Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Pakoštane

Autor romča 
Re: Pakoštane
09. 08. 2011 09:44
Tery, čo bysa len nedalo schovať a tých slnečníkov "Karlovačko" priamo na pláži Janice, ja som sa len tam opaľoval.
Re: Pakoštane
09. 08. 2011 21:03
Jo,taky jsme tam byli,to když jsme si skočili na pivko.Ale ty jistě myslíš ty slunečníky,pod kterýma byly kolem deváté osušky zatížené na každém ruhu kamenem a nebo později tam bylo tolik lidí,že nás pět se tam prostě nevlezlo tak abychom měli alespoň trochu soukromí.Tahle pláž je super i pro malé děti,ale mi si oblíbili tu u kempu a každý si v Pakoštane jistě najde to své.Jinak super dovolená..
Re: Pakoštane
10. 08. 2011 15:35
Fakt ideálna pláž, pre každého niečo iné dôležité, pre mňa: more pivo žranica, pre ženu: sprcha WC, pre deti more piesok zmrzlina. Tých ľudí je tam z roka na rok viac a viac, ale nema problema :-))
Re: Pakoštane
05. 01. 2012 22:52
Ahoj, nevíte někdo o ubytování v této lokalitě - pro 2 osoby v apartmánu u moře - do 40 Euro? lib.zed@seznam.cz
Re: Pakoštane
06. 01. 2012 14:53
Ahojte,

nemůžet mi dát někdo tip na vyzkoušený apartmán v Pakoštane blízko moře? Nejraději bych si pobyt domluvila přímo s majiteli.
Díky moc
Re: Pakoštane
26. 02. 2012 11:55
Ahojky, byl někdo v ap. Vulin v Pakoštane? Jaké máte zkušenosti s majiteli, pláž apod. Mladí tam chtějí jet s malým prckem a tak sháním co nejvíc informací. Dík.
Re: Pakoštane
26. 02. 2012 22:55
Prosím, prosím, nikdo toto ubytování nezná? Je třeba zaplatit zálohu na rezervaci, proto prosím odpověď brzo, třeba soukr. zprávu.
díky.
Mia
Re: Pakoštane
21. 07. 2012 14:57
Zablúdila som do diskusie o Pakoštane, kde sa diskutuje o dovolenke so psom :-). Tak sa ospravedlňujem, že pridávam jeden poznatok. Práve sme sa vrátili z Okrugu Gornji. Chodili sme na krásnu Bjelu plažu s bielymi drobnými kamienkami. NIe je tam zákaz so psami, ale majitelia boli citliví a väčšina tam so psíkmi chodila večer, alebo skoro ráno, kým tam ešte neboli ľudia.

Zato som zažila niekoľko detí, ktoré chodili čúrať k stromom pri pláži, občas len niekoľko pár metrov od mojej karimatky (ležala som pod borovicami). Takže áno, psy zrejme ocikávajú palmy, na rozdiel od detí ale nevedia rozmýšľať. Podotýkam, že to neboli maličké detičky, ale tak 8 - 12-roční. Vadilo mi to rovnako, ako od tých psov.
Re: Pakoštane
06. 09. 2012 14:14
Tak mám úspešne piatykrát Paškoštane za sebou. Bol som už všelikde, ale toto miesto mi pre rodinnú dovolenku s tromi deťmi (8, 5 a 2 roky) zapasovalo najviac. Večer okolo desiatej vyrazíme z domu a ráno okolo siedmej sme pi mori, takže celú cestu prespia. Pláž Janice mi vyhovuje najviac, deti tam majú pozvolný vstup do mora a ja 2 metre od osušky Karlovačko veliko točeno, tento rok za 13 kún. Všetko na čo som som bol od malého 10 ročného chlapca zvyknutý vtedy ešte v Juhoslávii, tu v Pakoštane nájdem. Dokonca aj futbalové tréningy mi na ihrisku pre chlapca povolili a na super domácich som natrafil.smiling smiley Je to pre mňa také celé Chorvátsko v malom mestečku, resp. väčšej dedine.

Makarska, Tučepi, Podgora, Baška Voda, Zaton, Krk, Crikvenica,Biograd, Pirovac, Pakoštane 5x
Re: Pakoštane
02. 05. 2013 14:48
Tak tento rok to risknem znovu v Pakoštaneyawning smiley
Re: Pakoštane
03. 05. 2013 11:59
I já. Letos s vnoučaty 5 a 1 rok.
Re: Pakoštane
05. 07. 2013 20:58
Ste niekto teraz v Pakoštane,alebo už naspäť? Je na mori tá veľká nafukovacia šmýkalka? Moji vnuci /2x6/ sa už nemôžu dočkať 13.7.
Re: Pakoštane
15. 07. 2013 14:13
Na příští rok mě zaujalo toto městečko. Mužete, prosím dát někdo tip na app. pro 5 lidí (2+3) v blizkosti moře? Moc díky.
avatar Re: Pakoštane
16. 07. 2013 22:32
khanka napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Na příští rok mě zaujalo toto městečko. Mužete,
> prosím dát někdo tip na app. pro 5 lidí (2+3) v
> blizkosti moře? Moc díky.

Čo ťa na Pakoštane tak zaujalo? eye rolling smiley
Re: Pakoštane
16. 07. 2013 22:58
irenej napsal(a):

> Čo ťa na Pakoštane tak zaujalo? eye rolling smiley

Co myslíš, třeba reference, fotky, výlety do okolí.... Prostě chceme jednou zkusit i něco jiného než jižní dalmacii. Třeba se zase rádi vrátime dolů,ale pro příští rok to vypadá na Pakoštane.
Re: Pakoštane
17. 07. 2013 14:36
No já tam byl s rodinou minulý rok a musím přiznat, že toto místo mě tedy nikterak nenedchlo. Ale mohlo to být temínem (začátek srpna). Strašně moc moc lidí....Halvní pláž byla obležená na 110%.
Potkal jsem tam tolik známích až jsem z toho byl vedle....
Ale abych jen nečernil:
Do moře pro děti v poho. Hodně atrakcí pro ně. Jsou tam na která se tedy musí dojet třeba autem, ale je tam klídek a pohodička....hlavně směrem na Drage.
O ubytování si myslím není potřeba psát. Je to hodně individuální.

Tak krásnou dovolenou a šťastnou cestu yawning smiley
avatar Re: Pakoštane
17. 07. 2013 21:30
khanka, mne sa viac páčilo v Pirovaci, čo je trochu južnejšie od Pakoštane. Len preto sa pýtam, lebo podľa mňa v strednej Dalmácii sú aj krajšie miesta ako Pakoštane. Ale je to môj subjektívny názor a mojej rodiny, ty môžeš mať inú skúsenosť. smiling smiley
Re: Pakoštane
17. 07. 2013 22:06
Před dvěma lety jsme projeli skoro celou magistrálu od severu až do Podgory a ze všech míst kde jsme se zastavili jsem Pakoštane označil jako nejlepší místo (myslím samozřejmě kromě naší oblíbené Makarské riviéry...). Opravdu pěkné městečko. .
Ovšem nával na pláži byl šílený... nato, že je to foceno v šest navečer (5.8.2011), ale snad se dá někde stranou najít klidnější místo... .
Víc lidí už bylo snad jen v Biogradu.

Pro úplnost musím dodat, že v Pirovaci jsme nestavěli, možná to byla chyba... ale z mapy jsem si to vyhodnotil jako místo v malém zálivu, kde by mě chyběl širší pohled na moře.



Upraveno 3krát. Naposledy upravil Pedro66 (22. 07. 2017 22:34).
Re: Pakoštane
17. 07. 2013 23:26
Pán Jaro S.tu ponúka na prenájom klim.karavnu,v malom kempe LUKA južne od mestečka,pláž nie je preplnená a do centra do 5 munút,prechádzka kontakt: jaro363@atlas.sk možno ešte niečo bude mať voľné.Skúsili sme a bolo super.Odporúčam
Re: Pakoštane
18. 07. 2013 20:16
Viera napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Pán Jaro S.tu ponúka na prenájom klim.karavnu,v
> malom kempe LUKA južne od mestečka,pláž nie je
> preplnená a do centra do 5 munút,prechádzka
> kontakt: jaro363@atlas.sk možno ešte niečo bude
> mať voľné.Skúsili sme a bolo super.Odporúčam
Chceš říci, že máš karavany v Solarisu a přitom si najímáš (tedy zkoušíš a zjišťuješ že to je super) na dovolenou jiné v Pakoštane? Nekecáš takhle náhodou? A není ten pán Jaro S. s tebou v jedné partě? Přestaň už tu spamovat. Khanka chtěla apartmán, tak proč by se měla mačkat v karavanu?
Každý tvůj druhý příspěvek je o tom, že nabízíš karavany. Tohle není inzertní, ale diskuzní server. Nech už toho spamování, zaplať si reklamu a majitel webu z tebe bude mít radost.
Re: Pakoštane
22. 07. 2013 14:24
Díky za všechny názory. My pojedeme až začátkem září,tak tam snad bude klidněji.
Re: Pakoštane
18. 09. 2013 16:40
Byli jsme v Pakoštane 28.8.-6.9.2013. Všecko bylo fajn - počasí, cesta, apartmán. Poté, co jsme jezdili dosud převážně v poslední týden v červnu nás to září překvapilo, že zatímco u nás už zima a déšť, tam bylo vyrovnané teplé počasí i moře. Pokud bude mít někdo zájem, ten apartmán kde jsme byli mohu vřele doporučit - dobrá cena, klid, blízko pláže, příjemný přístup i domluva s domácími, objednání přes net. (případně poskytnu kontakt přes SZ či mail). Prošli jsme se tam i podívat do toho kempu, nevypadal zle, ale cenově je apartmán lepší.
Tu oblast už máme trochu zmapovanou - od severu - byli jsme v Biogradu n/M 2x, Pakoštane, Pirovac, Vodice, Rogoznica. V podstatě celá ta střední Dalmácie je fajn ať zvolíte cokoliv z výše uvedeného. Byli jsme i pod Makarskou v Podgoře, jediný rozdíl je v tom, že máte hezký výhled na Biokovo. Projeli jsme to tam celé od Splitu dolů, ale zase jsme se do střední Dalmácie vrátili, prostě nám to tam nejvíc vyhovuje.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vokurek (18. 09. 2013 18:08).
Re: Pakoštane
07. 01. 2014 08:52
Prosím byl někdo v apartmánu Kapetanov dom ( Kapetanova Kuča) v Pakoštane? Uvítám jakékoliv informace. Děkuji.
Re: DRAGE
13. 01. 2014 20:44
zdravím, je někdo kdo tam byl a dá info? chceme do Drage ale vlastně kousek níže, je to jížní část Drage...
Re: DRAGE
14. 01. 2014 20:16
Co tě tam láká, máš nějaký tip nebo doporučení ?
Když jsem byl před lety v Pako, tak jsme se tam jeli ten kousíček podívat a nic mě tam tedy nezaujalo, vesnička v kopci mimo moře a pláž v takové divné zátoce.
Re: DRAGE
16. 01. 2014 19:07
[www.booking.com]- com;sid=9fd0a72a164b7b22c4d5fa7eed7b323b;dcid=1


toto chci vidět,,,
Re: DRAGE
16. 01. 2014 19:48
pedroo napsal(a):
-------------------------------------------------------
> [www.booking.com]
> s.html?aid=372926;label=sez683jc-index-XX-XX-XX-un
> spec-cz-
> com;sid=9fd0a72a164b7b22c4d5fa7eed7b323b;dcid=1
>
>
> toto chci vidět,,,
80 € (v polovině července) za noc za průměrné studio pro 2 v Dragách (byť 35 metrů od moře)????!!!! To je cena jako v Dubrovníku...
Re: DRAGE
08. 04. 2014 18:51
To Pedro:
Ahoj Byl jsem s rodinou v Drage v srpnu 2012.
Kamena kuča se jmenoval apartmán.
Byla to taková menší vesnička kde byl v noci klid,kde se nechalo chodit na krásné procházky,na kopec nad Drage odkud je krásný pohled na zapadající slunce,na moře i na Vranske jezero.Jsou tam tři pláže,čtyři restauračky ,kam jsem chodil s rodinou na večeře,nejčastěji na pizzusmileys with beer.
Jak píšeš ty ,že by jsi chtěl jet do jižního drage,tam by jsem bydlet nechtěl ,je to v kopci nalepený aprtmán jeden na druhým a jejich tam opravdu hodně a dole jen úzká betonová mola.
Kdyby jsi chtěl poslat nějaké fotop, či info písni mi na soukromou zpávu tvůj mail a pošlu foto i info ,co tě bude zajímat.
Re: Pakostane
05. 08. 2015 10:03
Z důvodu nemoci nemohu odjet na dovolenou. Kdyby měl někdo zájem o bydlení v Pakoštane 7.8 -19.8. pro 2 osoby s klimou a Wifi. 30m od pláže. Kontaktujte majitele. Najdete to na uvch.cz/Pakostane, apartman Luka, majitel Marijan Maksan
Re: Pakoštane
05. 08. 2015 13:50
Byli jste někdo na vyhlídce Kamenjak? Kudy se tam jede? Je cesta náročná - myslím terén, velký kopec atd. Dá se nahoře zaparkovat? Platí se vstupné? Díky za postřehy! smileys with beer
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 84
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.