Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Novi Vinodolski

Autor Andy 
Novi Vinodolski
29. 01. 2006 17:07
Ahoj, nebyl jste někdo v Novi Vinodolski? Zajímalo by mě, jak tam je. Čistota moře, pláží, jestli je to tam prostě hezké a tak.
Ozvěte se, díky
Míša
Re: Novi Vinodolski
30. 01. 2006 13:50
Andy, byla jsem tam vloni 3 dny při cestě na ostrov Rab. Moře tam je celkem čisté, ale ledové i v půli července (voda stéká z hor) , v Novi Vinodolski bylo opravdu hodně lidí, bydleli jsme v apartmá mimo město, tam byly pláže oblázkové,kamenné plotny, víc klidu ... Celkově to tam nebylo špatné, ale jsou hezčí místa - to je můj názor.
M.
Re: Novi Vinodolski
24. 04. 2006 15:50
Bydlel jsem tam týden s rodinou.....
Příjemná pláž s promenádou, moře čisté, městečko neurazí, nepotěší. Vhodné pro starší ročníky.
Jak bylo řečeno není špatné, když člověk nechce jet o pár hodin více jižněji. Střední Dalmacii se však nevyrovná.(např. Omyš )
Fousač
Re: Novi Vinodolski
08. 09. 2007 12:48
Já jsem byl v druhé polovině srpna v Novi Vinodolski a konkrétně v bodě vrcholu slavností vinodolské růže a vystoupení Příbramské hudební skupinay Ginerva a irské folk. skupiy , rovněž počasí střídavé a upřimě řečeno plná skopojenost. Taky jsem využil výletu do Vrbniku na ostrov kRK. ubytování v soukromí v blízkosti náměstí a rozumnou dobou k moři cca 10 min. Možnosti odpočinku a koupání jsou různé a velmi příjemné jsou místa mezi cestou a mořem.
Re: Novi Vinodolski
11. 09. 2007 18:01
Byl jsem letos v Novi Vinodolski-Grabrova. To je takovy jakoby predmesti tesne sousedicis NV. Plaze v NV: hlava na hlave, jsou to betonovy plotny a kameny, na ležení štěrk, modra vlajka a u hotelu Lisanj i volne pristupny bazen. Na kraji mesta pod nasim apartmanem skvely sice taky kameniny (velikosti pesti), ale hezky skalama rozdeleny plaze pro par lidi+moznost vibrat si stin/slunicko, takze super soukromi ;-). Jedna takova plaz vetsi, a vsude absolutne cisty more jaky jsem jeste nikdy nevidel. Jel jsem tam letos poprvy, na blind, takze jsem mel trosku strach, ale pristi rok pojedu zase na stejne misto. Rano trochu fouka vitr, vecer mesto moc nezije, diskoteky jsme neobjevili, ale shodou okolnosti jsem byli v terminu slavnosti Vinodolske ruze, a to bylo docela zpestreni (folk,lidovka). Na zaver krasnej ohnostroj. Asi troje potraviny, kousek od centra mesta velke parkoviste zdarma (prez den). V trafice pod namestim prodavaji ceske noviny. Nekomu se mozna nemusi libit, ze nevidi sire more, naproti je totiz ostrov Krk.
Fousáč
Re: Novi Vinodolski
13. 09. 2007 18:28
Re krasomír.nadherný
Plně souhlasím je to obyčejné menší městečko, které není postiženo morerním životem. Skromný turista zde najde zhruba vše co ke krátkému pobytu potřebuje.
A ještě jeden postřeh místní mají evidentně radši nás Čechy než naše sousedy ze SRN.
iva
Re: Novi Vinodolski
30. 01. 2008 18:02
Letos se chystám do Novi Vinodolski, po přečtení vašich názorů už se tam tak netěším. Loni jsem byla
v Crikvenici a byla jsem tam moc spokojená. Opravdu je to tam tak hrozné? Nebyl jste někdo v depandanci
hotelu Lišajn?
avatar Re: Novi Vinodolski
30. 01. 2008 18:44
Alespoň jedna věc je na Novi Vinodolski pozitivní.Za rok 2007 získalo cenu Modrý květ za nejupravenější ulici:Korzo chorvatských obránců(Korzo hrvatskih branitelja).thumbs up smiley
Re: Novi Vinodolski
05. 02. 2008 18:21
Vloni jsem tam byl první týden v srpnu.Vzhledem k tomu, že už jsem projel celý jadran, tak jsou určitě lepší místa jak na severu tak jihu, ale rozhodně Novi neodsuzuju.Bydleli jsme uplně na konci směr jih v soukromí cca 200m od moře. Na pláži čisto a je velká, takže vždy bylo kam složit kosti.Moře na toto období opravdu o něco studenější, než by člověk čekal.A počasí bylo hodně proměnlivé v 10:00 pečák a v 11:30 fičák , že sa nedalo koupat.Musím, ale přiznat, že čistota města a pláží oproti třeba Crikvenici super.Byl jsem ubytován i ve vedlejší Selce a taky čisto.Ale v Crikvenici jsem na městké pláži do vody nevlezl!!!Hrůza.
Náměstíčko s kavárnami a obchůdky vcelku v klidu,Byla to pro mě i děti pěkná večerní procházka cca 1500m od ubytování.Jo a domácí tak ti byli ůplně v pohodě. A měli jsme tam i dvě rodiny Slováků a taky v pohodě.Ale to je reletivní, třeba v roce 2006 jsme byli v hotelu Alem v Baško Polje a byly tam dvě partije slováků a hrůza.Po dvou dnech jsme si chodili rači o 50m dál k moři.
Já bych Novi doporučil s klidem v srdci, velice příjemná dovolená a čisto.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil kukosh (05. 02. 2008 18:22).
Re: Novi Vinodolski
17. 02. 2008 17:14
Ahoj Ivo,já jezdím na Novi Vinodolski každý rok.Je tam opravdu nádherně,miluju to místo.V Crikvenici jsem taky byla,ale nebylo to ono.A místní lidé nás mají moc rádi,opravdu neváhej a jeď.Měj se Radka
iva
Re: Novi Vinodolski
04. 03. 2008 21:41
Ahoj Radko, díky za Tvůj názor. Teď už se zase těším. Ono každému se líbí něco jiného. Hlavně ať se vydaří počasí,pak je u moře hezky téměř všude.
miki 06
Re: Novi Vinodolski
13. 06. 2008 13:33
Ahoj, já jezdím s rodinou do NV opakovaně 3 roky za sebou a vždy jsme byli velmi spokojeni.Ubytování v hot Lišanj je celkem příjemné, chybí klima. ubytování v depandanci se liší od hotelu tím, že nemá na pokoji TV a je mírně opotřebovanější.Pozor v plné sezoně ruší disko od pláže. Jídlo průměr, dostatek,časté obměny. Pro děti pěkné animace i dět. klub,prima animátorka Ester.Každý večer živá hudba, možnost výletů apod.Ale nejlepší je pláž.Hned u hotelu i písek, ale na slunci. Pokud popojdete kousek vlevo, pěkně parečkem ve stínu, dojdete na bývalou lázeňskou promenádu , odkud vedou schody/ asi 10/ na obl. pláž. Celý den se dá sedět ve stínu a sledovat děti ve vodě. Pro mě bezva. Na pláži jsou restaurace a stánky s občerstvením a vším potřebným na koupání ceny přijatelné.. Večerní procházka do městečka /asi 600m do centra na zmrzku-úžasná,/ nebo posedět na terase nějaké hospůdky, nebo jen tak na kukačku. Moje 11 letá vnučka ani jinam nechce. Domorodci příjemní a vstřícní,zkrátka prima dovča.Mám zde vyzkoušenou plnou sezonu i období po sezoně .Nikomu svůj názor nevnucuji , je to pouze můj dojem. A to nejsem žádný cestovatel začátečník, projeli jsme kus světa od Mallorky po Kanáry. Zdravím a přeji krásnou dovču
Re: Novi Vinodolski
14. 06. 2008 21:06
To Iva a Andy
V NV jsme byli 3x rádi se tam procházíme a věřím, že se Ti tam bude líbit. Je to pohodička.
avatar Re: Novi Vinodolski
13. 09. 2008 12:30
Byl někdo v hotelu Lišajn v Novi Vinodolski? Jestli ano, mohl by zde popsat svoje hodnocení tohoto hotelu?
Re: Novi Vinodolski
02. 03. 2009 12:51
Novi Vinodolski se nám moc nelíbilo , srpen 2008 jsme se tam zastavovali ve městě a u moře,
u moře samý beton , žádný štěrk - hrubé šutry a skály , betonové mola hned u magistrály.
Ani město nic moc, žádná promenáda s obchůdky vedle moře , samé sochy s partyzánama,
Nedá se to srovnat s tím co jsme viděli jinde.Trhovci na ůrovni našich vietnamců.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil radimos (15. 03. 2009 17:02).
Re: Novi Vinodolski
18. 02. 2010 23:05
Nemáte někdo zkušenost s apartmánem Katarina I v Novi Vinodolski? Díky za info popř. i foto (mohou být i pláže a městečko) na mail manas007@seznam.cz
Re: Novi Vinodolski
07. 06. 2010 22:15
Míša napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Andy, byla jsem tam vloni 3 dny při cestě na
> ostrov Rab. Moře tam je celkem čisté, ale ledové i
> v půli července (voda stéká z hor) , v Novi
> Vinodolski bylo opravdu hodně lidí, bydleli jsme v
> apartmá mimo město, tam byly pláže
> oblázkové,kamenné plotny, víc klidu ... Celkově to
> tam nebylo špatné, ale jsou hezčí místa - to je
> můj názor.



dtto, propajam sa k nazoru
more bolo aj teple, ale obcas prisli studene prudy a to bola ina chladnicka smiling smiley))
celkovo hodnotim lepsie ako Ugljan, ale na Krk sa to nechyta !!
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 184
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.