Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kde je nejhezčí Rab

Autor acol 
Kde je nejhezčí Rab
13. 06. 2005 22:38
Chceme letos cestovat na Rab autem, poraďte mi kde je to super a co nas může nemile překvapit, cesta, trajekt, ubytování atd. Díky Milansmileys with beer
RS
Re: Kde je nejhezčí Rab
14. 06. 2005 12:50
Na rabu jsme byli v srpnu předloni. Byli jsme v kempu San Marino v loparském výběžku. Je to jedno z mála míst v CRO s jemným (italským) pískem. V kempu je dlouhá pláž s velmi pozvolným vstupem do vody - Rajska plaža. Odpoledne se voda prohřála až moc. V loparském výběžku je spousta pláží nejvíce jsme chodili na Ciganku. Vyhlášená pláž Sahara - docela daleko od parkování auta. Krásná pláž je na opačné straně od loparu - Kandalora - nejstarší FKK v CRO platilo se 7kn za osobu. Cestovali jsme přez noc takže někdy kolem 5:00 jsme přijeli k frontě čekajících na trajekt, usmuli jsme a pak nás probralo troubení nedočkavých řidičů na trajekt. Lodě jezdili snad po 15minutách a šlo to rychle. Zpátky jsme odjížděli odpoledne taky docela bez čekání.
Re: Kde je nejhezčí Rab
15. 06. 2005 18:42
tedy jestli tam chcete jet na blind kolem 15.7. a dal tak nesezenete ubytovani a kdyz ano tak hodne daleko od vody. Lopar ma spoustu krasnych plazi sotupnych pesky i autem (ale pomalu). Mesto Rab jako takove stoji za prohlidku. Po Makarske riviere je to nejvyhledavanejsi letovisko. Jestli chcete klid tak doporucuji Kampor pekna pisecna plaz klid a mene lidi. Cekaci doba na trajekt v sezone kolem 20.7. a dale (soboty) 5-6 hodin smerem na ostrov. Jesli chcete informace podivejte se k nam na web do odkazu o ostrove nebo primo na jednotlive destinace.
Re: Kde je nejhezčí Rab
15. 06. 2005 19:53
S ubytováním nebudete mít problémy až tak koncem srpna. To už není ani problém s trajektem.
Marki
Re: Kde je nejhezčí Rab
05. 07. 2005 14:51
Jsem doma druhý den z Rabu a už mi moc chybí. Všema deseti pro Loparský přírodní pláže. Nejvíc se nám líbil Dubac a Ciganka. San Marino je jen pro "otrlé" Italské příznivce širokých pláží. Na druhou stranu je dobře, že je tam tak narváno. Alespoň je volno na neorganizovaných plážích. Livačina o něco lepší. Nádherná je kolem 7h večer, to už tam skoro nikdo není. Máme dvouletého prcka, který půl hodiny k autu doťapal v pohodě.
Jo, měli jsme apartmanek dál od moře. Ale v klidu na kopečku. Večer tam bečeli ovce a ty západy slunce! 2 dvojlůžk.ložničky pro 4 za 30 Euro denně. Úžasný domácí, velká zahrada, pískoviště, houpačky, skluzavka, venkovní velké sprchy, velkou terasu.... Nějak se mi mlžej oči :-)
Marki
jirkaK
Re: Kde je nejhezčí Rab
05. 07. 2005 17:46
jo tak tam mě to taky bralo. Hlavně Lopar, i když to je opravdu asi nejlepší tak pro malý děti. Kdo se potápí, tak se dost nadře, než se dostane vůbec na nějakou hloubku. Tak nebreč, určitě se tam za chvíli podíváš znova.
pepo
Re: Kde je nejhezčí Rab
06. 07. 2005 23:45
neviete mi poradit nejaku lokalitu na rabe?
neviem si vybrat z jej letovisk.
prosim poradte mi aj nejake ubytko pre 4.
dik
Re: Kde je nejhezčí Rab
07. 07. 2005 09:47
pepo napsal(a):
-------------------------------------------------------
> neviete mi poradit nejaku lokalitu na rabe?
> neviem si vybrat z jej letovisk.
> prosim poradte mi aj nejake ubytko pre 4.
> dik

Měl by jsi dát svoji adresu, pokud chceš dostat trochu dobrý tip.thumbs up
Van
Re: Kde je nejhezčí Rab
07. 07. 2005 11:47
Kdo budete na ostrově Rab, tak nezapomeňte navštívit hl. město Rab, je to opravdu krásné městečko.....
Re: Kde je nejhezčí Rab
07. 07. 2005 12:30
To Marki:

Ciganka je FKK. Docela mě zajímá kolik tam bylo lidí a zda to bylo čistě FKK nebo mix? Dík. Na Sahaře jste se nebyli mrknout?
j2x
Re: Kde je nejhezčí Rab
07. 07. 2005 15:02
Na Ciganku chodi i dost mistnich, neni 100% FKK. Stejne jako ostatni prirodni plaze na Loparu nejsou 100% FKK ... tedy snad krome Stolac.
Sahara mi prisla prilis melka, pri odlivu 50m voda po kotniky, voda ke koupani az po dobrych 300m...




Upraveno 2krát. Naposledy upravil (07. 07. 2005 15:33).
Re: Kde je nejhezčí Rab
07. 07. 2005 22:54
sorry tak tu je moja adresa.
dakujem za odporucenie
Re: Kde je nejhezčí Rab
11. 02. 2006 01:34
ja bych poprosil take o informace, predevsim ubytovani a plaze pro rosinu s dvema malymi detmi (3 a 1), dik.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

job
Hosté: 191
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.