Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Primošten

Autor marihu16 
Primošten
19. 08. 2010 08:53
Ahojky všem,letos jsme byli s přítelem v Primoštenu a musím říct že to tam bylo moc hezké.Každý večer se tam konali nějaké akce,moře bylo ůžasné vstupy do vody také.Ubytování jsme sehnali hned vjezdu do města pár metrů od moře.Starý Primošten je také moc hezký opravdu to stojí zato jed se tam aspoň jednou podívat.Mějte se všichni moc hezky zase budeme čekat rok na další dovču.Marihuhot smileyconfused smiley
Re: Primošten
24. 08. 2010 08:55
Ahoj, budúcoročnú dovolenku by sme chceli stráviť v Primoštene, mohli by ste mi dať kontakt na majiteľa apartmánu v ktorom ste boli teraz ubytovaní. Zaujala ma hlavne informácia, že je to pár metrov od mora a že aj vstup do mora bol dobrý. Zatiaľ ďakujem.
Re: Primošten
02. 09. 2010 14:59
Ahoj, my jsme byli v Primoštenu 5 let zpět a musím říct, že je to tam velice pěkné. Moře fajn, ale nejvíc se mi líbil Grad to je ten poloostrov je to tam nádhera prostě můžu jedině doporučit. Jediné co můžu vytknout tak je bordel v moři, ale je to přece jenom otevřené moře.
Re: Primošten
02. 09. 2010 18:58
Do Primoštejnu jsme jezdili s přestávkami od roku 1997. Buď jsme tam byli ubytovaní nebo se tam jedeme podívat z Trogiru. Od roku 1997 se to tam šíleně změnilo k HORŠÍMU! Kde je ten starý klidný Primoštejn kde se dalo v podvečer vyjít na procházku nevrážet do davu lidí nebo posedět u vínka na lavici před sklepem bez fronty. Na promenádě vedle pláže bylo možno v klidu posedět u kávy se zmrzlinou nebo u piva a dívat se na západ slunce no byla to prostě idilka.Pláže nebyly přecpané a byla trocha soukromí. Od minulého roku jsme se rozhodli tam nejezdit. Toto je můj poznatek.
pat
Re: Primošten
04. 09. 2010 20:18
@eta
Nechi se Vám míchat do názoru ale to že je tam čím dál tím více lidí a rušno a Vy se tam holt nemužete "roztahovat"(neberte to ve zlém) jako dřív,tak za to ale přece nemůže městečko Primoštěn !!
Doba se prostě mění všeho je všude víc a není to tak pohodové jako dřív.Více aut,lepší životní uroven v roce 1997 si to určitě nemohl jen tak někdo dovolit dnes tam může jet opravdu každý Jouda a když vemu průměrnou mzdu tak na to pracuje + - doslova "pár dní.
A také je potřeba si uvědomit že v roce 1997 bylo ještě docela brzo po válce a hodně lidí se tam třeba i bálo jet...
Takže prostě je to tak všude na světě je toho víc a vše je uspěchanější,ustrkanější a těsnější takže bohužel ani v Primoštěnu to nemůže být jinak a hlavně za to opravdu nemůže...
I když byl jsem tam předloni,vloni, letos a lidí čím dál méně ale to je zase krize do toho atd...prostě pořád něco.
Primosten
14. 11. 2010 14:47
Dobry den, potrebovala by som poradit nejeke dobre ubytovanie v PRIMOSTENE. Potrebujeme dva apartmany pre dve rodiny , dvaja dospely a dve deti, 2+2 . Najlepsie do 100 m od mora s vyhladom na more. Popripade mi poradte nejaku dobru agenturu. Dakujem.
Re: Primosten
14. 01. 2011 10:11
dobrý den,letos se chystáme do Primoštenu.Nevíte jestli z něho vyjíždějí výletní lodě ? V loni Makarska a tam to bylo boží smoking smiley
avatar Re: Primošten
14. 01. 2011 18:29
Ahoj,
výletní lodě odtud vyjíždějí. Sice jsem je nepoužil, ale viděl jsem je tam. Když si stoupneš před městskou bránu, tak na levo je přístav. Tak asi po třech minutách chůze je stanoviště, kde jsem je viděl. Jinak se dá zajet do Šibeniku a tam odtud určitě vyjíždějí také. Nejspíš jich hodně jezdí na Krka.
Někde jsem to tu před dvěma lety řešil a zjištoval. Na Kornaty jezdí z Murteru.
Re: Primošten
26. 01. 2011 15:27
ahoj, nemáte někdo kontakt na dobré ubytování v Primoštenu? Jede nás 8 dospělých. Díky
Re: Primošten
30. 03. 2011 17:50
Dobrý deň, potreboval by som poradiť nejaké dobré ubytovanie v Primoštene. Potrebujeme dva apartmány pre dve rodiny , dvaja dospelý a dve deti, 2+0 a 2+1 . Najlepšie do 100 m od mora s výhľadom na more. Ďakujem.
Re: Primošten
31. 03. 2011 10:50
Dobrý den,mi jsme byli ubytováni hned jak se vjíždí do Primoštenu u toho kruháče v tom zeleném baráku.Má tam více možností-apartmánů napíšu Vám na paní číslo ona nám ho dala--00385 22571087 a je to telefon i fax.Jmenuje se SENKA a je moc příjemná a když tak můžete říct že máte číslo od svatého VACLAVA -ona mu tak říkala.k vodě je to jen kousek vlastně přes hlavní silnici.Tak se zatím mějte a přeji krásnou dovolenou/mi chceme letos kousek níž/ nashle Margit.
Výletní lodě
12. 05. 2011 20:39
Z Primoštenu jezdí dvě lodě (shodného, monopolního provozovatele v Primoštenu) do NP Krka. Nemá cenu jezdit jinam kvůli této plavbě. Zakoupit se dá ve všech cestovních agenturách v Primoštenu bez přirážky.
Dále jezdí shodné lodě do NP Kornati, ze kterého ovšem moc neuvidíte, je to tak trochu podfuk. Vyplatí se dojet do Murteru. Viz více ve vláknu Kornati v sekci Doprava. Jestli chcete (dejte vědět), pošlu Vám SZ začátkem června s podrobnostmi a také info, kde se dají kvalitní výlety zakoupit v Primoštenu. Pozor na podvodníky na pláži a na nábřeží, nalžou Vám nesmysly!
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 184
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.