Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Drašnice

Autor Turista 
Re: Drašnice
22. 08. 2018 07:09
Bych rekl ze celkove je tento tyden dost naslapany a to celkove v chorvatsku, ale na plazich smerem k Igrane sem behem dne nebyl conse tyka u Apolla a smerem na Podgoru cca 70% 80% zaplneno hlavne od 11 do 15. Jinak prodejce kukurice neprisel, jen kazdy den prijede lod s ovocem kolem 11:00, chodi zde i pani a prodava saty na plazi. Zacinala na 200 kunach a pak druhej den uz jen z 100. Pujcovna scootru a lodek fungje kluk s holkou na molu u apolla sedi kazdy den, ale moc jim to nejde scootr pujcili 2x, lodku 1x a padak asintaky jen 1x.
Re: Drašnice
22. 08. 2018 19:53
Díky za info.My tam byli na začátku července a líbilo se nám tam.Ptám se proto,že většinou jezdíme koncem srpna.Byli jsme se podívat v Igrane a Drveniku a zdálo se nám tam méně turistů,možná trápili mobily na app.
Re: Drašnice
22. 08. 2018 20:45
Jak jsem psal jezdim sem uz 23 let a ze zacatku nikdo z CR spis jen par nemcu, italu a holandanu. Postupne vic a vic cechu, ale nelze rict, ze v srpnu je vic nebo min jak v cervenci je to kazdej rok jinak. I kdyz srpen se zda vice naplneny jelikoz vetsina deti miva tabory v cervnu a pak se jezdi na dovolene.

Jinak dnes dalsi rybarska noc vyhoda toho ze davy stoji v pristavisti na rybu a vino zdarma je to ze je misto u Puntina a tak clovek nepotrebuje rezervaci.

Nevyhoda rybarske noci je ta, ze dva dny nebyl prodej cerstvych ryb.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Schrek (22. 08. 2018 20:46).
Mia
Drašnice so psom
16. 09. 2018 16:48
Chcem sa spýtať, či chodievate niekto do Drašníc so psíkom. Ak áno, kam všade sa s ním chodíte kúpať? Ďakujem.
Re: Drašnice
20. 02. 2019 13:02
Nějak nám zmizela kamera z tohoto odkazu [dalmacija-live.com] Neví někdo, kampak se poděla? Případně odkaz na nějakou jinou funkční kameru?
avatar Re: Drašnice
16. 07. 2019 19:00
Příjezd v sobotu 14.7. kolem 12:30 hod. Už na první pohled viditelně méně lidí než obvykle v tomto termínu (jsem již po 5). Jinak vše při starém, prostě malá milá víska. Počasí na pohodu, voda dopoledna taková "čerstvější", ale odpoledne už OK. Pro "notorické" Drašničáky" vše připraveno na trávení pohodové dovolené. smileys with beerhot smiley
avatar Re: Drašnice
16. 07. 2019 20:58
Díky za informací neděle to jistí ,můžeme dát kalíšek smiling smiley

Automechanik,Baška voda 5x ,Drašnice 9x ,Rastoke5x? ,Pula2x,Čiovo Okrug Gornji 1x
Re: Drašnice
25. 07. 2019 20:56
Jestli jste už po kalíšku napište jak to tam vypadá,zejména obsazenost apartmánů.Letos se budeme rozhodovat ,z důvodů,které nemůžeme ovlivnit na poslední chvíli,tak si asi budeme ubytování hledat na místě.Vloni jsme byli prvních 14 dní červenci a líbilo se nám tam.Apartmánů na jižní straně tam bylo volných několik.Kdyby jste měli nějaký tip na prosím na SZ.Díky
Re: Drašnice
25. 07. 2019 22:17
Včera jsem chtěl Drašnici prozkoumat, ale oni tam nemají jediné veřejné parkovací místo. Všechno jen rezervirano.
Škoda, takhle i z auta to vypadalo zajímavě.
Re: Drašnice
26. 07. 2019 06:28
Vloni se dalo parkovat na konci ulice Novi Put,byla tam taková velká rozhrnutá šotolinová plocha.Je pravda,že je to docela od centaru daleko.Nějaká místa byla nad Konzumem,ale nevím přesně,jak to bylo organizováno,ale domácí,tam parkovali,když jeli na nákup.My jsme chodili pěšky.
Re: Drašnice
05. 08. 2019 11:12
Drašnice letos luxusní. Voda se pod Damirem pochlapila, pláž po loňském nasypání se už vyplavila, takže čisto. Jen po bouřkách se občas objevil splavaný bordel a dále od břehu se táhl pruh jehličí, občas klacek, což pro jízdu na gumáku bylo třeba hlídat. Rybářský večer byl těsně před odjezdem, jen zkouknuto, jako vždy kilometrová fronta na makrelu, přibyly stolky na její nasoukání do chřtánu a stánek s pivem a jinými nápoji. Kapela, no měli by se někdy poslechnout...
Damir pivko za 20, u Punti 18, jídlo mě připadalo za stejné ceny. Zmrzka kugla u Damira 10. Celkově mě připadalo méně lidí, zůstavala volná parkovací místa jak dole u vody vedle Damira, tak i v celé Drašnici, což v jiných nelech nebývalo.
Příští rok, pokud se nic nepokaká, opět zopáknem.
Re: Drašnice
10. 08. 2019 09:52
Ahoj všem. Letos jsem opět strávil po třech letech měsíční pobyt v Drasnici od poloviny června. Koncem června byla 1.rybářská noc a to, co jsem zažil na vlastni kůži, s tím jsem se nikde jinde nesetkal. Byla to posledni restaurace u přístavu, začínala na "P", myslim že Porat. Sedel jsem venku pod pergolou, obsluha dobrá, ale najednou prestala. Vzal jsem tedy půllitr a sel si dovnitř pro pivo, výčepak se ke me otočil zády a jako ze točí pivo. Nedalo mi to, udělal jsem ukrok vpravo a co nevidim, do půllitru mi leje lahvace uplne jine značky a pěnu dodelava z pipy. Zhusene jsem odešel u už mě tam nikdo neviděl. Jinak opravdu malo lidi, dále dělali od hřbitova az dozadu novy asfalt.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Jirka Dl. (10. 08. 2019 12:41).
Re: Drašnice
20. 08. 2019 07:09
V neděli 11.8.jsme přijeli do HR ráno,tak po návštěvě probouzející se Makarské jsme se zastavili na první koupání v Drašnici. Cesty byly nově vyasfaltované.Zaparkovali jsme na konci směrem k Igrane a hurá do vody.Moc lidí tam nebylo,tak jsme plánovali,když bude v Blatě,kam jsme se jeli ubytovat,o víkendu plno,tak se tam na celý den vydáme,ale už k tomu nedošlo.Původně jsme hledali ubytování v Drašnici pro 2,ale v našem možném termínu nic nebylo,hlavně proto,že jsme chtěli 8-10 dní.
avatar Re: Drašnice
13. 07. 2020 10:58
Příjezd v sobotu 12.7.kolem cca 13 hod. Počasí 🔅 a znatelně méně lidí. Většina je "našich", pár kousků Poláků a pak malinko cmístních. Ceny + - stejné jako vloni. Ode dneška v "sámošce" roušky, dá se to v pohodě "přežít. smileys with beer
avatar Re: Drašnice
13. 07. 2020 12:37
Číro Dík za informace jedeme snad 25.7 tak uvidíme zda se zadaří

Automechanik,Baška voda 5x ,Drašnice 9x ,Rastoke5x? ,Pula2x,Čiovo Okrug Gornji 1x
avatar Re: Drašnice
16. 07. 2020 09:09
Tak voda good, pivo 🍻 good, ceny good, počasí good, obsazenost pláže good, tak "Drašničáci", kde jste, kde to vázne? smileys with beer
avatar Re: Drašnice
16. 07. 2020 09:21
No jo, není všechno "good".Ale co není, může být v roce 2021. To prý už bude očkování......
Re: Drašnice
16. 07. 2020 14:34
Good bude v neděli, tedy až tu další. Pokud corona dovolí a autí dojede.
avatar Re: Drašnice
22. 07. 2020 14:07
Jsme v Drašnici ve východní části od 17:7:2020. Pláž cca 200m a počet lidí se pohybuje 20 - 30 po celý den. Je to neuvěřitelný( jako tenját )spinning smiley sticking its tongue out, Počasí výborné,voda teplá a pivo studený.smileys with beer
Re: Drašnice
22. 07. 2020 14:42
No aby to vydrželo, v neděli to již vyzkouším na vlastní kůži. I když předpovídají ochlazení a nějaký ten déšť.
Re: Drašnice
22. 07. 2020 15:47
Michale nestraš. Déšť tak po cestě, tam dole už bude fajn.
avatar Re: Drašnice
23. 07. 2020 14:24
Tak se mi to krátí. V neděli odjíždím zpět do reality a jako každý rok, se mi prostě nechce. smileys with beer
Re: Drašnice
01. 08. 2020 10:41
Dnes se střídají turnusy. A hned ti noví hrrr na pláž urvat místa. Dva fungl nové velké plážové stany vedle sebe, nikde nikdo. Chtěl jsem z nich vyrobit staré nepoužitelné....
Jinak se Drašnice plní, je jen minimum volných parkovacích míst. Naše domácí má plno. Češi, Poláci, občas, spíše vyjímečně A a D. Taky nějaký ten SLO. I když BiH mají dveře zavřené, také jich tu pár je.
avatar Re: Drašnice
14. 08. 2020 17:41
Se ti ani nedivím, že ti vadí ručníky a ostatní k zajištění místa na pláži. Podle [www.hribi.net] je pláž opravdu dost úzká. A když se tam nahrnou všichni rekreanti, tak opravdu nemůže kapacitně stačit. Asi se musí popoběhnout trochu bokem. Nejspíš směrem na Igrane. Tam jsme kdysi byli a plážičky jsou tam opravdu krásné. A tenkrát jsem se nejvíc "nacpal" čerstvých slaďoučkých fíků. Odd toho roku 2003 se mi to již nepoštěstilo. Buď nebyly "po ruce" nebo jsme jezdili v červnu nebo v září a to buď ještě nebyly zralé nebo už bylo po nich. Naposledy jsem s fíky "paběrkoval" v Lokvě Rogoznici v roce 2018. No a myslím, že to letos nebude lepší. Přece jenom druhá polovina září fíkům již nepřeje. Stejně jako cikádám. Škoda. K Chorvatsku patří oboje.
avatar Re: Drašnice
19. 08. 2020 18:41
Tak dnes (teď) větší vlny málem spláchly pláž v Drašnici. Můj dojem, tak tak se na ni teď vejde karimatka.
A co teprve až roztají ledovce.....eye rolling smiley
Re: Drašnice
10. 09. 2020 07:33
Pozdrav z prázdných pláží v Drašnici. Ty vlny včera nebyli tak hrozné. Na celé pláži tak deset lidí. Covid 19 jsem ještě nepotkal. Cesta super. Pouze na Chorvatských hranicích sdržení 15 vteřin při skenování pasu.V sobotu očekáváme velkou grupu s fora. Asi nasadím roušku abychom nás nenakazili.thumbs up smiley. Kabinete ničeho se neboj a klidně vyraž na cesty. S Drašnice zdraví Ajaxovi.hot smiley
Re: Drašnice
10. 09. 2020 07:34
Omlouvám se Kabinetovi302 za ty vlny. Jsem si nevšíml datumu.
Re: Drašnice
10. 09. 2020 09:21
Prostě děláš vlnysmiling smiley
avatar Re: Drašnice
10. 09. 2020 16:21
Ajaxi pozdravuj domácí Tanju a Žanu a kluky od Puntina Dalibora a Denise

Automechanik,Baška voda 5x ,Drašnice 9x ,Rastoke5x? ,Pula2x,Čiovo Okrug Gornji 1x
Re: Drašnice
10. 09. 2020 18:07
To bych je mosel první vidět. A od koho to?thumbs up smiley Nech to na Koperovi. V sobotu by měl přijet.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 55
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.