Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Biograd na moru

Autor Marci 38 
Re: Biograd na moru
13. 07. 2014 20:24
Jan.A napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Dobrý den,
> Neví někdo na které ulici v Biogradu se nachází
> penzionu Tomi ?
Podle mě je to na Augusta Šenoe.
Btw. to sis nemohl koupit něco lepšího?
P.S.: Pak prosím poreferuj.
avatar Re: Biograd na moru
14. 07. 2014 01:10
Zdravím diskutující cestující.

Po mnoha kotrmelcích jsme s manželkou došli k výběru destinace Biograd. Měl bych několik otázek. Pokud se ubytujeme v této části (přibližně):
Odkaz na Put Kumenta 16

1. Podle mapy by mělo být možné projít Biogradem až do centra a taktéž dojít na Crvenou Luku.

Může mi to někdo potvrdt?

2. Pláže u kempu Soline (v kempu?), které jsou blízko zvolené části města jsou veřejně přístupné?

3. Když pojedeme trajektem na Pašman, tak lístek koupím přímo u trajektu nebo někde v kanceláři? (Jako v Zadaru)
A když vemu na trajekt auto, nemůže se mi stát, že bych se večer nedostal zpět z Tkonu? Myslím, že by byl trajekt tak plný, že tam nevlezeme.

Děkuji

Jináč, kdyby měl někdo tip na apartmán se dvěmi ložnicemi v Biogradu (ne v centru, ne u jadranské magistrály, internet téměř nutný) kolem 60 Euro/noc/apartmán, nezlobil bych se. Pojedeme někdy v 1. polovině srpna



Upraveno 1krát. Naposledy upravil pavel72 (14. 07. 2014 01:32).
Re: Biograd na moru
14. 07. 2014 11:42
3. Trajekt na Pašman chodí dosť často, listky sa kupuju priamo na mieste, odkiaľ trajekt odchadza, sa dá platiť aj kartou. Išli sme ním pred 2 týždňami, bol plne obsadený ale nebolo veľa áut, čo by sa nezmestilo smerom na Tkon, opačne neviem, ale myslím že v sezóne to bude husté. Plavba trvá 15 minút. My sme sa plavili na otočku bez auta, okupali sme sa na pieskovej pláži, dal som jeden Tuborg za 15 kuna a išli sme späť. Pláže pri Soline sú volne dostupné ale bývajú veľmi preplnené, kemp je rozsiahly a preto tak plné pláže.
Re: Biograd na moru hotel adriatic
21. 01. 2015 23:47
byl někdo v hotelu adriatic s plnou penzí
primošten hotel zora
22. 01. 2015 13:32
byl sem v hotelu zora před 4 lety a pod tím kulatým bazeném byla samá skala po clé délce dnes se dívám na fotky a jsou tam kamínky a slunečníky jak je to ve skutečnosti nebo se to změnilo děkuji
avatar Re: primošten hotel zora
26. 01. 2015 08:07
Ahoj,
boli sme v Zore minulý rok na jar-všade sú /predpokladám/ navozené kamienky,pláž je tam naozaj veľmi pekná...spinning smiley sticking its tongue out
[www.rajce.net]
avatar Re: primošten hotel zora
11. 03. 2015 14:31
Já bych to viděl spíš na nějaký drtící stroj, který to "projel" a srovnal. Bylo to dost členité, skály ostré.
Pak tam možná nějaké kamínky navezli. Předtím se tam opravdu pomalu nedalo vlézt bez problémů do vody. Pamatuji si to tak z naší cesty po pobřeží z Primoštenu do kempu Adriatic. U kruhového bazénu jsme se chtěli vykoupat a byl problém se do moře dostat. Teď je to asi lepší.
Biograd na Moru
25. 04. 2016 16:45
Chystáte se někdo do Biogradu a kdy? My tam odjíždíme 15.7. =)
Re: Biograd na Moru
26. 04. 2016 10:29
do Biogradu se nechystáme,ale byli jsme se tam podívat.Potřebujete nějakou informaci ?
Re: Biograd na Moru
26. 04. 2016 13:10
v Biograde som bol 2x - 2010 a 2014, Pekné mesto, no prepchaté turistami a nepáčili sa nám pláže - Bošana je prašná (hneď pri pláži je prašná cesta, kade chodia v malom množstve autá a tie víria prach) a prepchatá, ostatné len prepchaté smiling smiley je tam sa kade poprechádzať, plno terás a obchodíkov, no ale iba na pár večerov, potom je to už nudné. Ale ak ideš prvý krát, tak budeš spokojná. Mne hlavne išli na nervy rozbliakaní poliaci, ktorí si hádzali loptičky a iné predmety ponad hlavy ostatných dovolenkárov.... ale táto situácia môže nastať kdekoľvek samozrejme, poliaci sú všade grinning smiley
Re: Biograd na Moru
21. 05. 2016 13:15
Zdravím diskutující, přesně tak jak napsla jaspa. Biograd na Moru je oblíbené město se spoustou turistů. Já tam byl v roce 2015 na konci srpna. Pláže opravdu hodně obsazené Bošana i Dražica ( u hotelů Kornati, Iliria a Adriatic ) o pláži Soline nemá cenu vůbec mluvit, tato byla přeplněná. Manželka chtěla po prvním večeru ve městě odjet, že se jí to tam zdálo hrozně přelidněné. Avšak potom si zvykla. Musím říct, že byl po celý týden připraven na městě nějaký program pro turisty (karneval, koncerty atd.). Ubytování kousek od centra, přesto v klidné uličce. K moři tak 5 min. chůze. Ráno nákup čerstvého pečiva a zaleniny či ovoce v tržnici, přes den relax na pláži a večer korzování po městě. Zvláště staré město nádhera a klid, procházka zakončená v přístavišti v centru na kávě a zmrzlince. Už aby nastal čas dovolených a mohly jsme si to vychutnávat zase.
Ať se Vám dovolená v Biogradu líbí.
thumbs up smiley
avatar Re: Biograd na moru
25. 06. 2016 12:38
V Biogradu jsme byli několikrát, vždy se nám líbilo, doporučuji pláž Bošana - není tam narvaná jako Soline. Na druhou stranu na Soline jsou levnější restaurace. Na Bošaně jsou snad jen 2 restaurace a 1 bar, myslím, že se jmenuje Škverič.
Pes
Biograd na Moru
16. 02. 2019 09:57
Zdravím všechny kdo jezdí do Biogradu.Já jsem tam byl asi před 20 lety naposled. Pak jsem začal jezdit na Pelješac a na Makarskou. Rád bych je zase vrátil na moji první dovolenou. Mám vyhlídnuté místo v blízkosti pláže Bošina. Jak je to v Biogradu s možností nákupu zeleniny na trhu a možnost výletů ? Děkuji všam za info.
avatar Re: Biograd na Moru
16. 02. 2019 10:56
Sloučeno se stávajícím tématem.

.
.

_________________________Jirka_________________________
avatar Re: Biograd na Moru
16. 02. 2019 12:46
Bych řekl, že je to i po dvaceti letech stále stejné. Nákupy na tržnici a "výletní" místa taky nepřestěhovali.jen trošku podražilo.
avatar Re: Biograd na moru
22. 06. 2019 05:52
Tržnice je v centru města, tam jak je takové to "obchodní centrum" nebo ja to nazvat, vejde do dvora a jseš tam ... stánky s rybama, zeleninou a vším možným, jen pozor, kolem 9ti zavírají, je doré tam jít kolem 7.00 a nakoupíš co potřebuješ
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 59
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.