Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR??? (2)

Autor admin 
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
30. 10. 2011 19:37
co nového u agentury Jadran ................................. ?
[img7chybny-odkaz-rajced0702] [img7chybny-odkaz-rajced0702] [img7chybny-odkaz-rajced0702] [img7chybny-odkaz-rajced0702] [img7chybny-odkaz-rajced0702] [img7chybny-odkaz-rajced0702]

všehochuť ................

[img7chybny-odkaz-rajced0702] [img7chybny-odkaz-rajced0702] [img7chybny-odkaz-rajced0702]

před rybářským večerem ........

[img7chybny-odkaz-rajced0702] [img7chybny-odkaz-rajced0702] [img7chybny-odkaz-rajced0702]

Stari Grad ... supermarket Kerum ...
Forum ...? ..............................................moderní splachování pisoárů .......................................................
[img7chybny-odkaz-rajced0702] [img7chybny-odkaz-rajced0702] [img7chybny-odkaz-rajced0702]
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
30. 10. 2011 20:53
Ráda bych se přeptala jestli jste někdo lodí nebo člunem byli na Lukavcích.Zajímalo by mě jaká je tam flora.Jestli jsou tam jenom keře,nebo i stromy nebo vůbec.Kupovala jsem si u silnice v novém prodejním stánku domácí naložené kapary a paní říkala,že jsou ekologické z Lukavců.To mě pobavilo a přivedlo na myšlenku jak to vůbec na těch ostrůvcích vypadá.Nikdo zatím pokud vím nedával žádné foto.Nemám ani představu jak jsou daleko a jestli je reálné se na ně jen tak dostat.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
31. 10. 2011 12:11
Lukavce - ostrovy nejsou moc porostlé, většinou jen keře, divoká cibule. Okolí v moři je místama hodně mělké což hlavně na pravém ostrovu znemožňuje zakotvení člunu přímo u ostrova a je nutné na ostrov doplavat (dojít nebo doplazit v obrovském množství ježků po dost kluzkých kamenech). Na levém ostrovu se dá přistát člunem u malého mola. Je tu výborné pro šnorchlování, pozor na celkem velké mořské proudy u ostrovů.Pokud máte člun, doporučuji , alespoň kvůli pěkné šnorchlovačce. Pokud máte zájem, více foto na mých stránkách (galerie Chorvatsko - Ivan Dolac 2009 (5.8. - 15.8. 2009):
[www.arimarseapioneer430.cz]
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
02. 11. 2011 06:29
Lukas vlk -děkuji moc za fotečky.Je to obdoba jak jsem měla představu.Ještě jednou díky.Je velmi nepravděpodobné,že bych se tam někdy dostala ale i tak se mi to líbí.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
03. 11. 2011 15:41
... lukas vlk ... hezké fotky ...
jo jo, kdo má lodičku, vidí mnohem víc ...
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
04. 11. 2011 20:06
Přátelé ID. V červnu se chystám konečně do ID a od Jitky jsem dostal na výběr z apartmánů: Slavinka, Janja a Masline. Poraďte, který je podle vás ten echt? :-) Letos jsem měl od Chorvatska půst (rekonstrukce baráku), tak se teším jak malé děcko na Vánoce. :-)



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Sk@nes (04. 11. 2011 20:07).
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
05. 11. 2011 21:28
neporadím ... my byli v Bale, Rośići a Stjepce ...
vydrž, než se někdo ozve

a propo ... doporučuji rybářský večer ... videosekvence je z jeho přípravy, možná se tam někdo i pozná ...






Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (06. 11. 2011 12:34).
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
07. 11. 2011 12:40
Janju - popíšu, pošlu foto a snad se tam někdy i uvidíme !!! ( SZ nebo emailem )
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
07. 11. 2011 21:47
Mildo, díky za prvotní maximum možných info k Janje. :-) A když se tam potkáme budu jen rád. :-) Pokud se nezmění prvotní plán, tak tam budeme od 20.6. do 30.6.2012. :-D

Sretan put i dobrodošli. :-)
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
08. 11. 2011 21:22
Slavinka je hospoda u pláže. Jeden rok jsme tam byli ubytováni. Když srovnám plusy a minusy:

+ ubytování těsně u pláže, lze kdykoliv vběhnout do vody a hned se zase vrátit do apartmánu. Což je výhoda hlavně ráno a večer.
+ krásný ničím nezakrytý výhled na moře
+ lze nechat děti v apartmánu a trávit večer na pěkné terase v hospodě
+ gekoni

- menší terasy s nedostatkem stínu

Michal
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
09. 11. 2011 20:06
Michale, díky za poznatky k Slavince. :-) Ale jak to tak vypadá, tak skončíme v Janje. U Slavinky mně totiž vadí ta restaurace dole. :-(
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
09. 11. 2011 21:46
Sk@nes napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Michale, díky za poznatky k Slavince. :-) Ale jak
> to tak vypadá, tak skončíme v Janje. U Slavinky
> mně totiž vadí ta restaurace dole. :-(


Tomu rozumím a ani nechci Slavinku nikomu nutit. V první řadě u moře jsou i lepší apartmány. Ale musím vzpomenout na zlatou hospodu pod námi proti nařvané české rodině, kterou jsme měli předloni v apartmánu nalevo od Slavinky. :-)

Michal
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
10. 11. 2011 06:40
Sk@nes napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Mildo, díky za prvotní maximum možných info k
> Janje. :-) A když se tam potkáme budu jen rád. :-)
> Pokud se nezmění prvotní plán, tak tam budeme od
> 20.6. do 30.6.2012. :-D
>
> Sretan put i dobrodošli. :-)


Tak to vypadá že se tam asi sejdeme i s Vojtou62. Taky plánujem tento termín.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
10. 11. 2011 09:09
Ajaxi, aspoň nás bude víc, nebudeme se bát vlka nic. :-))) Ale budu asi muset přibalit více oktanových produktů, protože to bude denodenní "oslava". :-)))
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
10. 11. 2011 09:18
Michale, tomu věřím. Když nafasuješ k sobě do baráku lidi, kteří nepobrali základy slušného chování a vzájemného respektování, tak je to horší než restaurace s celým jejím provozem. :-((( Nejhorší je vždy srážka s blbcem!!! Pevně doufám, že budeme mít štěstí a s takovými lidmi se nepotkáme. Máme taky s tím svou zkušenost z Krku, tam se chovali mladí Němčouři, jako by to tam znovu okupovali. :-(((
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
10. 11. 2011 14:38
Koukám, že v druhé půlce června bude v ID půlka fóra.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
14. 11. 2011 12:33
Dobrý den všem příznivcům Hvaru,

chystám se letos po 10 letech na Hvar do místa Ivan Dolac. Nejsem příznivcem jezdit na stálé místo a jsem proto překvapena kolik příznivců má Ivan Dolac, tedy lidí, kteří sem jezdí opakovaně.Paní Jitka mi nabídla apartmán ZINKA nemá někdo informace o tomto apartmánu? Chceme jet jako každý rok se svým milovaným psem fenkou boxera Ketynou.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
14. 11. 2011 20:14
Ostravačko toš vytaj na foru. Já být tebou tak do ID nejedu. Až se dozvíš co tam jede za banda tak tě přejde chut. Nejlepší by bylo kdybys se zučastnila Jarního srazu a tam poznáš lidi co jsou postižení ID jako já.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
14. 11. 2011 20:32
Zdravím všechny zde přítomné,rádi bychom letos jeli na Hvar v termínu od 19.8-2.9 2012 nejlépe ID,nebo Svatá neděle.Poradí nám někdo-jestli jsem to dobře pochopila nejlépe Jitka,jsme dvě rodiny o 3 lidech. Děkuji hledám,hledám na netu a pořád ne a ne najít. At už je jaro.....
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
15. 11. 2011 09:23
Ajaxi děkuji za přivítání na foru. Já jsem dost odolná tak se nechám překvapit tou bandou v ID. Vypadá to že ID je česká vesnice v Chorvatsku. Jsem nováček na foru i když si informace na foru čtu již několik let, takže registruji že existují výjezdové kalendáře i srazy ale neznám podrobnosti. Sdělte mi informace o jarním srazu. Ráda se připojím.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
15. 11. 2011 12:18
ostravačka napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ajaxi děkuji za přivítání na foru. Já jsem dost
> odolná tak se nechám překvapit tou bandou v ID.
> Vypadá to že ID je česká vesnice v Chorvatsku.
> Jsem nováček na foru i když si informace na foru
> čtu již několik let, takže registruji že existují
> výjezdové kalendáře i srazy ale neznám
> podrobnosti. Sdělte mi informace o jarním srazu.
> Ráda se připojím.


Otevři si Ostatní a tam to najdeš. Chorvatské jaro v Orlických horách. Ptej se tam a bude Ti odpovězeno.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil ajax (15. 11. 2011 12:19).
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
15. 11. 2011 13:24
Vitej ostravačko,

pokud si přečteš všechny příspěvky věnované setkáním v Beskydech, v D. Dunajovicích nebo i dalších, zjistíš, že vítán je každý, kdo přiveze dobrou náladu a chce se setkat s novými foristy, nebo poklábosit s těmi, které už zná.
Nezáleží na věku, pohlaví ani orientaci (např. sever, jih . . . . smiling smiley )
Jde jen o to chtít !
Sakra, teď jsem se s tou orientací a chtěním nějak zamotal, tak raději končím.

[forum.ihvar.cz]
[forum.ihvar.cz]
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
15. 11. 2011 14:00
Tak jsem zkoukla informaci o srazu v Orlických horách.Svět je fakt malý. Ve Slatině nad Zdobnicí tedy v Orlických horách vlastníme starší nemovitost, takže na sraz od tud by to bylo jak se říká za pár. Jinak z Ostravy cca 200 km. Bude určitě zajímavé potkat se s nadšenci ID.Mirusi tebe jsem se kdysi ptala na cestu do Chorvatska přes Slovinsko bez dálnice. Ale to se tě kdysi ptalo hodně lidí. Jela jsem tenkrát na Pag taky moc pěkné místo.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
15. 11. 2011 15:25
jak Ostravačko, tak Borino ... vítejte na Foru ...
Borino, rychle napiš Jitce2 soukromou zprávou, ( v pravo nahoře na liště ) ... pač je nejvyšší čas si něco bloknout

a k jarnímu srazu ... není to jen pro otrlé, jak by se na první pohled zdálo, vítaní jsou všichni ...
my totiž vítáme všechny a všude ... na videu je např. Ajax s Věrkou, když byli předloni po prvé přivítáni v Ivan Dolaci






Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (16. 11. 2011 11:08).
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
16. 11. 2011 16:08
Ostravačko,pošli mi SZ (soukr. zprávou )emailovou adresu a já Ti pošlu pár fotek ze ZINKY.Byli jsme tam před 2 roky ubytováni. K moři coby dup, k pekařovi ještě blíže!!! Bezva ženská i její chlop !!! Pozdrav z Valach !!! Tož tak !
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
17. 11. 2011 15:53
ostravačko - Kamila?
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
18. 11. 2011 11:16
Ne Mirusi - Lenka
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
18. 11. 2011 11:20
Mildousi pošli mi prosím fotky apart.Zinka na email: jerabinka63@seznam.cz. Děkuji
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
26. 11. 2011 14:43
Zdravím,už jsem paní Jitce psala-mám na výběr ze tří apartmánů Slavinka,Nakič a Zinka...myslíte,že bude ve Slávince rušno?
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
27. 11. 2011 10:23
Jelikož to všichni máme ještě za hodně, aspoň tímhle způsobem se vracíme na Hvar a vzpomínáme.. Zásoby se ale bohužel tenčí :-(
Minulou sobotu Hvarský oběd: čevapi z mesnice v Jelse, bramborový salát doplněný olivovým olejem od domácího, ajvárek z Konzumu v Jelse a k tomu prošek. Včera Hvarská večeře: sardele z rybárny v Jelse, salát z chobotnice z ID, k tomu Plavac a to vše za doprovodu chorvatských písní :-)
[img5chybny-odkaz-rajced0506] [img5chybny-odkaz-rajced0506]
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 48
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.