Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

UGLJAN - Kali

Autor Michalll 
avatar UGLJAN - Kali
20. 02. 2021 14:56
Zdravím všechny. Plánuji léto. v loni, když jsem byl na VIRu, tak mi místní doporučili UGLJAN. Stěžoval jsem si na Pašman a bylo mi řečeno, že mám dojet až na Ugljan, že tam je to bolje. Někdo nějaké postřehy konkrétně z Kali ?
Nehledáme rušné letovisko ála Makarska, ale ani robinson house. Tak něco mezi. Máme psa.

díky za veškeré postřehy.
avatar Re: UGLJAN - Kali
11. 06. 2021 11:04
Ahoj,
koukám, že Ugljan a Pašman tu není moc oblíbený. Na tyto ostrovy jsem tu nic nenašel. Letos po letech plánuji návrat do HR. Hledáme něco klidného a blízko. Pašman mě zaujal. Máte někdo nějaké zkušenosti? Byl jste tam někdo? Jaké je koupání naproti turisticky vyhledávaného Zadaru a Biogradu?

Standa
avatar Re: UGLJAN - Kali
11. 06. 2021 12:38
Na Pašmane sme boli na výlete pred pár rokmi-konkrétne v Tkone.Mne sa tam veľmi páčilo-kľud,veľa apartmánov priamo pri mori.
Pekné pláže-dokonca aj s hrubším pieskom.Veľa zelene a krásny výhľad na Biograd.Mali sme sem namierené v r.2018 v septembri s manželom,chceli sme prejsť Pašman a Ugljan na bicykloch.Bohužiaľ,nám to nevyšlo kvôli manželovmu úrazu pár dní pred odchodom.V budúcnosti sa sem chceme určite pozrieť.spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: UGLJAN - Kali
11. 06. 2021 13:04
Díky. To tak nějak potvrzuje info co mám. Klídek, apt. hned u vody a bez nočního života.
avatar Re: UGLJAN - Kali
20. 06. 2021 08:48
No, my byli v Mrljane, taková malá víska, kde se každý s každým zná, jako šlo to, ale pláže nic moc. Jinak TKON je přístavní město a je tam větší možnost vyžití. Záleží co preferuješ. Ale jak říkám, byl mi doporučen Ugljan, ale stejně jedeme letos nakonec do Vodic ...
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 143
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.