Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

primošten

Autor gimik 
primošten
02. 02. 2010 18:08
byl někdo v hotelu Zora v primoštenu napište díky
avatar Re: primošten
03. 02. 2010 16:45
Asi pětkrát, vždy od německé TUI. Hotel je pěkný, bacha na výběr, české cestovky nabízejí i depandance - to nikdy. Byl jsem tam i polopenzí i s All inclusive - vše O.K. Vnouček tam byl s námi 3x a chce se tam vrátit. Naposledy jsem tam byl před dvěma lety. Koupání je v pohodě, buď si vyberete zátoku anebo otevřené moře, vše je cca do 200 metrů. Do Primoštenu je to kousíček, hodně kaváren atd. Jídlo bufet a bohatý, když je hezky, tak se jí na terase. Pokud vím, už nenabízejí All inclu, ale plnou penzi nebo polopenzi. V pokojích je balkon, klima plus větrák u stropu - televize a buď sprcha nebo vana. Každý večer animace a tanečky. Nejlepší to bylo s ALL inclu - od té doby jsem závislý na Pelinkovaci s ledem. Jezdím vždy autem, parkuje se před hotel kde se dá. Nyní jezdím do Podgory - 2x, letos prubnu Makarskou a pak uvidím. Ahoj Honza.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 138
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.