Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Je někde podobně krásně jako v Bašce na Krku ?

Autor Francesco 
Je někde podobně krásně jako v Bašce na Krku ?
02. 02. 2009 16:52
V posledních dvou letech jsem byl s rodinou v Bašce a i když bych tam hned jel i letos, manželka by se ráda podívala i jinam. Toto fórum i internet už jsem docela prohledal, ale pořád tak nějak tápu. Kdo v Bašce byl, pochopí. Písek na pláži i v moři, 2letý prcek vyjde z pláže a nemusí se bát, že ho srazí auto, nejméně 15 zmrzlinových stánků, několik desítek restaurací, kaváren a mnoho dalších obchodů do minuty od pláže, kolem kterých je večerní 2km pečenými rybami vonící procházka s mořem 5 metrů vedle sebe příjemnou korunou na krásném dni. Křišťálové moře a hory nad hlavami jsou samozřejmostí. A k tomu jen 830 km od Prahy, silnice zde končí, žádný průjezdní místo Jeden hotelový komlex, jinak jen apartmány a úžasné staré rybářské domečky. To je tak zhruba Baška, dalo by se psát ještě mnoho. Je někde podobně nádherně ? Zdá se mi, že nejvíce se podobá Podgora, Baška Voda či Brela, ale rád si nechám poradit. Díky moc smiling smiley
avatar Re: Je někde podobně krásně jako v Bašce na Krku ?
02. 02. 2009 19:48
Boli sme už v Chorvátsku na veľa pekných miestach ale musím konštatovať-Tak krásne ako v Baške ešte nikde nebolo!
Kombinácia úžasnej pláže,promenády-aj keď sa to už niekde blížilo k "ideálu" ,vždy tam niečo chýbalo.
Baška je absolútne naj!!!smiling smiley
Re: Je někde podobně krásně jako v Bašce na Krku ?
02. 02. 2009 21:35
ahoj, Baška je fakt úplně super!!!!!!!!!!!!!!! Byli jsme poprvé a letos jedeme zase!! 20.6. tak doufám, že bude krásně a když ne, tak procestujeme ostrov.grinning smileycool smiley
Re: Je někde podobně krásně jako v Bašce na Krku ?
23. 02. 2009 15:23
Myslel jsem hlavně písečná pláž pro děti, vše na dosah ruky a nějaká krásná promenáda kolem moře na večerní procházky. Větší množství lidí mi nevadí, diskotéky netřeba...
avatar Re: Je někde podobně krásně jako v Bašce na Krku ?
05. 03. 2009 06:27
Pro příznivce Bašky na Krku a okolí.........Zdraví R. [baska.hr]
Re: Je někde podobně krásně jako v Bašce na Krku ?
21. 07. 2009 15:28
Prosím o info ohledně cen za ubytování, díky. Jedeme letos v srpnu :-)))
Re: Je někde podobně krásně jako v Bašce na Krku ?
23. 07. 2009 08:21
ahojky všichni! my tam razíme v srpnu a poprvé, takže jsem také zvědavá, před 14ti dny jsme se vrátili z itálie - san benedetto. Vím, že co se týká promenády plné palem se tomu baška zřejmě nevyrovná, ale jak píšete, že je to tam krásné, hned se těším víc. Koukala jsem na nějaká videa na youtube, takže už trochu vím, jak to tam vypadá, ale když i vy píšete že je to tam hezké, je to fajn slyšet:-) nejedete někdo v termínu 10.8. - 15.8.?:-) a vy co už jste tam byli, jak se vám líbilo? chtěla bych chodit trochu stranou od hlavní pláže, je to tam vůbec možné? - kamenitá pláž mi nevadí..
Re: Je někde podobně krásně jako v Bašce na Krku ?
23. 07. 2009 08:24
to klara.m : my jsme platili 100E na noc za apartmán pro 4 osoby, ale je na trochu vyšší úrovni, komu stačí obyčejný apartmán, základně vybavený, tak sežene i o dost levnější, viděli jsme nejčastěji kolem 60E - myslím na internetu.
avatar Re: Je někde podobně krásně jako v Bašce na Krku ?
23. 07. 2009 09:07
tak tak , v baske je to od 60 € hore a to sme sa pytali priamo na mieste , inak taka vysia stredna uroven a blizko mora okolo 80-100€ co mi pride dost vela ,no co uz ,za krasu sa plati smiling smiley keby sme nesli v 8 mesiaci tak ideme zasa do basky,ale trosku nas odradza te "vanok" co tam od polovice 8 mesiaca "povieva"
yummy potom daj vediet ako bolo,hlavne aky bol "vanok"
krasnu dovcu.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 77
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.