Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR??? (2)

Autor admin 
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
02. 02. 2013 16:14
Rádi bychom na jižní část Hvaru do nějaké klidné zátoky kde to je vhodné pro malé děti, díky za odkazy...
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
02. 02. 2013 19:25
My jedeme do zátoky Veprinova. Tak uvidíme, jestli to nebude až moc velká robinzonáda...



Upraveno 12krát. Naposledy upravil Romans (02. 02. 2013 19:39).
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
04. 02. 2013 11:47
Ahoj, máte někdo zkušenosti s ubytováním v zátoce Smokvina v kůče Nikola, apartmán Milivoj 1 během července - kvality ubytování, pláže atd?

Díky
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
04. 02. 2013 13:35
Romans jaký apartmán?
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
04. 02. 2013 16:20
marhaa:
Nějak mi tam nejde vložit odkaz. Ale když si do Seznamu zadám "dva apartmana", tak to tam skočí hned na prvním místě. Je to ten "Apartment Veliki" (6+1). Ještě tam mají "Apartman Mali" pro čtyři lidi. Nebyli jste tam někdo? Nebo někde poblíž?
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
04. 02. 2013 19:25
Romans
Ten odkaz ti nejde vložit proto že to jsou stránky konkurence, Michal (Admin) forum založil jako součást ihvar.cz
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
04. 02. 2013 20:10
Ahojte. Tak ta zátoka Veprinova - asi před 4 léty tam byl Slofík - jestli se dobře pamatuji. Možná půjde tento odkaz... [www.hvarkroatien.de] - a tam je dům v této zátoce i okolní zátoky... Taky jsem našla, že se tam - uvala Veprinova - nějaký kus apartmánu i prodává... [www.trgostan.hr] ...jakož i jinde na Hvaru... [www.villahvar.com] Zdravísmiling smileyR.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
05. 02. 2013 09:56
Zdravím všechny zde na tomto vlákně.Mam na Vás takovou prozbu.Hledám pro kamaráda (kolegu z práce)ubytování na Hvaru v osadě Ivan Dolac nebo Zavala.Apartman by měl být pro dva dospělé a dvě děti s tím že by uvítal oddělené spaní rodičů od dětí.Dále je jeho požadavek aby byl apartmán co nejblíže k moři a aby měl auto u apartmánu.A cena do 75 € na den.V termínu od 30.7.do 14.8.2013
Předem díky za tipy.
Pavel



Upraveno 1krát. Naposledy upravil pavel.k77 (05. 02. 2013 10:30).
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
05. 02. 2013 10:20
[www....]

V tomto apartmánu jsme byli před 3 lety. Je to přímo ten na fotografii. Velký balkón, který má i kvalitní lůžko. Nakonec jsme se museli postupně střídat. Na balkóně chtěli spát všichni. K moři je to jen přes zahradu a hned u vedlejšího domu je stánek s pečivem. Parkoviště je nad domem. Stačí sejít jen několik schodů. Děti měly samostatnou ložnici. Majitelka ochotná.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
05. 02. 2013 11:22
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
05. 02. 2013 17:51
Zdravim.Chtěl bych se zeptat zdali se dá někde po ránu na trhu v Jelse nebo ve Vrbovski sehnat ryby.Jezdil jsem je kupovat do Sučuraje ale je to už bída.Děkuji
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
05. 02. 2013 19:24
[www.rajce.net] rybárna v Jelse
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
05. 02. 2013 20:05
Moc dík tom 42 ale šlo by to nějak upřesnit je to u té tržnice kde maj zeleninu vedle čerpačky.Abych se přiznal znam z Jelsi benzinku,tu tržnici vedle a market.Jo a v přistavišti zmrzlinu.Pokžde jsem tam byl až na večer.Pro ryby to bude chtít asi co nejdříve po ránu co.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
05. 02. 2013 20:17
Půjdeš od benziny do města až budeš mít po pravé ruce banku tak to sekni do prava a po padesáti metrech do leva(to ucítíš) a jsi tam, je to za tím malinkým náměstíčkem a každopádně chce to co nejdřív at si máš z čeho vybrat
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
05. 02. 2013 20:46
Moc dík máš namysli to malé náměstíčko naproti parku tam taky někde prodávaj pohlednice a je tam nejaký konzum.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
05. 02. 2013 20:55
To bude určitě ono thumbs up
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
06. 02. 2013 18:16
Ubytko v I.D zajištěno. Odjezd 14.6 2013. hot smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
06. 02. 2013 18:27
hele Karle ty moc neskákej a hlavně před dovčou nedávej zase auto do servisu thumbs up smiley Jo a abys věděl, tak 14.6., to už se budu válet někde na pláži a držet ti palce yawning smiley Nebejt to z Pelješace trochu z ruky, tak se stavím na panáka drinking smiley
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
06. 02. 2013 18:35
Tak se stav Pavlíku na panáka v Tučepi, to je blíž yawning smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
06. 02. 2013 18:42
jo to bych asi 5 km ušetřil thumbs up smiley Pojedem se Zahájským skoro kolem ( teda normálně kolem Ploče, ale ten kluk furt chce zkoušet něco nového, tak ví Bůh eye rolling smiley ) jenže znáš Zahájskýho, ten by vypil všechno a mne chudáka by se nedostalo spinning smiley sticking its tongue out
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
06. 02. 2013 21:33
trosečník napsal(a):
-------------------------------------------------------
> hele Karle ty moc neskákej a hlavně před dovčou
> nedávej zase auto do servisu thumbs up smiley Jo a abys věděl,
> tak 14.6., to už se budu válet někde na pláži a
> držet ti palce yawning smiley Nebejt to z Pelješace trochu z
> ruky, tak se stavím na panáka drinking smiley


Ty a Zahája jste slabý v kramflekoch. To takový Schimi ten to uměl rozjet. Dodnes má vzpomínku na celý život.thumbs up smiley
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
07. 02. 2013 11:24
Zdravim cestovatele do Chorvatska.
Ráda bych se s manželem a synem vypravila letos do Chorvatska a hledám tipy kam (Hvar - Pelješac????).
Vyhledáváme spíše klidnější místo, kde je možné najít menší pláže a není zde hlava na hlavě, ale přitom vstup možný i pro dítě.
Láká mě Hvar - Ivan Dolac nebo Zavala - co byste doporučili?
(pozn. v červenci)
Díky
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
07. 02. 2013 14:24
Nevím, Ivan Dolac asi v červenci nejklidnější nebude, snad se Ti ozve někdo, kdo tam bývá v té době. My až konec září. Pošlu SZ. Mirus.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
07. 02. 2013 14:41
ono ID není moc klidné ani v červnu ( teda jde o to, co si kdo pod klidem představuje ), takže červenec a klid se mi zdá téměř neslučitelný yawning smiley. Proti sezóně v takovém Primoštenu který byl mojím oblíbencem, tak ale v ID schcípnul pes yawning smiley. Na druhou stranu takový Pelješac, kde jsem byl v okolí Drače je klidný až dost. Nesplňuje ale asi zase předpoklady pro pláž vhodnou pro dítě ( jedině v letoviscích a tam zas taky není moc klidu ). Pobřeží na Pelješaci ( měl jsem v merku jen pobřeží na Malé moře ) je velmi skalnaté a plážičky by se daly spočítat na prstech jedné ruky nešikovného truhláře. yawning smiley
Ona je ale otázka, kde je dneska v HR vůbec klid a k tomu hezké místo smoking smiley.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
11. 02. 2013 15:11
Byl někdo loni či předloni v zátoce Torac? Rád bych postřehy někoho, kdo zde nedávno pobyl.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
12. 02. 2013 14:29
Tak to by mě taky zajímalo. Letos jedeme kousek vedle - do zátoky Veprinova. Proto se k dotazu připojuju a rád bych ho rozšířil ještě na tuhle zátoku, popřípadě na zátoku Tvrni Dolac, která se nachází mezi nimi.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
12. 02. 2013 17:48
Již 8 let jezdím do zat. Mali Rapak ta je hned vedle Tv.Dolace
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
12. 02. 2013 18:42
Tak běžný nákup(pečivo,zelenina,pivo ,mimo)je možný zakoupit v Tv.Dolacu hned na příjezdu do zátoky v zátoce jsou dvě konoby větší a menší.Co se týče spuštění loďky na vodu tak to je možné v téměř každé zátoce.Přístupové cestyjsou až do Tv. Dolace asfaltove dál jen kamenité ale os.vozem sjizdne.Nechá se s mistnimi rybáři domluvit na čerstvých rybách.Jinak podotýkám ze tato část hvaru nemá elektřinu ,tak ze se svítí přes solární panely,mobily a foťáky já nbijim v autě,nebo to odnesu do konoby mají tam agregat. a
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
12. 02. 2013 19:07
Ten obchod by měl být otevřen jen v sezóně. Jinak je asi nejblíž Gdinj. Konoby jsou otevřené i mimo sezónu? Úvaha je tam jet v polovině září. Buď Torac, nebo Veprinova. Jo a taky o teplé vodě v koupelně si asi máme jen nechat zdát.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
12. 02. 2013 19:23
Ne ne vodu drtivá většina ohřívá slunickem do nějakého zásobníků a ty konoby jsou otevřený minimalne do půlky září ,když jsou turisti tak i déle ,jinak pak už jen krámek u Ivana ve Gdinji
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 116
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.