Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

pag-mandre

Autor radek24 
Re: pag-mandre
17. 05. 2014 21:31
My jedem letos do Mandre do apartmánu U Baru. Nebyli jste tam někdo?? A na kolik vychází ty výlety na ty ostrůvky okolní? Děkujismiling smiley
Mia
Re: pag-mandre
19. 05. 2014 09:05
Ivushka, a kedy idete?
Re: pag-mandre
19. 05. 2014 11:10
My jedeme 1.8.2014-10.8.2014 smiling smiley
Mia
Re: pag-mandre
27. 05. 2014 14:59
Tak to sa nestretneme... V každom prípade, prajem peknú dovolenku :-).
Re: pag-mandre
28. 05. 2014 10:51
Já taky přeju smiling smiley
Re: pag-mandre
07. 06. 2014 23:42
jedu začátkem srpna je v mandre nudi pláž
Re: pag-mandre
08. 06. 2014 21:27
V Mandre jsem byl v srpnu 2012, ale vyloženě nudi pláže jsem si nikde nevšimnul.
Jinag Pag se mě líbil. Cesta tam vypadá jak když jedete měsíční krajinou, ale pláže se mě líbily.
Nejvíc pláž v Šimuni-kousek od Mandré, byl tam větší klid, borovice až k moři.Není to tak profláknuté místo.
Myslím, že kousek za Šimuni nějaká nudi může být, ale manželka mě nedovolila to zjistit (bohužel, abych se zřejmě po 15 letech manželství nezkazil).
Ty pláže co propaguje většina cestovek jsou docela našlápnutý ( Pjanka, Zrče, Caska,...) tam je fakt narváno.
avatar Re: pag-mandre
09. 06. 2014 10:22
Nudisti byli vidět až za Mandre směrem na Šimuni na malých plážičkách mezi skálami. Dostupné nejlépe člunem. Na druhé straně ostrova mezi vyhlášenými plážemi Čista a Sveti Duch je FKK.
Mia
Re: pag-mandre
09. 06. 2014 21:54
Chcem sa spýtať tých, čo chodili na pláž v Šimuni - ako je to ďaleko od Mandre a kde ste tam parkovali auto? Ďakujem.
Re: pag-mandre
09. 06. 2014 22:55
Ahoj,
Šimuni má poměrně dlouhou pláž. My jsme chodili na tuto část jak jsou praporky a to se dalo autem vjet skoro až na pláž.
[www.mapy.cz]{%22criterion%22%3A%22fast%22}

Z kraje Šimuni je i docela pěkný kemp, kdo chce cestovat se psem, tak do toho kempů psy můžou.
Mia
Re: pag-mandre
25. 07. 2014 08:26
Tak som späť a musím priznať,že Pag i samotné Mandre ma očarili. Určite sa tam vrátim, len zrejme do iného apartmánu. Mandre je čarovné, zelené, kvetinové, na môj vkus síce trochu dosť ľudí, ale zasa nie je mŕtvo. Je tam všetko, čo treba - reštaurácie, bary, kaviarne, promenáda. A v dostupnej vzdialenosti krásne pláže. Veľmi príjemná dovolenka!
avatar Re: pag-mandre
25. 07. 2014 10:17
Mia, co se vám nelíbilo na ubytování ?
Mia
Re: pag-mandre
25. 07. 2014 17:36
Nemôžem povedať, že priamo nepáčilo - no mám trochu rozpouplné pocity.

Majitelia domu (staršia pani a dcéra) boli veľmi milí, príjemní a ochotní. Až na dve prekvapenia. Prvé bolo po vystúpení na terasu: hoci apartmán uvádza výhľad na more (je od pláže len 50 m) a v mailovej komunikácii mi majiteľka poslala foto, kde bolo more vidno, v skutočnosti sme ho nevideli. Dom je totiž v príjemnej zeleni a stromy sú tak vysoké, že cez ne nevidno nič. Malo to aj svoje výhody - vôbec sme nemuseli zapínať klímu, lebo v ap. bolo príjemne práve kvôli stromom. Keby som však vedela, že z terasy neuvidím na more, apartmán by som si určite neobjednávala.

Druhá vec - recenzie na apartmán boli veľmi pozitívne, akurát nejakí cudzinci sa zmieňovali, že tam bolo trochu rušno. Schválne som sa na to pýtala v maili, lebo mám problém so spánkom, a majiteľka ma ubezpečila, že žiaden ruch tam nie je, že snáď len občas počuť auto, keď mladí prídu z diskotéky. Nebola to pravda. Apartmán je asi 40 krokov od baru na pláži, takže ruch z neho doliehal až k nám. Aj všetci hostia z baru prechádzali okolo nás, keďže náš dom je prvý pri ulici z baru. A ako naschvál do spodného apartmánu prišla partia 6-tich 18-rocných Talianov, ktorí mali každý večer mejdan - to však majiteľka nemohla ovplyvniť a opakovane sa im snažila dohovoriť. Inak,aj to umiestnenie domu malo popri nevýhodách i výhody - ozaj za pár krokov sme boli pri stánku so zeleninou, pri pekárni, pri bare i pri pláži...
Re: pag-mandre
31. 07. 2014 22:16
Ahojtesmileys with beer,bol niekto ubytovaný v apartmánoch Mandre/ Miljenka? chystáme sa tam o 2 týždne..ďakujem za info
Re: pag-mandre
14. 01. 2015 21:24
ahojte, zháňam aktuálne informácie o Mandre na ostrove Pag.
V lete 2015 sa tam chystáme (pravdepodobne apartmány Mak na ulici Lugnomare v Mandre). Vie mi niekto poslať foto z roku 2014 alebo poskytnúť informácie aké to tam je (pláže, obchody, reštaurácie atď.). Čo navštíviť a naopak čomu sa radšej vyhnúť.....Ďakujem
Re: pag-mandre
14. 01. 2015 21:43
Mandre je hezké letovisko a celkem klidné. My bydleli v apartmánu U BAru, takže nám tam vyhrávala hudba. Ale když jsme se byli projít, tak byl celkem klid. Je tam pár restaurací a barů, zmrzlina je tu taky. Moře bylo čisté, ježky jsme nikde nezpozorovali. Podmořský život tam moc nebyl (rybičky, mušličky). Určitě vzít boty do vodysmiling smiley Přístup do moře byl jak pozvolný, tak i betonové mola, takže skok a třeba třičtvrtě metru vody.Přímo z mandre se pořádají nějaké výlety. Byli jsme zde . Bylo z té cestovky delegát, zítra se mrknu po papírech, kde bylo víc informací. Muselo se objednávat dopředu asi týden a byl to normálně čech. A jinak výlet byl super, ten doporučuju smiling smiley Kdyby byly otázky, tak klidně napište smiling smiley Jinak obchody tuším dva (aspon jsme byli ve dvou jenom) a slušně zásobené, ceny normální. Bylo tam hodně rodičů s dětmi. Počasí nám vyšlo nádherně, ale co vím známí tam byli před náma a zima. Ale loni to bylo nějaké divné. Zítra nebo pozítří vám pošlu klidně fotky smiling smiley



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Ivushka92 (14. 01. 2015 21:50).
Re: pag-mandre
15. 01. 2015 17:54
Ja som bol v Mandre v auguste 2014 na štrnást dní.Ale aj rok predtým.Za tých štrnást dní nám jeden krát pršalo doobeda inak stále pekne.To sme využili na návštevu mesta Pag.Pláže sú v tam kamienkové z betonovýmí molami.My sme boli dvakrát pozriet pláž Girenicu asi desat minut autom po makadame tam su okruhliaky a v mori bieli piesok super na šnorchlovanie.Smerom na Šimuni je dalšia piesková pláž tam nás vozil domáci člnom.V Mandre je jeden velký konzum a dvoje menšie potraviny,plus stánky z ovocím,pečivom a chlebom.Pri konzume je rybárnica kde predávajú každý den čerstvé ryby.Pri pláži na promenáde su reštaurácie a kaviarničky.My sme chodili do bystra Vrša v prístave.Ak chceš viac info alebo nejaké foto možem poslat na e-mail.
Re: pag-mandre
26. 01. 2015 15:46
Zdravím vás,
letos se chystáme na Pag, ubytování v apartmánu. Nemůžeme se rozhodnout mezi Šimuni a Mandrethumbs up smiley
Můžete někdo poradit?
Naše představa je taková: apartmán pro 4 dospělé a 1 dítě do 100m od pláže, pláž nejlépe štěrková nebo písčitá kvůli prckovi, nějaké základní zázemí ( restaurace, aspoň malý obchod, pár houpaček nebo malé hřiště pro prcka). Případně dá se dojít/ dojet z Mandre do Šimuni (za koupáním), jak je to asi daleko? ( zda se dá procházkou i s kočárkem, nebo raději autem po silnici)
děkuji moc za případné dotazy, Lenka
Re: pag-mandre
28. 01. 2015 21:09
Pokud chcete klid, tak Šimuni.Pláž kousek
[www.mapy.cz]°27'57.037"N%2C 14°57'31.780"E&rl=44°27'52.369"N%2C 14°57'30
Re: pag-mandre
18. 05. 2016 07:41
Zdravím chystáme se do Mandre - Miljenka letos. Jaké jsou tam ceny v restauraci? Předem díky.
Re: pag-mandre
30. 05. 2017 11:50
Ahoj,někdo letos do Mandre od 12.7?jedeme s dětmi 7-10.let.můžeme se sejít,pokecat,popít.všem krásnou dovolenou,hlavně v pohodě a ve zdraví!!
avatar Re: pag-mandre
30. 05. 2017 13:04
Jedu taky,ale od 29.6 do 10.7
Takže nic.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PODACA(2001),ZAOSTROG 2x(2002-2003),BAŠKA(Krk-2007),KLENOVICA(2007),GRADAC(2008),BAŠKA(Krk-2009)OREBIČ(2010),GREBAŠTICA(2011),MURTER(2012),STARIGRAD-PAKLENICA(2014),MANDRE(2015),VIR a MANDRE (2015),MANDRE (2016),NOVIGRAD(Istrie-velikonoce 2017),MANDRE(2017),ŽABORIČ- velikonoce(2018),MANDRE 2x-(2018),MANDRE(2020)

-OPEL MERIVA B 1.4i Turbo 88KW(120HP) a Citroen Jumper 2.8HDI(obytná vestavba Dethleffs)
-Jinak od Přerova.
Re: pag-mandre
30. 05. 2017 13:08
Škoda..tak si to užijte!!jedeme potřetí za sebou..od Jičína.tak příštěsmileys with beer
Re: pag-mandre
30. 05. 2017 15:02
Nejede někdo s malými dětmi do Mandre od 15.6.-24.6. ?
Re: pag-mandre
02. 06. 2017 09:50
ahoj, my jedeme do Mandre v srpnu, jede nás celá grupa. Nikdy jsem na Pagu nebyla, moje srdcovka je Brač, ale vzhledem ke vzdálenosti jsme vybrali Pag, i proto, že by tam - snad - měly být písčité pláže a pozvolnější vstup do vody. Chystáme se prubnout pláž Sveti Duh, ta by snad měla být opravdu pozvolná a ne sešup rychle dolů.

Nemám zkušenost s dojížděním na pláže, vždy jsme měli pláž u apartmánu a nikam nejezdili. Mám trochu strach z toho, jak pak strávit dobu přes poledne - když popojíždíte autem, tak se pak vracíte přes poledne na apartmán? My jsme na to tak zvyklí, dát si oběd "doma", odpočinout si, ale nevím, zda se to pak dá "stíhat" grinning smiley

Doporučíte prosím nějakou příjemnou útulnou rodinnou konobu v Mandre? Nebo takového komorního? Na jednu jsem si už našla nějaké recenze, ale není nad zkušenosti ostatních :-)
Re: pag-mandre
02. 06. 2017 11:03
Pěkná písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je Čista plaža, je to jen pár kilometrů od Mandre.
Další je známá pláž Zrče, ale tam je hodně živo.
Na Pagu je spousta pláží s vybudovanými parkovišti, parkoviště jsou placené, ale není to nijak dramaticky drahé.

Plaža Čista

Pag - mapa pláží
avatar Re: pag-mandre
02. 06. 2017 12:39
Když jsme byli v Mandre tak se nám nejvíc líbilo na oblázkové pláži Girenica. Začátkem září jsme tam byli téměř sami.
Z Mandre jsme dojížděli na všechny pláže na kole.
Pěkná Konoba byla ve vesničce Kolan.

Mandre-Kolan



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Kudu (02. 06. 2017 12:40).
Re: pag-mandre
08. 06. 2017 06:01
My budeme v Mandre od 6.7-9.7 s dvěma dcerami (4 a 8 let)
Re: pag-mandre
08. 06. 2017 23:21
Díky za tip na konobu, akorát bychom potřebovali něco v docházkové vzdálenosti. Ať nemusíme brát auto.

Je Mandre kopcovité? Máme ubytování spíše v centru města, hodně od moře, v páté řadě. Cíleně jsme chtěli daný dům, kvůli zahradě. A tak si říkám, jaká bude cesta k moři a od moře, jestli do kopce nebo rovinka smiling smiley

Na pláže na kole musí být fajn! Bohužel do auta se nám kola už nevejdou, škoda. Ale musí to být prima.
Re: pag-mandre
09. 06. 2017 07:14
Ahoj,
Mandre není moc v kopcích, ale takový malý kopeček tam je. Směrem od pláže to trochu stoupá, ale v pohodě, žádné schody ve stylu Omiše.
Pláž Svjeti Duch patří mezi naše zamilovaná místa, dojet se musí autem. Ráno po snídani tam, a až nás slunce vyžene tak se zabalíme a jedeme do apartmánu na oběd a odpočinek. Konobu moc doporučit nemůžu, tři roky jsme tam nebyli ale u pláže jsme rádi chodili do picerky.
Určitě se Vám tam bude líbit, mi tam jedeme už počtvrté.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 59
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.