Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Š.ROGOZNICE,ŠIBENIK,STUPIN ČELINE

Autor ivetaa 
avatar Š.ROGOZNICE,ŠIBENIK,STUPIN ČELINE
13. 06. 2008 07:42
Tak jsem si dovolila založit nové vlákno a oblasti-o které jsem zatím moc nenašla.
Leta jezdíme pod Omiš-takže krásy a možnosti střední Dalmácie už známe a i na foru je o nich hodně informací.
Letos bohužel nemoc zkomplikovala naši dovolenou a my ji museli odvolat a posunout o měsíc.
A když jsem se obrátila na majitele CA s kterou jsme jezdili vždycky-tak mi poslal nabídky na požadovaný termín.
A já si řekla-že když nemůžu trávit dovolenou tam kde jsme chtěli -a v termínu na jakej jsme zvyklí-že letos teda uděláme úplnou změnu a Omiš si necháme na příští rok-kdy nám to snad vyjde znovu u lidí ke kterým jezdíme.Ono s malým astmatikem to je prostě jako na houpačce a musíme se jí přizpůsobit a taky lecos občas změnit a oželet.sad smiley
Takže letos poprvé budeme spíš na severu HR ve Stupin ČELINE nedaleko Rogoznice.
Podle fotek to vypadá že tam je rovinatější pobřeží-asi i podstatně víc lidí(ale to je daný i tím že jsme jezdili v červnu a to bylo málo lidí všude)
Takže jsem chtěla poprosit kdo to tam znáte-budu vděčná za každou radu.Kam se podívat s dětma,kde nakupovat(nevozíme žádné jídlo takže to je pro mě celkem podstatné)co dobrýho tam zkusit nebo která hospůdka a kde se vám líbila.Kam na procházky a co stopjí za to vidět.No a kdybyste náhodou někdo byl v termínu od 16.7-27.7 poblíž AP ANITA(od p.Vávry)-tím líptongue sticking out smiley
Re: Š.ROGOZNICE,ŠIBENIK,STUPIN ČELINE
13. 06. 2008 08:49
Ahooj Ivetoo, máš to v soukromých E
Kibala
Re: Š.ROGOZNICE,ŠIBENIK,STUPIN ČELINE
13. 06. 2008 10:03
Iveto,
do St. Čeliny jezdíme každý rok, bydlíme kousek od ap. Anita (známe se od vidění s majitelem, je to Němec usídlený v Chorv.). Jestli chcete důkladné info i fotky, atd., napište mi na mail f.tete@seznam.cz
Pet
Re: Š.ROGOZNICE,ŠIBENIK,STUPIN ČELINE
13. 06. 2008 13:56
Je fajn, že bylo toto vlákno založeno, protože o Stupin Čeline se toho nikde moc nedovíte. My tam jedeme v termínu 9.7 - 20.7. taky ap. Anita /CK Vávra/, tak budeme s Ivetou týden sousedi. Prosím Evíka taky o nějaké bližší informace na mnukovi@quick.cz. Moc díky.
avatar Re: Š.ROGOZNICE,ŠIBENIK,STUPIN ČELINE
13. 06. 2008 14:03
Kibala-díky moc a hned jdu psát meilíka.
Pet:tak to by bylo fajn kdybyste tam byli chvíli s námithumbs up smileysmileys with beerspinning smiley sticking its tongue outmy teda pojedeme až od 17.7 a budem do 27.7(původně jsme měli jet už 16-ale dneska mi psal Vávra že to nějak přehlídl a je to až od 17.7)
No a kdybyste byli majiteli nějakých těch dětí-taky prima!(my máme 4apůl letou holku a 13letého kluka)
EVIK-taky díky moc!
Pet
Re: Š.ROGOZNICE,ŠIBENIK,STUPIN ČELINE
13. 06. 2008 14:35
Iveta: tak to tam spolu budeme jen tři dny, majitelé dětí jsme /holky: 3 roky a 10 a půl/. Už se moc těšíme, taky jsme v této oblasti nikdy nebyli, jezdili jsme vždy jižněji, ale líbí se nám, že v okolí je kam jezdit /Šibenik, Trogir,Primošten, Krka .../.
avatar Re: Š.ROGOZNICE,ŠIBENIK,STUPIN ČELINE
01. 07. 2008 08:06
HA-nikdo??
Že by tam jezdilo tak málo lidí?
A já tak potřebuju někoho od 17.7 kdo by vlastnil nějaké děti aby se ta moje mohly družittongue sticking out smiley
(PAT mi zdrhne asi za 3 dny-tak to je akorát tak nalákám a namlsám-ale i tak se na setkání s ní těším-asi poprvý potkám někde někoho z fora)
Milakl
Re: Š.ROGOZNICE,ŠIBENIK,STUPIN ČELINE
07. 07. 2008 09:10
Ahoj Iveto!
My máme letos namířeno taky do Stupin Čeline a také jsem nic moc o tom místě nenašla. Máme ubytování v apartmanu ulice se jmenuje
Zdřilo 11 tak doufám že tam bude krásně protože jsme taky chtěli jed na stejné místo co minulý rok ale už v únoru byl obsazený až do konce sezony tak doufám třeba příští rok že se tam zase dostanem. Jinak jedeme 19.7 - 27.7 2008 tak třeba se tam potkáme . Jinak krásnou dovolenou
hodně sluníčka. A neboj Rogoznice je 2km a je to krásné městečko .
Ahoj,

tak se připojuji k seznamu lidí jedoucích do Stupin Čeline. Jedem tam poprvé v životě, ale mělo by to být vhodné pro malé děti, což nám vyhovuje. Jedem celkem 4 rodiny (takže obsadíme celý dům) a jedem od 15.8. Jinak mám k té naši dovči, místu a cestě zpracován takový souhrnný informační materiálek, pokud někdo bude chtít, tak můžu poskytnout, zájemce ať píše na email rlabaj@centrum.cz
avatar Re: Š.ROGOZNICE,ŠIBENIK,STUPIN ČELINE
07. 07. 2008 18:31
MILAKL: my bychom měli být od 17.7-27.7 v Anitě.Takže podle toho jak mi psala jedna zdejší velmi znalá osoba co do stup.čel jezdí každopročně-není to tak velký abychom se nepotkalysmileys with beer
Re: Š.ROGOZNICE,ŠIBENIK,STUPIN ČELINE
29. 08. 2008 19:46
Ahoj, jedeme za dva dny do Stupin Čeline, Ždrilo 10. Narazila jsem tu na tvůj příspěvek a jsem zvědavá, jak to tam vypadá, mám jen pár informativních foto. Kdyby měl někdo mapku, fota.....atd., uvítala bych zprávu na mail: kadme@centrum.cz.
Jen pro info, loni jsme byli v Pisaku, super apartmán, malá klidná vesnička, soukromé koupání (jen přístup do moře není pro malé děti a neplavce). Byli jsem s agenturou p. Vávry a taky si nemůžu na nic stěžovat. Letos jsme chtěli na stejné místo, bohužel z pracovních důvodů jsme museli hledat na poslední chvíli a tam už nebylo volno. Tak doufám, že i tady se nám bude líbit a počasí nás nevyžene jako loni v září.
Jana
Re: Š.ROGOZNICE,ŠIBENIK,STUPIN ČELINE
01. 09. 2008 14:37
Jesli mohu poradit, já letos byl rovněž poprvé ve St.Čeline, zde jsem na diskuzi zjistil, že tam byla i "f.tete", která mi ochotně a dobře poradila. Já konkrétně byl v ap. Županovic. Přesně nevím, kde je Ždrilo 10, ale mohu ubezpečit, že to najdete, neboť do vísky ve směru od Rogoznice jsou jen 4 odbočky vpravo k moři, uličky značeny nejsou, ale domorodci jsou ochotní, poradí. Naše dovolená od konce června do 10.7.2008 v těchto končinách neměla chybu, i když Pisak, kde jsme byli 2006, 2007 neměl také chybu.
Re: Š.ROGOZNICE,ŠIBENIK,STUPIN ČELINE
11. 02. 2009 20:50
Zdravím všechny. Manželka s babičkou a s našimi dětičkami (4+7) se chystá letos poprvé do Stupin Čeline. Budeme moc rádi, pokud nám na mail pošlete jakékoliv informace. Děkujeme předem. angela@osobne.com
Re: Š.ROGOZNICE,ŠIBENIK,STUPIN ČELINE
28. 04. 2009 21:40
Ahoj,my sme tam strávili 2 x leto po sebe,páčilo sa nám ,mali sme apartmán hneď pri mori,takže ráno sme vstali a šup k moruyawning smiley
Pozvoľný vstup do mora,len trošku fúkal vietor,ktorý vždy večer prestal....Je tam kľud,aj v noci,na prechádzky sme chodili do Rogoznice.
Je tam malý obchod,ale musíš prejsť cez dosť frekventovanú cestu.
Re: Š.ROGOZNICE,ŠIBENIK,STUPIN ČELINE
10. 06. 2009 16:53
Stupin Čeline
My jsme tam byli loňské léto a moc se nám tam líbilo. Byli jsme v domě Anita a jeli jsme s cestovkou pana Vávry z Plzně. Ubytování bylo naprosto OK. Co se týká pláže a okolí: pro děti je to tam moc pěkné (pro dospělé taky spinning smiley sticking its tongue out ). Je tam postupný přístup do moře a kamínky, ale ne velké oblázky, spíše takový štěrk. Na pláži je pro děcka skluzavka, skákací molo a takové velké plavací kolo, na kterém se dobře blbne… Boty do vody jsou nezbytnost. Moc jsme tam nepátrali, ale asi tam není moc hospůdek nebo tak, je to spíše klidná turistická lokalitka. Bylo tam ale opravdu moc moc hezky. Jezdili jsme různě po výletech a po kraji a říká se, že vedlejší Rogoznice je nejkrásnější přístaviště na Jadranu…a bylo to tam fakt pěkné a také jsme se tam zásobovali potravinami v samoobsluze a v pekařství. Výletnili jsme do Šibeniku, Trogiru, do NP Krka a tak. Byli jsme tam jen týden a plně jsme ho využili, ale tentokrát už máme objednáno na 14 dní, protože týden je málo a protože jsme děsní poznávači, tak jedeme zase o kousek dál, letos to bude Pelješac!!! Přeji všem krásnou dovolenou!!! smileys with beer



Upraveno 3krát. Naposledy upravil Evík (10. 06. 2009 16:56).
Re: Š.ROGOZNICE,ŠIBENIK,STUPIN ČELINE
31. 01. 2013 09:59
Ahoj!

Znovu otevírám toto téma aneb nevíte někdo něco o STUPIN ČELINE? - klidné části městečka Rogoznice? spinning smiley sticking its tongue out

Jedeme tam letos v létě, konkrétně ap. Katica. Jako adresu máme psanou: Ždrilo 29 Rogoznica

Kdo jste tam byl nebo máte nějaké aktuálnější info o obchodu, vzdálenosti do města, plážích apod, prosím dejte vědět thumbs up smiley

Díky za každý příspěvek thumbs up spinning smiley sticking its tongue out
Re: Š.ROGOZNICE,ŠIBENIK,STUPIN ČELINE
04. 09. 2015 13:49
Zdravím, taky bych byl rád za nějaké info ohledně obchodu, restaurace ve Stupin Čeline.
Díky.
Re: Š.ROGOZNICE,ŠIBENIK,STUPIN ČELINE
17. 02. 2016 12:58
My sme boli v Stupin Čeline 2x (2011,2012), bývali sme hneď na začiatku v smere od Rogoznice. Nakupovať sme chodili do Studenaca na križovatke smerom dolu do centra (cca 1 km). Do reštaurácií sme chodili tiež do Rogoznice, kde je aj viac obchodov (Konzum,...) + tržnica.
Re: Š.ROGOZNICE,ŠIBENIK,STUPIN ČELINE
04. 07. 2016 06:37
Právě jsem se vrátili se Stupin Čelina apartmán Anita majitel Bakovič. Všem co mi poslali na email info o apartmánu a oblasti moc děkuji. Mě se tam moc líbilo. Apartmán skvěle zařízený, klidný a domácí jsou skvělí. Jen bych měla jednu výhradu k oblasti, že už by si ve Stupin Čelině někdo mohl otevřít malou hospůdku na kafčo a pivčo. Do Rogoznice je to přeci pěšky daleko. Mě se líbilo, že pečivo tam rozváží každý den autem - vždy zatroubí a je přibližně ve stejnou dobu. Ostatní nákupy jsem si pořešili cestou z výletu. Pláž je čistá.
Ještě jedna poznámka, kdo tam pojedeme tak repelent na komáry - to jsme nevychytla a je jich tam požehnaně.
Re: Š.ROGOZNICE,ŠIBENIK,STUPIN ČELINE
07. 11. 2017 14:22
Zdravím, jak vypadá cesta do Rogoznice? Nemusí se po magistrále, je tam nějaká vedlejší?
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 53
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.