Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

šibenik solaris

Autor gimik 
šibenik solaris
02. 01. 2011 18:48
jaký hotel v solarisu od ck Vítkovic je nejlepší a proč Jure. Niko. Ivan........ díky moc
avatar Re: šibenik solaris
02. 01. 2011 21:40
Ahojte. Neumím odpovědět, byli jsme tam s manželem v druhé polovině září - hotel Niko. Byl na konci areálu - pak následoval kemp. Záleží asi, v jakou dobu jedete, a s jak velkým dítětem. Nejvíce se mi líbil bazén u Jure, u Niko byl klídek, Ivan byl zase nejblíže sportovišť a krytého bazénu. Jídlo bylo všude výborné - měli jsme all, voda v areálu určitě studenější než jižněji - v Brele i Cavtatu jsme se koupali, v areálu ve stejnou dobu voda jen pro otužilce. Ubytování - asi záleží spíše na konkrétním pokoji, než hotelu, a taky na konkrétní finanční nabídce. My jsme měli maličký pokojíček, ale zase za velmi předobrou cenu s all.....
Něco více je taky tady....[forum.ihvar.cz], a něco jsem psala tady....[forum.ihvar.cz]
Zdraví R.
Re: šibenik solaris
02. 01. 2011 22:13
My tam byli loni v hotelu Niko v červnu a bylo to opravdu super,předloni jsme tam byli v chatkách proti hotelu a taky moc spokojeni.Bohužel letos Vítkovice nemají all... a ani tam není Animační program,který byl pro naše syny úžasný a tak jedeme do Bašky vody,právě za animačním programem,aby si to děti užili.U Nika byl loni nový bazén,ve dvou úrovních s vodopádem,moc parádní.Centrální tobogány,šlapadla,vláček,plavba lodí,pro děti i rodiče opravdu vyžití až až.Jídlo znamenité jak pro nás tak i pro 5 a 2 leté dítě a dalo se vybrat zdaravé(samozřejmě že v nabídce byly i hranolky a jiná dětská lákadla) a zmrzliny co hrdlo ráčí a to vše pro 2+2 týden all... za 18tisíc(loni)
Re: šibenik solaris
03. 01. 2011 16:15
jo díky moc za recenzi chci jet s přítelkyní asi tak kolem 10. července no ješte nejsme pevně rozhodnutí kam vlastně......
Re: šibenik solaris
03. 01. 2011 20:57
Co se týče hotelu tak větší pokoje jsou v Ivanovi vypadá luxusněji ale namá All Niko loni All měl a pro pobyt v CH je lepší si příplatit pár stovek navíc a využít toho. Jinak 10.7. bude voda teplá toho bych se nebál. jezdím do této oblasti už osum let. Loni jsem tam byl od 5.7. do 22.7. hice jak blázen a voda jako kafe a v zaří od 22 do 28 koupal jsem se také i když (jak psala Rero) voda byla už studená.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil titino (03. 01. 2011 21:01).
Re: šibenik solaris
30. 07. 2011 07:51
Tak jsem se vrátil ze Solarisu v Šibeniku a jsem zklamanej předražeností služeb. Nevím jak jinde, ale tady např.zmrzlina 8 kun, nejlebnější jídlo (kromě pizzy) 100 kun, tobogán si můžete koupit pouze na celý den - 50 kun, což není až tak hodně, ale má čtyřletá dcera to sjede jednou a už nemá zájem, takže nechápu proč nemají permice třeba na hodinu. zřejmě předražený bungalovy u moře až na dvě vyjímky prázdný, hotely obsazený tak ze čtvrtiny. Pánům majitelům zřejmě nedochází, že za stejné peníze se lidé dostanou k moři letecky např. do Egypta, Tunisu či Turecka. angry smiley Nebýt to nejbližší moře, kam se dá jet v pohodě autem, tak by měli sotva polovinu klientely.
A to se nás ještě pokusili při večeři v Šibeniku natáhnout o 250 kun!eye rolling smiley. Byla to hospoda u nějakýho piráta. Zřejmě účelně mají napsané olihně na váhu - 1kg 250 kun. Jezdím do Chorvatska 12 let, ale olihně na váhu jsem viděl poprvé. Přinesli nám 7 olihní s dvěma většímu rozkrojenými brambory na oválném podnose. Při placení jsme však zjistili, že za těch 7 olihní chtějí 500 kun!!! Pingl se s námi dohadoval, že to byly 4 porce. Chtěli jsme zavolat policii a kolega šel do kuchyně, aby mu zvážli, kolik váží 7 olihní. A co se nestalo! Kuchařka bez mrknutí oka ihned sdělí, že to byly jen dvě porce. eye rolling smiley To dobytkové mají záměrně pochybný jídelák a dojí turisty jak kolchozníci svou nejlepší dojnici smiling bouncing smiley.
JInak trochu pozitivního - historická část Šibeniku je nádherná. thumbs up
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 231
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.