz]
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
01. 09. 2013 09:18
Teda "ákáčko" myslel jsem si,že jenom prudíš.Ale totok je pravda.
Byl jsem na Hvaru,konkrétně v ID několikrát.Ale to byl jinej Hvar a jiny ID.Věřím,že na Hvaru zůstala prima místa,jak vidno z fotek některých přispívatelů tady,myslím Tvrdni Dolac a podobné,bohem zapomenuté zátoky.Ale ID se zkrátka profláklo...
Kdybych dokázal nějak ofotit nebo naskenovat fotky a ukázat Vám,že v červenci na hlavní pláži dole u hotelu ležely dvě rodiny,asi by jste mi nevěřili...
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
01. 09. 2013 10:01
Andreji KALACHU:
Chorvatsko opravdu není jenom ostrov Hvar - Ivan Dolac a Jitka Carič. Jsou i jiná " fajná " místa na Jadranu a ne jenom v Chorvatsku.

Toto je však vlákno o ostrově Hvar, tak proč bychom se tu nemohli s ostatními podělit o své dojmy a zážitky? Přestože svoji náklonnost k tomuto ostrovu neskrývám, tak Ivan Dolac znám jen jako průjezdní místo, dole na pláži jsem nikdy nebyla a Jitku jsem jen pozdravila v agentuře. Toto místo není vůbec dle mého gusta na nikdy bych si tam pobyt nerezervovala. Já také nevnucuji nikomu místa, na která jezdíme my, asi většina z vás by tam, kde jsme ubytovaní my, ani jet nechtěla. A Chorvatsko znám velice dobře, projeli jsme mimo Istrie celé pobřeží až k Černé Hoře, včetně mnoha ostrovů. A že jsme si ostrov Hvar oblíbili? Co je na tom špatného? A proč bychom si obrázky měli posílat mezi sebou? Myslím, že je dost lidí, kteří rádi jen nahlédnou. A kdo preferuje jiné lokality, tak toto vlákno nemusí vůbec otevírat. A toto forum o Chorvatsku snad je? Vím, že existují i jiné země, kde jsou krásná místa, nemůžu však posuzovat, protože jsem jinde u moře, než v Bulharsku a Chorvatsku nebyla, ale my s manželem už nepatříme k té nejmladší generaci, jezdíme dle svých možností jak finančních, tak fyzických. A jsme opravdu rádi, že tuto možnost zatím máme, a po všech stránkách cestu na Hvar zvládneme.

A ještě poznámka: kdyby si účastníci tohoto "dílenského výboru" posílali mezi sebou SMS a MMS, tak by toto forum nemuselo vůbec existovat a třeba zrovna my s manželem, bychom se nikdy neodvážili k Jadranu vyrazit sami s autem a byli bychom odkázáni na CK a místa, o kterých teď "trapně plkáme", bychom nikdy nenavštívili. A že do toho plkání vložíme trochu humoru? To může vadit jen tomu, kdo je nespokojený a zapšklý člověk.

Východ slunce z trajektu na ostrov do St. Gradu:
[www.q3.cz] [www.q3.cz]

Díky Rero, od které jsme čerpali tipy, kam se podívat, vznikly tyto fotky. Nikdy bychom tuto vyhlídku nad zátokou Vir sami nenašli, není to v místě, ani na mapách nijak značené, kdo o ní neví, ani jí nehledá:
[www.q3.cz] [www.q3.cz]

A výhled z pevnosti Španjol:
[www.q3.cz] [www.q3.cz]
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
01. 09. 2013 10:10
... DJ z PV ... je to pravda 28. června 2010, ale není to zas tak dlouho ...
hezky ráno, po kafíčku ... grinning smiley
[www.rajce.net] [www.rajce.net]
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
01. 09. 2013 10:17
Náčelníku,a teď nám sem dej fotku z toho samého místa,ale né focenou v 7:05,ale třeba v 15:00??grinning smiley

Hele,sám víš,že to tak je.Je to super místo,ale je to prostě tak.Bohužel.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
01. 09. 2013 10:29
waja : přesně jak píšeš od toho to forum je . Rád se na pěkný fotky podívám a komu to vadí tak ať se nekouká nebo jde na forum o Ukrajině.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
01. 09. 2013 10:44
... DJ ... tady je perfektně vidět, jak jsou v Ivan Dolaci po obědě prázdné pláže ... pravda je tam v záběru malá muška ... [www.rajce.net]
... no, možná máš trochu pravdu ... pár lidí odpoledne na pláži bylo ... [www.rajce.net] [www.rajce.net]
... ale i na Lučišti bylo v červnu prázdno ... [www.rajce.net]
... fakt je ten, že ten Vir z Jadranu či Hvaru se mě drží ... nebo já jeho ? yawning smiley [www.rajce.net]
... ovšem, jak vidno ... nejsu sám ... [www.rajce.net] [www.rajce.net]
smileys with beer



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (01. 09. 2013 10:51).
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
01. 09. 2013 12:51
ooooo,slávky.Tos neměl....sad smiley
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
01. 09. 2013 13:11
Waja a Bessy,super fotky,vzhledem k tomu,že nám to Chorvatsko letos nevyšlo,kochám se každý den na foru fotkama,jen je sem dávejte,ať se mám čím potěšit,od toho tu snad forum je,a komu se to nelíbí,ať se nekouká.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
01. 09. 2013 13:24
Wajosmiling smiley, díky ...jak jsi to "moje místečkosmiling smiley" - ten rozhled na Hvaru - super nádherně nafotila...Hned bych tam chvilku pobyla... R.
PS. Přemýšlím, jestli tam ta lucerna byla nebo nebyla...no pokud byla, asi nebyla tak modře natřená...
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 106
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.