Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Živogošče - Malá Duba nebo okolí

Autor Mirrka 
PK napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ivo, to ti fakt člověk
> zaplatí.....2900,-kč/aprtmán/ 4 osoby???


To je pro tebe sok, co?
PetrK napsal(a):
-------------------------------------------------------
> PP napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > ale vzhledem k arogantnimu a povyseneckemu
> projevu
> > na techto strankach.......
>
> Možná neumím číst mezi řádky nebo jsem nečetl
> všechno, na mě ale ty stránky takto nepůsobí.
>
> Ovšem ceny ponechávám raději bez většího
> komentáře, vzhledem k tomu že člověk nějaký
> přehled má tak podle mne jsou dost vysoké ale je
> to čistě individuální. Výběr ubytování je v
> Chorvatsku značně široký takže každý má možnost si
> vybrat podle svého, určitě platí to co napsal
> Luděk.
> Mě trochu vadí rozložení cen do šesti termínů, to
> je myslím dost nepřehledné, je mě jasné že sezona
> má jiné ceny než mimo sezonu ale 6 různých období
> je zbytečně hodně.
>
> Pro mne největší překážkou k využití služeb na
> stránkách pana Iva je podmínka dne nástupu a
> odjezdu v sobotu, to je totiž jeden z hlavních
> důvodů proč nevyužívám služeb klasické cestovní
> kanceláře ale raději jezdím do soukromí kde se
> mohu dohodnout přímo s majitelem. Pokud totiž
> plánování dovolené záleží na mě, tak si vybírám
> většinou den nástupu pátek a den odjezdu třeba
> neděli, prostě tak abych se vyhnul dopravním
> špičkám klasickým pro soboty, nehledě na to že
> týdenní pobyt si tak vlastně prodloužím třeba na 9
> nebo 10 dnů. A nebývá to zase až tak velký
> problém, dokonce i když jsem si zajišťoval pobyt
> přes agenturu (adriatica...) tak jsem si určil den
> příjezdu ve čtvrtek a taky to bylo naprosto v
> pohodě.
>
>
>
>
>
>
> ** Petr **


Jedna oprava, neni nastup jen v sobotu.

ivo
PP napsal(a):
-------------------------------------------------------
> jsem se blbe vyjadril,mel jsem samozrejme na mysli
> tyto stranky-forum,stranky pana Iva jsou v
> poradku,jak by take ne,ono,kdyz ptacka chytaji
> pekne mu ...


Predstav si, pokud muzes, ze ja zadne ptacki nechytam, ptacki leti zamnou.
avatar
XXX
Re: Živogošče - Malá Duba nebo okolí
13. 07. 2005 05:48
...



Upraveno 2krát. Naposledy upravil XXX (03. 04. 2008 07:30).
Vzkaz pro pana Iva:
Čtu si pravidelně tyto přízpěvky a nechápu Vaši aroganci. Pokud já vím, tak Vás čeští turisté živí a tak si myslím, že by Vám prospělo trošku pokory a slušnosti. V srpnu jedeme do Malé Duby (znovu po roce), velmi se nám líbí místní pláže a klid a NAŠTĚSTÍ nebydlíme u Vás, jsou zde totiž i lidé slušní a přátelští. Jana
avatar Re: Živogošče - Malá Duba nebo okolí
13. 07. 2005 10:32
ivos napsal(a):
-------------------------------------------------------
>
>
> Jedna oprava, neni nastup jen v sobotu.
>
> ivo

OK Ivo, nyní na to koukám a četl jsem to zřejmě u konkrétního apartmánu, většina z nich má nástup v sobotu ale ne všechny, máš pravdu...



** Petr **
Mala Duba je Mala Duba!!!! Naši zde jezdí více než 20 let, mezi tím vyzkoušeli asi další tři místa, ale pokaždé se vrátili do Malé Duby.Jako děti jsem jezdili s nimi, nyní zde jezdíme se svými rodinami my. Je to opravdu místo pro ty, kdo si chce odpočinout. Žádné diskotéky, jen koncerty cikád.
A co se týká ubytování, nikdy jsme u pana Iva nebydleli a doufám, že nebudeme. A souhlasím s Janou- je zde plno lidí slušných a přátelských, kteří mají slušnější ubytování za slušnější ceny. Ale jinak ,ať člověk platí draze nebo levněji za ubytování , pro Malou Dubu platí- božský klid, pohodové pláže, a hlavně MOŘE !!!!! a kvůli tomu tam člověk jede. A votom to je!!!! Věra
XXX napsal(a):
-------------------------------------------------------
> To Ivoš:
> V tom zápalu boje,kdy bojuješ proti nám ani
> nevíš,co jsi v kterém vlákně napsal.
> A tvé vyjadřování o blbech svědčí o tvém IQ ,které
> se bohužel nezměnilo.Na tvé výpady nemá cenu
> reagovat a také na ně reagovat už nebudu.Ale jedno
> vím určitě. S tvoji cestovkou NIKDY!!!
>
>
>
> Upraveno 1 krát. Naposledy upravil XXX (13.07.2005
> 05:50)


ale ja te nechci, ja mam normalni klienty
Jednou bych se chtěl setkat se zákazníky pana Ivoše, s těmi normálními klienty. O Male Dube uvažovala kolegyně, která odjížděla včera, nicméně po přečtení tohoto vlákna a hlavně prohlášení toho egocentrika jedou do Igrane.
Čoveče Aldo, co ti budu povídat. Taky jsem o Malé Dubě přemejšlel. Zjišťoval jsem si všechny informace. Ale když tak koukám, na to , jak se Ivo tady prezentuje, úplně mě přešla chuť. Já bych se prostě neudržel a musel bych se na toho exota u domorodců zeptat...a bůhví kolik tam má příbuznejch ...ty by mi pak možná dali. A možná taky ne :-)))
No uvidím...jedu až v září.
Jo a ty jeho apartmány nejsou teda nic moc....naprosto normální standard.
U Adriadatabanky nebo jinejch zprostředkovatelskejch agentur vyjde apartmán v Malý Dubě levnějc...a to tam mají cca 30%-ní vejvar za zprostředkování.
Fakt nechápu.
Re: Živogošče - Malá Duba nebo okolí
14. 07. 2005 18:26
Chlapci já to možná vyřeším jinak. Spíš bych se tam cestou zastavila (kamarádka byla z Malé Duby totálně unešená, tak to tam chci vidět na vlastní oči) a při té příležitosti se pořádně poohlídnu a potom případně vysvětlím proč jsem tam nebyla na dýl...winking smiley
A pokud to vyjde, tak koncem září podám raport (pokud mně někdo z vás nepředběhne...)hot smiley



Upraveno 2krát. Naposledy upravil bubli (14. 07. 2005 18:27).
Za 14 dní tam taky s známejma vyrážíme a jsem zvědav jak to tam bude vypadat.J,.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil (15. 07. 2005 20:50).
No tak to bacha na obrovská ptačí hejna!! (viz Ivos: ptacki letaji zamnou)
JF: Tak nezapomeň sem napsat. Ještě nejsem úplně rozhodnutej. Jedeme začátekem září, tak uvidím.
J.F napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Za 14 dní tam taky s známejma vyrážíme a jsem
> zvšdav jak to tam bude vypadat.J,.


Ke komu v Male Dube jedete? Ma ten apartman nejaky web? Ivos mi prijde opravdu dost drahy :-(

Jinak my vyrazime az ke konci srpna :-( Cili tesim se, az tu pak zverejnite postrehy!
Manželka to našla někde na netu .Ivo to rozhodně není.Napište na něj někdo adresu,stále se tu o tom diskutuje a nevím o čem je řeč.J.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil (15. 07. 2005 20:49).
to J.F.:
musíš hóóóóódně číst - Luděk 11.7.20.07hod. v tomto vlákně.
Chtel bych v srpnu od 12.8.2005 do 21.8.2005 jet na dovolenou do Malé Duby. Sháním ubytování v apartmánu pro 2 osoby; v pekném a klidném prostredí; s mozností si neco uvarit; zaparkovat auto; s peknou vyhlídkou na more; pozvolný vstup do more. Prosím o nabídku s adresou (i foto ), nebo emailem. Díky Jenda
před týdnem jsem poslal zálohu do HR a do dneška jim nedorazila.Nevíte někdo jak dlouho putují peníze převodem do HR.Už se těším do Duba a okolí.
cestovatel
Re: Živogošče - Malá Duba nebo okolí
19. 07. 2005 21:19
ja kdyz jsem posilal ze Zivnobanky do Zagrebacke banky tak to slo tyden, dokonce mozna o par dnu dele; uvedl jsi SWIFT kod? ten transfer docela zrychli a zajisti vyssi pravdepodobnost korektni realizace platby........
SWIFT jsem udal,je to vlaastně 8 dní a docela jsem nervozni,jestli to tam dorazí.Šlo to taky do Zagrebačka banky,přišel mi papír,že to putuje přez nějakou německou banku.J




Upraveno 1krát. Naposledy upravil (24. 07. 2005 17:16).
Re: Živogošče - Malá Duba nebo okolí
24. 07. 2005 15:47
Zdravímsmiling smiley Koukám, že se debata nějak přiostřila, no reagovat se mi na to nechce... Co se mi chce, tak napsat, že jsme se včera vrátili z Chorvatska a těch 12 dní v Malé Dubě bylo prostě nááádherných!!! Malá Duba je skvělá a nádherná vesnička pro klidnou rodinnou a pohodovou dovolenou, moře čisťounké, hory přístupné, pěšky se dá krásně dojít do sousedního Blata, když budete chtít navštívit opačnou stranu Porat nebo Igrane, budete se muset brodit chvíli mořem, ale také to jdesmiling smiley

Každé ráno opravdu jezdí pekař s čerstvým a výborným pečivem, dokonce těsně před naším odjezdem zprovoznil pekař i prodejničku, ale netuším, jaká je provozní doba. Paní zelinářka stojí poblíž mola s ovocem a zeleninou od sedmi ráno do pozdního večera, je moc milá a ceny nejsou přemrštěné. Místní jediná restaurace docela funguje, pokud si sednete na levou stranu, pravá je obsluhujícím číšníkům asi nesympatická, snaží se jí ignorovatsmiling smiley)) Že by to bylo politickým smýšlením?smiling smiley)) Jinak vaří výborně!!!

Kdo chce přestat se slovními přestřelkami a ptát se konkrétně, ráda odpovím na jakoukoliv otázku týkající se dovolené v Malé Duběsmiling smiley

Koncerty cikád jsou fajn, ale když to torpédo vletí do pokoje, spíš teda skočí, v mém případě to bylo o infarkt, hihismiling smiley))

Malou Dubu doporučuju, bydleli jsme přímo na pláži u mola, byl to luxus a bylo to super, už bych nikdy nešla někam daleko, takhle jsem si pro cokoliv skočila do baráku a zase jsem byla u vodysmiling smiley Koho zajímá cena, tak 50 Euro za noc apartmán pro 4. Spokojenost největší!!!smiling smiley

Mirka
cestovatel
Re: Živogošče - Malá Duba nebo okolí
24. 07. 2005 23:49
Ahoj Mirrko,

diky za prakticke tipy. Vyjizdime Duby za mesic a uz se FAKT tesim :-) Nebudeme sice bydlet primo u more, ale snad to nebude vadit. Muzu mit par dotazu?
Jak prochazi Malou Dubou magistrala? Jsou apartmany i nad ni nebo je cela Duba mezi Magistralou a morem? Nerusi provoz z magistraly klid?
Jake jsou plaze? Male oblazky nebo vetsi sutraky? Jsou borovice az k mori? Je cela Mala Duba zalesnena nebo hola?
Jaky je vstup do more? Strmy nebo pozvolny?
Je tam hodne lidi (turistu)?
Jsou tam jen Cesi nebo i jini turiste?
Prodavaji tam nekde zmrzlinu? Pokud ne, kde nejbliz se da koupit zmrzlina (cerstva, kopeckova).
Nabizi tam vylety jeste nekdo jiny nez pan Ivo? Kam se da jet? Delaji lodni vylety do Makarske, na Hvar a do Dubrovniku? Fishpikniky?
Je tam vice mist, kde se da koupit domaci vino a kolik aktualne stoji? Ktere je nejlepsi?
Daji se tam nekde koupit cerstve ryby?

Snad ses nelekla takove spousty otazek, ale verim ze odpovedi, pokud si na ne najdes cas, budou ku prospechu nejen me, ale i dalsim lidem, kteri se tam teprve chystaji. Pokud bys mohla nekde na internetu vyvesit par fotek jak to tam vypada, bylo by to SUPER. Predem diky!
avatar Re: Živogošče - Malá Duba nebo okolí
25. 07. 2005 00:34
Magistrála prochází nad Malou Dubou. Čili skoro všechny apartmány (2 nebo tři jsou nad Malou Dubou, ale nikdy jsem tam v nich neviděl žádné hosty) jsou pod magistrálou. Pláže jsou tam od malých oblázkových až po velké šutry(ty jsou ale mimo hlavních pláží). Na hlavní pláži jsou borovice. Pak je tam pár pláží přímo pod sklalami a opěrnou kamenou zdí.Borovice jsou na skále tak 3 až 4 metry nad pláží. Vstup do moře je tam spíše pozvolný. Strmý rozhodně nikde není.50 m od břehu je hloubka tak 4 až 6 m. Turistů je tam přiměřeně velikosti Malá Duby, takže na plážích není přelidněno. Pokud chcete vysloveně klid stačí vyrazit směr Blato nebo Živogošče. Na tamních plážích ležíte skoro sami.Většina klientely jsou Češi. Pár Němců,Slovinců,Poláků viděl jsem tam Švédy i Maďary.Kopečkovou zmrzlinu tam neprodávají ale prodávají tam klasiku Algida,Ledo atd. Nevšim jsem si že by tam prodával výlety někdo jiný než Ivo, ale občas tam nabízí výlety lovci duší na pláži. Posledně nabízeli výlety lodí na Brač a Hvar,Pelješac,Korčulu atd. Ryby tam občas brzy ráno přivezl nějaký maník autem a vypadaly jako čerstvé.

To jsou informace které jsem nabyl loni a předloni. Letos to mám za 19 na 14. Halelůjá.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Luděk (25. 07. 2005 00:36).
Re: Živogošče - Malá Duba nebo okolí
25. 07. 2005 10:52
No tak vidím, že mě Luděk předběhl s odpověďmasmiling smiley)) No snad bych jen dodala, že výlety lodí na protější Hvar organizují také nějací chlapíci z Blata, asi 2x týdně přijeli kolem osmé k molu a nabírali lidi, pak jsme viděli loď jet směr Hvar a asi i na Peljašak.

My jsme nakonec od výletů vzhledem k ročnímu synovi upustili, takže jsem ani nekontaktovala p. Iva.

Víno se tam prý koupit dá, ale my jsme nakonec neokusili, neb měl tchán s sebou jejich bílé ze supermarketu a my si dávali Proška v restauraci. Takže v tomto neporadím, ale určitě ti poradí někdo jinýsmiling smiley

Jinak má pravdu Luděk, že směr Blato je tzv. Velká Duba (Duba znamená zátoka) a tam je lidí opravdu málo, moře je tam snad ještě čistší, chodili jsme se tam občas s dětma koupat. Ale ne proto, že by bylo u nás narváno, spíš aby byl nějaký programsmiling smiley Jinak dám tip, nalevo od mola je větší klid než napravo, kde se asi za 50 nachází i restaurační zahrádka a tím pádem tam leží lidí víc. Ale u našich rybníků je proti tomu, co je v Dubě, hlava na hlavě, fakt je tam klídek a pohodasmiling smiley Na plážích je také sprcha se studenou sladkou vodou.

O fotkách popřemýšlím, zatím nestíhám, mám po návratu dost práce, ale do týdne něco spáchám a dám sem vědětsmiling smiley Máme nádhernou panoramatickou fotku Malé Duby z výšky, manžel lozil po tamních horách a nafotil krásné záběrysmiling smiley

Jinak ještě k té magistrále, sama jsem tomu nevěřila, ač se zdá blízko, tak je tam klid a žádné auto jsem nikdy neslyšela.

Tak to je ode mě tak všesmiling smiley

Mirka
Jirka c
Re: Živogošče - Malá Duba nebo okolí
25. 07. 2005 19:28
Mirko, jak je na tom cenově ta restaurace.A co kvalita jídel.dají se někde koupit noviny. Rád si o dovolené posedím někde u raní kávy a přečtu české noviny .Díky za odpověď.J
Re: Živogošče - Malá Duba nebo okolí
25. 07. 2005 20:50
V restauraci vaří dobře, kafe je tam tuším od 6 Kn, deci Prošku za 10, přírodní limonáda za 12 KN. Pizza kolem 35 Kn, je skvělá. Doporučuju maso na grilu, to je naprostá bomba. Mají také skvělé hranolky jako přílohu. Vaří opravdu moc dobřesmiling smiley S novinama tě nepotěším, my koupili v Tučepi, když jsme tam byli na nákupu. Ale někdo tu psal, že snad v Blatu se Mladá fronta sežene, Blato je část Živogošče, vlevo od Malé Duby (směr Dubrovník). MF jsme sehnali vždycky tak o 3 dny později, s přílohou Královéhradeckou.

Mirka
Jirka c
Re: Živogošče - Malá Duba nebo okolí
25. 07. 2005 21:22
Jo v Blatu to vim,tam se daj koupit v kempu.To kafe tam proti loňsku podražili,stávalo tedy v Blatu 4,5-5 kuna.Noviny v Blatu měly prodlevu 2 dny jsko každej rok.Tak někam budu jezdit přemýšlím o skůtru s sebou.Jirka
Re: Živogošče
06. 08. 2005 18:14
13.8.jedeme už po sedmé do Blata k Linovi-LM.Tuto malou osadu 30ti domů všem doporučuji.V plné sezoně více lidí,ale od září poloprázdná pláž.Jedna resturace,bary na pláži a 2 obchůdky,zmrzlina na pláži.V okolí krásné oblázkové plážičky třeba jen pro dva a klid.Co víc si přát.Mnoho našich přátel navštívilo toto malé středisko a stále se sem vrací.A ubytování u Lina je super.Karel
Noviny koupíš v hotelu NIMFA mají tam mladou frontu.Včera sem se vrátil z malé duby
a můžu říct výborná relaxační dovolená. Petr
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 52
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.