Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Re: Gradac-Hotel Labineca

Re: Gradac-Hotel Labineca
08. 06. 2011 13:14
Přesně za 100 dní směr Gradac - Hotel Labineca.Už se nemůžeme s manželkou dočkat.Moc se tam těšíme.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Jiří Pečénka (08. 06. 2011 13:16).
Re: Gradac-Hotel Labineca
08. 06. 2011 13:47
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil L.K. (14. 01. 2013 20:40).
Re: Gradac-Hotel Labineca
08. 06. 2011 16:33
Asi len to že sa veľmi teší.....Veď každý z nás sa teší že ide do HR či nie??
Anonymní uživatel
Re: Gradac-Hotel Labineca
09. 06. 2011 10:34
Jiří Pečénka [ Soukromá zpráva ]
Re: Gradac
01. 04. 2011 16:03 Datum registrace: 2 měsíců nazpět
Příspěvků: 4

Dobrý den.Letos v září a to od17.9.2011 do 24.9.2011 jedu s manželkou do Gradace.Budeme ubytováni v hotelu Labineca all inclusive.Můj dotaz zní:Jaké to v hotelu je,co se týče ubytování,stravování,jaký je tam personal a jestli je v hotelu Wifi.Předem děkuji za odpověď Jiří Pečénka

Co k tomu dodat.confused smiley Po více jak dvou měsících ! Když už, tak ve vláknu ...Za kolik to máte ?
Re: Gradac-Hotel Labineca
09. 06. 2011 11:58
Tak to jedete ve stejný den jako my - ale my budeme ve vedlejší Podače.... Jen počasí mě trochu dělá starost....Hledám tu a na sousedním foru marně informace o půjčovně kol v Gradači... tak kdyby náhoudou jste někdo něco věděl, prosím napište.... děkuju a krásnou dovolenou všem....
Re: Gradac-Hotel Labineca
09. 06. 2011 12:16
Proč používáte PodaČa a GradaČ??? Rve to za oči. Přece je to Podaca a Gradac a i se to stejně vyslovuje.
Re: Gradac-Hotel Labineca
09. 06. 2011 13:17
jéééje no tak to pardon...naprosto v dobrém myšleno.... v rámci zachování vašeho zdravého zraku Podaca a Gradac.... mám to z vedlejšího fora, kam chodím častěji a mnohem více lidí to tak píše... Vlastně jsem nad tím nikdy nepřemýšlela a ani tam to vůbec nikdo neřeši.... holt čechům to zní přirozeněji i když tedy nesprávně... ale tohle forum je myslím úplně ale úplně o něčem jiném, nemyslíte? Dovoleným zdar :-)



Upraveno 1krát. Naposledy upravil kacab (09. 06. 2011 13:17).
Re: Gradac-Hotel Labineca
09. 06. 2011 13:28
Pýtala som sa domorodca ako sa vyslovuje Gradac a on mi potvrdil že Gradac.
Podaca - to neviem, ale zvykla som si hovoriť Podača. Ale asi to nie je správne.
Re: Gradac-Hotel Labineca
09. 06. 2011 13:36
...no však jasně, přece o tom to tady opravdu není, všichni víme, kdo jaké město myslí a mě by to ani nenapadlo se nad tím pozastavovat a veřejně kritizovat... Nemám problém to psát správně pro klid ostatních, ale zároveň nevidím tak tragicky - když jsem to napsala tak jak napsala... ale dost už... ať to vlakno neza**reme blbejma a nic neříkajícíma příspěvkama......



Upraveno 1krát. Naposledy upravil kacab (09. 06. 2011 13:37).
Re: Gradac-Hotel Labineca
09. 06. 2011 17:19
Ode dneška za 99 dní.
Re: Gradac-Hotel Labineca
09. 06. 2011 17:27
To seš tak natěšenej, že to budeš psát každej den? grinning smiley
Re: Gradac-Hotel Labineca
10. 06. 2011 14:37
Jiří Pečénka je fakt i...t!!!!!
Re: Gradac-Hotel Labineca
12. 06. 2011 13:41
Jsi pěkně sprostý a to slovo idiot mě moc uráží.Je vidět,že nemáš slušné vychování. Týká se to jména BETON67,který mě velmi nepříjemně tímto slovem moc urazil



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Jiří Pečénka (12. 06. 2011 13:45).
avatar Re: Gradac-Hotel Labineca
12. 06. 2011 14:14
to: Pečénka: s těmito lidmi je škoda ztrácet čas...nemá cenu ani na takovéto výplody choré mysli reagovatspinning smiley sticking its tongue out
Re: Gradac-Hotel Labineca
12. 06. 2011 14:17
Je to aj môj názor.
Anonymní uživatel
Re: Gradac-Hotel Labineca
14. 06. 2011 07:38
Jirko Pečenko,
Ty ani já se za své jméno a příjmení nestydím. Někdo, kdo chce být velmi anonymní - no , není potřeba komentovat,.
Hlavně že se nám v Gradacu líbí a šmytec. Václav
Re: Gradac-Hotel Labineca
14. 06. 2011 08:56
Vašku,moc ti děkuji.Ten BETON67 je zbabělý,když to své jméno a příjmení neodhalí a zůstává stále anonymní a pod touto přezdívkou stále a nepřetržitě napadá a uráží slušné lidiJsem rád,že se ti v Gradacu líbí.Mě a manželku to ještě čeká.Měj se hezky a ahoj.
Re: Gradac-Hotel Labineca
14. 06. 2011 14:12
Boli sme v Gradaci v roku 2008, bývali sme v súkromí vysoko až nad treťou cestou a z balkóna sme mali výhľad aj na more aj na Biokovo. Na pláž sme chodili okolo hotela Labineca, okolo bazéna ktorý je z cesty vidieť, bol väčšinou úplne prázdny pretože pár krokov od hotela bola pekná pláž a čisté more.
Boli sme tam tiež v septembri ale my sme mali smolu na počasie, z desiatich dní ktoré sme tam strávili bolo iba pár slnečných. Dúfam že v Tvojom prípade to bude iné a že všetky dni budete mať slnečné.
Hotel má nádhernú terasu s výhľadom na more, to Ti teda závidím, strava all inclusive a taká terasa - asi by som dovolenku strávila na nej.
Ak na toto fórum nezanevrieš tak by si po dovolenke mohol napísať ako sa Ti v hoteli páčilo.
avatar Re: Gradac-Hotel Labineca
14. 06. 2011 14:35
Pro Rozu: Upřesnění Biokova a hor nad Gradacem.

Biokovo - hlavní hřeben je dlouhý 25 km. Začíná na severozápadě v silničním sedle Dubci, které jej spolu s tokem řeky Cetina odděluje od pohoří Mosor, na jihu se sklání k sedlu Staza a na východě za sedlem Kozica (730 m) navazuje na Biokovo pohoří Rilić, táhnoucí se až k řece Neretva.
Re: Gradac-Hotel Labineca
14. 06. 2011 20:44
Už keď som to písala vedela som že je niečo zle, vtedy som vedela že pozeráme na Rilić ale zabudla som.
No tak dobre ako Ty som to nikdy nevedela a ani vedieť nebudem, klobúk dolu! A ďakujem.
Re: Gradac-Hotel Labineca
15. 06. 2011 06:15
Ahoj.To víš,že se podělím o zážitky z té dovolené.
Re: Gradac-Hotel Labineca
05. 07. 2011 21:08
Tak my míříme do Labinecy taky, už 13.7. .-) Těším se jak malé děcko, protože to počasí za okny je hrozné, dokonce i topíme!!
Re: Gradac-Hotel Labineca
08. 07. 2011 19:33
V Labineci jsem byl minulý týden, postřehy z cesty najdeš v dopravě cesta.
Co se týče hotelu, ubytování odpovídá, Wifi nemají ale seš v dosahu místní sítě, nabízeli zaplatit kartou ... nezkoušel jsem. K hotelu mám pouze tři výhrady:
1. Stravování - všeho dost, ale ta skladba. Praženicu na snídani si dlouho nedám, a u obědu a večeře - ryby vždycky ale chuťově nic moc, výběr masa slabý, max. vepřové nebo kuřecí plátky a k tomu neidentifikovatelné přílohy, klasické brambory, hranolky nebo rýže(bez mořských potvor) omezeně. Asi začali šetřit, ale bez obav, nikdo nestádá, vždycky se dá něco vybrat, nebo se dodělat zákuskama.
2. Inkluziv bar nebo jak tomu říkají - otevřeno od 10,00 do 22,00 (a to přesně). Samoobsluha do kelímků: pivo - dobré, víno - já krabicové nemusím ale u ostatních teklo proudem, a nealko - soda, cola, tonic... jo a samozřejmě tvrdé ale 6 druhů.
Co je zarážející - zavřou přesně v deset, a animátoři co tam právě něco organizují nechápou proč všichni odchází a oni jsou tam zbytční. Ale co tam, když si ani nic nemůžeš koupit....
3. Všude ve venkovních prostorách hotelu serou (promiňte mi ten výraz, ale jinak to nejde) vlaštovky. Hotel je oblepen hnízdy, nikomu to nevadí a ty pos...é židle čistí pouze hosté, kteří si toho nevšimnou.

Celkově jsem byl s pobytem spokojený, ale je pravda, že jsem asi čekal něco víc. Přeji pěknou dovolenou.
Re: Gradac-Hotel Labineca
08. 07. 2011 22:22
A my jsme další, kdo míří do hotelu Labineca. V sobotu 16.7. V Chorvatsku jsem nebyla 16 let, tak nevím co očekávat. Ale týden se tam snad dá vydržet. smiling smiley
Re: Gradac-Hotel Labineca
09. 07. 2011 06:50
Díky moc za informace.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Jiří Pečénka (09. 07. 2011 06:57).
Re: Gradac-Hotel Labineca
09. 07. 2011 14:36
ÁAAA tak to tam budeme pobývat chvíli společně :-) Budeme tam ubytováni od 14.7. :-) A jak tak čtu příspěvek Vestana (díky za něj), tak sebou dostatek vlhčených papírových ubrousků na židle a nějaké zásoby slivovice sebou :-) Samozřejmě proti střevním problémům, preventivně :-D
Re: Gradac-Hotel Labineca
09. 07. 2011 21:35
To se mi nechce věřit, že by se za rok tak zhoršili. Jídlo bylo chutné, bylo ho dostatek. Tu skladbu si přece při bufetovém způsobu může každý určit sám. A po desáté hodině vždy vyrazila obsluha s vozíčky a byla možnost si koupit víno, pivo, nealko. S těmi vlaštovkami to je pravda, ale nejvíce jich bylo nad venkovním barem u recepce a to barman stále chodil utírat. Nemůžu říct, že bych nic lepšího nezažila, ale rozhodně se nám tam líbilo a možná se tam ještě někdy vrátíme.
Re: Gradac-Hotel Labineca
10. 07. 2011 23:37
V hotelu Labineca jsem byl již 6 x - nechci hodnotit stravování protože jsem byl vždy spokojen i když mohlo´být lepší ale poloha hotelu a hlavně výhled z terasy baru je něco úžasného. Vždy když jsem dorazil do hotelu zasedl na terasu a opět pohlédl na moře říkal jsem to nemá chybu.Proto tento hotel hodnotím pro jeho polohu i vybavení na předním místě v CHorvatsku.
Re: Gradac-Hotel Labineca
11. 07. 2011 00:47
Inel, Nacre - také, také stejný termín. Moc se těšíme. Já byla v Gradaci cca před 15ti lety, v hotelu Laguna.V Gradacu se mi moc líbilo, bylo to takové klidné, málo lidí, ale nyní, jak jsem slyšela, už je to o něčem jiném.Jedete s nějakými dětmi?Jen sonduji pro klid mé dcerky - bojí se, že tam nebude mít žádné kamarády, tak doufám, že tam budou i nějaké rodinky.K těm nápojum- doufám že bude i nějaká ovocná limonáda, nebo pro dítě ani soda ani tonic určitě ne, cola-no dá se občas vyjímečně.Nevíte někdo, jak je to s kávou, co se týče all-inclusive?Určitě si zajdu na jejich výborné kapučino v kameninových mega hrnkách (alespoň takové bylo tehdá), no ale dá se dat i v rámci all inclusive aspoň preso nebo něco tak?
Re: Gradac-Hotel Labineca
11. 07. 2011 13:29
Nacre - musím se smát, protože po přečtení příspěvku Vestana jsem také zakoupila velké balení vlhkých papírových ubrousků a domácí kořalka z nektarinek od příbuzných z Moravy už je obalená plavkami :-))))))))) a připravená na zabalení do kufru

Ivula - kluk 8,5 roku (můj vnuk) a je děsně na holky :-)))))))))) a dobrý kafe já taky musím, nemám ráda takové to "ve velkém" uvařené. Hotel Labineca jsem vybrala právě proto, že jsem z informací na netu usoudila, že by zde mohlo být dost dětí. Vnuk je čecho-francouz a ráda bych, aby měl možnost česky mluvit nejen s dospělými, ale právě i se svými vrstevníky :-)))))

Navrhuji u sobotní večeře růži ve výstřihu, abychom se poznaly smileys with beer ........dělám si legraci, růže by cestou z Prahy uvadlasmiling smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 72
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.