Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Biograd na moru

Autor Marci 38 
Biograd na moru
31. 03. 2011 16:52
Před čtyřmi lety jsem byla v Biogradu,bydlela jsem kousek od pláže Bošana a moc se mi tam líbilo,takže se tam letos chystám zase.Ozve se mi někdo,kdo byl v Biogradu loni a pochlubí se,jak se tam měl a zda je tam něco nového?smiling smiley?díky všem
Re: Biograd na moru
02. 04. 2011 23:47
Ahoj,
tak zrovna loni jsme tam byli poprvé. Jsme 4člená rodina s dětmi 11 a 9 let. Právě kvůli nim tam jedeme letos znovu. Je to tam moc super. Nejvíce se nám líbí možnosti u pláže, kde se dá zakoupit něco dobrého na zub a výborné pivko :-) Taky tobogán je super. Další, co se nám líbí, je noční život.. Dětem hlavně noční atrakce, kde jsme díky nim nechali plno peněz :-) Letos jsme věděli, že další dovolená bude opět Chorvatsko. Zjišťoval jsem nějaké podobné místo Biogradu, ale nedostal jsem žádný tip, co by se mu v tomto podobalo. Proto znovu Biograd .- jen v jiném apartmánu :-)
Re: Biograd na moru
04. 04. 2011 09:51
My jsme se byli podívat na pláži kousek od centra a těch lidí...raději jsme se vrátili na Bošanu,když jsme tam byli posledně,tak tam byl jen jeden bar a prodej zmrzliny,ale stačilo to.Město je opravdu večer živé,dcera,tehdy devítiletá si to moc užívala,stejně,jako my všichni.Jedeme do apartmánu od CK Firotour na 14dnů,odjezd 23.června...už aby to bylosmiling smiley
Re: Biograd na moru
04. 04. 2011 23:39
My hodně trávili čas ne na pláži, ale u bazénu s mořskou vodu. Loni se mohlo i právě k tomu bazénu, kde si to děti užívaly :-) Byli jsme nahoře, takže na jednu stranu jdeš do moře, na druhou do bazénu. Přístup do moře po schodech, takže boty do vody jsme použili asi jen dva dny.. My jedeme na 10 dní a vyrážíme 29. června, tak se možná potkáme :-)
Zde fotím celý bazén ze shora - za mnou je pak moře, do kterého lze sejít po schodech..




Upraveno 1krát. Naposledy upravil dezavy (04. 04. 2011 23:55).
Re: Biograd na moru
07. 04. 2011 11:56
Ahojík...ten bazén si pamatuji,byli jsme se tam podívat...ale těch lidí...já se tedy raději koupu v moři,proto k němu taky jedu,že.K bazénu to máme od ubytování dost daleko a každý den bych tam v tom horku nechodila.No,možná se potkáme,ale nebudeme o tom vědět,protože se neznáme...ale potkat tam rozumného čecha,by taky nebylo od věci.
Re: Biograd na moru
10. 05. 2011 19:05
Dobrý podvečer přátelé.
Jdu k Vám pro radu. Do Biogradu se letos s rodinkou chystáme prvně, předloni jsme byli v Omiši. Rád bych od Vás znal jakékoliv vychytávky, zejména kam poodjet z města na méně hustě zalidněné pláže. Něco je prý na sever mezi Bio a Sv.Filipem, prý stačí sejít olivovým nebo nějakým hájem. Někde jsem to četl, ale nepamatuji si to přesně. Co nejlepší pekárna a nákupy ve městě, co se jídla týče? Kde je nejlepší restaurace na ryby a kde je trh nebo něo podobného na čerstvé ovozeleninu. Budu bydlet v ulici Put Grande, zná ji někdo nebo byl jste někdo poblíž...pls info.Čím víc, tím líp.
Děkuji Vám předem....yawning smiley)
Re: Biograd na moru
13. 05. 2011 15:02
Pro Kubajs:v Biogradu se vám jistě bude líbit,je tam krásně.Město podle ulic neznám,pláž Soline(písečná) bývá hodně přeplněná,proto chodíme na pláž Bošana,ta je štěrkovooblázková,směrem na Filip Jakov. Obchodů,restaurací,cukráren a všelijakých krámků je ve městě hooodně,stačí ho jen projít a vybrat si.Letos tam jedu s rodinou podruhé a moooc se těším.Jinak nevím,co bych Vám ještě poradila.
Re: Biograd na moru
13. 05. 2011 20:46
To Kubajs byl jsem v Biogradu a jestli hledáš klidnější místečko udělej si procházku z Biogradu do Sv.Filip a po cestě pobřežím najdeš hodně hezkých míst a pěkná místa která tě určitě potěší.
Re: Biograd na moru
14. 05. 2011 19:50
for Hasa 54, díkes za info, o to mi jde, že když bude v Bio k nehnutí, jestli je možnost nějakej ten menší flek najít nad městem. Okouknu to tedy a uvidíme. Dík a ahoj
Re: Biograd na moru
18. 05. 2011 21:03
Ahoj všem. I já se letos chystá poprvé do Biogradu. Před tím jsem byl na Pagu, u Zadaru a na Makarské. Chtěl bych se zeptat, zda máte někdo zkušenost s penzionem ČANČAR. Děkuji za info. Jirka.
Re: Biograd na moru
22. 05. 2011 13:23
Ahoj Jirko Dl. , kdy jedete? Odjezd máme 20.7., návrat 01.08. Co Vy lidi ostatní, chrlete info pls. Díkecyawning smiley)
Re: Biograd na moru
22. 05. 2011 16:09
Ahoj Kubajs,
my chceme jet dřív, už 7.7. s návratem 17.7. Bereme s sebou 2 holky ve věku 8 a 11 let a doma necháváme ještě třetí holku, které je 17. Tak se nemůžeme zdržet dlouho, aby "nezvlčela" a nečekalo nás třeba nějaké "nemilé" překvapení. To jsou děti partnerky, já posílám syna na tábor už 2.7. na 17 dní.Chceme se navíc ještě zastavit na Plitvicích. V Biogradu jsem ještě nebyl, proto jsem se ptal na tento penzion Čančar. Neznáš jej? Navíc jsem ztratil přehled o cestě a dálnici, protože jsem loni nikde nebyl. Vím, že na Plitvice se z dálnice odbočuje, ale ne na sjezdu PLITVICE, ale na jiném. A ten nevím, jak se jmenuje. Poradíš mi? Díky. J.
Re: Biograd na moru
22. 05. 2011 17:20
Jirko, nevěš hlavu, Plitvice tady někde jsou popsaný x-krát. Taky vezeme dvě dcéry 6 a 8 let, tak až dojedeš ve zdraví domů, napiš dojmy a úplně všechny informace z cesty a pobytu. Čím víc, tím líp. Jinak já předloni jel Vídeň, Graz, Maribor, Zahřeb a dolu po dálnici, takže klasika a vyhnul se placené dálnici ve Slovinsku, což letos ještě nevím, jestli zopakuju. Plitvice bych chtěl taky vidět, ale jen v případě, že nebude takový vedro. Předloni v Omiši deset dní 35 až 100 stupňů, ani kapka deště, takže žádný výlety jsme nedávali:-)
Tak hlavně nezapomeň na info. Já to tady sleduju od teď bedlivě a čtu každou kravinu, abych si udělal obrázek o cestě, policajtech, cenách, jídle a všem okolo.
Měj se a ahoj
Re: Biograd na moru
22. 05. 2011 17:21
Re: Biograd na moru
22. 05. 2011 19:23
pro Kubajs: děkuji za info. Neboj, ozvu se až se vrátíme. Já jezdím z Plzně přes Žel. Rudu, dál na Regennsburg, Graz a dál na SLO a HR. SLO dálnici jsem objížděl a letos to udělám znovu, protože podle jiných se za ty 2 roky vůbec nic nezměnilo. Docela mi ten loňský výpadek chybí, tak bych to rád letos nějak dohnal, ale to víš, děti jsou přednější. Kdyby ta nejstarší měla nad sebou nějakou kontrolu :-))), bude to o něčem úplně jiném. Posílal jsem ti maila, tak se ozvi a pokecáme. J.
Re: Biograd na moru
31. 05. 2011 21:28
Ahojky všem.My byli s dětmi v Biogradu v apartmánech Rončevič a chodili na pláž bošana.už je to ovšem 4 roky a letos se tam chystáme znovu ovšem už o jednoho více a je nás celkem 5(2+3).Akorát nevím do jakého apartmánu.Velice se nám tam líbilo a proto opět asi ten Biograd.Taky jsem četl že lidi jezdí na pláž za Biograd na crvenu louku,je to vidět na mapě...Kdybyste někdo měl nějaký tip pro nás tak klidně napište.Míra
Re: Biograd na moru
01. 06. 2011 09:43
Ahoj lidi , jestli si chcete odpočinout od přelidněných pláží v Biogradu tak sedněte na trajekt do Tkonu na ostrov Pašman , plavba cca.15 min. , cena 12 kun a užijete si písečné plážičky kde i o sezoně je málo lidí. Nad městem je klášter Čokovac s krásným výhledem na Biograd. My jezdíme na ostrovy Pašman a Ugljan , jsou spojeny mostem , a do Biogradu jezdíme s dětmi za zábavou. Už se nemůžu dočkat 6.7. ,dovolené zdar a Chorvatsku zvlášť.
Re: Biograd na moru
01. 06. 2011 12:15
Petsa má pravdu , krásná písková plážička pod útesem asi 500m vlevo od trajektu. Přímo na proti je vidět tobogán a vlastně celý Biograd. Když jsme byli v Biogradu tak jsme obden jezdili tam aby jsme si odpočinuli od davů lidí na Soline.čau
Re: Biograd na moru
01. 06. 2011 17:58
svarc napsal(a):
......lidi jezdí na pláž za Biograd na
> crvenu louku,je to vidět na mapě...Kdybyste někdo
> měl nějaký tip pro nás tak klidně napište.Míra

mÍRO AHOJ, KDE JE TA TEBOU POPISOVANÁ PLÁŽ ?dík
Re: Biograd na moru
01. 06. 2011 18:02
janinastr napsal(a):
......krásná písková plážička pod útesem asi 500m vlevo od trajektu.......pls ukaž to na mapě...díky
Re: Biograd na moru
01. 06. 2011 18:24
Není to crvena louka, ale Crvena luka. Tedy červený přístav. Když si dáš do maps.google crvena luka, croatia tak se Ti to hned zobrazí.
Re: Biograd na moru
01. 06. 2011 21:46
Vše najdeš na google earth,taky jsem tam často hledal než jsme se rozhodli pro Biograd..Jinak na ten Tkon super výlet trajektem taky jsme tam byli a doopravdy je to tam klidnější....
Re: Biograd na moru
03. 06. 2011 18:13
pro Petsa:jedeme do Biogradu na Moru, ale až 9.7. Trochu jsi mě namlsal, takže se na Pašman asi podíváme. Napíšeš mi o tom místě něco víc?
Re: Biograd na moru
04. 06. 2011 14:36
pro JirkaDI:je to malé městečko, pár restaurací, cukrárna, obchod,hodně apartmánů jako každé druhé. Akorát nad městem je krásný tuším benediktínský klášter, s kopiemi nejstarších kamenných desek s hlaholicí na jadranu. Ale musíte mít kalhoty a dlouhé rukávy, jinak vás tam mniši nepustí.Určitě to stojí za to, výhled ze zvonice je úžasný. Plážiček je tam několik ale ta jak píše janinastr je nejhezčí. Jestli pěstujete FKK tak 2km za městem, směrem vlevo od trajektu je nudapláž i s kempem.To je asi tak vše o Tkonu. Jestli jste autem tak určitě stojí za to projet oba ostrovy(jsou spojeny mostem), zvláště pak v Kukljici zátoky Mala Sabuša a Jelenica, jsou kouzelné, třeba se tam potkáme 6.7. vyrážíme. Dobro došli do Hrvatskego raja.spinning smiley sticking its tongue out
Re: Biograd na moru
04. 06. 2011 17:00
Za vstup do FKK je nutno uhradit cenu za 1 den ubytování v kempu, zvláštní ceny pro návštěvníky nemají. Občanky s sebou.
Re: Biograd na moru
06. 06. 2011 10:19
petsa napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahoj lidi , jestli si chcete odpočinout od
> přelidněných pláží v Biogradu tak sedněte na
> trajekt do Tkonu na ostrov Pašman , plavba cca.15
> min. , cena 12 kun a užijete si písečné plážičky
> kde i o sezoně je málo lidí. Nad městem je klášter
> Čokovac s krásným výhledem na Biograd. My jezdíme
> na ostrovy Pašman a Ugljan , jsou spojeny mostem ,
> a do Biogradu jezdíme s dětmi za zábavou. Už se
> nemůžu dočkat 6.7. ,dovolené zdar a Chorvatsku
> zvlášť.
Re: Biograd na moru
06. 06. 2011 10:26
pro Petsa: děkuji za info. už jsem doma toto místo nadhodil, ale nadšení žádnéyawning smiley. To se ale srovná až tam budeme. Jedeme autem, takže nebude problém si to vše projet. Nuda nemusíme, máme s sebou 3 holky 8,10 a 17 let a to bych asi neuspěl, zvl. u té 17ti leté.My jedeme 9.7. z Plzně, takže by byl předpoklad, že se potkáme, ale nepoznáme. Nebo jo? Budeme ale ubytovaní v Biogradu v penzionu Čančar. Neříká ti to něco? Ještě k tomu klášteru. Když mají mniši takové podminky, co vlasy, nemusí mít holky taky nějak upravené nebo pod pokrývkou? Všechny je totiž mají do půli zad. Díky. J.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaDl. (06. 06. 2011 11:06).
Re: Biograd na moru
08. 06. 2011 16:16
Tak nám už se to krátí,24.června vyrážíme do Biogradu...taky se těšíte,tak jako já?
Re: Biograd na moru
08. 06. 2011 19:26
JJ, ty to máš za málo, dej info před i po co jsi nashromáždil pls, díkec
avatar Re: Biograd na moru
08. 06. 2011 20:09
Máš tam spoustu míst na výlet...My byli dvakrát ve Sv.Filip i Jakov a do Bio jsme chodily procházkou po pobřeží...Krásnou dovču...
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 54
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.