Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Road Trip 2022

Autor beyksson 
Road Trip 2022
06. 02. 2022 00:03
Ahoj všem.
Chtěl bych letos jet z Prahy do Budapešti. Tam strávit alespoň dva dny, abych navštívil vše, co jsem našel a stojí za návštěvu. Dál bych pokračoval přes Temešvár do Banátu. Přesněji do Gerniku a Svaté Heleny...Kde jsem slíbil, že přivezu vodovky, tempery, barevné papíry a tak...je toho víc smiling smiley
Tam bych taky chtěl zůstat dva dny smiling smiley pak bych chtěl pokračovat přes Bělehrad do Sarajeva...v každém městě den? To už je tedy 6 dní...
Ze Sarajeva na zastávku nebo přespání do Mostaru...to je srdcovka...byl jsem tam jako malý kluk a vůbec si to nepamatuji. Z Mostaru do Chorvatska...za mě nejlépe Mimice, protože mám kajak a znám super pláže grinning smiley nebo Nemira, kde zas znám super ubytování.

Nejel by někdo semnou? Zvládnu to sám, ale parťák by se hodil smiling smiley Auto mám smiling smiley Kajak taky a fakt se mi nechce samotnému smiling smiley))
Re: Road Trip 2022
08. 02. 2022 12:04
Sam.bych teda nejel...
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 156
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.