Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Murter

Autor Misapoho 
Murter
01. 07. 2009 06:45
V pondělí chceme vyrážet na blint do Chorvatska, já jsem našla Biograd na Moru, manžel prosazuje Murter. O Biogradu jsem tu něco načetla, o Murteru tu skoro nic není.
Chtěla bych hlavně dobré koupání pro 2,5 letého prcka, tzn. ne žádné ostré velké kameny a ježky všude kde se podíváš. A pak taky bydlet v nějakém městečku, aby tam byl večer nějaký život (prcek v pohodě chrápe v kočáru), nějaké konoby, nějaká zábava.
Poradíte?
avatar Re: Murter
01. 07. 2009 10:28
Tak asi Biograd,tam je vše po čem toužíš ty.Plážíčka pro prcka a zábava a procházky pro vás. Tam snad je široko daleko jediný tobogan a na pláži jako na pouti. A nebo ubytko poblíž /pokud by nebylo přímo v Biogradu/ např. sv. Filip i Jakov.Do Biogradu kolem moře asi 4-5 km. V Biogradu je velká tržnice,stánky kolem přístaviště,markety atd. Je to na HR poměry větší město. Možnosti výletů lodí např. Kornati .

MirekŠi
Re: Murter
01. 07. 2009 11:52
To jsem si nějak zjistila, takže teď hledám ty info o tom Murteru ;o) asi jsem ten příspěvek blbě napsala, chtěla bych nějaký městečko na tom Murteru, kde se večer můžeme cournout, někde posedět, přes den se vykoupat a nechodit za koupáním moc daleko. Biograd je mi jasnej.
avatar Re: Murter
01. 07. 2009 13:12
www.tisno.hr
www.murter.hr


- do vlákna "Pláže a koupání" jsem včera vložila fotky ze Slanice.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Kudu (01. 07. 2009 13:16).
Re: Murter
01. 07. 2009 13:20
Jo, diky, urcite nakouknu. Jak ten Murter zkoumam, tak jsem z nej nadsena cim dal tim vic. Takze budu vdecna za kazdy info o nem.
Re: Murter
09. 07. 2009 11:00
My sme boli na Murteri spolu asi 4x na dovolenke. Je tam náádherne, ale začína to byť preľudnené. Preto sme tam už prestali chodiť. Určite stojí minimálne za výlet ísť sa tam pozrieť. Na ubytovanie odporúčam Betinu, alebo samotný Murter, Tisno nie. Je to len uzučký pás mora. Jezera je tiež viac prístav ako pláž. Na ostrove je viac piesočných pláží, najznámejšia je Slanica, ale tam je príšerne veľa ľudí na brehu. Uterák na uteráku, ktoré si treba priniesť skoro ráno a obsadiť miesto. Vo vode sa ľudia netlačia. Tam je to už fajn. Je tam krásny hotel Collentum s nádherným výhľadom.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 228
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.