Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

NP Krkahot smiley

Autor jirami 
NP Krkahot smiley
27. 05. 2010 09:48
Ahoj, uvítám jakoukoliv radu ohledně návštevy NP Krka. Konkrétně mě zajímá jak je to s plavbou na Visovac a Roški slap? Na www.npkrka.hr je ceník, ale nevím jestli se platí vstup do parku 95 HRK a potom ještě k tomu dalších 100/130 HRK na plavbu na Visovac popřípadě Roški slap. Údajně je další vstup do parku právě na Roški slapu, jak je to tam s placením?



Upraveno 1krát. Naposledy upravil jirami (27. 05. 2010 09:51).
Re: NP Krkahot smiley
27. 05. 2010 19:57
Ahoj jirami,
musíš platit dvakrát. Jednou za vstup do NP Krka, napodruhé pokud budeš chtít jet lodí na Visovac a dále na vodopád Roški slap. Jsou dvě různé ceny. Můžeš jet jen na ostrov Visovac a prohlédnout si klášter a nazpět, nebo prohlídka kláštera a výlet k vodopádu. Absolvoval jsem to minulý rok v září. Výlet lodí je na půl dne, vodopád Roški slap mě moc nenadchnul, možná jsme měli smůlu na málo vody. U vodopádu Roški slap je několik konob s možností občerstvení a informační středisko pro výletníky. Dá se tam zajet autem, ale nevím co tam dělat, ze břehu vodopád neuvidíš. Jinak celá cesta lodí pěkný zážitek z prohlídky ze skal a přírody. Zaujal mě ostrov a klášter Visovac. Myslím si, že cesta na ostrov stačí a pak nazpět a projít stezku u vodopádů na Krka, je to taky super. Počítej s výletem na celý den a nějaká kuna padne.
LiborT
avatar Re: NP Krkahot smiley
27. 05. 2010 22:14
Chlapáci, tady je toho na čtení, jen zkusit hledat : Krka

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
avatar Re: NP Krkahot smiley
29. 05. 2010 08:16
Tak tak, jak píše Libor. Loni jsme tam také byly. Prohlídly jsme jen vodopády, ale lodí jsme nikam nejely. Pak jsme se přesunuly do Šibeniku. Ten doporučuji. Nádherný výhled z pevnosti na celý záliv.
Re: NP Krka
07. 06. 2010 13:10
Díky moc za poznatky.
Ještě drobnost, na jejich webu jsem vypátral, že od Roški slapu se dá na lodi k pevnostem Tročenj a Nečven/ mapka /trasa č.3/.
Jel někdo tuto trasu, kolik se platí pěší vstup na Roški slap a stojí to za to?
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

mdr
Hosté: 181
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.