Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Podača

Autor Carson 
Podača
23. 03. 2010 15:43
Založil jsem toto vlákno protože jsem o Podaci tady na foru skoro nic nenašel.Chystáme se tam s rodinkou do Apartmánu dva lava Žderič Jelka
Neznáte to tam někdo?
Jaké jsou v Podaci pláže!Je tam moc přelidněno?
Dá se zajít někam na pivko,picu,zmrzku atd?
Děkuji za vaše názory
Re: Podača
23. 03. 2010 18:39
Snad bude něco tady ...

[forum.ihvar.cz]
Re: Podača
23. 03. 2010 20:43
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil anaxios (24. 03. 2010 11:48).
Re: Podača
24. 03. 2010 18:05
V Podace jsme byli vloni,bydleli jsme asi 10m od moře,ráno i věčer kafíčko na terase,nádherný výhled,na pizzu bych vám neradila chodit do restaurace nahoře u obchodu,byli jsme tam jednou a byl to otřes,jezdili jsme radši do Gradace.Zmrzlina na pláži v restauraci poloviční porce oproti Gradacu,za stejné peníze.V celém domě jsme byli sami,majitelé bydlí v Ploče,jediný co nám vadilo,byl občasný hluk od aut,protože se to odráželo od nápisu Hajduk Split,který byl u magistrály,pokud šumělo moře,bylo to dobrý,jinak nás to v noci budilo,protože na to nejsme zvyklí.Ale celkem jsme byli spokojení.Pěknou dovču.
Re: Podača
26. 03. 2010 13:54
Podača je malé městečko a i v sezóně je zde celkem klid.
V uvedeném apartmánu jsme byli 2x - super. Paní domácí je starší vstřícná dáma.
Pod apartmánem je malá plážička ( nejvýš 5x2 m ); přístup do moře po kamenech - určitě boty!
Velké pláže jsou od apartmánu vzdálené asi 300 m - na obě strany. My jsme chodili doprava ( při pohledu od AP k hlavní silnici ) - zdála se nám lepší a čistější. Jsou tam sprchy, převlékací boxy i možnost občerstvení. My jsme chodili do restaurace s rybími specialitami - doporučuji chobotnicový salát, mňam. Na druhou pláž ( doleva ) jsme chodili navečer - na vínko a pozorovat západ slunce.

Jestli chcete ještě něco vědět, ráda odpovím.
Re: Podača
26. 03. 2010 17:41
Moc děkuji za odpovědi..Nebyla by fotečka z pláže?Děkuji
Re: Podača
28. 03. 2010 19:35
Zkusím něco vydolovat.
Re: Podača
29. 03. 2010 07:56
... než nějaké fotky najdu, podívejte se na adriadatabanka / Podaca / apartmán Mile / fotogalerie ...
Re: Podača
04. 04. 2010 11:14
Podaca je turistické letovisko se nachází v jižní části Makarské riviéry (5 km od Gradac), která je považována za nejkrásnější oblasti Jadranu, modré moře, které jsou dvě pláže, je obklopen vůní pobřežní vegetace.
www.apartmentspodaca.com naleznete široký výběr domy, apartmány a prostory k pronájmu, s krásným výhledem na moře a ostrovy.
Photo Podaca
[www.apartmentspodaca.com]

[www.facebook.com]
Re: Podača
05. 04. 2010 08:43
Já vím, že budu kamenován, ale já byl v Podače v roce 2001 v apartmánu Mile. Již nikdy více, vše bylo v pořádku, ale těch lidí. Na pláži jsme si zabírali místo už v šest ráno a nebyli jsme ani zdaleka první. Hluk pomalu celou noc. Já mám radši klídek. Pelješac Forever. Je to jen můj názor, ale za ním si stojím.

Js13 Pelješac Blaževo
Re: Podača
05. 04. 2010 11:32
souhlasím s js13, byli jsme v Podaci v roce 2005, pláž přeplněná, taky děcka zabírali místa okolo 7 hod ráno. Je tam hodně bosňáku a jejich chování tedy nic moc. Na pláži jsme je museli vyhazovat z naších karimatek (oni si sedli prostě tam kde bylo místo), do vody chodili nejkratší cestou - přes ručníky, karimatky. že ti někdo stoupl na ruku nebo nohu bylo normální, ale nějaké omluvy se nedočkáš. Jinak Podaca byla fajn. Ale k vůli návalu na pláži už bych tam nejel. Ale chce to vyzkoušet, nejlepší je osobní zkušenost.
rj
Re: Podača
05. 04. 2010 11:45
Elo 67, byli jste tam o prázdninách nebo kdy?
Re: Podača
05. 04. 2010 12:42
rj napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Elo 67, byli jste tam o prázdninách nebo kdy?


byl jsem tam 17.7. - 27.7.2005
rj
Re: Podača
05. 04. 2010 20:13
Tak to můžu doufat, že v červnu to bude lepší yawning smiley)
Re: Podača
06. 04. 2010 18:31
Tak to opravdu doufej,byli jsme v Podace vloni v červnu,docela se nám tam líbilo,ale lehátko jsem dávala ráno okolo osmé, když jsem šla pro rohlíky, někteří už byli ve vodě v šest,jinak v týdnu to šlo,nejhorší byly víkendy,kdy se nahrnuli místní a bosňáci.Ale zase si chtěli pořád povídat,tak to utíkalo.
Re: Podača
19. 02. 2011 10:56
rj napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tak to můžu doufat, že v červnu to bude lepší yawning smiley)


Ahoj bol niekto v app. Maják,ako tam bolo? a čo najblišia pláž,ideme prelom júl august,mám trochu obavy,že budú plné pláže.
Re: Podača
22. 05. 2011 15:47
V Podace jsme byli v letech 2007,2008,2009 vždy na začátku července.Chodili jsme na pláž směrem k Makarské a nezdálo se nám,že by byla až moc plná.Je pravda,že se muselo jít dál,protože zkraje jsou lodě a půjčovna a za nimi stromy,kde bývalo plno,ikdyž stín se nedal moc využít,protože největší byl ráno a jak šlo slunce,tak se zmenšoval.
Re: Podača
28. 05. 2011 09:37
Chystáme se taky do apartmánu Majak - Podaca, zálohu jsme zdárně zaplatili, teď jenom doufám, že se nám tam bude líbit. Podle google maps je to i dál od magistrály a skoro u moře. Byla bych ráda, kdyby někdo, kdo tam byl, mohl napsat, jaké jsou apartmány, apod...Děkuji předem.
Jedeme v pátek 24.6.11, ubytování od so 25.6.11 na deset dnů. 2 dospělí a syn 14 let.
Re: Podača
30. 05. 2011 10:38
tady máš pár fotek z naší loňské dovolené v Podači: [www.bluemelon.com]
Co jsem k tomu Vašemu app našel tak z toho nepoznám kde přesně leží - není tam žádná fotka pláže.
Podača je rozdělená na dvě části a ta co je blíže k Bristu je od magistrály dále , nicméně postupně se cesta
zase přibližuje k moři.
Re: Podača
22. 07. 2011 19:35
Ahojki všici, kdo jste byl v Apartmánu dva lava Žderič Jelka ???
kde to přesně je? a jaké to tam je?
děkuji předem.
Re: Podača
26. 07. 2011 13:20
Podača je malé městečko a i v sezóně je zde celkem klid.
V uvedeném apartmánu jsme byli 2x - super. Paní domácí je starší vstřícná dáma.
Pod apartmánem je malá plážička ( nejvýš 5x2 m ); přístup do moře po kamenech - určitě boty!
Velké pláže jsou od apartmánu vzdálené asi 300 m - na obě strany. My jsme chodili doprava ( při pohledu od AP k hlavní silnici ) - zdála se nám lepší a čistější. Jsou tam sprchy, převlékací boxy i možnost občerstvení. My jsme chodili do restaurace s rybími specialitami - doporučuji chobotnicový salát, mňam. Na druhou pláž ( doleva ) jsme chodili navečer - na vínko a pozorovat západ slunce.

Apartmán se dá najít celkem snadno - při průjezdu městem po magistrále je nalevo, na trávníku jakýsi památník a naproti němu je vpravo úzká odbočka - ulička z kopce dolů, vlevo je pošta a cca 70 m dolů, přímo proti Vám je apartmán Dva lava.

Pozdravujte, prosím, paní Jelku od Hanky a Fandy.
Re: Podača
21. 10. 2011 20:57
Zdravím, paní Hanko mohu Vás poprosit o nějaké foto s apartmánu Dva lava v Podače? Příští sezónu se tam chystáme, ale fotek jsem moc nenašel.
Děkuji.
možno na: nemec.jar@centrum.cz
Re: Podača
04. 05. 2012 11:46
Dobrý den,chtěl jsem se zeptat zda náhodou někomu něco neříká apartmán Gaspar v Podace.Je to jméno používané v adriadatabance.Moc děkuji za nějké info..
Re: Podača
02. 05. 2013 14:49
Dobrý den,prosím nemáte někdo informace a zkušenosti s aprtmani PRALAS v Podači? Žlutý dům přímo na pláži. Děkuji
[www.apartmani-pralas.com]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil kapulesku (05. 05. 2013 18:38).
Re: Podača
23. 06. 2013 12:55
byl jsem tam v roce 2010 a bylo to super.lehátka k dispozici zadarmo,klima a pěkný výhled.soukromé parkoviště a akorát ty schody k pláži ale nebylo jich zas tolik.Měli jsme ten apartmán uplně nahoře nad tou palmou s výhledem na moře.S velkou lodžií



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Senty (23. 06. 2013 12:57).
Re: Podača
24. 06. 2013 19:45
Díky - tak snad to bude stejné i letos.
Re: Podača
26. 06. 2013 18:29
Hlasím se z Podaci u Kosoviče 2 ubytovaní super i domácí.Akorád ta jejich restaurace Mendy nic moc ani jídlo a obsluha.Jináč není kam jít confused smiley.A pekarna a obchod jsou nad magistrálou.....
Re: Podača
26. 06. 2013 22:09
Mendy je ta pizerie hned u pláže? V Podace bylo pokud vím aspoň 5 restaurací. Další (a dobrá) byla u schodů směrem k magistrále, potom hned u magistrály, další u cesty (Primorski put) k "hlavní" městské pláži (směr Zaostrog) a restaurace (stánek) přímo na této pláži a na další jsem jistě zapomněl... Malé pekařství bylo taky pod magistrálou (akorát že hned vedle byly kontejnery s odpadky).
Taky není problém si udělat příjemnou večerní procházku na večeři do Bristu, nebo až do Gradace.
Re: Podača
26. 06. 2013 23:00
baculka napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Hlasím se z Podaci u Kosoviče 2 ubytovaní super i
> domácí.Akorád ta jejich restaurace Mendy nic moc
> ani jídlo a obsluha.Jináč není kam jít confused smiley.A
> pekarna a obchod jsou nad magistrálou.....

Taky jsme v Podaci, také max. spokojenost s ubytováním - souhlasím restaurace Mendi je hrozná! Dostal jsem připálené kalamáry, nejsem rozežraný, ale tady už nikdy - byli jsme tady před 2 roky - a matně si vzpomínám,že už tehdy to nebylo košer... confused smiley O číšník byl fakt nějaký jiný... sad smiley Na tom obchodě vedle magistrály nevidím problém... Je tam naproti dobrá hospoda smileys with beer na jídlo doporučuji jít na po promenádě na Gradac a první hospoda na začátku Bristu je gut! yawning smiley
Re: Podača
27. 06. 2013 13:56
V Podače jsme byli 3 roky po sobě 2006-2009 a bylo tam napravo od magistrály minimálně 5 restaurací,kde se dalo jíst.Nad magistrálou byly aspoň dvě.Chodili jsme na jídlo do restaurace u moře v části směrem k Bristu a byli jsme spokojeni jak s cenou,tak i s kvalitou.Stačí,ale vyměnit personál a může být vše jinak.My jsme tak dopadli v restauraci Vila Liduš,kde jen rok vše perfektní,personál jídlo,drink jako pozornost podniku než se ryby upečou a za rok arogance,jídlo nic moc a ještě ceny vysoké.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 48
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.