Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ostrov Pag

Autor M.K. 
Re: Ostrov Pag
26. 05. 2011 23:53
to Luděk:
Já to střilim mobilem a neřeším to.Kdo má ty krámy s sebou furt tahat:-)
avatar Re: Ostrov Pag
26. 05. 2011 23:58
To PetrPV :
Tenkrát bych mobilem moc nevyfotil. Měl jsem mobil Simens S10. Výkřik moderní techniky se třemi barvami. grinning smiley
avatar Re: Ostrov Pag
17. 12. 2011 12:57
Ahojte. Pro Kudu a ostatní... Pag je krásnýsmiling smiley... ani jsem nevěděla o tom katamaránu, a taky trasa Lun-Rab. [www.novalja.info]

Něco taky pro kolisty - vášnivé....[www.novalja.info]

[images.photo.bikestats.eu] A z PF: [plmatrix.bikestats.pl]
Zdraví R.
avatar Re: Ostrov Pag
17. 12. 2011 17:46
Ahojky Rero, díky za zprávičku. Vypadá to tak, že tam strávíme příští dovču. Už mám zamluvené studio v Mandre, v lednu budu posílat zálohu.
Re: Ostrov Pag
17. 12. 2011 18:11
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaD (26. 02. 2013 16:19).
Re: Ostrov Pag
17. 01. 2012 10:15
Na Pagu jsem byla už několikrát. Jedny z nejhezčích míst na ostrově jsou pro mě pláž Ručica a další menší pláže podél kaňonu u Metajny. Hezké fotky z těchto míst jsem našla tady: http://www..../chorvatsko/vylety-priroda/plaze/plaze-ostrov-pag/oblazkova-plaz-rucica/
...tak bohužel tento odkaz po vložení nefunguje. Pro jeho otevření je třeba místo teček zadat novalja, tečka a cz.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil monca0209 (17. 01. 2012 10:41).
Re: Ostrov Pag
17. 01. 2012 12:09
když už je řeč o tom Pagu, tak prej tam mají nejlepší sýry [www.chorvatsko.in]
jinak my jezdíme víc na sever k pule a tak s ubytovanivchorvatsku. cz, protože ještě máme malý děti. Loni jsme byli v Medulinu a moc se nám tam líbilo, protože je tam taková písčitá zátoka, kde je hodně pozvolnej vstup a asi 500 metrů tam jdeš v moři a máš vodu ke kolenům, takže pro rochnění s malou je to ideální



Upraveno 3krát. Naposledy upravil ogi22 (17. 01. 2012 12:11).
avatar Re: Ostrov Pag
17. 01. 2012 15:46
no na pagu maš v podstate všade krásnu vodu okrem mesta pag. tam je .. no.. jedna s tých menej čistých
Re: Ostrov Pag
12. 02. 2012 17:44
Zdravím přátelé, po několika letech bychom letos chtěli změnit destinaci a proto, bych se chtěl zeptat jestli máte někdo info o místě na Pagu, jedná se mi konkrétně o Lun-Tovarnele. Moc informací jsem o tomhle místě na netu nenašel, díky za jakékoliv informace.
Re: Ostrov Pag
14. 05. 2012 13:41
Ahoj, přímo jsme tam nebydleli, ale byli jsme se tam podívat. Lun je na nejsevernějším výběžku ostrova, v okolí se nachází spousta olivových hájů s až 300 letými olivovníkami (olivový olej odtud je jeden z nejlepších co jsme kdy koupili), jinak je to taková menší rybářská vesnice, já našel jen 2 restaurace u moře a koloniál, pláž se táhne podél slepé ulice (v sezoně je tam problém zaparkovat) a je to spíš takový menší pruh. Voda je tam opravdu křišťálové čistá, čistší než v pažském zálivu a není tak slaná. Pláže klasicky oblázkové.
avatar Re: Ostrov Pag
14. 05. 2012 16:02
Ahoj,když už se tu bavíte o Pagu,nemá někdo kontakt na nějakou samotu na ostrově?Září od 8. na týden 2 osoby,samota,klid,možnost FKK koupání?Díky
Re: Ostrov Pag
19. 05. 2012 00:12
Ahoj, na Pagu jsem nebyl, a mám z něj pocit, že je skoro bez zeleně, není se kde schovat ve stínu. Je to tak ? Jsou tam nějaká zelenější místa ?
Re: Ostrov Pag
21. 05. 2012 16:04
Je to opravdu spíš ostrov bez stromů, ale dají se najít pláže kde rostou takové polokrsy, kde stín se dá najít
Re: Ostrov Pag
22. 05. 2012 09:31
Kemp Straško u města Novalja je celý v borovém lese,část je FKK.Stromy rostou až k pláži-oblázková s výhledem na volné moře.
Jinak slunečník sebou.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil volnasek (22. 05. 2012 09:32).
Re: Ostrov Pag
22. 05. 2012 10:05
Skoro celý ostrov severní část je od pevniny bez zeleně,příjezd trajektem - měsíční krajina, ale druhá strana na otevřené moře je celá v zeleni.
Přemek
avatar Re: Ostrov Pag
22. 05. 2012 11:06
Ano, zeleň je tam - jak říká Přemek...byli jsme v Potočnici v Mc Adams..... [www.panoramio.com]
moc pěkně a zeleně je v Jakišnici.... [www.panoramio.com] až po Lun... [www.panoramio.com] Zdraví R.
Re: Ostrov Pag
22. 05. 2012 19:25
[a4.sphotos.ak.fbcdn.net]

[a7.sphotos.ak.fbcdn.net]

[a5.sphotos.ak.fbcdn.net]

Obrázky z Mandre,ostrov Pag..Zeleně celkem dost..:-)
avatar Re: Ostrov Pag
23. 05. 2012 08:19
Ahpjte. Ještě k Pagu...webcamera: [www.lookaway.net]
Re: Ostrov Pag
05. 06. 2012 19:27
Letos jedeme poprvé na Pag centrum Gajac budu vděčný za jakékoli info o této oblasti.Díky.
Re: Ostrov Pag
01. 07. 2012 07:13
Chcela by som sa spýtať, ktoré z tých krásnych pláži Slana, Ručica atď sú dostupné aj pre malé deti, lebo viem, že k niektorým sa ide od auta aj 45min. Prípadne budem vďačná aj za iné tipy. :-)
avatar Re: Ostrov Pag
01. 07. 2012 09:14
K Ručici dojedeš autem. Něco málo je tady.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: Ostrov Pag
01. 07. 2012 12:07
ďakujem, na Pag ideme už 3.krát do Povljany, niečo málo sme aj prejazdili...Zrče, to nebolo nič pre nás...brr..skôr vyhľadávame menej rušné miesta...páčilo sa mi Mandre, Šimuni, pláž Sveti duh, tak by som rada spoznala aj iné pekné kľudné miesta
Mia
Re: Ostrov Pag
21. 07. 2012 14:05
Na budúci rok máme vybrané Mandre. Neviete mi povedať, kde by mohol byť tento apartmán, resp. nepoznáte ho niekto?
[www....apartmany-viola-mandre-pag.html]

[www.apartmani-pag.com]
avatar Re: Ostrov Pag
24. 07. 2012 08:50
Mia, vždyť na jejich stránkách je v kontaktech krásně uvedena mapka i google satelitní mapa s umístěním. Na google je teda trochu mimo, ale stačí porovnat s mapkou a hned ho uvidíš, kde je umístěn.spinning smiley sticking its tongue out

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Mia
Re: Ostrov Pag
24. 07. 2012 10:00
Viem, kde je umiestnený, mapku som pozerala, ale ide mi skôr o reálnu skúsenosť, keďže na Pagu som nikdy nebola a Mandre nepoznám. Podľa mapky je to v centre, ale centrum v jednom mestečku môže byť rušné a človek sa tam nevyspí, v inom naopak kľudné a pokojné. Skôr by som chcela počuť - že áno, chodíme okolo, je to v kopci/na rovine a pod.

Teraz som prišla z Okrugu Gornji, bolo mi jasné, že apartmán je na konci mestečka, ale až na základe osobnej skúsenosti som zistila, že je vysoko v kopci a k moru je to riadny zošup, cesta je dokonca vydrážkovaná, aby sa dala zísť aj za mokra :-)
avatar Re: Ostrov Pag
24. 07. 2012 10:18
Zdá se , že to bude v mírném kopečku, téměř na rovině, ale to Ti poradí ti co tam byli.


____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: Ostrov Pag
29. 07. 2012 12:54
Vážená Mia. Mám takový dojem po prostudování jiných stránek, že jste moc vybíravá. Nevadí přesto Vám odpovím. Apartmány jsou tam na střední úrovni. Byl jsem v Mandre 4x. Vím kde se nachází Viola. Je v druhé řadě za luxusními soukromými apartmány na mírném kopečku váškový rozdíl cirka 3m. Mandre je absolutně klidná rybářská vesnice přebudovaná na klidné turistické středisko. Nachází se tam dva obchody jedna picerie jedna prodejna zmzliny a ráno v přístavu prodej trochy ryb. Pokud hned brzi ráno nevirazíte na pláž zajistit si místa tak máte smůlu. Nejlepší je mít auto a deně jezdit mimo Mandre na malé pláže kterých je v okolí dostatek ale je třeba mít poloterení auto. Pokud budete chtít další informace napište rád odpovím.spinning smiley sticking its tongue out
Mia
Re: Ostrov Pag
31. 07. 2012 11:19
eťa, ďakujem za odpoveď. Samozrejme, že som vyberavá :-). Vy si nepreverujete, kam idete? Nechcete o lokalite vedieť čo najviac, netúžite vidieť fotografie? Tak to ste potom na tomto fóre výnimkou. Tento rok som, popravde, veľmi nevyberala - chceli sme ísť do Drašnice, kde sa nám veľmi páčilo, ale už mali obsadené. Narýchlo sme zvolili Okrug Gornji a nebol to najšťastnejší výber. Ale nič sa nedeje, to sa bežne stáva, budúci rok to môže byť lepšie. Preto sondujem už teraz.
Re: Ostrov Pag
31. 07. 2012 21:41
Vážená Mia. Máte pravdu. V mém případě když si zjišťuji o destinaci vše možné vždy prohloupím. Když nezjišťuji tak je to vždy špičková dovolená. Bylo to tak i v případě Arbanije na ostrově Čiovo. V roce 2000 jsme tam jeli na pas blint v Trogiru jsme potkali jednu paní a zeptali se na ubytování odpověděla že má zrovna volný apartmán a jestli ji vezmeme domů autem. Od té doby tam jezdíme každý rok. Do moře je to 20m loďka k dispozici. Její Tomislav rybář a vinař jistě si to dokážete představit. Není nad domácí prostředí. Má to ale smutný konec minulý rok jsme přijeli a domácí Gordanu zrovna pohřbívali. Nejsem si jistý jestli tam ještě pojedeme i když už jsme byli letos 2x pozváni jejím synem. Vzpomínky jsou vzpomínky. A dost fňukání. Mandre je krásné a tiché ale málo místa na pláži. Nepoznáte tam srdečnost Chorvatů je to tam o biznisu - tady máte klíče od apartmánu nic tady nezničte pro klíče přijdu tolikátého a tolikátého v tolik a v tolik hodin to chci mít vyklizené. Do Chorvatska jezdíme 2x ročně projeli jsme ho od Pule až po Dubrovník včetně ostrovů.smiling smiley
Re: Ostrov Pag
08. 08. 2012 17:18
Teď jsme se vrátili z Pagu a nemůžeme si vynachválit tento apartmán www.novalja(.cz)/chorvatsko/letoviska/letovisko-povljana-maletinac/. Úplně na samotě, max 15lidí na pláži, spíše ale do 10. Nejbližší městečko 4km, případně Pag 12km. Vřele doporučuji!!

slofik napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahoj,když už se tu bavíte o Pagu,nemá někdo
> kontakt na nějakou samotu na ostrově?Září od 8. na
> týden 2 osoby,samota,klid,možnost FKK koupání?Díky



Upraveno 3krát. Naposledy upravil smail (08. 08. 2012 17:22).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 50
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.