Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Vrbnik - ostrov Krk

Autor renka 
Vrbnik - ostrov Krk
16. 03. 2012 17:00
Ahojte, nemáte někdo zkušenost s vesničkou Vrbnik na ostrově Krk? Na fotkách to vypadá moc dobře..chystáme se v červenci.Budu ráda za jakékoli informace, ubytování už máme. Díky
Re: Vrbnik - ostrov Krk
16. 03. 2012 20:37
Vo vrbniku sme boli len na cca pol dnový výlet. Je to nádherne miestečko s neskutočným výhladom na more ked sa dostaneš hore ku kostolíku. Skoro v každom dvorčeku predávaju vínko a rakiju. Je tam závod na výrobu šampanskeho sa mi zdá. S plážami to tam nieje bohviečo, aspon čo sme my videli. Je tam ale jedna neskutočná ide sa tam cez dieru v skale a dostaneš sa na taku maličku štrkovu ale tá je naozaj ako z filmu. Je to tam dosť do kopca čo sme chodili. Premáva tam vláčik. Určite je tam aj nieaká iná pláž tak sa neboj niečo vyberieš. Do prístavu chodia často výletne lode v priebehu dna. Ak mi pošleš email pošlem Ti nieake foto.
Re: Vrbnik - ostrov Krk
21. 03. 2012 20:50
My sme boli vo vrbniku tiez len na poldenny vylet z cirkvenice. Ale miestecko je to nadherne. Z tyzdnovej dovolenky som urobila asi 120 fotiek ale z toho 60 bolo prave za tych par hodin z vrbnika. Krasne uzke kamenne ulicky. My sme boli len na jednej plazi ta bola krasna medzi takymi dvomi skalami. Ine som tam nevidela. Atmosfera nadherna ale zase neviem si tam predstavit cely tyzden to by bola asi nuda. ale pokial vam vyhovuju kludne mieste nepreplnene komerciou tak super.
Re: Vrbnik - ostrov Krk
29. 03. 2012 14:40
Připojuji se k předešlým názorům. Do Vrbniku jsme zavítali před necelými dvěma lety při hledání ubytování. Městečko se nám velmi líbilo. Romantické starobylé uličky, prostě nádhera. I na onu popisovanou pláž jsme se byli podívat. Nicméně po několika málo hodinách jsme se přece jen přesunuli jinam. Městečko je opravdu dobrým tipem na výlet. Ale celotýdenní pobyt? Asi ne...
avatar Re: Vrbnik - ostrov Krk
29. 03. 2012 16:46
Ahoj ,já jezdim na ostrov Krk a to přímo do překrásné Bašky ,a jak tady psal TV SAT ,pochopitelně na závěr sezony. Ano v sezoné Bašku nemuxim .
Ten ostrov mam celkem projetý.... ,ano jsou to dědiny ....jak pro koho ,mě třeba na výletě ..nic moc Šilo ,koupal jsem se u místniho kempu ,no děs ,přístup do vody ..jak v kamenolomu.Ale procházim kempem a hafo karavanu čechu ........my už sem jezdime nekolk let a perfekt.
A Vrbnik v pohodě ,ano proti Bašce je tam klid ,ale třeba to někomu vyhovuje.

Kamarád jezdi na Hvar do Zavale s člunem v červnu .......nechá ho tam a pak si to zopákne v září a přiveze ho domu.Tak mi několik let láme ,pojd už konečně zkusit ten Hvar.............Krk už znáš ,no a já mu odpovídám ......kde ta Zavala je a co tam v tej samotě budu dělat 14 dní.
Tady naše forum jezdí do Ivan Dolac .....a mužou třeba srovnat ...Zavala, I.D -proti ..Hvar.,Srarý Grad..Jelsa..kde je lip .......... nebo já Krk ,Baška ..proti ....Vrbnik Šilo ,a třeba Punat.
Každy chce to svoje ......bud klidek a nebo trochu hukot

A muj názor na Vrbnik je, že v mejch letech už bych tam v pohodě klidně týden ...poležel .
Re: Vrbnik - ostrov Krk
30. 03. 2012 20:01
smiling smiley Ahoj Miro! Tak tvá odpověď mne nejvíc pobavila, zvlášť poslední věta! Přesně asi vystihuješ naši náladu. Máme lidí a ježdění autem za celý rok až nad hlavu, takže "poležet" někde v klidu s lahvinkou dobrého vína je ta nejlepší dovolená!!! Bezva, díky.
Re: Vrbnik - ostrov Krk
19. 06. 2012 05:54
Ahoj, už jste se letos někdo vrátil z Krku nebo z Vrbniku? Co teplota moře? Dneska mi připadá, že je větší vedro u nás než v Chorvatsku (Budějovice 32°C, Rijeka 27°C?)spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: Vrbnik - ostrov Krk
03. 07. 2012 07:59
Ostrov pláží s modrou vlajkou - KRK
Re: Vrbnik - ostrov Krk
05. 07. 2012 17:30
Nemel byste nekdo kontakt na ubytovani v zatokach na jih od vrbniku (na jih od velke plaze Uvali Potovošće) - chodili jsme se tam koupat, je tam par domku v uzasnem prostredi - uplna samota. (blusky@centrum.cz)
Re: Vrbnik - ostrov Krk
16. 07. 2012 23:13
Tak jsem konečně Vrbnik navštívila. A splnil veškerá očekávání - tedy vysoké útesy, klidné a čisté teplé moře, málo lidí, žádný blbý kemp, jeden pekař, jeden rybář, jedna pošta, jeden zelinář, všechno mělo svůj pravidelný rytmus a klid. Soukromá pláž z našeho apartmánu byla po strmém útesu. Týden jsem chodila jen nahoru, dolů jsem se bála. Ale stálo to za to. A to víno - neplýtvejte penězma za stáčené laciné víno, kupte si rovnou kvalitní od Katunara nebo Šipuna, je neopakovatelné! Pro lidi milující klid a město bez billboardů, můžu jen doporučit. Ovšem plavcům, pláže jsou kamenitésmiling smiley. Fotky jsou na rajce.idnes - Vrbnik 2012. Pokud milujete turisty a horký písek pod slunečníkem na 11 km pláži, jeďte do Lignana a nenuďte se ve Vrbnikutongue sticking out smiley
Re: Vrbnik - ostrov Krk
17. 07. 2012 20:56
tak to davam za pravdu lepsie vino ako vo vrbniku som nepila
Re: Vrbnik - ostrov Krk
19. 07. 2012 20:01
Myslím, že Toljanić má mnohem lepší Žlahtinu, než Katunar, určitě je žlahtina lepší např.i od Nady nebo i družstevní.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 174
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.