Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Drašnice

Autor Turista 
avatar Re: Drašnice
12. 08. 2013 16:42
Číra krásnou dovolenou v Drašnici thumbs up
avatar Re: Drašnice
15. 08. 2013 06:57
martas74: díkysmileys with beer

Dnešním dnem jsou nově navrtány cedule u přístupu na pláže - zákaz psů a v čase od 20,00 - 07,00 hod zákaz ponechávání lehátek, ručníků, slunečníků a pod. na pláži. No, už ten "zákaz" na to "lepení" fleků na pláži začíná být aktuální. Páč koukat celou dovču na to, jak si skupina asi 4 lidí, je schopna "zabrat" fleka, na který by se vlezlo v pohodě těch lidí 10, je opravdu brutus. Nehledě na to, že na tu pláž přilezou až někdy kolem 13-té hodiny na cca 2 - 2,5 hod. a pak se zase vytratí.confused smiley
avatar Re: Drašnice
15. 08. 2013 11:17
Konečně smysluplnná informace hodná tomuto fóru. Ve vrcholící sezóně se zde řeší hlavně pravopis (myšleno fórum jako celé), né toto vlákno.smileys with beer

___________________________________________________
Baška, Drvenik, 3*Plat, Seget Vranjica, 6*Podaca, Brist, Makarská.
Re: Drašnice
15. 08. 2013 17:53
Ahoj Číro, prosím , aká je tam aktuálna situácia,teplota vzduch - voda, podľa toho čo píšeš, tak je asi dosť turistov, o tých "rezervačkách" miest na pláži, som počul, ešte som v tam nebol na dovče, len sme sa tam boli pozrieť, ale rozmýšlam, že by som to tento rok skúsil, bude veľký problém nájsť ubytko od 20.8 pre dvoch,ako sa chýbu ceny?
A ešte, dajú sa tam pri vode nájsť nejaké miestečká, kde by sa človek mohol slniť aj bez a nikoho pritom nerušil, drašnice sú dosť roztiahnuté a na začiatku aj na konci čo som videl, by sa možno niečo našlo, ale neviem či to nebude prístupné iba s člnom !!! confused smiley
avatar Re: Drašnice
15. 08. 2013 20:16
Čiro ty cedule tam u sprchy navrtali již za nás 25.7 ale je to prt platné .jediné co platí na lehátka a deky tak je vítr grinning smiley
avatar Re: Drašnice
16. 08. 2013 10:07
Jj, martas74, to je fakt, vítr a lehátka + deky = je čas udělat pápásmileys with beer
Ty cedule přidělali taky na další pláže, konkrétně předposlední ve směru k Podgoře.
Co se týče aktuálního počasí: včera od rána vítr, teploty kolem 30 st., polojasno, moře kolem 24 st..
Dnes 9,45 hod - obloha vymetená, pláže se začínají plnit, teplota 26 st. a leze pomalu ale jistě nahoru, moře krásně čisté, menší vlnky, teplota cca 24 st.smoking smiley
Ještě pro milovníky vln a vlnek - včera začátek vlnových masáží 16,15 hod. a byl to příjemný mazec.thumbs up smiley
berino - myslím, že nebude problém sehnat ubytko pro 2. problém bývá s parkováním u apartmánů, ne u všech je to totiž možné. místní mají pro apartmány zaplacené fleky, takže jak jsem psal, místo je, ale né vždy hned u apartmánu. záleží ve které části budeš ubytovaný. Většinou dosah od auta do cca 2 min. lehoučké chůze, já v tom trabl nevidím.thumbs up smiley
Ceny za apartmán, jsou různé, záleží na vzdálenosti od moře a vybavení, internet, apod., ale dá se sehnat +- kolem 60 eur.
Ceny v obchodě mírně vyšší než u nás, ale není to žádná hrůza, při výjezdu z Makarské je otevřený veliký Konzum, tuším, že to je něco jako u nás Interspaar, tam jsou ceny hodně podobné a mají tam spoustu akcí. Místo na plážích jde sehnat. Co se týče těch odlehlých, tak buď z loďky nebo se vydat na cestu místní "flórou"grinning smiley
Tak přátelé, jdu se spláchnou do moře a pak se vyvrhnu na břehu jak ten pověstnej vorvaň!thumbs up smiley
avatar Re: Drašnice
16. 08. 2013 15:57
Když to čtu tak bych jel hned znovu. Jinak většinou všichni parkujou u kostela a konzumu
avatar Re: Drašnice
17. 08. 2013 08:43
martas74 - tak neváhej a přijeďsmileys with beer
Jinak ještě ke včerejšku - vlnobití v "aquacentru" Drašnice, bylo spuštěno tentokrát v 15,45 hod. a byl to zatím největší mazec. "Vlnka" stíhala "vlnku" a pro lidi ve vodě začala pořádná show! thumbs up smiley No, tolik legrace člověk jen tak nezažije.
Další poznatek ze včerejška - naši severští sousedé - poláci - snad začali pořádat hromadné zájezdy ROH. Já jsem si tu připadal, jak v malé Varšavě. thumbs up smiley V okamžiku, kdy začaly vlny, tento "zájezd" se zvedl a nahrnul se ke břehu, vytvořil neskutečný chumel těl a s pivem v ruce sledovali, co se to děje. Lidé na pláži zase na oplátku mohli, či spíše museli sledovat, jaká že to móda přes plavky je v Polsku.grinning smiley
Dnešní ráno - standart, obloha bez mráčků, příjemné teplo, voda osvěžující. Lehátka začínají přibývat. smoking smiley
Re: Drašnice
18. 08. 2013 10:16
juhůůůůůůůůůů pozetjří jsme tam jak na koni, ubytko rezervovaný a chuť na moře veikáááááá
avatar Re: Drašnice
21. 08. 2013 17:58
Poznatky z letošní Drašnice : asi nejhorší za celou dobu co tam jzdíme (11 let) Tolik lidí a navíc ještě tolik poláků jsem tam nezažil... Zatím nejšpinavější moře co pamatuji ale to nejen v Drašnici, ale i Tučepi a Podgora! Prostě to moře už nedokáže vyčistit odpady od takového množství turistů. Na koupání jsme jezdili mezi Hvar a pevninu nebo přímo až na Hvar - naštěstí jsme měli čím... Ceny také nějak záhadně povylezly takže Drašnice letos asi naposledy...
Re: Drašnice
21. 08. 2013 18:51
Ty Poláky jsme tam zažili také v abnormální míře,až mi pili krev,nicméně moře nám připadalo na části Soline velmi slušně čisté.Hodnotím letošní návštěvu Drašnic jako jednu z nejkrásnějších,ale je to tak jen z mého pohledu.
Dále jseme měli možnost potkat a poznat další příjemné lidi..i Rudu.
Dragon33 ..tak kde to vyrazíte na příští návštěvu Jadranu?
Re: Drašnice
22. 08. 2013 07:54
Dragon byl jsem letos už po několikáté v Tučepi v termínu 13.7. až 28.7.2013 a musím říct,že moře velmi čisté,jako nikdy!!!

Poláci tam byli, ale v pohodě,žáden řev a pokřikování.
Zdarec
smileys with beer
avatar Re: Drašnice
22. 08. 2013 19:05
Tak přátelé - mám to už - bohužel - za sebou. sad smiley Počasí jedním slovem paráda, domácí opět super, grilovačka na uvítanou hned první den. Už vloni jsme si padli do "oka", prckové si vyhráli a my jsme si měli co říct. smileys with beer Ceny možná nepatrně vyšší, zmrzlina za 7 kopec - chuťově pecka, pečivo moooc dobré, byl jsem se letos poprvé podívat v restauraci Plaža - pivo za 20 kn/0,5 l. Sousedé z Polska - jak jsem již psal výše - no, co dodat. Snad jen možná něco úsměvného - při odjezdu jedné polské "výpravy", si nesli: malou hi-fi a obrovské 4 reprobedny - co osoba to jedna bedna, domácí pekarnu 2 ks, slunečníky a plážové stany - snad 1 ks na osobu a flašky ze samohonek cinkaly jak zvonkohrathumbs up smiley Prostě narvané 4 auta a nosily to jako při stěhování národů - to jsem se docela "nachlamal"grinning smiley To byl snad jedinej moment, kdy nemohli z vyčerpání ani mluvit.thumbs up smiley
Voda byla teplá jako kafe a dle mého názoru taky čistá. Bydlel jsem v části Vodice - je to předposlední pláž ve směru na podgoru (apt. Jereb). Celkově se dovolená povedla a pevně věřím, že když "Perun dopustí tak i příští rok se má maličkost s rodinou do Drašnice zase spustí!"smileys with beer
avatar Re: Drašnice
25. 08. 2013 10:23
Souhlas s Honzou moře bylo po celou dobu čisté ,jen jednou jsem zahlédl takovej divnej flek jako z kanálů.Proti Bašce Vodě je to balzám na duši jak obsazeností pláže tak čistotou vody a pláže (Baška má na každém metru pláže 10 pecek od braskví a 30 vajglů). Poláků je tam podle mě stejně jako v jinejch místech Jadranu -prostě Poláci objevili krásy Jadranusmiling smiley V restauraci Plaža zrovna něco slavili ,ale byl tam klid ,člověk o nich ani nevěděl a to chlamtali pivo o 100 šest grinning smiley.
Jak píše Čira když to dobře dopadne tak asi za rok Drašnice třeba na 14 dní grinning smiley
Ono je fajn tam potkat fajn lidi kamarády ,hned ta dovolená jinak utiká ,neni to jen o tom fláknout se na pláž ,nebo být pořád v lihu.Jako to někteří dokážou provozovat nejen na Jadranu ,ale třeba každý rok na Mácháči ,nebo Úštěku smileys with beer
Re: Drašnice
06. 06. 2014 12:16
Zdravím !!

Letos hodláme na začátku srpna zavítat do HR a uvažujeme s přítelkyní o Drašnici.Nemáme moc rádi ruch - nejlépe klídeček. Budeme mít s sebou malého psíka (2,6 kg i s obojkemgrinning smiley ) a tak se chci zeptat jak je to v drašnici s plážemi ( nejlépe nějaké menší kolem - kde by nikomu nevadil) a jestli dojet nebo někam jinam - podgora a výše. Hodláme tam pobýt 10 nebo 14 dní. Jaké jsou možnosti ubytování a jakou můžeme čekat cenu. Předem děkuji
Re: Drašnice
08. 06. 2014 22:04
Drašnici navštěvujeme každoročně v části RAT,kde je málo domů a za hlavní pláží jsou malé plážičky,ale cesta je dost krkolomná.Tam by psík měl klid.Loni totiž na hlavní pláži pod apartmánama moc rádi psy neviděli.Záleží na jaké turisty narazíte.Podgora je přeplněná,tam se nám to moc nelíbilo.Drašnice je moc pěkná,klid a pohoda,takové domácí prostředí.V této části je v sezoně vždy obsazeno,domy jsou přímo na břehu a je jich tam opracvdu málo.V ostatních částech je to takové městské a více lidí / Soline../Ceny..to nelze takto napsat,záleží na vybavení apartm. a majiteli.My platíme 35 ezuro za noc,ale za studio pro dva a je to dost malé,ale protože se tam zdržujeme jen večer,jinak jezdíme člunem na ceelý den,tak nám to neva.
Tak dobrou volbu dovolči.
Mia
Re: Drašnice
09. 06. 2014 22:13
Pre psíka sú Drašnice dobrá voľba. My sme boli cca 3 roky dozadu a veľmi sa nám páčilo. A nášmu americkému kokrovi :-). Bývali sme v ap. Tila, bolo to na konci dediny, kúsok odtiaľ cez les boli opustené pláže, kam sa dalo bez problémov chodiť so psom. V centre Drašníc je pekná pláž, ale plná a psíkov sme tam nevideli. Ak by ste chceli inú, pokojnejšiu časť, tak potom ako odporúčali vyššie - Rat.
avatar Re: Drašnice
15. 06. 2014 12:09
Ahoj všem,nemáte někdo mapu Drašnice,konkrétně potřebuju ulici Rat č.p. 27,děkuju
avatar Re: Drašnice
06. 07. 2014 12:47
Až tam někdo teď budete , kdy tam jsou ty rybářské dny letos ? Pokud narazíte, dejte sem info - díky smiling smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Drašnice
21. 07. 2014 16:00
ISEKON - Včera 20. 7.(nedeľa) v Drašniciach bol rybársky večer. Som v Drašniciach prvýkrát, tak neviem ako často sa konajú.
avatar Re: Drašnice
21. 07. 2014 20:50
Vlavi .. díky , myslím, že někdo psal, že každé 3 týdny smiling smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Drašnice
28. 07. 2014 06:54
Zdravím Drašničáky. Měl bych jeden dotaz. Na jednom videu jsem zahlédl nějakou trubku a vytékající vodu na pláž. Copak to je?? Nějaký výtok pramene a nebo něco jiného? Je to u té pláže u přístavu. Cca u prvního apartmánu u pláže. Petr
Re: Drašnice
28. 07. 2014 08:15
Neboj,je to čistá voda...bylo mi řečeno že je to přepad z vodniho zdroje.

......................................................................................vjerni Adriatic
avatar Re: Drašnice
01. 08. 2014 18:20
... tak přátelé, jak to "žije" v Drašnici??? V sobotu (9.8.) - jsem tam jak na koni a tady info veškeré žádné!!! smileys with beer
Re: Drašnice
01. 08. 2014 18:22
No to by mě taky zajímalo? Napište nějaký info co už jste tam byly.smiling smiley)
Re: Drašnice
02. 08. 2014 00:10
Byli jsme tam v červenci.Málo ildí ,poloprázdné pláže ,prostě klídek.Počasí nestálé,vlny taky velké,voda teplá.Byli jsme v Drašnici letos již po páté.Kam / do jaké části / jezdíte?
avatar Re: Drašnice
02. 08. 2014 08:50
Takový "malý třídenní odskok" do letošních červencových Drašnic...smiling smiley

Koupání a procházka Drašnicemi po ránu...



avatar Re: Drašnice
02. 08. 2014 08:56

avatar Re: Drašnice
02. 08. 2014 09:00

Re: Drašnice
02. 08. 2014 09:55
Jeden nový malinký poznatek přidám....je to tady samý Čech,vloni tady bylo touhle dobou více Poláků...letos pomálugrinning smiley

......................................................................................vjerni Adriatic
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 59
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.