Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Živogošče - Malá Duba nebo okolí

Autor Mirrka 
Re: Živogošče - Malá Duba nebo okolí
17. 04. 2009 08:38
U jedné cz cestovky mám zamluvený pobyt v Živogošče - Malá Duba. Jedná se o apartmány Ivona, které jsem bohužel nikde jinde nenašel a rád bych před zaplacením vědel "do čeho jdem". Chci vědět něco bližšího o apartmánech Ivona, kde se nacházejí, fotky apod. (cestovka údaje sdělí až po zaplacení). Díky
avatar Re: Živogošče - Malá Duba nebo okolí
17. 04. 2009 09:15
...tak hned vis,s jakou cestovkou mas co docineni,tohle jsem jeste nikdy neslysela,aby cestovka dala udaje o apartmanech az po zaplaceni,to je nejake divne,nemyslis?



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fanky (17. 04. 2009 09:15).
avatar Re: Živogošče - Malá Duba nebo okolí
17. 04. 2009 09:31
Už som sa s tým stretol viackrát, že cestovky ponúkajú apartmány pod iným názvom, ako je v skutočnosti.
Chránia sa tým, aby ste si ten istý apartmán neobjednali priamo u majiteľa, za nižšiu cenu.
Re: Živogošče - Malá Duba nebo okolí
22. 04. 2009 21:22
frapex napsal(a):
-------------------------------------------------------
> U jedné cz cestovky mám zamluvený pobyt v
> Živogošče - Malá Duba. Jedná se o apartmány Ivona,

to frapex :
Poslal jsem Ti SZ.
Re: Živogošče - Malá Duba nebo okolí
02. 06. 2009 12:05
ahoj v termínu 20.6 do 27.6 jedu do apartmánu Bajama tak by jsem se chtěl zeptat jestli už v tomto apartmánu někdo byl a co doporučit vzít si sebou děkuji
Re: Živogošče - Malá Duba nebo okolí
23. 07. 2009 10:35
Ahojte, mám veľkú prosbu na hocikoho kto by mi mohol pomôcť, dnes v noci chceme ísť s priateľmi do Malej Duby,oni majú apartmán vybavený,ale ja som do včera nevedel,či dostanem voľno v práci,takže je to na poslednú chvílu,čiže bez rezervácie,preto prosím Vás,ak máte niekto kontakt nejakých domácich na ubytovanie v Malej Dube pre 2 osoby,prosím pošlite mi sukr.správu, alebo na mail berino1@gmail.com, nechcem ísť cez nejakú agentúru,radšej na priamo.

Budem moc vďačný za každú pomoc,možno nabudúce pomôžem niekomu ja.thumbs up Ďakujem. berino
Re: Živogošče - Malá Duba nebo okolí
19. 08. 2009 02:55
Dobry den poradite s ubytovanim pro dva dospele a rocni mimco chceme jet nak od 2.9 do 14.9 09.Minule jsme byli u Malá Duba 160,Davorka Ivicevic. Je kousek od more levne a super.

Jenze ma plno.Schanime neco podobneho. Kdyz vas neco napadne poslete kontakt a treba fotku predem dekuju. cestovatel@wo.cz



Upraveno 1krát. Naposledy upravil marekp (24. 08. 2009 01:03).
Re: Živogošče - Malá Duba nebo okolí
19. 08. 2009 13:09
Zkusím dát nabídku,není to sice hned u moře,ale ubytování je pěkné a za rozumnou cenu.Byli jsme u nich loni,takže nedávám zajíce v pytli.
K moři je to procházkou,zkratkou mezi domy je to rychlejší.I když majitelé uvádějí,že je to k moři 100m,ale to je vzdušnou čarou.
[], adresa Blato 45a,SILVIO AJDUK a nebo pak jeho bratr, GOJKO AJDUK ,adresa je stejná,jenom dům má označení 45.
Zkuste,snad budou mít volno?
Re: Živogošče - Malá Duba nebo okolí
24. 08. 2009 01:02
Prave ze hledame neco bliz k mori a abychom nemuseli tahat kocarek do kopce.
Re: Živogošče - Malá Duba nebo okolí
15. 08. 2010 14:52
Zdravím všechny,
patřím k těm,kteří mají s Chorvatskem velké zkušenosti,ale dnes bych se chtěl zeptat,jestli někdo nezná V Malé Dubě bydlení u pana Jukiče.
Díky.
Re: Živogošče - Malá Duba nebo okolí
16. 11. 2010 20:07
Chtěl jsem se zeptat, jestli jsou nějaké informace o domě pana Jukiče v Malé dubě.
Děkuji.
avatar Re: Živogošče - Malá Duba nebo okolí
26. 02. 2011 21:35
ahoj, na M. Dubu se mě klidně ptej. poradím, odpovím. ivanův i vjěkův dům znám
avatar Re: Živogošče - Malá Duba nebo okolí
26. 02. 2011 21:36
Adrian napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Zdravím všechny,
> patřím k těm,kteří mají s Chorvatskem velké
> zkušenosti,ale dnes bych se chtěl zeptat,jestli
> někdo nezná V Malé Dubě bydlení u pana Jukiče.
> Díky.


myslíš vjěka jukiče? nebo ivana...
avatar Re: Živogošče - Malá Duba nebo okolí
27. 02. 2011 09:36
My jedeme letos k Peričovi. Je to dobrá volba?
avatar Re: Živogošče - Malá Duba nebo okolí
27. 02. 2011 09:51
Kudu napsal(a):
-------------------------------------------------------
> My jedeme letos k Peričovi. Je to dobrá volba?


Ante perič nad magistrálou? Jestli myslíš toho tak podle mě dobrá volba. Já teda v dubě znám jenom Anteho. Akorát je to dál k moři, ale zase je tam klid a pěknej výhled. Jinak další Perič je v Poratu
avatar Re: Živogošče - Malá Duba nebo okolí
27. 02. 2011 09:53
Jinak všem doporučuju Davorku Iviševič. Na téčku u mola doprava a je to poslední dům, kam se dá dojet autem po cedtě
avatar Re: Živogošče - Malá Duba nebo okolí
27. 02. 2011 15:24
PAP napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahoj, nebyl nekdo v Živogošče - porat? jsou tam
> nejaky hospudky?


dobrý je bar Topola :-)
avatar Re: Živogošče - Malá Duba nebo okolí
27. 02. 2011 15:30
Ale celý pobřeží je nejkouzelnější v zimních měsících. Krásnej klid a uřvaný turisti. Na koupání to samozdřejmě není, ale je tam spousta jiných věcí na dělání
Re: Živogošče - Malá Duba nebo okolí
27. 02. 2011 16:01
Podla mna Kudu mal na mysli Tomislava Perice
avatar Re: Živogošče - Malá Duba nebo okolí
27. 02. 2011 21:27
Je to Tomislav Perič, má to být 25m od moře..
avatar Re: Živogošče - Malá Duba nebo okolí
28. 02. 2011 11:04
Přímo v tomto apartmánu jsem nebyl ale vím kde je. Nachází se kousek od hlavní pláže (cca 30 až 40m). Těch 25 m je asi od betonového mola u kterého jsou úvazy lodí ,takže si každý jde lehnout kousek dál). Jediný možný problém je tam s parkováním. Apartmán je přímo proti malému obchůdku a pokud se nepletu, tak se parkuje na malém plácku pod obchodem a to tak, že auta stojí ve dvou řadách a když chce někdo z zadní řady odjet, tak mu musí druhý uvolnit místo aby vyjel.

Foto z mola směrem k apartmánům (prosvítá vzadu za stromy)


Hlavní pláž napravo od mola


Pláž nalevo do mola (klidnější)

Re: Živogošče - Malá Duba nebo okolí
18. 03. 2011 18:47
Pozdravujem všetkých.Chcel by som poprosiť niekoho o odpoveď,či sa dá z Malej Duby dostať pešo okolo vody k hotelu Nimfa a ako to je ďaleko a či v tej časti pri hotely je klasická Chorvátska zmrzlina.Ďakujem.
avatar Re: Živogošče - Malá Duba nebo okolí
19. 03. 2011 15:16
V roce 2003 se dalo projít po pobřeží suchou nohou z Male Duby k hotelu. V roce v 2008 už ne. Takových třicet metrů se muselo brodit.....Možná se toto místo dalo obejít, ale žádnou kozí stezku jsme nehledali. V současnosti nevím, ale jelikož situace ve všem se jenom zhoršuje.....tak to asi bude ještě náročnější než dříve.
Re: Živogošče - Malá Duba nebo okolí
20. 03. 2011 07:57
Ďakujem pekne za info.Ešte,keby som mohol poprosiť o informáciu kde sa dá najblišie od Malej Duby kúpiť klasická Chorvátska zmrzlina.Ďakujem
avatar Re: Živogošče - Malá Duba nebo okolí
20. 03. 2011 09:31
Minulý rok jsme bez problémů prošli z Male Duby do Poratu suchou nohou, záleží jestli člověk jde při přílivu nebo odlivu, ale těch pár metrů se dá přebrodit s botami v ruce , jinak na zmrzku jsme s dětmi občas zajeli do Gradacu , myslím že i v Igrane byla dobrá , ale tam při pobřeží rozhodně s dětmi nechodit, dát se cestou-myslím že je to v tomto vlákně někde dříve , jinak Mala Duba thumbs up , letos opět...
Re: Živogošče - Malá Duba nebo okolí
04. 08. 2011 10:27
Zdravím všechny příznivce Živogošče,

letos jedeme s přítelem poprvé, přesněji do Poratu. Našli jsme si ubytování v apartmánech u Čedomíra Reljiče. Jejich stránky vypadají moc hezky. Komunikace taky dobrá, tak jsme si u nich ubytko zarezervovali. Odjíždíme 2.9. Ale zajímalo by mě, jestli jste u nich někdo nebydleli, nebo jestli je neznáte aspoň z vyprávění. Adresa by měla být Živogošče Porat 52. Nebo nechodíte aspoň někdo okolo jejich apartmánu? Jak na vás působí? atd. Děkuji za odpovědi. Martina
Re: Živogošče - Malá Duba nebo okolí
13. 08. 2011 20:29
Marttina R1 - Moc prosím, mohla by jste dát kontakt na stránky Čedomíra Reljiče? Chtěl bych vyzkoušet zase něco jiného. Předem moc děkuji.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Libor1241 (13. 08. 2011 20:30).
avatar Re: Živogošče - Malá Duba nebo okolí
29. 11. 2011 18:16
Zrušeno



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Radek Hradec (29. 11. 2011 18:37).
avatar Re: Živogošče - Malá Duba nebo okolí
18. 07. 2019 08:16
Oproti minulému roku nastali v Malej Dube isté zmeny. Pre mňa pozitívne, ale pre vyznávačov nahoty asi nie. Ide o to, že z Malej Duby je sprevádzkovaný chodník popri mori až do Poratu. Kto to tam pozná, vie, že do Poratu sa po pobreží nedalo prejsť suchou nohou a časť cesty bolo treba vojsť do vody a prebrodiť sa, kým nezačal chodník od Poratu (bývalý hotel Nymfa). Preto tu bola len veľmi malá frekvencia peších keďže všetci chodili z Duby do Poratu po magistrále. Ideálne miesto pre nudistov. Tomuto je však od tohto roku koniec, nakoľko nový betónový chodník je turistami využívaný.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil figaro (18. 07. 2019 08:17).
avatar Re: Živogošče - Malá Duba nebo okolí
20. 07. 2020 19:41
Dnes ráno príchod do Malej Duby. Obsadenosť tak asi 30-40 %. Hlavne Česi, Poliaci, Bosniaci, zopár Slovákov. Veľa apartmánov úplne prázdnych. Počasie príjemných 27 st. v tieni, more dosť studené 22-23 st. Pláž poloprázdna. Rozstupy veľké spinning smiley sticking its tongue out
Ceny zostali na minuloročnej úrovni. Rybárske večery sa nekonajú. Nie je pre koho. Podobne, aj keď predsa len o niečo viac dovolenkárov je v susednom Blate. Domáci nariekajú nad pokazenou sezónou, ja si to však neviem vynachváliť. Som tu už ôsmy krát, ale tak málo ľudí tu ešte nikdy nebolo.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil figaro (20. 07. 2020 19:45).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 47
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.