Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Drašnice

Autor Turista 
Re: Drašnice
25. 06. 2018 09:14
Jendo, času ještě dost, ale blíží se to.
Re: Drašnice
06. 07. 2018 13:40
Už letos někdo "absolvoval" Drašnici? Nějaké čerstvé info?
Re: Drašnice
08. 07. 2018 19:59
V reštike pri prístave dobré ochutené rakije,napr. ružová,figová za 10 hrk a čierne točené Karlovačko
avatar Re: Drašnice
17. 07. 2018 09:48
Drašnice - proti loňsku, otevřen grill bar - Sky grill (Neven) - hned vedle Apolla, tam jak prodávají oleje na mazání. Nabídka zmrzliny 10 Kn, jídla - pizza, čevapi, pljeskavica, steak, hranolky - prostě klasika. Jinak přes noc standartně pár lehátek, osušek na pláži (dnes byla téměř celou noc opravdu parádní bouřka, tak jim to krapet pocuchalo jejich fleky). Jinak pohoda a klídek. smileys with beer
Re: Drašnice
17. 07. 2018 10:12
Neochladila bouřka vodu?
avatar Re: Drašnice
17. 07. 2018 12:12
Krapet ano, ale dětem to nevadí, není to zase tak hrozné. thumbs up smiley
avatar Re: Drašnice
17. 07. 2018 18:37
thumbs up dík za informace z Drašnice ohřívej nám vodu yawning smiley

Automechanik,Baška voda 5x ,Drašnice 9x ,Rastoke5x? ,Pula2x,Čiovo Okrug Gornji 1x
avatar Re: Drašnice
18. 07. 2018 09:04
Vodu ohřívám - kurňa ta je momentálně svěží! thumbs up smiley
avatar Re: Drašnice
28. 07. 2018 09:05
Poslušně hlásím, že ten maník s tou kukuřicí opět chodí po pláži a prodává - cena 10 Kn. thumbs up smiley
Re: Drašnice
30. 07. 2018 21:21
Byli jsme první týden v červenci a kukuruz nikdo nenabízel.Byla tam Rybářská noc a tolik turistů jsem viděl stát frontu na rybu zdarma,že mě na ni přešla chuť
Re: Drašnice
31. 07. 2018 00:06
Dneska jsme chtěli tuto vesničku omrknout, ale zklamání, počínaje nemožností někde odstavit auto a když už jsme se tam potom prošli, tak jsem přemýšlel, co tam nutí lidi jezdit, chápu, 100 lidí a 100 chutí, ale i tak.
Re: Drašnice
31. 07. 2018 07:15
Byli jsme tam letos poprve a byli jsme spokojeni.Záleží,co kdo preferuje.Asi,když jste to procházeli,tak jste zaparkovali.Parkoviště je nad Konzumem a a za našeho pobytu nebylo nikdy plné.Restaurací je tam několik a také barů,v přístavišti prodávají ráno čerstvé ryby.Místní tam pořádá lodní výlety na menší lodi,asi 20 osob.Do většího Igrane se dá dojít podle moře po cyklostesce asi za 30 minut.Poměrně dobré výchozí místo na večerní výlety Makarská,Drvenik,deti tam jezdily podle pobřeží na paddeboardech,jiní rybařil vzadu na útesech.Je tam dokonce půjčovna lehátek.Byli jsme tam dva páry po padesátce a nejlepší na tom bylo,že nejbližší rekreanti byli od nás na pláži asi 20m.Jeden den tam byli nějací pražáci,nedalo se to přeslechnout a ti pravděpodobně projížděli do jiného střediska a těm byla i voda slaná.Hlavně jim chyběl animátor.Byli jsme rádi,když odjeli a opět zavládl božský klid.Je jasné,že rodiny s dětmi a dospívajícími budou hledat něco jiného.
Re: Drašnice
31. 07. 2018 11:07
Na Jadranu jsem byl asi 40x, od Ulcinje po Rovinj a jen 2x jsem zažil obrovské hrůzy: Vir a Drašnice.Tohle ani zadarmo.
A vždy to bylo na doporučení dobrých kamarádů.
avatar
mdr
Re: Drašnice
31. 07. 2018 13:18
V čem spočívala ta hrůza?
Re: Drašnice
31. 07. 2018 13:34
Např.grinning smileyrašnice - od rána do setmění nepřetržitě několik vodních skůtrů, jak stojky, tak sedací, předváděli se kousek za bójkami,
to jsem předtím ani později nezažil.
Re: Drašnice
31. 07. 2018 13:52
Tak vodní skútry jsem v Chorvatsku občas viděl, ale v Drašnici to nebylo.
Re: Drašnice
31. 07. 2018 20:31
Letos tam žádné skůtry nejezdily,jen pár loděk místních rybářů.
Re: Drašnice
01. 08. 2018 07:19
Skůtr se tu objevil dvakrát, dokonce ani jejich půjčovna tu letos nefunguje. To mě spíše točí fish piknikové lodě, co projedou 20 m kolem bójek, ač je povolená vzdálennost plavby větší. O řevu z lodí nemluvě.
Re: Drašnice
02. 08. 2018 23:52
Nechtěl jsem zde vytvořit debatu ve stylu, že je to něco hrozného, někdo si zde své najde, ale byl to můj takový tajný tip na možnou dovolenou někdy příště, ale po osobní zkušenosti to již vidím jinak. Ale komu se zde líbí, v pořádku, však jsme každý z jiného těsta a tak to má být smileys with beer
Re: Drašnice
03. 08. 2018 08:45
Včera den blbec. Napřed mi jeden frantík ťuknul auto, nakonec se z něj vyklubal vyjukaný slovenský klučina. Půjde to asi rozleštit, on byl na tom hůře. Odpoledne, kdy jsem s kocábkou zaplul k pramenům vyvěrajícím do moře, mi bouchnul přední buřt. Plavba zpět na brblačku s kopírováním pobřeží v těsné blízkosti a držení špičky tak, abych nenabíral vodu. Tak jsem čekal něco do třetice. Nevyplnilo se, pokud do toho nebudu počítat mnou vytvořené palačinky, které nechtěl nikdo jístsmiling smiley Na druhou stranu, ťuk ťuk do dřeva, bude tato dovolená asi zařazena do kategorie "životních"yawning smiley
Re: Drašnice
03. 08. 2018 08:51
Zahajdo. Na palačinky do Ivan Dolac.thumbs up smiley
avatar Re: Drašnice
03. 08. 2018 10:32
Pokud si pamatuji, měl jsi to někde na přídi opravované, tuším loni? Nebo se jedná o nový defekt? Provizorně by to někdo místní mohl dát do cajku, nebo někde na Makarské v marině.
avatar Re: Drašnice
03. 08. 2018 11:47
... Michale, máš jezdit na Hvar ... tam jsou jen milejší překvapení ... grinning smiley

1) vylomená krytka z kamery GoPro půjčené od syna
2) se otevřela láhec a pitná coda se vylila v termotašce do Canonu G16 ... oba přístroje už jsou na opravě ...

3) jeden ze dvou padlleboardů je pichlý ... na opravu teprve půjde
4) ztráta 2 fenderů ze 4 (za jízdy zůstaly na boku lodi) .... již uhrazeno
5) za jízdy upadlo opěrné kolečko od přívěsu s lodí ... již uhrazeno ...

... ale nejde o život ... mimochodem, včera Tě fakt nepotkalo nic příjemného ... ?
a koutky nahoru ... grinning smiley

smileys with beer
Re: Drašnice
03. 08. 2018 14:41
Mě tady potkalo před pár dny něco velice příjemného, to je ta zmínka o životní dovolené, takže nějaký bouchlý člun či poškrábané auto jsem přeběhl s úsměvem.
Ptal jsem se Damira, majitel Apolla a taky lodičkář, prý opravna, kde to umí, až u Šibeniku. Jinak to je navazující závada na tu předchozí, řekl bych i částečně se překrývající. Ruplo to ve spoji a ta otloukací guma to neudržela. Díra asi 30 cm.
Re: Drašnice
10. 08. 2018 12:25
Tak něco málo dojmů z letošní Drašnice.
Ceny jídel u Puntina stejné jako loni. Pivko 18. Damir (Apollo) s cenami v průběhu našeho pobytu laboroval, kugla zmrzky od 8 do 10 a pak zpět na 8. Pivo jeden den dopoledne 18, odpoledne už 19. Neven nevyzkoušen, ale prý velké poprce.
Problémem byla pláž pod Apollem. Navážka ještě není dostatečně propláchnutá, takže stačí pár vln, nebo větší množství lidí a je voda zalakená, jeden den odpoledne byla přímo hnusná i s takovým odérkem. Bez bot se nedá, kameny ostré a některé i dost velké. Měli to nasypat na podzim, aby se to stihlo vyčistit. Ostatní pláže pěkné, hlavně ty blíže k Podgoře, byla zde i teplejší voda a hlavně křišťálově čistá.
Lidí bylo až do posledního víkendu tak akorát, od neděle lidí pak výrazně přibylo.
Čechů v centrální části poskrovnu, více CZ aut bylo směrem k Igrane. Poláků přiměřeně, dost Francouzů, Švýcarů, Holanďanů a pravovolanťáků.
Takže příští rok opět?
avatar Re: Drašnice
10. 08. 2018 13:36
... člověče, Michale ... já nevěřil vlastním vočím, kam chodíváte na vobjed ...
a udělal jsem dobře, pač jsem napřed viděl Putina ... smoking smiley

smileys with beer
avatar Re: Drašnice
12. 08. 2018 15:50
Souhlas s Michalem dovolená super myslím ,že je rád že jel grinning smiley což Vlčata jsou taky rádi že s Míšou jel . Děti si to opravdu užívaly ,že můžou trávit společnou dovolenou .Co se týče vodních skůtrů tak to jsem teda nezažil co psal digisis ,asi měl zrovna blbý termín ,kdy blbli dovolenkáři . Ceny cca stálé ,pláž u Apolla je opravdu větší ,ale též nevypláchnutá a ostřejší . Maníci co půjčujou jetski a člun tak celou dobu opravovali skůtr 0 odezva jezdil jen ,když se mu zachtělo . Jsou to packalové smiling smiley Se Zahájou plánujeme příští rok pořídit nějakou řízenou střelu na zvoníka co tam pořád v 7 hodin zvoní yawning smiley Během pobytu jeden delší výpadek proudu a pak ještě jednou vypadla 1 fáze tak nešlo občas něco . Jo abych nezapoměl do třetice Michal koupil okurky a vyhodil je asi se zkazili jak na ně byla hnusná prodavačka v Konzumu .Nepříjemná bába ,asi jí to baví za pokladnou grinning smiley

Automechanik,Baška voda 5x ,Drašnice 9x ,Rastoke5x? ,Pula2x,Čiovo Okrug Gornji 1x
Re: Drašnice
12. 08. 2018 18:54
Jo, ta bába byla fakt super, ale do psích salámů.
Blackout, ten první, jsme si užili. Bylo při něm letní kino a když přestali promítat, udělali jsme si ho samismiling smiley A zvoníkovi jsem již poslal zlomenou tužku. Buď pochopí sám, nebo bude příští rok na trhu nadbytek zvonovinysmiling smiley
Re: Drašnice
20. 08. 2018 16:20
Za 23 (mozna 25) let co sem jezdime me ty zvony nikdy nevadily, patri to k teto male vesnicce. Ted tu jsme a je to super jen je to uz pomalu spis ceska vesnice nez chorvatska, jsme se byli vcera projit a napocitali jsme 48 ceskych aut, ze zacatku kdyz jsme tu jezdili tak na celou Drasnici tak dve az pet rodin. Co sleduji za posledni roky tak se dost obnovila podvodni fauna, mezi roky 2010 - 2014 bylo ryb a ostatnich zivocichu dost poskrovnu. Zatim jsme zkusili na veceri Nevena a super testoviny a pljeskavica, pizza dobry ale ne super . Zijtra jdem do Puntina a pak asi zkusime i Morski dvor. Zazil jste neko za posledni roky v Apollu vystoupeni Elvise? Uz jsem ho par let nevidel.
Re: Drašnice
20. 08. 2018 21:26
Chci se zeptat,kolik je teď v Drašnici turistů,memyslím počet,ale jak to vypadá na plážích.My jsme byli na začátku července a pláže,zvláště směrem k Igrane byly poloprázdné,což se nám líbilo.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 57
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.