Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Istrie - Poreč

Autor pavelh 
Istrie - Poreč
07. 03. 2010 14:36
Má někdo zkušenost z oblasti Poreč nebo Vrsar.
Re: Istrie - Poreč
15. 03. 2010 09:15
Do Poreče a okolí jezdíme s rodinou od r.1997 a jsme velmi spokojeni.
Re: Istrie - Poreč
07. 04. 2010 14:47
Já tam byl jednou a celkem spokojenost,až na tu pláž. Na Istrii je to ale normální. Byli jsme v Poreči,v kempu Bijela Uvala. INFO o Poreči a hotelech a kempech najdeš na [www.plavalaguna.hr] Zdarec Kácislav
Re: Istrie - Poreč
07. 04. 2010 16:57
V Poreči i ve Vrsaru jsme jedbou byli - příjemná městečka, pláže spíš plata, ale jistě se dá najít i klasika. Nemůžu říct nic zásadně špatného, ale jih je jih... je to na každém, kde se mu zalíbí, na to není univerzální recept. Přeji šťastnou ruku při výběru smiling smiley
avatar Re: Istrie - Novigrad
12. 05. 2010 19:13
A co Novigrad? Máte někdo nějaké zkušenosti? Budem ubytováni ve čtvrti Rivarella. Mělo by to být kousek od centra(podle googleearth). Zajímalo by mě jestli je tam rybí trh. Pekárna tam bude asi určitě. Také jsem slyšel že je to v této oblasti nějaké horší s čistotou moře. Je to pravda? Samozřejmě vím že jih je jih, ale i Istrie je také HR. Rádi jezdíme pokaždé někam jinam.
Re: Istrie - Poreč
12. 05. 2010 21:39
Novigrad je krásné malé městečko, všechno je tam tak nějak blízko sebe. Má své kouzlo. Nevím, jak je to s rybím trhem, nám, když jsme chtěli, zajistili ryby naši známí. Jinak obchod, pekárna je vše v dosahu. Větší nákup určitě v supermarketu. Co se týká čistoty moře, tak žádné znečištění jsme nezažili. Ale stát se to může všude v Chorvatsku, že moře není na 100% čisté.
Přeji krásnou dovolenou, hlavně proto, že Istrie je moje srdeční záležitost.
avatar Re: Istrie - Poreč
13. 05. 2010 14:50
Ok, dík. Ještě se zeptám na nějakou dobrou restauraci? Nebo naopak čemu se máme vyhnout.
Re: Istrie - Poreč
13. 05. 2010 15:24
V Novigradu je fakt moc hezky.My jsme měli oblíbenou hospůdku v přístavu.Koupat jsme se chodili k hotelu Maestrál,kde je oblázková pláž.Část Rivarella je na ubytovaní nejlepší..Je to blízko u moře a kousek do města,kde je spoutu hospůdek.smileys with beer
avatar Re: Istrie - Poreč
17. 05. 2010 15:40
Byl jste někdo v Pazinu? Stojí to za výlet? Je tam prý nějaké muzeum?
Re: Istrie - Poreč
22. 06. 2010 18:28
Neznáte někdo apartmán Bogovič, nenašel jsem žádné hodnocení, tak se ptám je to v Poreči. Jak to vypadá v Poreči je to vhodné pro děcka 9-12 jaké jsou pláže, na fotkách to vypadá docela ok, je tam rybý trh?
Re: Istrie - Poreč
29. 06. 2010 10:54
Bykos11 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Neznáte někdo apartmán Bogovič, nenašel jsem žádné
> hodnocení, tak se ptám je to v Poreči. Jak to
> vypadá v Poreči je to vhodné pro děcka 9-12 jaké
> jsou pláže, na fotkách to vypadá docela ok, je tam
> rybý trh?

A víte jaká je to část poreče? Plava Laguna, Špadiči atp. ? Dle mých zkušeností není problém najít v poreči pláž s mírným vstupem a místo na ležení i pod stromem... Rybí trh bych asi kecala, ale myslím že ano, že tam je. Byla jsem všudemožně, v Poreči teda nejvíckrát, ale už se mi to plete dohromady.... smiling smiley
Re: Istrie - Poreč
08. 07. 2010 14:27
Rybí trh v Poreči je. Je u hlavní tržnice ve městě.
Re: Istrie - Poreč
08. 07. 2010 20:12
Zizi ale i ostatní, poraďte mi prosím kde je vhodné se v Poreči ubytovat s malým dítětem (pozvolný vstup do vody, zastínění), předem dík.
Re: Istrie - Poreč
09. 07. 2010 10:31
Byli jsne ubytování v části Špadiči. Pláž se dala vybrat. Je tam oblázková pláž, kde je pozvolný vstup do moře a kousek dál jsou plata a tráva a písková plocha na hraní pro děti.
Re: Istrie - Poreč
09. 07. 2010 13:14
Díky Zizi, a ještě se zeptám, je tam nějakej veřejně přístupnej bazén i pro lidi z apartmánu?
Re: Istrie - Poreč
09. 07. 2010 13:17
Bazény, pokud vím, tak ty jsou jen u hotelů. Od delegátky vím, že příští rok by se měl přímo v Poreči otvírat novy aquapark.
Re: Istrie - Poreč
09. 07. 2010 13:46
Díky Zizi, napsala jsem ti soukromou zprávu.
Re: Istrie - Poreč
09. 07. 2010 13:59
Pokud by měl někdo zájem, tak mi zavolejte na 608/776886, mám ve Vrsaru karavan (komplet vybavenej).
Od 15.7 tam mám volno na 10 dnů...
Re: Istrie - Poreč
12. 07. 2010 09:21
Vabriga nad Porečí je hezká, ale k moři se musí autem.
Re: Istrie - Poreč
15. 07. 2010 12:23
Má někdo z vás info o ceně kempů pro vlastní stan pro dvě osoby v okolí Vrsaru či Poreče? Díky moc, Mirek
avatar Re: Istrie - Poreč
15. 07. 2010 16:44
Tady jsou všechny kempy na Istrii [www.avtokampi.si]

MirekŠi
avatar Re: Istrie - Poreč
22. 03. 2013 08:20
A co v Poreči hotel Laguna Materada. Byl tam někdo? Pár recenzí jsem už četl, ale beru každou informaci a doporučení o okolí i o hotelu. Díky.
Samozřejmě po příjezdu podám "hlášení" z mého pohledu.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil kabinet302 (22. 03. 2013 08:20).
Re: Istrie - Poreč
22. 03. 2013 16:44
já byl akorát v jejich kempu je to velikánský komplex a byl sem spokojen, sice jen na víkend,ale vše v pořádku v resturaci dobře vaří záchody tam měli čistý a do moře se dalo nejen po schudkách,ale i po kemnu smiling smiley
avatar Re: Istrie - Poreč
31. 08. 2013 17:54
"Hlášení" - hotel Laguna Materada Poreč

Pokoj byl vybaven klimatizací, která se zapínala kartou při příchodu na pokoj. Pracovala bez problémů. Pokoj byl pro dva dostatečně velký, do dvojskříně vešly v pohodě všechny naše věci. Kufry nepřekážely, daly se na skříň a ani nerušily dojem.
V televizi připevněné na zdi bylo asi 15 programů. Chyběl však český, i když na střeše hotelu měli dva velké satelity. Byly tam programy chorvatské, slovinské, ruský, Eurosport, německé a anglický.
Postrádal jsem též internet. Přitom jsem na pokoji chytal WiFi signál. Platit za heslo se mě nechtělo. Myslím, že v takovém kvalitním hotelu by internet měl být samozřejmostí.
Uklizeno bylo každý den perfektně, ustláno, vyluxováno, ručníky vyměněny.
Z pokoje se vycházelo na velký balkon,kde byl stolek s křesly.

Strava byla jedním slovem vynikající. Velký výběr všeho. Neustále vše doplňováno.
K večeři každý den polévka, několik předkrmů, 4 druhy jinak upravených ryb, 4 druhy mas - výběr z kuřecího, skopového, králičího, vepřového, mletého, krůtího . Také mnoho příloh. U večeře byla možnost čepovat pivo,víno, džusy co hrdlo ráčilo.
Kdo chtěl ovoce, mohl si vybrat z hroznů, dvou druhů melounů, nektarinek, broskví, švestek, hrušek, jablek. Také byla zmrzlina, tři druhy.
I snídaně byly bohaté. Jak studené, tak teplé.

Personál většinou usměvavý, jednotně upravený ve stejnokroji,. Na recepci mladá generace, ochotná vyjít všem vstříc.
I přes to, že bylo na voucheru napsáno, že na pokoj je nástup ve tři hodiny, dostali jsme se tam už o půl druhé. A nebyli jsme sami. Ne jako v Petrčane v hotelu Pinija, kde ve tři hodiny byla fronta od hotelu snad až do Petrčane.

Kolem hotelu je parková úprava se vzrostlými stromy. Hodně rekreantů se pod nimi ukrývalo před sluníčkem. Hotelová pláž byla vydlážděna kameny. Do vody se muselo opatrně po žebřících, nebo klouzajících schodech. Rozhodně to nebylo pro děti.
Divoká pláž byla hned vedle. Podle mě byl i tam horší přístup do vody. Velké kameny, bez bot byl celkem problém.
Voda byla ale nádherně průzračná, i teplota byla dostačující - 25 stupňů. Sem tam se ale objevily medúzy, které však plavčík hned vylovil.
U hotelu byl bazén ve kterém probíhalo cvičení s animátory. Voda tam byla studenější. Děti se vyřádily v brouzdališti.
U bazénu byla lehátka, která si brzo ráno hned rozebrali zájemci položením ručníků.

S dovolenou v hotelu jsme byli velmi spokojeni.
Anonymní uživatel
Re: Istrie - Poreč
31. 08. 2013 20:08
Kabinete, to je naprosto vyčerpávající recenze. Takže bys tento hotel doporučil, že?
Věcné a výstižné thumbs up.
avatar Re: Istrie - Poreč
01. 09. 2013 14:15
Tomme, recenze to vyčerpávající rozhodně není. Dalo by se popsat i další věci, popřípadě přiložit foto.

Kdo má rád Istrii, hotely, pohodlí, vynikající jídlo, večerní tanec, procházky v historické části města, pak mohu opravdu jen doporučit. Byly li by nějaké dotazy, odpovím v SZ nebo i na Fóru.
avatar Re: Istrie - Poreč
01. 09. 2013 19:16
Spolucestujuci z autobusu, ktory isli az do Poreca, chvalili hlavne jedlo. Kupali sa v hlavne v hotelovom bazene.
Byvali v hoteli delfin. Izby boli male, a zle sa chodilo okolo postele. A postele mali kratke. Chlapik mal asi 2metre. V Delfine niesu izby pre viac ako 2 dospele osoby. Pre 3 dospele osoby su tam apartmany astra. Je tam aj chladnicka. Nepytal som sa ci mali chladnicku v Delfine. Minule roky nebola.
V blizkosti je dinopark funtana. [dinopark.hr] Z centra Poreca je to asi 6,5km.
avatar Re: Istrie - Poreč
18. 12. 2013 19:31
Menim Umag za Porec. Treba vyskusat aj nieco ine. 6hodin som hladal na nete vsetko o nom. Plaz, Hotely, obchody, restaurcie, vlacik do mesta, dalsie sluzby. Akurat zo zelenej laguny je to asi 5km. Aspon uvidim delfina smiling smiley - hotel.
Ale tam nepojdeme. Ten ma male izby, nema tv, chladnicku. To radsej astru, tam je aj fen na vlasy. A daju sa pohodlne hrat v izbe karty a popijat Vranac.
Blizko je aj delfinarium. Tak uvidime. Este neviem kedy tam pojdeme, ak vobec.
Dufam, ze tam bude aj dobra zmrzlina.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 187
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.