Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Živogošče - Malá Duba nebo okolí

Autor Mirrka 
Ahoj,nebyl někdo v Živogošče-Porat apartm Anita,nebo poblíž? Dik za info všeho druhu.M
Je to dům pana Mate Jukiče, zatím jsem tam nebyl, odjíždím v sobotu, tak zkušenosti budou až za tři týdny. Ubytování mu zprostředkovává pan Petříček, [chorvatsko-drvenik.wz.cz].
Hynek napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Je to dům pana Mate Jukiče, zatím jsem tam nebyl,
> odjíždím v sobotu, tak zkušenosti budou až za tři
> týdny. Ubytování mu zprostředkovává pan Petříček,
> [chorvatsko-drvenik.wz.cz].


To byla odpověď pro mě? Pokud ano, potkáme se. jedu vedle od 25.8. Na fotky na netu jsem kouknul, ale nejsem si úplně jistý, zda je to ono. Přesto díky.
Re: Živogošče - Malá Duba nebo okolí
09. 08. 2006 19:30
Ahoj,mluví se tady o ubytování v Malá Dubě?Já tam jedu 14.8.2006.E.H.
Re: Živogošče - Malá Duba nebo okolí
21. 08. 2006 14:16
Jestli ma nekdo zajem o ubytovani s polopenzi v Male Dube po vyhodnych cenach, at ym prosim napiše na mail.
jirins
Re: Živogošče - Malá Duba nebo okolí
06. 05. 2008 07:30
Nebyl jste někdo ubytovyný v Mala Duba apartmány Drazan Jukic?
PAP
Re: Živogošče - Malá Duba nebo okolí
07. 05. 2008 00:35
Ahoj, nebyl nekdo v Živogošče - porat? jsou tam nejaky hospudky?
Janina
Re: Živogošče - Malá Duba nebo okolí
07. 05. 2008 11:40
Ahoj, byli jsme tam loni a letos jedem opět. Jedna hospůdka je na nábřeží pod obchůdkem směrem k hotelu a několik dalších směrem k přístavišti. Pokud by tyto nestačily, větší množství je v Igrane - asi 1 km od Poratu.
Kdy tam budete? My od 20.6. do 28.6.
PAP
Re: Živogošče - Malá Duba nebo okolí
08. 05. 2008 09:50
děkuju : ))) my tam jedeme od 16.8. do 23.8. ... tak to sem rad ze tam aspon nejaka ta hospudka bude :O)
a jake jsou tam plaze?
Janina
Re: Živogošče - Malá Duba nebo okolí
12. 05. 2008 09:48
Pláže jsou větší oblázky, voda byla krásně čistá, ježky jsme nepotkali. Ale přesto jsme měli boty do vody. Ještě k těm hospůdkám, jestli jste zvyklí na hbitou obsluhu v Čechách - zapomeňte. Času dost, žádný spěch. Tak přeji hezkou dovču.Jana
PAP
Re: Živogošče - Malá Duba nebo okolí
12. 05. 2008 22:31
tak to uz se tesim na tu cistou vodu ... jezdili sme spis do Italie, do Chorvatska jedu poprve smiling smiley, tak se tesim protoze sme byli na Palmove riviere, a tam to byl clovek na cloveku...
jeste jsem se chtel zeptat jsem se chtel zeptat jake je to v Igarne, rikala jsi ze je tam vetsi mnozstvi ruznych obcerstvenismileys with beer ..
uz se silene tesim!
taky preji peknou dovolenou
Janina
Re: Živogošče - Malá Duba nebo okolí
13. 05. 2008 13:27
Ahoj, v Igrane jsme se byli podívat pěšmo večer, pamatuji si na hospůdky na nábřeží, cukrárny a různé krámky se suvenýry. Takže nic konkrétního.
Re: Živogošče - Malá Duba nebo okolí
06. 08. 2008 07:15
Nebyl jste, prosím, někdo ubytovaný v Mala Duba apartmán Martin Kovacevic? Nemáte fotky okolí? Díky předem.
Re: Živogošče - Malá Duba nebo okolí
06. 08. 2008 17:43
I když jsme nebyli ubytovaní přímo v Malé Dubě, dovoluji si přidat pár fotek , aby jste si udělali alespoň malý obrázek o tomto nátherném koutu naší planety.Jezdíme každoročně do kempu Dole a letos jsme si při večerech prošli všechny části Živogošče. A tak pár obrázků jak je můžete spatřit při putování od severu k jihu.

Kostelík na hřbitově v Muravě, kde je pohřben údajně poslední chorvatský upír.

Porat -pobřežní promenáda

Pobřeží v Malé Dubě při západu slunce

Zátoka Veká Duba -nádherné místo na koupání

Živogošče Blato

Kemp Dole, který navazuje na Blato.
Tak tolik můj příspěvek.Snad se vám bude hodit.Palko
Re: Živogošče - Malá Duba nebo okolí
30. 01. 2009 13:45
Poraďte prosím s ubytováním v Male Dube. Hledame apartmán se třemi ložnicemi a nebo dva apartmany pro čtyři + dvě osoby v jednom domě. Samozřejmě za přijatelnou cenu a na slušné úrovni. Pokud máte nějakou dobrou zkušenost nebo tip, prosím o info na mail georg.dt@seznam.cz. Děkuji.
Re: Živogošče - Malá Duba nebo okolí
18. 03. 2009 00:07
Znate někdo apartmany Tomislav Mičo Perič a Sonja i Marko Majstrovič?Diky.
Re: Živogošče - Malá Duba nebo okolí
18. 03. 2009 10:39
Zdravím, u Majstorovičů jsme byli loni. Byli jsme spokojení. Ubytování bylo fajn, měli jsem apartmán směrovaný na jih. Nábytek je starší a jediné co bych asi vytkla, že je tam toho nábytku málo.Ale my jsme čtyři a postelí bylo pět, tak jsme měli oblečení vyskládáno na jedné posteli. Celkově se nám tam ale líbilo moc. Ještě nejsme rozhodnutí kam letos vyrazíme, ale Majstoroviči jsou jedni z těch, o kterých vážně uvažujeme.
Re: Živogošče - Malá Duba nebo okolí
18. 03. 2009 21:09
Diky Bery.Mužeš mi to ještě trochu popsat kolik stoji apartman pro 4 osoby v srpnu,Jestli tam neni hlavni cesta,a je tam klid a dobre posezeni v chladku, jak daleko a jakym terenem se jde k moři a jaka tam je plaž a tak podobně.Mam vybranych vice mist a nemužu se rozhodnout.Zatim diky a hezky den..
Re: Živogošče - Malá Duba nebo okolí
19. 03. 2009 08:14
Takže asi takhle: Pokud k Majstorovičům, tak rozhodně do apartmánu orientovaného na jih. Je větší než ten orientovaný na sever a tak celkově se mi zdál praktičtější (na zemi linoleum,takže snadná údržba, v tom severním je koberec.V jižním kuchyňka na terase, v severním je přímo v pokoji,takže v horku,když vaříte je to pak peklíčko).Terasa je velká, je na ni přístup z obou pokojů apartmánu,částečně krytá porostlým vínem a mučenkou. Apartmán stál loni 50eur na den. Od magistrály je vzdálen tak 100 metrů, což bylo naprosto v pohodě, parkování přímo ve dvoře u apartmánů, cesta k moři z mírného kopečku po místní cestě,rovněž 100metrů, nikde žádné schody apod.Pláž krásná,oblázková, částečně dopoledne krytá stínem borovic.Klid v Male Dubě rozhodně je.Žádné diskotéky, bary a pod. Jedna restaurace na pláži, jeden obchůdek po cestě na pláž.Jak říkám božský klid. Jediné co jsem tam postrádala je ta pravá jadranská zmrzlina, prodávají sice na pláži kopečkovou, ale není taková ta pravá našlehaná jak ji všichni milujeme a známe.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bery (19. 03. 2009 09:04).
Re: Živogošče - Malá Duba nebo okolí
19. 03. 2009 17:08
Bery popsala jsi to moc pěkně děkuji.Už sem mu psal a ma volny i ten jižni pokoj.Hezky den.
Re: Živogošče - Malá Duba nebo okolí
20. 03. 2009 14:40
Není zač děkovat, když můžu, tak pomůžu. Jenom ještě jeden malý dodatek k vybavení kuchyňky, který asi nejspíš ocení hlavně vaše žena.Nutné s sebou vzít větší pánev(pokud teda předpokládáte,že ji budete potřebovat), je tam jen taková maličká,naprosto nedostačující pro 4členou rodinu a varnou konvici, ta tam loni taky nebyla.
Re: Živogošče - Malá Duba nebo okolí
29. 03. 2009 19:29
Zdravim.

Chcem sa spytat ako to je s clnmi v tejto lokalite. Je priamo tam vjazd do vody pre trailer. Aka je tam moznost kotvenia mensej lodky?

Dakujem.
Re: Živogošče - Malá Duba nebo okolí
29. 03. 2009 20:28


V Živogošči Blato je tento malý přístav. Mají tam i ceny za kotvení, ale ceny neznám.Sjezd je tam vedle toho auta
Re: Živogošče - Malá Duba nebo okolí
29. 03. 2009 20:38
Nebo vedle v kempu je male molo (tam parkuji ja) cca 1€ na den, ale i to Blato je od Male Duby z ruky.
Re: Živogošče - Malá Duba nebo okolí
29. 03. 2009 21:40
A priamo v Malej Dube nie je ziadna rampa na zvod vleku do vody? A co nejake boje? Chodit za clnom par kilometrov nie je ziadna vyhra.
avatar Re: Živogošče - Malá Duba nebo okolí
30. 03. 2009 10:09
V Malé Dubě nic není. Nejjednodušší je to shodit v Blatu. Něco si ale za použití sjezdu účtují. Pokud to není velká loď tak jsem zažil, že si parta lidí shodila loď i na pláži v Malé Dubě. S některými majiteli se dá domluvit použití jejich úvazů a loď se veze do přístavu v Blatu jen když hrozí velké vlny. Někdo to řešil tak, že loď na noc tahal na břeh. To se ale nelíbilo některým místním a trochu se tam hádali.
avatar Re: Živogošče - Malá Duba nebo okolí
30. 03. 2009 10:28
...ještě pro informaci, menší loďky a gumáky se dají po dohodě v CK kempu - recepci Boban sjíždět a kotvit i tam - malé molo je na konci Dole-Boban
Re: Živogošče - Malá Duba nebo okolí
02. 04. 2009 15:26
V Blatě se za sjezd do vody v sezoně (cca od 5.6.) platí, taktéž i za vytažení. Prostě za vše platíš. Poradím Vám, my jsme vždy v Malé Dubě ubytovaní v soukromém apartmánu a máme přímo u domu zdarma bojku na loď. Nejlepší je loď svézt do vody 1 vesnici před Malou Dubou (mám pocit, že se jmenuje Igrane, omlouvám se, zapoměla jsem název). Je to tam zadarmo!!! Místní to nechtějí moc doporučovat, raději posílají lodě na sjezd do Blata kamarádům za úplatu. Tak to můžu jen doporučit. Super sjezd. A na bojku se domluv přímo s místníma, u apartmánů je mají přímo u domu. A kdy jedeš? My jedem do Malé Duby 13.6.09 už se moc těším. Také máme lodičku. Ahoj
avatar Re: Živogošče - Malá Duba nebo okolí
02. 04. 2009 23:15
Vesnice před Malou Dubou je Živogošče.
Re: Živogošče - Malá Duba nebo okolí
03. 04. 2009 21:27
Igrane - Živogošče - Porat,Živogošče - Mala Duba, Živogošče - Blato. Živogošče se skládá ze tří oblastí.Mala Duba je druhou oblastí.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 51
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.