Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Drašnice

Autor Turista 
Re: Drašnice
19. 07. 2022 21:12
Vůbec žádnou.
Re: Drašnice
21. 07. 2022 23:00
Rád bych se ze sousední Podgory do Drašnice jeden večer podíval. Zkoušel jsem to před pár lety, ale nenašel žádné veřejné parkoviště. Dá se tam teď někde nechat auto? Koukal jsem, že úplně na jižním konci je nějaký plácek.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil atnarfus (21. 07. 2022 23:02).
Re: Drašnice
22. 07. 2022 07:17
Byli jsme v jižní části předloni a na tom plácku na konci jsme zaparkovali a čekali na apartmán.Letos to plánujeme podobně,tak uvidíme,jestli tam nebude nejaká zábrana.
avatar Re: Drašnice
22. 07. 2022 09:39
[www.google.cz]
Asi tady se dalo vždy parkovat

.
.

_________________________Jirka_________________________
Re: Drašnice
22. 07. 2022 12:59
Díky, zkusím to tam. Ještě jsem koukal že na Google maps je nějaký plácek na severním konci. Je to popsané jako Beach parking.
V Chorvatsku nejraději stojím na placeném parkovišti. Mám jistotu, že mi někdo nebude nadávat a vyhrožovat odtahem.
Re: Drašnice
22. 07. 2022 14:19
Tam jak dával odkaz Jirka se dá. Jinak má každý flek, teda skoro každý, nějaké číslo a patří k app. Přijeď v neděli večer na ribarskou a místo zařídíme. Kdyžtak to postavíš za Marťase, nebo na horní parkoviště, co patří k našemu baráku.
Re: Drašnice
22. 07. 2022 23:57
Dnes jsem v Podgoře zmerčil plakát na rybarskou tak vyrážím v neděli. Tady v už to asi nepořádají. Bývalo to každý druhý týden a teď nic.
Re: Drašnice
25. 07. 2022 11:33
Ribarski vecer....masakr lidí. Naše domácí skřípala zubama, že vyvěsili letâky i do Podgory, takže se sem nahrnulo odtud mraky lidí. Říkala, že se to dělá pro hosty Drašnice, za peníze Drašnice, Podgora prý nepřispěla ani lipa. Bylo milé, že dívčina v kroji, která zahajovala proslovem, to dala po chorvatštině česky, nakonec i ingliš. Makrely byly větší než obvykle, výborné, jen ta nekončící fronta. Po covidové pauze návrat k tradici.
V sobotu opět najelo mnoho sýrařů, dost se to tu zahustilo. Poláci, opět se potvrzuje, co to je za svoloč. Grupa jak hrom, roztáhnou se po pláži, jako by jim to tu patřilo, řvou.
Pobavilo mě, že večer, čerstvě přijetí hosté, hned po setmění utíkali na pláž dát klasická spartakiádní lehátka, aby si urvali flek. Ráno tam už lehátka nebyla. Asi zaúřadoval úklid. Je vždy vidět po sobotním nájezdu nových, že tak dvě noci někteří nechávají věci na pláži, pak už věci zmizí, ale lidičkové jsou dále. Prostě do doby, než to přes noc skončí v kontejneru
avatar Re: Drašnice
27. 07. 2022 21:19
Drašnice dne s pláže nervané pomalu jako Makarská ,přijelo dost poláků ,čechů . Poláci jsou roztahaní 3 nafukovací postele slunečníky ,nafukovací jednorožec a skládací židlolehátka hrůza .

Automechanik,Baška voda 5x ,Drašnice 9x ,Rastoke5x? ,Pula2x,Čiovo Okrug Gornji 1x
Re: Drašnice
27. 07. 2022 21:33
Naplnilo se to všude. Vedle v Podgoře to bylo minulý týden dost volné a teď se tu leží na stojáka smiling smiley

Jinak k parkování v Drašnici. Parkoviště na jižním konci je uzavřené řetězem. Parkoviště na severním konci, které zobrazují Google maps, vůbec neexistuje. Píchnul jsem to na volné místo nad kostelem u hřbitova. Pár míst je tam značených modrou barvou a očíslovaných. Pár jich je bílých a bez čísel, ty se zdají být volně k použití. Úplně bych na to ale nespoléhal.
avatar Re: Drašnice
07. 12. 2022 12:09
Dnes se v Drašnici koupou.!....thumbs up smiley

Ale, to jen nejde web kamera. Už jsem se lekl.
Re: Drašnice
03. 04. 2023 09:55
webkamera
[www.whatsupcams.com]
Zatím liduprázdno.

......................................................................................vjerni Adriatic
avatar Re: Drašnice
03. 04. 2023 11:08
Drašnice: nějaká vylepšená kamera. Však už to byla minimálně 2 roky ostuda.
To už uvidíme Zahajdu, Koperu i Ajaxe mávat zájemcům. Paráda.
avatar Re: Drašnice
04. 04. 2023 18:56
Neuvidíš chodíme pod Apollo tam již kamera není hot smiley teda nějak se nemůžeme dočkat

Automechanik,Baška voda 5x ,Drašnice 9x ,Rastoke5x? ,Pula2x,Čiovo Okrug Gornji 1x
avatar Re: Drašnice
05. 04. 2023 08:51
Škoda, ale ta kamera se jim "povedla"!
Re: Drašnice
06. 04. 2023 13:57
Nás můžeš maximálně vidět na tom výběžku úplně vlevo. Restaurace Puntinsmiling smiley
Re: Drašnice
06. 04. 2023 14:12
To. Kabinet. Za mírnýí poplatek poslanýí na učet jsem ochoten v určyitou dobu na tebe mávat.Pokud máš zájem č.u. Tyi pošlu.
avatar Re: Drašnice
06. 04. 2023 15:29
A jsi aspoň o něco málo hezčí než čert? Abych náhodou nevyděsil vnuky. No nejspíš si ten pohled raději odpustím. Dík za nabídku.
Re: Drašnice
06. 04. 2023 19:43
To. Kabinet. Jsem věděl že siy pro korunu necháš vrtat koleno.. A vnukyi do toho netahej.
avatar Re: Drašnice
07. 04. 2023 17:01
Ti vnuci jsou mí, takže je budu tahat kam chci.A strašit je jen tak někým nenechám.
A udělej si pořádek konečně v v písmenech i,y. Vím, půjde to těžko. Měj se.
Re: Drašnice
08. 04. 2023 14:00
Já jsem spokojen, to ty máš pořád problém.
avatar Re: Drašnice
10. 07. 2023 19:04
Poslušně hlásím, že jsem po roce, opět zde.

Co nového?
Nový obchod na začátku Drašnice - konečná, vydržel rok.
Ceny - mírně nahoru, není to zase taková hrůza - teda čepované pivo za 4 EUR, zmrzlina 2 EUR ...
Lidí - jsem tu druhý den (příjezd neděle ráno) a je to proti jiným létům (teda mimo covid), cca na 2/3.
U pláží jsou nové cedulky s pokyny.
Počasí - vedro jak v pekle a voda docela teplá + 25.
V sobotu 15.7. bude "Ribarska noč".

Tak to je úvodem vše, jdu na jedno smileys with beer
Re: Drašnice
10. 07. 2023 20:42
Takže Studenač to nerozdejchal. Ono komu se také chtělo nahoru škrábat.
Pivo nepřekvapilo, vždy tam byli všichni ve shodě a ceny vyšší, než jinde
avatar Re: Drašnice
13. 07. 2023 10:21
A ještě jedna zajímavost - pokud to už někdo nepsal, výletníci na Makarskou - trhy se vším u pláže, tak tady to chlapci s bagry vzali útokem a zůstaly jen restaurace. Prej se vše musí přesunout do kamenných obchodů. thumbs up smiley
Re: Drašnice
15. 07. 2023 06:55
Doporučuju pivo a nejen pivo v restauraci Morski dvor v části Drašnice Rat, stojí 3,6 a je lepší načepované než u Puntina. I jídlo tam mají velice dobré a je tam větší klid yawning smiley
Re: Drašnice
15. 07. 2023 11:30
A u Damira (Apollo) pivo nemají? Morski dvor byl vždy klidnější, ale pokud vím, bylo to dané tím, že na ně chvála zrovna nepadala. Byl jsem tam jednou a průměr.
A co ten sedací bufáč vedle Apolla, funguje? Tam bych si něco dal jen tehdy, kdyby to bylo zadarmo. Malé porce, stolky namačkané, že se nedalo pomalu ani nadechnout a kvalita stánku na pouti. Jednou vyzkoušeno a stačilo.
avatar Re: Drašnice
15. 07. 2023 16:37
Damir je jen jeden. Kdo nedal pivo u Damira, jako by nebyl. smileys with beer
Mají, chodím jen tam.
A ten sedací bufáč pořád přežívá, stále stolky namačkané ....
Re: Drašnice
16. 07. 2023 06:20
Ale jo, mají i u Damira pivo. Sice o 15kč dražší ale o to "kvalitnější" Ožujskosmiling smiley Ještě štěstí, že se jich nedá vypít více.
Číro a má už Damir Staropramen??? Když jsem tam byl v květnu, tak měl samozřejmě zavřeno. V červnu mi vždycky odpověděl, že bude "sutra" ale sutra nikdy nebyloyawning smileytongue sticking out smiley. Tak doufám, že ho v září snad už bude mít.
Jinak k tomu Morski Dvor: několik večeří a vždycky moc spokojenýyawning smiley Určitě více než u Puntina, ten se za poslední roky hodně pokazil. Kalousek mu dělá klientelu a tak na to celkem serou. Pivo v čisté sklenici a s pěnou jsem tam nedostal už pěkně dlouho. A když mi donesl kuřecí maso, které bylo nedodělané a ve vnitřku krvavé, tak jsem usoudil, že nemusím mít všechno a přestal jsem tam chodityawning smiley
Jinak sedací bufáč vedle Apolla - jak píše Zahajskej - souhlas.
Re: Drašnice
16. 07. 2023 08:53
S tím pivem u Damira jsem to myslel s nadsázkou. Kam jinam na pivo jít? U Punti většinou narváno, takže jen zajít na pivo nemyslitelné. Kvůli "jednomu" jít do Morskeho dvora, když na Damira koukám z terasy, je blbost. Takže se zvednout z terasy, zaplavat, jedno tam "na futro" šoupnout a večer pak nějaké přidat a smáznout sekeru. A Staropramen bych stejně nepil, i kdyby ho Damir měl. Ten můžu pít doma. Vždy piju místní piva.
Punťu Kalousek asi moc neživí. Vždyť tam mají jen pár apartmánů, tuším že šest. Ráno snídaně a pak večeře, vše mají jednotné. Ale záleží vždy na kuchaři. Bráchové, co to vedou, jsou solidní.
Hmmm, červen jsem musel odpískat, tak si to v září vynahradím. Už se nemůžu dočkat.
avatar Re: Drašnice
17. 07. 2023 15:33
Pivo u Damira danas hladno super temperatura zraka 36 stupňů jinak bylo i 41 stupňů ,cesta Kladno ČB Dvorište Slunj docela šla ,ale Rakousko samé omezení. Odjezd Kladno 0:45 Slunj 10:30 řeka Korana osvěžující . Koupil jsem si drona tak až stahnu videa tak vložím odkaz .Číro potkáme se? Martin Vlček

Automechanik,Baška voda 5x ,Drašnice 9x ,Rastoke5x? ,Pula2x,Čiovo Okrug Gornji 1x
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hill , Jarka , Mi
Hosté: 195
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.