Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Pisak

Autor eva 
eva
Pisak
26. 09. 2013 21:19
Chceme ísť na dovolenku do Pisaku. Dá sa dostať na nudistickú pláž Vrulja z Pisaku pešo a aký je terén ?
Re: Pisak
26. 09. 2013 21:37
Ahoj, boli sme v Pisaku a môžem Ti povedať, že cez zátoku Vrulje sa peši nedostaneš! Z Pisaku jedinem s člnom.
Keď chcete silou mocou na FKK Vrulje, tak sa ubytujte v Brele. Ináč nič zázračné nečakaj. Viď:
[maps.google.com]
Re: Pisak
10. 10. 2013 07:03
Evo, proč nové vlákno ? O čtyři řádky níže už Pisak je. confused smiley
Promiň, nevšim jsem si, že jsi tady nová. Tak vítej. smileys with beer



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Mirus (10. 10. 2013 07:07).
avatar Re: Pisak
10. 10. 2013 15:08
Nejdřív střelba a pak omluva .

To znamená , že kdo je tady nový , tak nemusí přečítat tady ty bláboly , ale rovnou nasadí nové vlákno a je prakticky vítán , jak to dobře udělal .
Toto je případ k zamyšlení, stačilo smazat tu trapnou větu a nikdo by se nedozvěděl , že bylo založené nové vlákno .
Tož vítaj " céréčka " mezi ogary tady na našem a ted i na Tvém foru ..hot smiley
avatar Re: Pisak
11. 10. 2013 15:20
KALACH Andrej
Re: Pisak nový
10. 10. 2013 15:08
... Nejdřív střelba a pak omluva ...


... kdybys to nekomentoval ... tak se stalo ještě míň
... ostatně ... dávat do roviny Mirusův slušný dotaz " Evo, proč nové vlákno " ... a tvou připomínku ... " nejdřív střelba ... "
je příměr možná vhodný do Mali ... ( není myšlen Lošinj )

a propo ... všechno nejlepší Andrjušo ...
smileys with beer
avatar Re: Pisak
11. 10. 2013 18:17
Wo co Tě tedy soudruhu Pane Bohu vůbec jde . Luis nereagoval a Ty se sereš zase do mě , kurwa proč , Ty asi zapomínáš kde bydlíš .

a propo ... všechno nejlepší Andrjušo ... ---------Emane , nenič mě i já jsem jen člověk proč se takhle chováš , za komunismu vyštudovaný inženýr , ted převlečen za předsedu představenstva - pštrosího a tohoto fora , , sakra máš mladou pěknou ženu učitelku a pěkné děti ..........proč Ti tak smrtelně ležim v žaludku . Nech se lěčit a prosim na mě už nikdy nereaguj , najdi si jiné oběti , mě prosim už vždy vynech ,,, mysli si , že jsme už " oba " u Pána v dža .
avatar Re: Pisak
11. 10. 2013 19:56
... děláš si to sám ... a Boha na Foru nehledej ...

KALACH Andrej [ Soukromá zpráva ]
Re: Poznáte místo?
05. 10. 2013 23:11 Datum registrace: 3 roky (let) nazpět
Příspěvků: 516
Dessy je už fšude , bojím se i otevřít plechovku s domácím ošípaným .Toto mbrio už nejde asi ani zatočit a vrátit do lůžka a zašít .
avatar Re: Pisak
11. 10. 2013 22:34
Na boha nevěřím a nikde ho nehledam a na foru už vůbec ne , ale věřim , že i na Tebe brzy dojde Ty směšně umělohmotná tvárna hmoto za jak kolik možného ........režijmu .............




ano dělám si to sám
avatar Re: Pisak
12. 10. 2013 21:24
Kalašnikove, nějak jsi popletený, tohle je vlákno o Pisaku. Na obdobné obhroublosti bych si založil samostatné vlákno, eventuálně se odebral na jiné fórum. Připadne mi to poněkud přes čáru. Děkuji předem za vstřícný postoj.

Druga domovina Hvar - Zavala.
Re: Pisak
14. 10. 2013 10:38
Tak tě pozoruji už dlouho pane Kalachu Andreji a připadáš mi hodně vulgární a asociální.
PLALEC DOLŮ
thumbs down
avatar Re: Pisak
15. 10. 2013 19:58
dollpa , ano maš pravdu , ale už ho nemusíš pozorovat , PLALEC DOLŮ
avatar Re: Pisak
17. 10. 2013 13:35
A možná by bylo dobré v Radějově domluvit, kdo bude další na řadě.
PLALEC NAHORU
thumbs up
avatar Re: Pisak
17. 10. 2013 14:34
A paní třídní, budete také přítomna? Aby byla zachována kázeň v sále,že.eye popping smiley

Druga domovina Hvar - Zavala.
avatar Re: Pisak
18. 10. 2013 08:57
dollpa napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tak tě pozoruji už dlouho pane Kalachu Andreji
> a připadáš mi hodně vulgární a asociální.

> PLALEC DOLŮ
> thumbs down

Pro pozorovatele ........

[michaelslavicek.blog.idnes.cz]
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 141
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.