Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Biograd na Moru - kemp Soline

Autor mondass 
Biograd na Moru - kemp Soline
20. 05. 2009 16:54
Dobrý den, v červenci se chystáme s kamarádkou a 2 dětmi do chatek v kempu Soline. Jaké máte zkušenosti. Jedeme s cest. kanceláři Victoria a já autobusem poprvé. Zajímalo by mě koupání - hlavně přístup do vody kvůli dětem 8 a 9 let, úroveň ubytování. Moc děkuji za případné odpovědi. Monika
Re: Biograd na Moru - kemp Soline
21. 05. 2009 10:20
Pokud se jedná o kemp Soline v Biogradu na moru, tak tam jsme měli loni zastávku, v chatkách jsme sice nebydleli, ale zvenku vypadali solidně a rekreanti taky nevypadali naštvaně. zdrželi jsme se kvůli dceři, která se tam vyřádila na pláži a na atrakcích. Pro malé děti vstup ideální, pláž upravená s hrubším pískem, bokem normální vstupy z kamenů, upravených betonem. Moc se mi líbilo, že vše je v borovicovém lese, který lemuje celé pobřeží, takže kdo nechce být na slunci, je v příjemném stínu, kde se taky opálí a nespálí. Promenáda je jak po pobřeží, tak lesíkem, restaurace taktéž, buď ukryté v lesíku nebo hned u pláže, každému jak má chuť. Dcera byla nadšená, my taky a tak jsme se v soukromém apartmá zdrželi 4 noci. Procházky po Biogradu doporučuji, hlavně navečer moc krásné staré město i přístav. v lesíku jsou i kolotoče a jiné atrakce pro děti, takže buďte bez obav. Určitě si to užijete a budete nadšení.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 170
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.