Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR??? (2)

Autor admin 
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
06. 06. 2013 11:05
Fousi, napiš trosečníkovi. Jinak se to řeší na vlákně poznejme se v Chorvatsku, tuším strana 34 nebo 35
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
06. 06. 2013 11:49
OK, díky, hned to řeším. To je rychlost.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
06. 06. 2013 15:28
Fousi dej pak vědět, taky bych rád nelepil, díky Ivoš
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
06. 06. 2013 16:17
někde vázne pošta yawning smiley
Co třeba tohle

nebo tohle

ale musíš si tam doplnit nick a vyměnit vlajku podle svého města



Upraveno 1krát. Naposledy upravil trosečník (06. 06. 2013 16:20).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
06. 06. 2013 19:25
Fous 57 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> A kde je na pevnosti Bessy? Že by za mřížemi? Tam
> musí prima chládek, ale crno vino nema.!hot smiley

Fousi, tak chládek tam není ani náhodou. Řekl bych smrádek a teplíčko. Nechtěl bych tam být zavřený.
Zajeďte si nahoru na observatoř v Napoleonské pevnosti, panečku to jsou výhledy, jen ten opar kdyby nebyl.


____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
06. 06. 2013 22:46
A opar jako kde? Přes jeden nevidíš na horizont a kvůli druhému se nemůžeš lochčit. Kua, kdo se v tom má vyznat.
Letos se tam chystáme, už jsem to okukoval loni, ale byli na Španjolu v hrozném pařáku a další kopeček bychom už nedali. Výhled je fenomenální, Pakleni jak na dlani. Hele, a jde mi veršování, to su teda kingoš.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
06. 06. 2013 23:28
No on to byl opar a navíc ještě protisvětlo zapadajícího slunce v podvečer. Ráno by to bylo asi zcela jiné.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
06. 06. 2013 23:42
... Fousi, není to samolepka, ale z barevné tiskárny na normálním papíře a zalaminované ... chyceno na sklo dvěma kousky průhledné lepící pásky ...
[www.rajce.net]
... ještě pár fotek z cesty Sućuraj / Jelsa ... proto jezdím po nonstop zátahu Vyškov / Jadran na Hvar ze Splitu ...
[www.rajce.net]
... pařák v arestu na Španjole tedy je ... grinning smiley a strmé a hladké schody ...
[www.rajce.net] [www.rajce.net]
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
07. 06. 2013 00:06
Takové klobásky jsme na Španjolu neměli, asi all inclusive tongue sticking out smiley
O tom, že je to zalaminované jsem tušil, jen musím od trosečníka získat předlohu, zase nejsem tak zběhlý v grafických programech. A musí tam být znak Brna, jinak nejedu
Jinak tu cestu znám velmi dobře v ranních hodinách. Jeli jsme to asi 6x. Po nočním přejezdu je to výživa, ale ta panoramata!!! Letos asi Split, jak jsem již psal.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
07. 06. 2013 10:25
Ahoj,

já byl na Hvaru v roce 1988 a rád bych se tam znovu podíval. Mohli byste mi doporučit nějaké ubytování, nejlépe na kraji Vrbosky v klidném prostředí? Pojedeme dva dospělí + čtyřleté dítě.
Moc díky Ivoš
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
08. 06. 2013 10:02
Ahoj,
nemôžem doporučiť ubytovanie z vlastnej skúsenosti,ale na nete je dosť apartmánov v časti Vitarnja-vyzerajú byť v peknom ,kľudnom prostredí-medzi Jelsou a Vrboskou.Možno sa nájde niekto,kto tam bol ubytovaný.
Tiež som už po nich "pátrala",lebo možno na budúci rok to bude opäť Hvar...yawning smiley
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
08. 06. 2013 14:26
Díky, rád bych něco konkrétního, nejlépe s kontaktem na místní. Osobní zkušenost je nejlepší smiling smiley
Já většinou jezdil na Rab do vesničky Gonar.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
09. 06. 2013 17:51
Haló, kamarádi, může mi někdo zaslat kontakt na Jitku do ID? Naši známí, kteří s námi byli loni poprvé na Hvaru, chtějí letos repete a zatím nemají ubytko, jen termín. No, že tam chtěj? Ani se jim nedivím.
Díkas předem.

Druga domovina Hvar - Zavala.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
09. 06. 2013 20:39
v Horní části tohoto fóra je odkaz na ihvar.cz. Zde si najdi popis obce Ivan Dolac, sekce ubytování a tam je adresa na Jitku.

Michal
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
11. 06. 2013 09:36
Jede nějaký mladý pár na hvar 2 a 3 týden v červenci? Pokud ano, ozvěte se do zpráv...
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
11. 06. 2013 10:02
Letos před pobytem na Pelješaci bych ráda byla tak tři dni na Hvaru. Přivítala bych tip na rušnější, hezké, místo s dobrým přístupem do moře. Vezeme sebou 17tiletou slečnu, na Pelješaci budeme bydlet prakticky na samotě, tak ať si užije trochu ruchu smiling smiley) Můžeme být i v hotelu. Děkuji smiling smiley
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
11. 06. 2013 11:37
Je Hvar nejteplejší místo v Chorvatsku? nevíte někdo (nějaký domorodec), jak tam teď je?
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
11. 06. 2013 12:46
Někde jsem četl, že nejteplejší místo je Mali Lošinj. Má to prý na svědomí nějaký teplý proud co tam kolem frčí. Když jsem tam ale byl, tak mne žádný "Golfský" proud za nohu netahal. yawning smiley Jen tam tenkrát ( asi před 6ti lety ) u Cresu byl viděn velký bílý, tak jsem měl trochu bobky drinking smiley O české učitelce tentokrát nic neříkali.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
11. 06. 2013 22:35
zberry napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Letos před pobytem na Pelješaci bych ráda byla tak
> tři dni na Hvaru. Přivítala bych tip na rušnější,
> hezké, místo s dobrým přístupem do moře. Vezeme
> sebou 17tiletou slečnu, na Pelješaci budeme bydlet
> prakticky na samotě, tak ať si užije trochu ruchu
> smiling smiley) Můžeme být i v hotelu. Děkuji smiling smiley

Dobrý večer
ak chcete na Hvare rušnejšie miesto,tak asi priamo mesto Hvar-tam to žije najviac/aj za najviac peňazí smiling smiley/.Nám sa veľmi páčilo v Stari Grade-ale disco sme tam nemali-maximálne pár kaviarní,menšia promenáda a obchodíky.Slušné ubytko za dobrú cenu v hoteli Arkada/resp. Lavanda/-večer v Arkade živá hudba....my sme boli so 6 ročnou slečnou spokojní,či to ocení aj 17-ročná-ťažko povedať..yawning smiley
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
17. 06. 2013 10:35
Ahoj...myslite, ze mam sanci sehnat ubytovani v Ivan Dolac az na miste? Vyjizdim dnes vecer a zavzpominal jsem na detska leta, jak jsme tam jezdili. Kazdy rok jezdim Podgoru, ale letos bych to i zmenil. Anebo to radsi ani nezkouset a ubytovat se na pevnine? Budem 4 dospeli a 2 prcci neco malo pres rok. Jeli by jsme asi na tech 10dni.
Dekuju Petr
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
17. 06. 2013 10:43
Teď před sezonou by to neměl být problém, případně pomůže "naše" Jitka smiling smiley - [ihvar.cz]
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
17. 06. 2013 10:49
kvetaca>
dekuji moc za info... ja bych se toho nebal...ale mame ty prcky...tak se radsi ptam...dekuji za tip. Pani Jitce, zkusim tedy napsat, tel. jsem nenasel. Dekuji
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
17. 06. 2013 16:36
Diky vsem za ochotu... jestli zbytek osadky bude souhlasit, tak zitra dopoledne Ivan Dolac
Ahoj Petr
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
17. 06. 2013 18:27
... Pitris ... máš SZ ...
smileys with beer
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
17. 06. 2013 21:00
Bessy...dekuji... uz jsem pani Jitku kontaktoval... zachvilku vyrazime...driv jsme to nestihli... takze to vidim na obed na trajektu, tedy pokud dojedem az na Hvar...mame to zatim otevrene a bude to podlehat hlasovani v aute :-D aspon bude sranda, nebo se rovnou v multivanu pohadame :-)
ale moooc se tesime...uz aby byla cesta za nama a relaxovali jsme u more.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
19. 06. 2013 23:11
Ahoj.
Vie niekto ako to vyzerá s cestami, ktoré začali ešte koncom minulého roka rozširovať smerom od Jelsy na Sucaraj?
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
20. 06. 2013 08:44
Tady je stav ze začátku června sad smiley

Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
20. 06. 2013 16:12
to vladimir chovanec:
dnes je hotovo
[www.total-hvar.com]
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
20. 06. 2013 19:18
Dík za info vyzerá to veľmi dobre. Ideme 4 - tého, tak to pôjdem hneď aj vyskúšať.
Aspoň budeme môcť chodiť z Toraču častejšie do Jelsy bez toho aby bolo deťom zle. sad smiley
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
21. 06. 2013 20:12
Jeli jsme ze Stari Gradu na trajekt do Sučuraje 14.6. Rekonstruovaný úsek byl už z velké části před dokončením. Zbývalo dokončit asi dva km z celkových cca 14 km. Vypadá to skvěle. Snad budou pokračovat i dál.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 106
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.