Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

boty do vody

Autor Jarmilinka 
boty do vody
25. 07. 2010 22:32
Ahoj,
20.sprna odjíždím s dcerou do Gradac - penzion Ana, nad hotelem Sunce.Zajímalo by mě, zda je nutné mít na pláž v Gradac boty do vody. Nejsme žádné zhýčkané slečinky, dcera má spíš strach z ježků.
Díky moc.
Re: boty do vody
26. 07. 2010 06:51
Pláž v Gradacu.



Vítám Tě na foru. Já osobně boty nepotřebuji . Jelikož je tam písčitá pláž tak tam ježci nejsou. My se chystáme 3. září.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil ajax (26. 07. 2010 06:53).
Re: boty do vody
26. 07. 2010 13:19
Jezku tam opravdu moc neni, ale jsou tam. Po spatne a docela bolestive zkusenosti bych tam bez bot nevlez smiling smiley Nakup bot bych doma neresil, je tam na promenade milion stanku z botama a za nizsi cenu nez u nas smiling smiley)))

--
TomKa
avatar Re: boty do vody
26. 07. 2010 13:22
Ajaxi ... Se ti myslím Jarmilka pěkně poděkuje , až přijede zpět grinning smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
avatar Re: boty do vody
26. 07. 2010 15:47
Isekon má pravdu !
Ajaxova hezká fotka ukazuje pouze toto : žádná písčitá pláž, ale pláž z drobných kamínků (spíše drobného štěrku), navíc ten pán na obrázku, co namáhavě leze z vody má dokonce nějaké pantofle...smiling smiley
ono těch vpravdě jó čistých pískových pláží bys v HR pohledala na prstech jedné ruky...je to reklamních slogan cestovek, oni v HR tenhle drobný štěrk berou v nabídkách jako písek.....
Jarmulíno s botama neprohloupíš...smileys with beer
Re: boty do vody
26. 07. 2010 16:22
Ty noname boty prodáváné v místě sou na prd. Mají tenkou podrážku a nic nevydrží. Koupil sem pořádné kvalitní Arena a je to úplně o něčem jiném.
Re: boty do vody
26. 07. 2010 17:52
Hoši pantofle taky nechávám u vody. Když je ale někdo háklívý na kamínky tak boty. Ještě jsem neviděl ježka co se udrží v kamínkoch.
Re: boty do vody
27. 07. 2010 11:14
Já bych do moře bez bot nevlezla stačí ostřejší kámen a je to.
avatar Re: boty do vody
28. 07. 2010 22:05
No, ja som mal aj "boty do vody" a spadol som na ježka na Murteri, ktorý mi urobil pár škaredých dier do dlane. Ale o tom som už kdesi tuto písal. Takže, mňa ani boty neochránili. spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: boty do vody
29. 07. 2010 12:58
irenej ... tak si je kup i na ruce grinning smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: boty do vody
17. 08. 2010 10:59
Boty do vody lze jen doporučit.My jsme byli ve Sreseru a tam je pomalu celé koupání na písku,ale je tam blízko malý ostrov,který láká k návštěvě a kolem něj,hlavně z odvrácené strany jsou kameny a tak ježků bylo jak much.A kameny jsou také ostré.Byl jsem rád,že jsme s dětmi vzali malý člun a do něj boty,alespoň jsme mohli být bez problémů.Na výletech jsme se vždy koupali na různých místech,ale vždy na plážích a bez bot to někde ani vůbec nešlo!
Proto boty ano. tongue sticking out smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 215
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.