Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR??? (2)

Autor admin 
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
13. 02. 2013 08:20
U toho "našeho" apartmánu je taky uvedeno - elektřina solární, sprcha s teplou vodou na pláži (zřejmě nějaká sluncem ohřívaná nádoba), jinak voda do domu ze zásobníků. Panáčkem na Streetview jsem dojel po asfaltové cestě do Tvrdni Dolac, dál po šotolině nejeli. Ale ta možnost nákupu v Tv. Dolaci mě potěšila. Mají tam i zmrzlinu?



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Romans (13. 02. 2013 16:10).
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
13. 02. 2013 15:46
Tak rozhodnuto, Uvala Veprinova, dům Mary, půlka září.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
13. 02. 2013 15:59
jo to jsou ty panský choutky...dvě dovolený thumbs up smiley Kurňa na dobrý se rychle zvyká hot smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
13. 02. 2013 16:35
Pat a Mat jedou do Chorvatska ,nechcete mě vzít do kufru? Aha asi ,ne tam máte člun a pifko grinning smiley
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
13. 02. 2013 17:01
Romans ....zmrzlinu mají pouze na klacku thumbs up smiley
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
13. 02. 2013 17:34
Tak to je v pohodě, na klacku nám to stačítongue sticking out smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Romans (13. 02. 2013 17:34).
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
14. 02. 2013 17:18
for ajax
Prosil bych udržovat po příjezdu do ID teplou vodu v moři. Přijedu totiž o den později.spinning smiley sticking its tongue out už jen zhruba 4 měsíce a jsme tam.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
15. 02. 2013 06:36
Roman1 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> for ajax
> Prosil bych udržovat po příjezdu do ID teplou vodu
> v moři. Přijedu totiž o den později.spinning smiley sticking its tongue out už jen
> zhruba 4 měsíce a jsme tam.


Aj pivo? thumbs up smiley
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
15. 02. 2013 11:43
Pokud voda bude mít 27 tak pivko by mohlo být tak o 20 stupňu chladnější
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
21. 02. 2013 16:30
Neví někdo z vás, kde se nachází tato silnice na Hvaru? Už jsem tento obrázek viděla několikrát, ale nemůžu přijít na to, kde to přesně je.

[www.q3.cz]
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
22. 02. 2013 09:28
Ahoj Wajo.Tato stromová alej je ve městě Hvar - ve čtvrti Krizni Rat. Je to sice staré a už nekvalitní video - ale najdeš to zhruba na sekvenci 4,25 - 4,45.

Zdravísmiling smileyR.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
22. 02. 2013 13:36
Waja, je to tady:


____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
22. 02. 2013 15:06
Rero a Bromiňo, díkythumbs up
Pořád říkám, že na ostrově Hvar je pořád co poznávat, ikdyž jsme tam byli už šestkrát a hodně toho projeli.
Tak mám pro letošek další tip z mnoha míst, která bych ráda prošla.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
24. 02. 2013 11:18
Zdravim.Našel jsem zatoku na Hvaru Girna Pošta (Luka) CK Valsa v ní nabízí domek IVAN , a CK Dagmar Navratilový Adriaic nabízí ten samý domek z fotek obou jsem toho moc nezjistil jako ubytování a poloha mista bude pěkná ale zajíma mě přístup do moře mam pětiletého kluka sice plavaní trochu ovladá ale z fotek jsem toho moc nevyčetl.Nebyl někdo náhodou v této lokalitě.Dík za info Mirek



Upraveno 1krát. Naposledy upravil mirek b (13. 03. 2013 16:33).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
02. 03. 2013 20:39
Díky Grigorimu a jeho poslední prezentace z ostrova Čiovo jsem získala tip, jak zpracovat množství fotek z našich dovolených za pět let na ostrově Hvar. S programy na zpracování snímků moc nekamarádím, tak jsem si včera večer "hrála" s tímto:

[tripwow.tripadvisor.com]

Je to docela dlouhé, snažila jsem se tam vtěsnat všechny naše zážitky z našich cest po ostrově.
rj
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
03. 03. 2013 11:04
waja, povedlo se thumbs up
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
13. 03. 2013 16:34
Zdravim.Našel jsem zatoku na Hvaru Girna Pošta (Luka) CK Valsa v ní nabízí domek IVAN , a CK Dagmar Navratilový Adriaic nabízí ten samý domek z fotek obou jsem toho moc nezjistil jako ubytování a poloha mista bude pěkná ale zajíma mě přístup do moře mam pětiletého kluka sice plavaní trochu ovladá ale z fotek jsem toho moc nevyčetl.Nebyl někdo náhodou v této lokalitě.Dík za info Mirek
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
26. 03. 2013 16:37
Opravdu nikdo nebyl v zatoce Girna Pošta melo by to byt někde u Vrbovske
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
26. 03. 2013 20:27
Severně od Vrbosky. Jak to vypadá na místě nevím. Vždy jsem cesty tímto směrem ukončil dříve, protože se mi nechtělo s autem na makadam a ani jsem nevěděl, kam jet. Jako robinsonáda to může být romantické.

video: [www.youtube.com]

Michal
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
05. 04. 2013 23:33
Přátelé, včera natočené video s delfíny smiling smiley
[www.total-hvar.com]
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
23. 04. 2013 09:33
Překvapuje mě, že na to, jak je Hvar "relativně" malý, mmá toho neskutečně moc co nabídnout na výlety. osobně jsem si oblíbila Milnu, hodně poetické místečko. Pěkné informace jsem našla i tady - takové tipy pro rodinky s dětmi. http://www.dovolena-hvar.cz/tipy-na-vylety/ Jezdíme tam třetím rokem na Hvar a pak vyrážíme do vnitrozemí taky hodně.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
11. 05. 2013 18:37
Ahojky Hvaráčci a jeho příznivci !
Moc se mi ta diskuse líbila, tak jsem se registroval. Jedeme letos do HR pošestnácté, z toho Hvar po 8., je to naše druga domovina. A popáté na stejné místo do Zavaly, apartmán hned u moře, naprostá svoboda, klid a relax.Domácí 73 let, ale super človíček, snesl by modré z oblohy/vino, maslinovo ulje, ribice atd./.
Máme HR projeto od Umagu po Mlini, ale Hvar je Hvar, snad i parcelu bych tady chtěl mít a malu kuču na ní....
Pokud by byl zájem, rádi se podělíme o zkušenosti, nápady, nebráníme se ani případnému setkání. Jo a jedeme v termínu 12.- 24.7.
Už si chci s Matem dát travarici na uvítanou a slyšet ono dobrodošli......No, ještě 2 měsíce a balíme. A jsme z Brna.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
12. 05. 2013 09:09
Ahoj Fousi 57,
vítej na foru a ať se ti tady líbí!
Máme společné: to Brno, Hvar a pokud (vzhledem tomu množství dovolených v HR) ta 57-mička znamená to, co si myslím, máme společnou i tu. smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
12. 05. 2013 12:48
Díky za pozdrav, první spřátelená duše se ozvala.

Ještě k tomu našemu pobytu. Vždy jezdíme na delší dobu /16 - 21 dnů/, ale letos nám karty rozhodila ml.dcera posunem termínu svatby, to bylo na šaškec.No, nějak jsme to rozdýchali, ale tím pádem je aprtmán od 24.7. - 31-7.volný, respektive neobsazen.

Takže kdyby si chtěl někdo prodloužit pobyt, dáme info. Máme rezervaci od loňska a domácího jsem ještě neinformoval, je teď na pár dnů v nemocnici.

Je to hned u moře/16 schodů/, 2 dvoulůžkové ložnice s balkonem, velká kuchyně s terasou/ obojí výhled na Ščedro/, koupelna pračka,klimoška atd.. Objekt je možno shlédnout na adriatic.hr, sekce Hvar, lokalita Zavala, objekt č. 122. Zde je vidět i obsazenost. My to ale nemáme přes ně, sjednáno soukromě a za jinou cenu. Vždy to řešíme rok předem, o objekt je mimořádný zájem.

A jako suvenýr si vždy vezeme několik kanystrů ol. oleje. Má plantáže na Ščedru a je doslova panenský, jiný už nepoužíváme. Takže vždy zásoba na rok, samo i pro mladé.
Naučil mě, i jak se pozná kvalitní olej. Dá se trocha na talířek a namočí se do něj bílý chléb. Pokud krásně nasaje, je žlutý a nechutná hořce, brát. V opačném případě pryč. Drobný zákal v lahvi není na závadu, vše se nedá odfiltrovat.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
12. 05. 2013 14:09
To Fous 57.
Dobrý den, chystáme se letos po druhé na Hvar, celkově jsme v Chorvatsku byli sedmkrát. Loni jsme byli v Ivan Dolac, moc se nám tam líbilo. V říjnu jsme si pořídili gumáček s motorem a tak jsme hledali ubytování na pláži. Jedeme též do Zavaly do apartmánu Mate. Nevím jestli je to ten samý o kterém píšete. Od majitele jsme dostali odkaz na http://www.inet.hr/~msurlin/. Jinak vyjíždíme 14.7. takže 15.7 dorazíme a chceme zůstat do 1.8.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
12. 05. 2013 14:42
Zdravím Firemena.
Mate Šurlin / pokud možno nevynecháváme písmenko r/, je těsně nad přístavem v centu Zavaly. Trochu to tam bývá natlačeno koupajícími, zejména domorodými. Nevím proč, ale oni se vždy nejraději koupou v přístavu.
My máme ubytko trochu doleva, z pohledu od moře. Ale kolem chodíme 2x denně na FKK pláž, nemáme mnoho rádi koupčo v textilu, je to jen kousek doprava.
Byť je Zavala klidná destinace, tady bývá navečer mírně živěji /pizzeria, konoba Davor/. Ale ne dlouho do noci. Tedy pokud není na molu / dugi mol/ Ribarska noč. Pak to duní do rána. Ale i tam se dá zajít, ochutnat mořskou potvůrku a dát si k tomu několik dcl vína. Vstupné není, dá se potančit líčko na líčko, jen no tom betonu není skluz, jako na sále.
Ten člun je naše vysněná touha, mít jej s sebou, už se málem pořizoval, ale jak jsem psal, ta svatba upravila rozpočtovou skladbu.
Je zde kam zajet, zejména ke Gromin Dolci, kde jsou kouzelné zátoky.
Půjčovali jsme si člun od domácího, ale zimní bouře mu jej rozbila a odnesla neznámo kam.
Tak se tam snad uvidíme, termín je shodný.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
12. 05. 2013 14:48
A Firemane, přestaň mi vykat, na tohle si nepotrpím...spinning smiley sticking its tongue outthumbs up. Dík předem.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
12. 05. 2013 14:53
Fous, poslal jsem Ti SZ.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
12. 05. 2013 15:57
To Fous 57, díky za info, snad se tam uvidíme, hodně se těšíme Hvar jako takový nás dostal, je to naše srdeční záležitost, ještě máme co poznávat, je tam toho taková spousta k vidění. Už abychom vyrazili.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
12. 05. 2013 17:43
To Fous 57:
rád bych se tě ještě zeptal, jak je to v Zavale s obchodem, je-li tam nějaký a co třeba koupě ovoce a zeleniny - nějaký stánek?
Hospůdka tam podle tvých slov je, tak to bude pohoda.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 77
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.