Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Mimice, Omiš a okolí

Autor maniacm 
Mimice, Omiš a okolí
25. 02. 2013 11:26
ahoj všem nevíte někdo ubytování v této oblasti pro 4 členou rodinu? dva dospělí a dvě děti jedno 5 let druhé 1 rok.. na pláži.. popřípadě s polopenzí.
díky moc. filip



Upraveno 1krát. Naposledy upravil filhou (14. 04. 2021 20:47).
avatar Re: okolí omiše
25. 02. 2013 15:33
Okolí Omiše má docela zmáklé agentura pana Vávry.
Re: okolí omiše
25. 02. 2013 23:09
Dnes jsem musel odříct rezervaci apartmánu Daniela ve Staniči, cca 5 km od Omiše. Moc pěkné ubytování, mrkni na net. Ale podle všeho je tam cca 100 schodů k pláži. I když je to jinak cca 30m. V období do 1.7. chtějí 50E, jinak myslím 70E. Jinak my máme děti 10+6+1,5.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil algec (25. 02. 2013 23:10).
Re: okolí omiše
26. 02. 2013 18:20
jezdím do okolí Omiše už pět let.no jo sto schodu to je duvod rušit rezervacisad smiley(( teda my jezdímeod doby když bylo dcerám 3 a 6...a díky schodum je tam krásnej vyhled z apartmánu.do Daniely bych ale nejel..známej tam byl a nějak extra to nechválil,ale neručím za to.nám se líbí skoro všude.kdyby něco napiš sms ..dám info 603290399
Re: okolí omiše
26. 02. 2013 18:27
Nerušil jsem kvůli schodům, ale k vůli tomu, že chtěla jet sestra s námi a ono už nemají v termínu volno.Jedeme do Ruskamenu, villa Mira. Také schody ( nevadí nám, aspoň něco shodíme), ale apartmány ještě lepší, za stejné peníze.
Re: okolí omiše
26. 02. 2013 18:55
já to myslel jako forsmiling smiley no jo Ruskamen je o něco levnější než Staniči..proto ta cena možná.v Mimicích sem taky sehnal levnější ubytko,ale nic tam neni.my jezdíme od Vávry.možná že přes net by se sehnat dalo o něco levnější.ale takhle vim,že vše bude jak má.je tam krásně u Omiše..my červenec doufám Staniči
Re: okolí omiše
26. 02. 2013 21:27
Ruskamen vilu Miru mohu doporučit sice tam ty schody jsou ale ubytování pěkné a výhled z balkonu taky moc fajn.Navíc bazén , blízko do restaurace i obchodu. Byl jsem tam s rodinou v roce 2010 a všichni spokojeni.
Re: okolí omiše
27. 02. 2013 12:32
Nejede náhodou někdo s dětmi do vily Mira koncem června? Ať mají ty naše společnost. A my nakonec také.
Re: okolí omiše
20. 03. 2013 18:30
Tento rok padlo rozhodnutie pre Omis a okolie a tak vitazom sa stala Vila Mira v Ruskamene.Komunikacia s majitelom zatial bez problemov a dokonca prijemne prekvapenie ze sa snazia komunikovat v ceskom jazyku (Taliani sa maju este co ucit spinning smiley sticking its tongue out ). Kedze ideme s detmi (8,6,4) a radi prechadzame vsetky plaze v okoli,dufam ze nebude sklamanie,kedze recenzie su vseliake.
avatar Re: okolí omiše
20. 03. 2013 22:46
Zravím všechny příznivce Jadranu,

taky máme rezervovaný apartmán ve ville Mira v Ruskamenu. Letos to bude poprvé a moc už se těšíme. Budeme tři dospělí a holčička 7 let. Termín máme od 6.7. na týden? Bude tam někdo v tomto termínu z Vás?

A ještě nás zajímá, jak je daleko od apartmánu restaurace a obchod? Musí se přes hlavní cestu a dá se to jít pěšky?

Děkuji moc za odpovědi!!!

Komunikace s majitelem je bezproblémová...
Re: okolí omiše
21. 03. 2013 09:49
u té vily mira v ruskamenu.. by mě taky zajímalo kolik je to schodů k pláži a dále jestli se tam někam dá aspoň trochu jít. co parkování u apartmánu? díky
Re: okolí omiše
21. 03. 2013 13:58
Restaurace a obchůdek je od Miry cca 5 až 10 minut chůze ale bohužel se jde po hlavní silnici ( přes den hrůza - večer už se to dá ) .
U restaurace i obchodu je možnost parkování takže můžete i dojet autem.Kousek od Miry je i krámek jen s pečivem.
Pod obchodem směrem k moři se prodává zmrzlina a je tam i venkovní posezení.
Re: okolí omiše
21. 03. 2013 14:10
Ruskamen je především o klidu , nikam se tam velice jít nedá nicméně Omiš je blízko a dá se tam zajet za chvilku.Parkování je přímo u hlavní cesty hned u Miry takže vylezete z auta a jste na místě pouze slezete pár schodů. Schody jsem k moři nepočítal nicméně víckrát za den bych to chodit nechtěl ( zvlášť když ještě nesete 1,5 roční dítě ) nicméně posezení na terásce s výhledem na moře z té výšky je tam moc pěkné. Poslal bych i nějaké foto ale syn nám vše nenávratně smazal a mám jen videa.Pokud by někdo chtěl můžu nějaké úryvky dát na youtube.V případě zájmu pošlete SZ.
avatar Re: okolí omiše
21. 03. 2013 14:10
To Rolna

moc děkuji za informace. Pokud by mě ještě něco napadlo, tak se ozvu.thumbs up
Re: okolí omiše
21. 03. 2013 17:43
Lova, tak to sa stretneme. spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: okolí omiše
26. 03. 2013 10:42
To cvrlo:

Tak to je super, vždy je lepší mít na tak daleké cestě někoho, koho znáš. smileys with beer

My už se hrozně moc těšíme, konečně si zase po roce nahřeji kosti.

Ondra
Re: okolí omiše
30. 03. 2013 10:19
Jen jsem nakouknul a tak bych doplnil výše uvedené vzdálenosti.
Restaurace v Ruskamenu naproti obchodu se jmenuje Ljetni san a jít tam od Miry po silnici není opravdu nic moc.
V posledních letech trávím období v červnu nedaleko od Miry a do hospody nechodíme po cestě, ale od baráku u vody rovnou po pobřeží do kempu a tam vyjdeme před hospodu. Je to pěkná procházka. Jídlo standard, žádný zázrak, ale ani bída. Obsluhující kluci jsou fajn, pokud se tam zdržujete častěji nebo delší dobu, dobře si své hosty pamatují a pokud nemají plno, rádi si pokecají. Takový rodinný podnik. Celina je taková díra a to mám rád. Všichni se znají. Když tam nějakou dobu nejste a vrátíte se, místní vám řeknou kdo umřel a komu se narodilo babetko. A není to jen hraný zájem. Zdravit se, je normální. Libí se mi to.
Takže pokud máte děti, raději po silnici nechodit. S dětma počítejte kolem vody tak půl hodinky času.
Hezkou dovolenou.
Re: okolí omiše
31. 03. 2013 23:02
Dobrý večer.
Chceme jet s přítelem do Nemiry, vila Mandalinič přes CK Alexandria. Nemáte někdo zkušenosti?
Mají právě hodně nízké ceny - něco kolem 1500 Kč za týden na osobu.
A ještě takový dotaz,jde věřit cestovní agentuře NewTravel? V telefonu byli příjemní a v pohodě,já jen jestli v jejich nabídkách není nějaký podfuk.
Díky, Ruth
Re: okolí omiše
01. 04. 2013 12:05
S rodinou se vracíme přímo do Omiše,po 3 letech,do stejného apartmánu. Moc se nám v Omiši líbí, večerní procházky centrem,vnímat ten ruch. Určitě se zase projedeme vláčkem do Radvanovych Mlynic. Je to hezký výlet. Točili tam Vinettoua. No,už aby to bylo. Ten čas se hrozně vleček. eye popping smiley
Re: okolí omiše
06. 04. 2013 14:34
My jezdili do Duće a pokaždé do jiného apartmánu, to vždy záleželo na tom,kolik nás jelo.Silnice při přecházení k moři,je
trochu adrenalin,ale myslím si, že se to dá.Pokaždé jsme s sebou měli malé děti a nikdy nebyl problém. Tato lokalita je pro nás maximální spokojenost.Do Omiše se dá zajít pěšky,na Brač lodí,do Splitu autobusem nebo autem a Makarska taky není tak daleko.
Letos vyrážíme opět směr Jadránek a opět do Duće. smiling smiley
Re: okolí omiše
11. 04. 2013 18:37


[/video] okolí Omiše obrazem



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Aleš67 (11. 04. 2013 21:07).
avatar Re: okolí omiše
12. 04. 2013 20:29
pekné video z produkcie mojho kamaráta.
video: [vimeo.com]



Upraveno 2krát. Naposledy upravil mihal306 (12. 04. 2013 20:51).
Re: okolí omiše
13. 04. 2013 00:48
mihal306,tak to je opravdu kvalitní pohled...thumbs up
Re: okolí omiše
13. 04. 2013 17:38
Tak to je super video.....................thumbs upthumbs upthumbs up
Re: okolí omiše
13. 04. 2013 18:12
Smekám!!!! Super video.Tučepi tam není.
smileys with beer
avatar Re: okolí omiše
13. 04. 2013 19:04
Krásné
Re: okolí omiše
02. 07. 2013 20:52
Ahoj,je někdo letos ve Staniči u Omiše?? napište když tak jak to tam vypadá letos..díkysmileys with beer
Re: okolí omiše
02. 07. 2013 21:26
Kamarád ze Staniči dnes přijel. Říkal málo lidí, pohoda. Jen teplota vody nějak klesala. Včera snad byla 22.
Re: omiš-nemira - APP SOLAR / IVAN a IVANKA
08. 07. 2013 19:17
Dobrý den,

nebyli jste někdo v těchto APP v Omiši, Nemiře - APP SOLAR ( 30m od moře) a APP IVAN a IVANKA od pana Vávry ( 80m od moře) ? Chceme tam jet 3 rodiny s dětmi a zajímal by mě Váš názor, recenze i na oblast?Děkuji.
Anonymní uživatel
Re: omiš-nemira - APP SOLAR / IVAN a IVANKA
11. 07. 2013 21:00
Kingdave, nebyljsem v Nemiře v žádném z Tebou jmenovaných objektů, byl jsem v ap. Denis. Ale obecně- mé tlipě Nemira neučarovala, je to všude do kopce či po schodech. Ovšem moře krásné jako na celém Jadranu.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 48
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.